USAID започаткував нову молодіжну програму в Україні

10 грудня відбулася перша публічна онлайн-подія  програми “МРІЄМО ТА ДІЄМО” - нової молодіжної програми  USAID в Україні, яка має на меті показати, як долученість молодих людей до заходів на місцевому, національному та міжнародному рівні допомагає вдосконалити національні процеси, а також визначити, яким чином можна суттєво розширити участь молоді в офіційній, інституціоналізованій політичній діяльності. У відкритті програми взяли участь співачка Альона Альона та Інста і ТікТок блогерка Джеррі Хейл.

Запис події можна переглянути ТУТ.

«Ми раді запустити програму та працювати пліч-о-пліч з молоддю, щоби допомогти молодим українцям та українкам генерувати позитивні трансформаційні зміни у їх житті, у їхніх громадах, а також підтримати молодих лідерів та лідерок на шляху до орієнтованої на цінностях української ідентичності. За допомогою програми молодь з усієї України матиме доступ до економічних можливостей, а також можливостей опанувати нові навички, бути лідерами та робити внесок у вирішення проблем на рівні громад», - сказала під час трансляції  Мехрі Дракмен, директорка програми USAID  “МРІЄМО ТА ДІЄМО”.  

«Хоча ми розпочинаємо цю програму у складні та непевні часи, я переконаний у тому, що українську молодь ніщо не зупинить, і вона усього зможете досягти – якщо йтимете вперед із наполегливістю та ентузіазмом, із неупередженістю та повагою до інших. Це і є найважливішим – бо проходити цей шлях потрібно всім разом», - сказав вітаючи учасників Джим Хоуп, директор Місії USAID в Україні та Білорусі.

В “центрі польотів” разом з командою програми працюватиме саме молодь віком від 10 до 35 років. Протягом наступних 5 років,  використовуючи підхід позитивного розвитку - не лише  для  молоді,  а  разом із  молоддю  -    програма  сприятиме  молодіжним  інноваціям, підприємництву,  участі  у  прийнятті  рішень  у  громадах  та  розв’язанні проблем на національному та  місцевому  рівнях,  а також посилить потенціал української молоді бути рушійною силою плюралізму та поваги до різноманітності. 

Протягом перших місяців програма вже працювала разом із молоддю над різними завданнями, в тому числі й над розробкою концепції нового молодіжного руху, та обрала українську назву для програми. Під час події відбулася презентація результатів цієї співпрацію Були обговорені концепції, та якими цінностями керуватиметься молодіжний рух, що надихає молодь та якою вона  хоче бачити українську молодіжну спільноту.


Програма  “МРІЄМО ТА ДІЄМО” реалізується за  підтримки  Агентства  США  з  міжнародного розвитку (USAID) та виконується міжнародною некомерційною організацією IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР), Центром «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network.

 IREX – міжнародна неурядова організація зі штаб-квартирою у Вашингтоні, США, що займається питаннями міжнародної освіти та розвитку. IREX була заснована 1968. Організація працює у понад 100 країнах світу. В Україні IREX працює з 1995. Офіційна сторінка – https://www.irex.org/  

Facebook сторінка IREX in Ukraine - https://www.facebook.com/irexinukraine 

11.12.2020 - 12:57 | Переглядів: 2683
USAID започаткував нову молодіжну програму в Україні

Теги:

молодь

Джерело:

Поділитися новиною:

Коментарі:

Щоб додати коментар, будь ласка зареєструйтесь або увійдіть
Читайте також:

17 квітня 2021

Як громадам отримати фінансування, щоб підключити села до оптичного інтернету

Як громадам отримати фінансування, щоб...

Як громадам отримати фінансування, щоб підключити села до оптичного інтернету? - покрокову інструкцію розробили у...

17 квітня 2021

ЦНАП Кіптівської громади

ЦНАП Кіптівської громади

«Децентралізація» напросилася в гості до Кіптівської громади, що на Чернігівщині. Хотіли побачити, як живе громада,...

16 квітня 2021

5 законопроектів, важливих для децентралізації та розвитку громад (інфографіка)

5 законопроектів, важливих для децентралізації...

Головними пріоритетами цього року у впровадженні децентралізації є розвиток спроможності територіальних громад,...