04 December 2023
Logo slogan
7 вересня експерт DECIDE проведе консультацію щодо кадрової документації
7 вересня експерт DECIDE проведе консультацію щодо кадрової документації

7 вересня 2023 року швейцарсько-український проєкт DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти» проведе консультацію експерта щодо кадрової документації.


Новий навчальний рік вже стартував. А це означає, що на місцях питань з кадрових питань, зокрема документації, лише більшає. Тож спробуємо в них розібратися із Сергієм Яцковським, національним експертом проєкту DECIDE.

Так, серед тем, які плануємо обговорити під час консультації:

  • розподілу педагогічного навантаження;
  • оформлення на роботу;
  • затвердження штатного розпису.

Є запитання? Залишайте їх у реєстраційній формі ось тут: https://forms.gle/zLjNnLaQRR1zsBPu6    

Дата і час: 7 вересня 2023 року, 14:00.

Важливо! Реєстрація на вебінар є обов'язковою. Вказуйте коректну електронну адресу, адже посилання буде надіслано напередодні заходу саме на цю адресу. Просимо також перевіряти розділи «Спам» та «Реклама», адже іноді листи потрапляють саме туди. Посилання проєкт зазвичай надсилає за годину до проведення.


ебінар є частиною кампанії “Освіта у нових громадах від А до Я”. Мета кампанії – допомогти головам і управлінцям освітою новоутворених та реорганізованих громад розвинути ефективну систему управління освітою.

Стежте за оновленнями, завантажуйте порадники із типовими шаблонами документів, дивіться записи вебінарів на novihromady.decide.in.ua та у спеціальному розділі порталу "Децентралізація"

 

Views: 1140
Related news: announcement
Read more: