26 September 2023
Logo slogan
Бухгалтерський облік та звітність у територіальних громадах – посібник від U-LEAD
Бухгалтерський облік та звітність у територіальних громадах – посібник від U-LEAD

Експерти Програми «U-LEAD з Європою» розробили практичний посібник «Бухгалтерський облік та звітність в територіальних громадах», що містить рекомендації щодо ефективної організації бухгалтерського обліку у громадах та належного відображення активів та розрахунків у фінансовій звітності.


Матеріал базується на Національних положеннях (стандартах) з бухгалтерського обліку в державному секторі, Плані рахунків бухгалтерського обліку в державному секторі та інших нормативних документах з бухгалтерського обліку та оподаткування установ. Бухгалтерський облік та звітність розглядаються у взаємозв'язку із податковим обліком, основні вимоги якого встановлено Податковим кодексом України.

Посібник складається з восьми розділів, кожний із яких розкриває порядок організації бухгалтерського обліку основних облікових об’єктів та складання фінансової звітності в бюджетних установах. Кожний розділ закінчується переліком нормативних документів відповідно до порядку їх появи за текстом.

В посібнику можна знайти велику кількість практичних ситуацій із ефективними рішеннями, які обговорювались експертами U-LEAD спільно з бухгалтерами територіальних громад на семінарах та тренінгах. Тому він буде корисним насамперед для практикуючих бухгалтерів, фінансистів, фахівців юридичної служби, керівників органів місцевого самоврядування та інших установ державного сектору економіки.

Завантажити посібник (PDF, 1,9 МБ).

Views: 5325
Related news: budget
Read more: