Стали відомі переможці конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» 2018 року (список)

Стали відомі переможці конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» 2018 року (список)

18 грудня 2018 року Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко нагородив фіналістів конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2018 році.

«Я вітаю наших 34 переможців Конкурсу, яким вдалось продемонструвати і втілити в життя кращі проекти. Переконаний, за ними майбутнє, перемога за такими громадами і такими лідерами, які сьогодні ефективно очолюють громади, а завтра прийдуть в органи державної влади. І досвід реалізації реформи на місцях буде успішно працювати на рівні держави», — підкреслив Геннадій Зубко.

Це уже п’ята з 2014 року церемонія нагородження, яка проводиться за сприяння постійного партнеру Мінрегіону - Програми Ради Європи «Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні».

Переможці конкурсу:

Тема: «Практики розвитку, засновані на власних стратегіях, проектах та ресурсах»

Дипломи І ступеня:

  1. Львівська обласна рада «Обласний Конкурс проектів місцевого розвитку: спільно з громадою від ідеї до реалізації».
  2. Решетилівська районна рада Полтавської області «Міжмуніципальне співробітництво – запорука формування інформаційного суспільства. Забезпечення високошвидкісним Інтернетом громад Решетилівського району».
  3. Дрогобицька міська рада Львівської області «Розумна громада»/«Smart Community»;
  4. Івано-Франківська міська рада «Розумний туризм (Smart Tourism)»;
  5. Немішаївська селищна рада Бородянського району Київської області «Системний облік мереж зовнішнього освітлення та картування»;
  6. Драбівецька сільська рада Золотоніського району Черкаської області «Створення соціально-активного культурного простору в селі»;
  7. Солонянська селищна ОТГ Дніпропетровської області «Інклюзивний освітній простір Солонянської об’єднаної територіальної громади»;

Дипломи ІІ ступеня:

  1. Сумська міська рада «Упровадження STEM-освіти у закладах загальної середньої освіти м. Суми»;
  2. Тростянецька міська рада ОТГ Сумської області «Сучасна районна лікарня».

Диплом ІІІ ступеня:

  1. Криворізька міська рада Дніпропетровської області «Віза мобільна» для криворіжців»;
  2. Харківська міська рада «БТІ 2.0: Перезавантаження».

Дипломи «Спеціальна відзнака»:

  1. Дніпропетровська обласна рада «Дистанційний курс навчання лікарів загальної практики – сімейних лікарів»;
  2. Полтавська обласна рада Полтавської області «Бюджет участі Полтавської області».
  3. Добропільська районна рада Донецької області «Впровадження в Добропільському районі конкурсів міні-проектів і міні-грантів».
  4. Летичівська селищна рада ОТГ Хмельницької області «Впровадження Бюджету участі Летичівської об’єднаної територіальної громади».

 

Тема: «Формування безпечного життєвого середовища»

Дипломи І ступеня:

  1. Вінницька міська рада «Ситуаційний центр Вінницької міської ради»;
  2. Доброславська селищна рада Лиманського району Одеської області «Доброслав – територія безпечного життєвого середовища».
  3. Тростянецька міська рада ОТГ Сумської області «Центр громадської безпеки – запорука безпечної громади»;

Дипломи ІІ ступеня:

  1. Маріупольська міська рада Донецької області «Безпечне місто»;
  2. Баштанська міська рада ОТГ Миколаївської області «Забезпечення правопорядку, громадської безпеки, вимог правил благоустрою населених пунктів Баштанської ОТГ»;
  3. Пирятинська міська рада ОТГ Полтавської області «Система збору та вивезення твердих побутових відходів на території Пирятинської міської ОТГ та п’яти сільських рад-партнерів – основа для формування безпечного життєвого середовища в громадах».

Дипломи ІІІ ступеня:

  1. Івано-Франківська міська рада «Влаштування розумної та безпечної дорожньої інфраструктури в місті Івано-Франківську».
  2. Веселівська селищна рада ОТГ Запорізької області «Співпраця по створенню підрозділів добровільної пожежної охорони на території Веселівської ОТГ»;
  3. Мереф’янська міська рада ОТГ Харківської області «Єдина система відеоспостереження – головний вартовий безпеки у Мереф’янській ОТГ».

