04 December 2023
Logo slogan
17 серпня - консультації юриста щодо вирішення питань трудових відносин у системі освіти
17 серпня - консультації  юриста щодо вирішення питань трудових відносин у системі освіти

17 серпня 2023 року швейцарсько-український проєкт DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти» проведе консультацію юриста на тему «Вирішення питань трудових відносин у системі освіти».


Питання у сфері трудових відносин не втрачають своєї актуальності. Особливо чутливою ця тема стає в освіті на початку нового навчального року. Попри єдині норми трудового законодавства, практика тих чи інших кадрових проблем є різною.

Знання цих норм – запорука правильних рішень. Тож разом з Андрієм Мацокіним, національним експертом проєкту DECIDE, плануємо розібратися у практичних питаннях працівників системи освіти, враховуючи положення і вимоги трудового законодавства.

Є запитання? Залишайте їх у реєстраційній формі ось тут: https://forms.gle/xkMxXwpkc3NwmKYJ7    

Дата і час: 17 серпня 2023 року, 14:00.

Спікер: Андрій Мацокін, національний експерт проєкту DECIDE

Важливо! Реєстрація на вебінар є обов'язковою. Вказуйте коректну електронну адресу, адже посилання буде надіслано напередодні заходу саме на цю адресу. Просимо також перевіряти розділи «Спам» та «Реклама», адже іноді листи потрапляють саме туди. Посилання проєкт зазвичай надсилає за годину до проведення.


Вебінар є частиною кампанії “Освіта у нових громадах від А до Я”. Мета кампанії – допомогти головам і управлінцям освітою новоутворених та реорганізованих громад розвинути ефективну систему управління освітою.

Стежте за оновленнями, завантажуйте порадники із типовими шаблонами документів, дивіться записи вебінарів на novihromady.decide.in.ua та у спеціальному розділі порталу "Децентралізація"

 

 

Views: 965
Related news: announcement
Read more: