31 May 2023
Logo slogan

Проєкт USAID «ГОВЕРЛА» обговорив питання співпраці з Одеською ОМА

 

Під час візиту до Одеської області Габріель Абрахам, керівник Проєкту USAID «ГОВЕРЛА», разом з В’ячеславом Голинським, керівником Одеського регіонального офісу Проєкту USAID «ГОВЕРЛА», зустрілися з Максимом Марченком, начальником Одеської обласної військової адміністрації та обговорили актуальні питання співпраці.


На зустрічі, зокрема, йшлося про допомогу Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» у посиленні спроможності органів місцевого самоврядування Одеської області щодо реагування на надзвичайні ситуації, інтеграції внутрішньо переміщених осіб, а також підготовці програм відновлення.

 

 

Максим Марченко, начальник Одеської ОВА, подякував за допомогу, яку в рамках Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» надано Одеській області, а також коротко поінформував Габріеля Абрагама щодо безпекової ситуації в регіоні.

«Допомога, яку надає нам USAID «ГОВЕРЛА» як на обласному рівні так і на рівні громад, дозволяє краще долати надзвичайні ситуації та інші виклики, які постали перед нами через російську агресію та повномасштабну війну. В той же час, ми надзвичайно раді можливості спільно з нашими партнерами працювати над проєктами розвитку, які є основою для післявоєнної відбудови», - зазначив Максим Марченко.

Габріель Абрахам, повідомив, що з початком війни Проєкт USAID «ГОВЕРЛА» активно працює для зміцнення спроможності своїх партнерів реагувати на надзвичайні ситуації, спричинені війною, а також реалізовує розвиткові проєкти в громадах.

«Для посилення спроможності наших партнерів щодо реагування на надзвичайні ситуації, Проєкт USAID «ГОВЕРЛА» передав Одещині ряд необхідного обладнання, включаючи екскаватори, генератори, обладнання для благоустрою, захисне спорядження для рятувальників, набори рятувальних гідравлічних інструментів та комп’ютерне обладнання. В той же час стратегії розвитку, комплексні плани просторового розвитку, інвестиційні паспорти громад дозволяють вже зараз планувати післявоєнну відбудову громад. Тому Проєкт USAID «ГОВЕРЛА» всіляко підтримує наших партнерів у розробці цих документів та планування відновлення», - сказав Габріель Абрагам.

Сторони домовилися про подальшу активну співпрацю та постійне оновлення переліку потреб, які Проєкт USAID «ГОВЕРЛА» зможе забезпечити громадам Одеської області.

 

Tags:

international support

Область:

Одеська область

Source:

Share the news:

Read more:

30 May 2023

Актуальні питання місцевого самоврядування: тези першої зустрічі

Актуальні питання місцевого самоврядування:...

Які актуальні питання місцевого самоврядування в умовах воєнного стану турбують громади - обговорили В’ячеслав...

30 May 2023

Громади попри війну мають оприлюднювати передбачену законодавством публічну інформацію, - експертка

Громади попри війну мають оприлюднювати...

Тема оприлюднення публічної інформації в період дії воєнного стану залишається нагальною для ОМС. Про законодавче...

30 May 2023

16 червня U-LEAD проведе онлайн-форум щодо земельного аудиту

16 червня U-LEAD проведе онлайн-форум щодо...

16 червня об 11:00 год відбудеться фінальний онлайн-форум «Аудит земельних ресурсів в громадах». До участі...

30 May 2023

Медзаклади «первинки» мають можливість отримати сонячні панелі. Як податися на проєкт?

Медзаклади «первинки» мають можливість отримати...

Міністерства охорони здоров’я України у межах спільного проєкту зі Світовим банком «Зміцнення системи охорони...