АНОНС! Онлайн-трансляція Форуму «Енергомодернізація адмінбудівель в Україні: практики та виклики»
7 листопада о 10:00 розпочнеться трансляція публічного Форуму на тему впровадження сучасних технологій та принципів енергоефективності з метою сталого розвитку громад, за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».
В програмі Форуму:
- панельна дискусія: «Державні стратегії енергомодернізації адмінбудівель в контексті євроінтеграції Україні»,
- відкрита дискусія: «Горизонтальні партнерства: як громади та громадський сектор можуть разом розвивати енергоефективні технології?»,
- презентація Посібника «Кращі практики та поради щодо створення енергоефективних ЦНАП в ОТГ» та онлайн калькулятору, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою»,
- презентація кращих практик енергомодернізації адміністративних будівель в Україні та Швеції.
Серед учасників заходу представники Міністерства розвитку громад та територій України, Представництва ЄС в Україні, підкомітету ВРУ з питань енергозбереження та енергоефективності, Фонду енергоефективності України, Програми «U-LEAD з Європою» та інших міжнародних проектів; шведські та українські експерти з енергоефективності, представники профільних громадських організацій, а також очільники громад з усієї України.
Трансляція буде доступною на фейсбук сторінці: www.facebook.com/tsnap.ulead

Теги:
Джерело:
Програма «U-LEAD з Європою»

Поділитися новиною:
17 серпня 2022
Тамара Сохацька розповіла про можливості для громад від центру зайнятості
Тамара Сохацька розповіла про можливості для...
В Українському кризовому медіа-центрі представники центральних органів влади, міжнародних організацій, регіональної...
17 серпня 2022
Проєкт USAID «ГОВЕРЛА» обговорив питання місцевого розвитку з партнерами у Рівненській області
Проєкт USAID «ГОВЕРЛА» обговорив питання...
Перебуваючи з моніторинговим візитом у Рівненській області, Марат Кюрчевський, керівник програм з розвитку...
17 серпня 2022
Як забезпечити житлом внутрішньо переміщених осіб - поради U-LEAD
Як забезпечити житлом внутрішньо переміщених...
Допомога внутрішньо переміщеним особам стала одним із пріоритетів у роботі громад від початку вторгнення росіян. І,...
17 серпня 2022
Освітяни Волині працюють над удосконаленням дистанційного навчання
Освітяни Волині працюють над удосконаленням...
Для освітян волинських громад регіональний офіс U-LEAD у Волинській області організував інформаційну сесію щодо...