10 громад Дніпропетровщини отримали допомогу від U-LEAD

Десять громад Дніпропетровської області отримали спеціалізовану допомогу від Програми «U-LEAD з Європою». Гуманітарний вантаж включає обладнання та інструменти для відновлення інфраструктури, речі для облаштування прихистків та засоби підтримки електроенергії.


Про це повідомила керівниця Регіонального офісу «U-LEAD з Європою» у Дніпропетровській області Олена Тертишна.

- В залежності від потреб, громади отримали різні комплекти допомоги, придбані U-LEAD за гроші європейських партнерів. Комплекти «Прихисток» включають намет, cпальники, каремати, похідні ліжка, ковдри, бак для води та генератори. Їх отримали вісім громад, які приймають переселенців та забезпечують їх тимчасове перебування. Комплекти «Ремонт» складаються з генераторів, бензопил та іншого ремонтного обладнання, яке стане в пригоді для подолання наслідків бойових дій на території громади. Ці комплекти отримали дві громади – Апостолівська та Зеленодольська. Також всі десять громад отримали пакет «Освітлення», до якого входять генератори та ліхтар, - розповіла Олена Тертишна.

У Магдалинівській громаді вже зареєстровано понад 1200 внутрішньо переміщених осіб. Отриману допомогу планують використовувати для поліпшення роботи з переселенцями і для надання послуг потребуючим.

- Дана допомога буде використана в ЦНАП для безперебійної роботи з ВПО, в комунальних закладах громади, які надали прихисток внутрішньо переміщеним особам, для організації налагодженої та сталої роботи екстрених служб громади тощо, - зазначили у Магдалинівській селищній раді.

У Покровській, Солонянській, Криничанській, Межівській, Ілларіонівській, Васильківській та Перещепинській громадах також надають прихистки вимушеним переселенцям. Разом із Магдалинівською ці громади отримали комплекти «Прихисток».

- Межівська селищна територіальна громада з перших днів російської агресії приймає в себе вимушено переміщених осіб із уражених війною територій.  У зв’язку з цим виникли невідкладні потреби у додаткових приміщеннях для розміщення людей, придбанні генераторів та інших речей для облаштування місць тимчасового перебування, в тому числі підвальних приміщень подвійного значення, які використовуються як укриття з цивільного захисту. Гуманітарний вантаж, який громада отримала від U-LEAD, допоможе в організації нашої роботи, - зазначив Володимир Зражевський, Межівський селищний голова.

У Зеленодольській громаді через обстріли з боку окупантів необхідно відновлювати інфраструктуру та важливі об’єкти. ЇЇ територію включили до переліку постраждалих від російської агресії. Не зважаючи на воєнну загрозу, органи місцевого самоврядування та жителі громади відновлюють пошкоджені об’єкти, садять сади і квіти, підтримують життєдіяльність громади.

- Зеленодольська громада щиро вдячна нашим партнерам ULEAD за допомогу. В такі непрості часи для всієї України важливо об’єднуватись задля Перемоги. І добре коли є такі друзі, які передають дуже важливу допомогу: генератори, відрізана машина, круги відрізні, ланцюгова пила, ріжучі ланцюги, які зараз вкрай необхідні для відновлювальних та аварійних робіт. Працівники комунального підприємства уже ефективно використовують надану допомогу для проведення робіт на пошкоджених після обстрілів об’єктах. Генератори направлені на стратегічно важливі об’єкти, які повинні мати безперебійну подачу електроенергії, - зазначають у Зеленодольській міській раді.

За словами Олени Тертишної, кожна з громад, які отримали допомогу є постійними учасниками ініціатив U-LEAD і брали участь у таких програмах - «Громада дружня для бізнесу», «Кроки для керівників», «Кроки для старост», «Кроки для керуючих справами», а також з допомогою експертів U-LEAD працювали над розробкою стратегій розвитку.

Приєднані зображення:

Теги:

міжнародна підтримка

Область:

Дніпропетровська область

Джерело:

Поділитися новиною:

Читайте також:

16 серпня 2022

Можливості для громад та розвитку підприємництва

Можливості для громад та розвитку підприємництва

Український кризовий медіа-центр та Програма DOBRE зібрали для вас актуальні грантові програми USAID для громад та...

16 серпня 2022

Основні зміни у наданні затребуваних адміністративних послуг

Основні зміни у наданні затребуваних...

Експерти шведсько-українського проекту PROSTO "Підтримка доступності послуг в Україні" актуалізували інформацію по...

16 серпня 2022

Про онлайн-школу з фізики, віру у перемогу та нідерландський університет

Про онлайн-школу з фізики, віру у перемогу та...

«Від того, втратимо ми дітей, що добре розуміються у фізиці, чи не втратимо, залежить обороноздатність нашої держави...

16 серпня 2022

Проєкт USAID «ГОВЕРЛА» передав Горохівській громаді обладнання для реагування на надзвичайні ситуації

Проєкт USAID «ГОВЕРЛА» передав Горохівській...

  15 серпня, в рамках моніторингового візиту у громади-партнерки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА», Марат Кюрчевський,...