30 September 2023
Logo slogan
Результати опитування працівників ЦНАП щодо надання окремих адміністративних послуг соціального характеру та соціальних послуг

У 2022 році відбулися значні зміни в наданні адміністративних послуг соціального характеру (АПСХ), а саме, зміна субʼєкта надання адміністративних послуг з призначення окремих адміністративних послуг соціального характеру: субсидій, пільг, компенсацій та допомог. Відповідні повноваження з 01.11.2022 року було передано від органів соціального захисту населення, Фонду соціального страхування України до Пенсійного фонду України.

Це було непростим завданням, адже АПСХ є одними з найбільш популярних послуг серед населення та стають навіть більш затребуваними в умовах війни. Тож Проєкт PROSTO «Підтримка доступності послуг в Україні» спільно з Асоціацією ОТГ вирішили дослідити вплив зазначеного рішення на роботу ЦНАП та доступність окремих АПСХ для населення.

Результати показали наступне:

  1. Протягом перехідного періоду в частині ЦНАП зупинилося надання окремих АПСХ, але наразі рівень інтеграції АПСХ у ЦНАП повернувся до показників станом на листопад 2022 року і поступово росте.
  2. Задоволеність якістю взаємодії між ЦНАП та управліннями ПФУ є на досить високому рівні (31,2% - "добре"), та нижчому, ніж ЦНАП оцінювали якість взаємодії з УСЗН під час надання відповідних послуг (55,4% - "добре").
  3. Є значний запит від ЦНАП на типові інформаційні та технологічні картки від ПФУ, врегулювання ситуації із отриманням у ЦНАП інформації про результати надання послуг.

Детальніше з результатами опитування можна ознайомитись за посиланням

Views: 1070
Related news: Administrative services
Read more: