01 грудня 2023
Logo slogan

10 тисяч гривень для ЗСУ зібрали на благодійній виставі в Іллінецькій громаді

 

11 квітня на Вінниччині, в міському будинку культури Іллінецької міської ради відбулась благодійна вистава "Наймичка" за п'єсою Івана Карпенка-Карого. Актори та глядачі вистави зібрали для потреб військових близько 10 тисяч гривень.

До благодійної акції також залучили духовий оркестр Якубівського сільського будинку культури. Режисер вистави, заслужений працівник культури України Микола Романов організував акцію за підтримки аматорів театрального мистецтва.

“Щирі оплески та співпереживання глядачів показують, наскільки потрібні такі акції сьогодні. В ці важкі дні для нашої країни артисти та місцеві мешканці усіма силами намагаються підтримати наших військових”, - зазначив Микола Романов.

 

 

Активно працюють волонтери, які спільно з міською владою організовують збір допомоги військовим та внутрішньо переміщеним особам. Допомога для тих хто вимушено покинув свої домівки вкрай важлива, адже люди приїхали на Вінниччину лише з документами та одягом.

“У кожному селі працюють ініціативні групи, які збирають допомогу нашим військовим. Збираємо одяг, їжу, теплі речі та купуємо амуніцію. Найближчим часом на передову надійде відстанемір, який ми придбали за кошти благодійного фонду”, - повідомив Володимир Ящук, Іллінецький міський голова

 

 

Така робота громада – гарний показник спроможності місцевого самоврядування розв'язувати складні проблеми мешканців та активно допомагати державі. Про це наголошує Віталій Швець, керівник Регіонального офісу “U-LEAD з Європою” в Вінницькій області.

“Війна змусила державні органи влади та місцеве самоврядування змінити пріоритети розвитку. І те, як швидко громади перебудували свою роботу, свідчить про їхню інституційну спроможність. Це важливий результат децентралізації — люди на місцях, не сумніваючись, беруть відповідальність на себе та працюють”, - вважає Віталій Швець.

Теги:

культура війна історії війни

Область:

Вінницька область

Джерело:

Поділитися новиною:

Читайте також:

01 грудня 2023

ІІІ Всеукраїнський конкурс «Краща наукова праця з проблематики муніципального права»

ІІІ Всеукраїнський конкурс «Краща наукова праця...

Академія праці, соціальних відносин і туризму за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» проводить ІІІ Всеукраїнський...

01 грудня 2023

Проєкт UCORD оголошує відбір додаткових партнерських областей

Проєкт UCORD оголошує відбір додаткових...

Швейцарсько-український проєкт «Згуртованість та регіональний розвиток України», UCORD планує розширити географію...

01 грудня 2023

01 грудня 2023

Головні тези з Форуму муніципального партнерства у Львові

Головні тези з Форуму муніципального...

Форуму муніципального партнерства - це підсумкова подія Сities4Cities | United4Ukraine, присвячена налагодженню...