10 тисяч гривень для ЗСУ зібрали на благодійній виставі в Іллінецькій громаді

 

11 квітня на Вінниччині, в міському будинку культури Іллінецької міської ради відбулась благодійна вистава "Наймичка" за п'єсою Івана Карпенка-Карого. Актори та глядачі вистави зібрали для потреб військових близько 10 тисяч гривень.

До благодійної акції також залучили духовий оркестр Якубівського сільського будинку культури. Режисер вистави, заслужений працівник культури України Микола Романов організував акцію за підтримки аматорів театрального мистецтва.

“Щирі оплески та співпереживання глядачів показують, наскільки потрібні такі акції сьогодні. В ці важкі дні для нашої країни артисти та місцеві мешканці усіма силами намагаються підтримати наших військових”, - зазначив Микола Романов.

 

 

Активно працюють волонтери, які спільно з міською владою організовують збір допомоги військовим та внутрішньо переміщеним особам. Допомога для тих хто вимушено покинув свої домівки вкрай важлива, адже люди приїхали на Вінниччину лише з документами та одягом.

“У кожному селі працюють ініціативні групи, які збирають допомогу нашим військовим. Збираємо одяг, їжу, теплі речі та купуємо амуніцію. Найближчим часом на передову надійде відстанемір, який ми придбали за кошти благодійного фонду”, - повідомив Володимир Ящук, Іллінецький міський голова

 

 

Така робота громада – гарний показник спроможності місцевого самоврядування розв'язувати складні проблеми мешканців та активно допомагати державі. Про це наголошує Віталій Швець, керівник Регіонального офісу “U-LEAD з Європою” в Вінницькій області.

“Війна змусила державні органи влади та місцеве самоврядування змінити пріоритети розвитку. І те, як швидко громади перебудували свою роботу, свідчить про їхню інституційну спроможність. Це важливий результат децентралізації — люди на місцях, не сумніваючись, беруть відповідальність на себе та працюють”, - вважає Віталій Швець.

Теги:

культура війна історії війни

Область:

Вінницька область

Джерело:

Поділитися новиною:

Читайте також:

18 травня 2022

Президент підписав закон, який розширює повноваження голів громад на час воєнного стану

Президент підписав закон, який розширює...

Президент України підписав Закон "Про внесення змін до Закону України "Про правовий режим воєнного стану " щодо...

18 травня 2022

PROSTO психологічна підтримка співробітників ЦНАП – новий набір

PROSTO психологічна підтримка співробітників...

Центр надання адміністративних послуг в усі часи – це люди. Сьогодні працівники ЦНАП проявляють особливу стійкість,...

18 травня 2022

26 травня - семінар «Просторове планування розвитку територій громад: кращі практики та рекомендації»

26 травня - семінар «Просторове планування...

26 травня о 14:00  розпочнеться семінар «Просторове планування розвитку територій громад: кращі практики та...