Розпочалась перша сесія Школи місцевого економічного розвитку для громад Донецької та Луганської областей

Розпочалась перша сесія Школи місцевого економічного розвитку, яка реалізується ГО «ДЕСПРО» у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.


На відкритті першої сесії Школи місцевого економічного розвитку представник Міністерства розвитку громад та територій Сергій Шаршов окреслив можливості та перспективи економічного розвитку локальних територій та презентував результати моніторингового дослідження Мінрегіону щодо спроможності громад Донецької та Луганської областей, представники яких є учасниками Школи.

Наталя Белюкіна, cпеціаліст із соціально-економічного розвитку компоненту Розвиток місцевого самоврядування та реформа децентралізації Програми із відновлення та розбудови миру (UN RPP) зазначила, що Школа місцевого економічного розвитку є нашою пілотною ініціативою, яка реалізується спільно з громадською організацією «ДЕСПРО». Окрім того, пані Наталя зауважила, що навчання та обмін досвідом спонукатиме появі нових ідей, ініціатив, проєктів які сприятимуть місцевому розвитку, а Програма UN RPP готова бути поруч і підтримати на цьому шляху громади, представники яких вже проявили ініціативу і стали учасниками цієї школи.

У цьогорічній Школі місцевого економічного розвитку беруть участь представники 11 громад Луганщини та 7 громад Донеччини. Впродовж п’яти днів 60 представників місцевого самоврядування, громадськості та бізнесу поглиблюватимуть знання в питаннях:

  • сталого економічного розвитку,
  • гендерної рівності у місцевому самоврядуванні,
  • маркетингу територій,
  • фінансових інструментів місцевого розвитку,
  • міжмуніципального співробітництва,
  • ефективного управління ресурсами громади,
  • створення та організації послуг водопостачання в громаді.

11 фахових тренерів запропонують учасникам домашні завдання, результати яких будуть представлені на заключному дні першої сесії.

Друга сесія Школи запланована на листопад 2020 року.

Захід організовано згідно з рекомендаціями МОЗ з дотриманням правил карантинної безпеки.


Для довідки:

Громадська організація «ДЕСПРО» була створена на основі діяльності Швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO з метою сприяння розвитку демократії в Україні на ґрунті ефективного використання місцевих і регіональних ресурсів і відкритості місцевої влади.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН із питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують тринадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

07.10.2020 - 16:30 | Переглядів: 4618
Розпочалась перша сесія Школи місцевого економічного розвитку для громад Донецької та Луганської областей

Приєднані зображення:

Теги:

навчання

Область:

Луганська область Донецька область

Джерело:

Поділитися новиною:

Читайте також:

27 січня 2023

Нікополь офіційно підтвердив наміри налагодити побратимські відносини з Коллінгом

Нікополь офіційно підтвердив наміри налагодити...

Нікопольська міська рада прийняла рішення укласти угоду про встановлення побратимських відносин з данською комуною...

27 січня 2023

Вакансія: асистент проєкту

Вакансія: асистент проєкту

SALAR International оголошує вакансію Асистента Проєкту PROSTO "Підтримка доступності послуг в Україні" строком на 11...

27 січня 2023

«Стала мобільність у громадах: рекомендації щодо відновлення» - посібник від «U-LEAD з Європою»

«Стала мобільність у громадах: рекомендації...

Фахівці Програми «U-LEAD з Європою» підготували рекомендації для громад щодо відновлення мобільності. Пошкоджена...

27 січня 2023