ПРООН та Уряд Великої Британії об’єднують зусилля для підвищення стійкості громад Херсонщини

Новий проєкт націлений на покращення доступу до якісних медичних, освітніх та адміністративних послуг для населення, особливо для вразливих груп.


Програма розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) в Україні та Уряд Великої Британії через Британське посольство в Україні об’єднали зусилля з метою підвищення стійкості громад Херсонської області, підтримки доступу до життєво важливих послуг та зміцнення довіри між громадянами та органами державної влади, що надають їм послуги.

Проєкт «Посилення стійкості громад у Херсонській області» покликаний покращити доступ до якісних державних послуг для вразливих груп населення, а також побудувати ефективну комунікацію між надавачами таких послуг та населенням.

Постійна представниця ПРООН в Україні Дафіна Ґерчева зазначила, що партнерство сприятиме доступу до отримання важливих адміністративних послуг.

«У тісній співпраці з Херсонською обласною державною адміністрацією та Посольством Великої Британії у Києві, ПРООН працюватиме, щоб забезпечити потреби громад, – сказала пані Ґерчева. – Минулого року ПРООН та інші агентства ООН здійснили поглиблений аналіз соціально-економічних потреб, пов’язаних із пандемією COVID-19. Враховуючи результати цього аналізу, ми починаємо рішучі та невідкладні кроки. Окрім того, ми прагнемо посилити спроможність місцевих органів влади надавати державні послуги на належному рівні із врахуванням відмінностей та проявів нерівності між жінками та чоловіками, дівчатами та хлопцями. Новий проєкт сприятиме соціально-економічному розвитку як в цілому, так і в контексті протидії наслідкам пандемії COVID-19».

Посол Великої Британії в Україні пані Мелінда Сіммонс зазначила, що стійка громада, де забезпечено рівні можливості для всіх, будується на справедливому доступі до адміністративних, медичних та освітніх послуг.

«Саме тому Великобританія тісно співпрацює з владою Херсонської області та ПРООН, щоб надати ці послуги всім громадянам, зокрема тим, хто живе у найвіддаленіших куточках, – зазначила пані Сіммонс. – Крім того, ми приділяємо увагу навчанню місцевих органів влади та лідерів громад, як ефективно розповідати про ці послуги, щоб населення отримало інформацію про нові послуги, доступні для них».

Розширене партнерство між ПРООН та Херсонською областю сприяло спрямуванню відчутної підтримки для регіону, який у 2020 році був обраний пілотним для нової ініціативи, що називається «Місцеве соціально-економічне відновлення», спрямованої на протидію наслідкам пандемії COVID-19. У межах цього проєкту ПРООН надала консультативну підтримку у проведенні соціально-економічної оцінки впливу пандемії на обласному рівні; плануванні заходів з відновлення та реагування на кризові ситуації у тісній співпраці з Херсонською обласною державною адміністрацією; а також підтримала місцеві ініціативи з реагування та відновлення після кризи.

Тимчасовий виконувач обов'язків голови Херсонської обласної державної адміністрації Сергій Козир зазначив, що пишається тим, що область стала частиною нової ініціативи.

«Завдяки цьому проєкту громадяни Херсонської області зможуть отримувати високоякісні послуги, уникаючи тривалих поїздок, а також заощаджуючи гроші та зменшуючи ризик поширення COVID-19, – зазначив пан Козир. – Громадяни з інших регіонів, включаючи тимчасово окуповану Автономну Республіку Крим та місто Севастополь, зможуть скористатися  повним спектром державних послуг, як і решта українців».

18.02.2021 - 11:19 | Переглядів: 907
ПРООН та Уряд Великої Британії об’єднують зусилля для підвищення стійкості громад Херсонщини

Теги:

міжнародна підтримка

Область:

Херсонська область

Джерело:

ПРООН в Україні

Поділитися новиною:

Коментарі:

Щоб додати коментар, будь ласка зареєструйтесь або увійдіть
Читайте також:

03 березня 2021

Можливості для громад: оголошено всеукраїнський конкурс проєктів з розвитку безпеки в громадах в умовах пандемії COVID-19

Можливості для громад: оголошено всеукраїнський...

Громадська організація «Інститут миру і порозуміння» (ІМіП) за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» оголосила...

03 березня 2021

В Україні майже 450 поліцейських пройшли підготовку та несуть службу у територіальних громадах

В Україні майже 450 поліцейських пройшли...

Проєкт “Поліцейський офіцер громади” був ініційований у 2018 році та стартував 29 травня 2019 року. Тоді 34...

03 березня 2021

Підприємницькі навички, кіберспорт і програмування — нові можливості для молоді в енергодарському просторі «Резидент»

Підприємницькі навички, кіберспорт і...

У жовтні 2020 року в Енергодарі відкрився молодіжний бізнес-консалтинг-центр «Резидент» — неформальний креативний...

03 березня 2021

Як місцева влада може підтримати розвиток кооперативу - вебінар 10 березня

Як місцева влада може підтримати розвиток...

Шукаєте відповідь на питання, як місцева влада може підтримати діючий бізнес і стимулювати до підприємництва через...

03 березня 2021

Як почати бюджет участі в громаді - тема відкритого вебінару 16 березня

Як почати бюджет участі в громаді - тема...

16 березня ГО SocialBoost, партнер Програми USAID DOBRE з цифровізації, та  Асоціація учасницького розвитку громад...