В Парламенті розпочалася робота над урядовим законопроектом про службу в органах місцевого самоврядування (+інфографіка)

Війна внесла корективи у план роботи над законопроектом «Про службу в органах місцевого самоврядування» № 6504. Лідером в підготовці законопроекту було Національне агентство України з питань державної служби. Найближчим часом профільний комітет Верховної Ради повернеться до розгляду проекту Закону, після чого документ буде готовий до розгляду в сесійній залі у першому читанні.

«За п’ять місяців війни ми пересвідчилися, що лідери громад стали надійною основою опору російським загарбникам. Очевидно, що місцеве самоврядування заслуговує на якісний закон про службу в ОМС і давно чекає на нього. Важливо, щоб завдяки цьому закону підвищився професійний рівень місцевих службовців, зросла їхня мотивація ефективно працювати над розвитком громад. Мінрегіон разом з іншими зацікавленими сторонами брав активну участь і буде підтримувати розгляд законопроекту профільним Комітетом, і сподіваємося, що Парламент якнайшвидше прийме його», - сказав заступник Міністра розвитку громад і територій В’ячеслав Негода під час круглого столу «Реформування законодавства про службу в органах місцевого самоврядування».

В ході заходу Віталій Безгін, голова підкомітету з питань адміністративно-територіального устрою Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування, повідомив, що у сесійній залі законопроект про службу в органах місцевого самоврядування в першому може бути розглянутий вже у серпні.

Портал «Децентралізація» підготував інфографіку про основні положення законопроекту № 6504: ​

 

 

Захід відбувся за сприяння та підтримки Проекту USAID «Підвищення ефективності роботи і підзвітності органів місцевого самоврядування» («ГОВЕРЛА»), Проекту ЄС «Підтримка комплексної реформи державного управління в Україні» (EU4PAR), Програми Ради Європи «Децентралізація і реформа публічної адміністрації в Україні» у партнерстві з Національним агентством України з питань державної служби, Програмою USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), Швейцарсько-українським проектом «Децентралізація для розвитку демократичної освіти» (DECIDE) та всеукраїнськими асоціаціями органів місцевого самоврядування.

Теги:

служба в ОМС В'ячеслав Негода Віталій Безгін закон

Джерело:

Поділитися новиною:

Читайте також:

16 серпня 2022

Проєкт USAID «ГОВЕРЛА» обговорив питання співпраці з партнерами у Волинській області

Проєкт USAID «ГОВЕРЛА» обговорив питання...

  Під час візиту до Волинської області, Марат Кюрчевський, керівник програм з розвитку місцевого...

16 серпня 2022

Можливості для громад та розвитку підприємництва

Можливості для громад та розвитку підприємництва

Український кризовий медіа-центр та Програма DOBRE зібрали для вас актуальні грантові програми USAID для громад та...

16 серпня 2022

Основні зміни у наданні затребуваних адміністративних послуг

Основні зміни у наданні затребуваних...

Експерти шведсько-українського проекту PROSTO "Підтримка доступності послуг в Україні" актуалізували інформацію по...

16 серпня 2022

Про онлайн-школу з фізики, віру у перемогу та нідерландський університет

Про онлайн-школу з фізики, віру у перемогу та...

«Від того, втратимо ми дітей, що добре розуміються у фізиці, чи не втратимо, залежить обороноздатність нашої держави...