Диплом «Спеціальна відзнака»:

  1. Гадяцька районна рада Полтавської області «Безпечний район Гадяцького району».

 

Тема: «Інклюзивність регіонального та місцевого розвитку»

Дипломи І ступеня:

  1. Бахмутська міська рада Донецької області «Надання спеціалізованої психологічної та психотерапевтичної допомоги і підтримки найбільш постраждалим дітям, які мешкають у населених пунктах поблизу лінії розмежування в Донецькій та Луганській областях»;
  2. Новопсковська селищна рада ОТГ Луганської області «Створення умов для включення різних соціальних груп до розбудови громади».

Дипломи ІІ ступеня:

  1. Івано-Франківська міська рада Івано-Франківської області «Молодь і влада»;
  2. Дунаєвецька міська рада ОТГ Хмельницької області «Разом розвиваємо громаду»;
  3. Омельницька сільська рада ОТГ Полтавської області «Створення інклюзивно-ресурсного центру «Надія».

Дипломи ІІІ ступеня:

  1. Чугуївська міська рада Харківської області «Розвиток мережі соціальних послуг для людей похилого віку та людей з інвалідністю міста Чугуєва».
  2. Мереф’янська міська рада ОТГ Харківської області «Жіноча рада Мереф’янської об’єднаної громади як інститут ефективної розбудови громадянського суспільства».

Дипломи «Спеціальна відзнака»:

  1. Покровська районна рада Донецької області «Сімейний оздоровчий табір для людей з інвалідністю»;
  2. Хорольська районна рада Полтавської області «Про сучасні підходи до освітнього процесу учнів з особливими освітніми потребами у Хорольському районі Полтавської області».

 

Довідково:

За 5 років участь у Конкурсі взяли 668 органів місцевого самоврядування усіх рівнів. Дипломами І, ІІ, ІІІ ступенів да дипломами «Спеціальна відзнака» нагороджено 142 органи місцевого самоврядування, зокрема у 2018 – 34.

Найвищий відсоток успішних практик в Івано-Франківській (42,9%) та Сумській (34,6%) областях.

За цей же період переможцями стали 34 органи місцевого самоврядування, які очолюють жінки (24%).

Інтерактивна мапа «Конкурсу кращі практики місцевого самоврядування»

Теги:

Г.Зубко Кращі практики

Область:

Черкаська область Хмельницька область Харківська область Сумська область Полтавська область Одеська область Миколаївська область Львівська область Луганська область Київська область Івано-Франківська область Запорізька область Донецька область Дніпропетровська область Вінницька область

Громади:

Летичівська селищна об’єднана територіальна громада Дунаєвецька міська об’єднана територіальна громада Солонянська селищна об’єднана територіальна громада Тростянецька міська об’єднана територіальна громада Пирятинська міська об’єднана територіальна громада Омельницька сільська об’єднана територіальна громада Мереф’янська міська об’єднана територіальна громада Баштанська міська об’єднана територіальна громада Веселівська селищна об’єднана територіальна громада Новопсковська селищна об’єднана територіальна громада

Джерело:

Поділитися новиною:

Читайте також:
Dbb15b2832babbc08798a05398d59fe0

21 січня 2019

Як створити у громаді музичну школу. Досвід...

У селищі Гніздичів завдяки децентралізації з’явилася музична школа, у якій вже навчаються близько 100...

77434ef4a3a86ba97c6ebb367198003d

18 січня 2019

Об’єднані громади нарощують економічні м’язи:...

Відкинувши ідеї грандіозних інвестпроектів, громада зробила ставку на невеликі інвестиції й виграла. На черзі -...

366d653956fe2c4431b12d296ba49ded

17 січня 2019

Галерея інновацій, що змінюють Україну. Проект...

Практика «Обласний конкурс проектів місцевого розвитку: спільно з громадою від ідеї до реалізації» -  Перше місце в...