Громади Черкащини отримали генератори та ліхтарі від U-LEAD

 

Білозірській, Жашківській, Звенигородській, Золотоніській, Кам'янській, Канівській, Ладижинській, Уманській, Христинівській, Чорнобаївській громадам Черкаської області надано обладнання з пакету «Освітлення» в рамках першого траншу допомоги громадам області від Програми «U-LEAD з Європою».

Другим траншом буде пакет «Прихисток», до складу якого ввійдуть: намети, каремати, спальники, похідні ліжка, генератори, баки для питної води, ковдри та набори для ВПО – наплічники із їжею, медикаментами.  Про це повідомив Сергій Слинько, керівник Регіонального офісу «U-LEAD з Європою» у Черкаській області.

За його словами, громади Черкащини з перших днів воєнного стану активно надають допомогу ВПО, які шукають прихисток від війни у нас в області або їдуть транзитом в інші регіони.

«Десять зазначених громад вже отримують товари, які дозволять їм підтримувати ВПО. Програма U-LEAD у відповідь на нагальні потреби ОМС спричинених війною загалом надає підтримку близько 250 громадам країни, які серйозно постраждали від війни або активно залучені у розміщення внутрішньо переміщених осіб. Важливо, що потреби, відбір громад, а також перелік товарів були тісно узгоджені Програмою з Мінрегіоном. Ми також підтримуємо зв'язок з Координаційним центром гуманітарної допомоги українського уряду в Польщі», - зазначив Сергій Слинько.

Про використання першого пакету допомоги повідомляє Золотоніська громада. Коментарі від начальника управління ЖКГ громади Артема Харіна опублікувало місцеве ЗМІ «Золотоноша city»:

«Вуличний освітлювач - це генератор на колесах. У нього висовується вишка, а зверху стоять шість потужних Led-ліхтарів. У роботі комунальних служб він має ключове значення. До прикладу, коли стався порив на водогоні від Домантового до Золотоноші, який потрібно оперативно ліквідувати вночі. Раніше хлопці світили ліхтариками чи фарами з машин, то тепер ввімкнули станцію і все видно».

Теги:

міжнародна підтримка війна

Область:

Черкаська область

Джерело:

Поділитися новиною:

Читайте також:

30 вересня 2022

Робота з посадовими інструкціями посадових осіб місцевого самоврядування - рекомендовані форми від НАДС

Робота з посадовими інструкціями посадових осіб...

Національне агентство України з питань державної служби підготувало рекомендовані форми посадових інструкцій...

30 вересня 2022

Оптимізація шкільної мережі в громаді: досвід країн Європейського Союзу

Оптимізація шкільної мережі в громаді: досвід...

В Україні реформа місцевого самоврядування, що розпочалась у 2014 році, суттєво вплинула на розподіл обов’язків...

30 вересня 2022

Громади Волині розвивають просторове планування спільно з Проєктом USAID «ГОВЕРЛА»

Громади Волині розвивають просторове планування...

У Ківерцівській, Любешівській і Шацькій громадах Волинської області відбулися засідання робочих груп з розроблення...

30 вересня 2022

Грантова програма Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» - розпочався прийом заявок

Грантова програма Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» -...

Проєкт USAID «ГОВЕРЛА» оголошує річний програмний запит для отримання концепцій грантових проєктів, а потім повних...