30 September 2023
Logo slogan
єВідновлення: відбувся перший тренінг для місцевого самоврядування

Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України, експерти USAID / UK aid проєкту «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/ TAPAS», проєкту USAID «HOVERLA» за підтримки Всеукраїнської асоціації громад розпочали серію тренінгів щодо реалізації державних програм з відновлення житла.


Мета тренінгів – консультаційна підтримка місцевої влади щодо імплементації таких програм та налагодження роботи громад з Реєстром пошкодженого та знищеного майна (РПЗМ). 

Головною темою першого тренінгу стало створення та побудова роботи Комісії з надання компенсації за послугою єВідновлення. Зокрема, учасникам презентували методичні рекомендації щодо особливостей створення таких комісій та побудови процесу їх роботи з оцінки пошкоджень. 

Окрім цього, представників ОМС ознайомлено зі специфікою внесення даних в РПЗМ та новим функціоналом Реєстру. 

До заходу долучилися понад 1000 учасників, серед яких голови громад та представники ОМС, відповідальні за роботу комісій та роботу з даними в РПЗМ.  

Запис тренінгу:

 

 

Більше про єВідновлення можна дізнатися на сайті програми, звернувшись на спеціальну урядову гарячу лінію 1545 (кнопка 2) або чат-боти Урядового контактного центру за посиланнями:

Telegram

Facebook

Views: 1415
Related news: repair
Read more: