02 June 2023
Logo slogan
U-LEAD запрошує до участі у новій ініціативі - Мережі з обміну досвідом (Програмі підтримці) «Розробка Програми інтеграції ВПО в громаду»
U-LEAD запрошує до участі у новій ініціативі - Мережі з обміну досвідом (Програмі підтримці) «Розробка Програми інтеграції ВПО в громаду»

Мережа з обміну досвідом (Програма підтримки) «Розробка Програм інтеграції ВПО в громаду» – це можливість, за підтримки експертів, ознайомитися з основними підходами та методологією розробки програм інтеграції ВПО, проаналізувати складові програми задля успішної інтеграції ВПО, опрацювати навички налагодження взаємодії та координації зусиль всіх заінтересованих сторін, та, головне, розробити Програму інтеграції ВПО з урахуванням потреб своєї громади.


В рамках програми підтримки представники ОМС:

  • проаналізують системні проблеми, які виникли у зв'язку з масштабним внутрішнім переміщенням;
  • проведуть оцінку потреб ВПО, на якій ґрунтуються бюджетні асигнування та дизайн конкретних проєктів підтримки;
  • розроблять операційний план дій, котрий дає органу місцевого самоврядування бачення практичних кроків до досягнення намічених цілей.

Це дозволить органам місцевого самоврядування підготувати Програму інтеграції ВПО в громаду, яка підвищить ефективність реалізації повноважень щодо внутрішньо переміщених осіб.

Коли?

З червня по жовтень 2023 року. Тривалість – 20 тижнів

Хто може стати учасником програми?

Запрошуються територіальні громади України, які прийняли та приймають внутрішньо переміщених осіб.

Вмотивовані команди територіальних громад, що будуть обрані шляхом відкритого конкурсу, до складу яких входять дві особи (посадова особа місцевого самоврядування – заступник голови громади/керівник відповідного виконавчого органу/спеціаліст, відповідальний за організацію роботи з ВПО).

Як взяти участь?

Для участі у відборі необхідно заповнити заявку, що додається, та до 18:00 12 червня 2023 року надіслати її на електронну адресу: regops.u-lead@giz.de в темі повідомлення вказавши «Назва громади та область».

Важливо:

Для того, щоб дізнатися детальніше про програму підтримки, умови відбору, строки розробки та структуру навчальної підтримки, запрошуємо 1 червня 2023 року о 10:00 год долучитися до інформаційної зустрічі для потенційних учасників.

Для участі у зустрічі достатньо перейти за посиланням.

Під час підключення просимо вказати громаду та область, яку представляє учасник.

Views: 493
Related news: social services
Read more: