04 December 2023
Logo slogan
Як в ОМС ставляться до своєї роботи: результати опитування «Публічна служба в Україні: Ваша точка зору»

Цьогоріч у травні було проведено анонімне опитування «Публічна служба в Україні: Ваша точка зору». Дослідження мало на меті визначити стан організаційної культури на державній службі та в органах місцевого самоврядування з початку повномасштабної війни.


До участі в опитуванні долучилися 43 862 публічні службовці. Зокрема, вперше до опитування, окрім державних службовців, були долучені посадові особи місцевого самоврядування. Такий підхід забезпечив можливість всебічно проаналізувати організаційну культуру на публічній службі.

Аналітичний звіт містить 13 розділів за різними напрямками, що впливають на формування цілісної та сприятливої організаційної культури такі як: мотивація та задоволеність роботою, практика взаємодії та комунікації, результативність органу публічної влади та ін. Зокрема, документ містить загальні висновки та рекомендації щодо поліпшення організаційної культури на публічній службі.

Відповідно до отриманих даних 91% респондентів зазначили, що робота їхнього органу публічної влади спрямована на забезпечення і захист прав та інтересів громадян України. А серед цінностей, які виділяють для себе публічні службовці головними обрали: професіоналізм, відповідальність та доброчесність.

НАДС висловлює подяку за підтримку у проведенні дослідження Центру з питань доброчесності в оборонному секторі (CIDS), а також членам робочої групи щодо формування організаційної культури державної служби та служби в органах місцевого самоврядування за експертну підтримку.

Детальніше з результатами опитування можна ознайомитися в аналітичному звіті «Публічна служба в Україні: Ваша точка зору». (pdf , 8.59 Мб)


Подібні дослідження проводяться з 2019 року. До збору та обробки даних залучено науковців ГО «Український інститут соціальних досліджень імені Олександра Яременка».

Attached files:
Views: 853
Related news: personnel
Read more: