В Парламенті розпочалася робота над урядовим законопроектом про службу в органах місцевого самоврядування (+інфографіка)

Війна внесла корективи у план роботи над законопроектом «Про службу в органах місцевого самоврядування» № 6504. Лідером в підготовці законопроекту було Національне агентство України з питань державної служби. Найближчим часом профільний комітет Верховної Ради повернеться до розгляду проекту Закону, після чого документ буде готовий до розгляду в сесійній залі у першому читанні.

«За п’ять місяців війни ми пересвідчилися, що лідери громад стали надійною основою опору російським загарбникам. Очевидно, що місцеве самоврядування заслуговує на якісний закон про службу в ОМС і давно чекає на нього. Важливо, щоб завдяки цьому закону підвищився професійний рівень місцевих службовців, зросла їхня мотивація ефективно працювати над розвитком громад. Мінрегіон разом з іншими зацікавленими сторонами брав активну участь і буде підтримувати розгляд законопроекту профільним Комітетом, і сподіваємося, що Парламент якнайшвидше прийме його», - сказав заступник Міністра розвитку громад і територій В’ячеслав Негода під час круглого столу «Реформування законодавства про службу в органах місцевого самоврядування».

В ході заходу Віталій Безгін, голова підкомітету з питань адміністративно-територіального устрою Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування, повідомив, що у сесійній залі законопроект про службу в органах місцевого самоврядування в першому може бути розглянутий вже у серпні.

Портал «Децентралізація» підготував інфографіку про основні положення законопроекту № 6504: ​

 

 

Захід відбувся за сприяння та підтримки Проекту USAID «Підвищення ефективності роботи і підзвітності органів місцевого самоврядування» («ГОВЕРЛА»), Проекту ЄС «Підтримка комплексної реформи державного управління в Україні» (EU4PAR), Програми Ради Європи «Децентралізація і реформа публічної адміністрації в Україні» у партнерстві з Національним агентством України з питань державної служби, Програмою USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), Швейцарсько-українським проектом «Децентралізація для розвитку демократичної освіти» (DECIDE) та всеукраїнськими асоціаціями органів місцевого самоврядування.

Tags:

service in local self-government V.Nehoda Vitalii Bezghin law

Source:

Share the news:

Read more:

12 August 2022

Фінансування соціальних послуг для ВПО ‒ роз’яснення для громад

Фінансування соціальних послуг для ВПО ‒...

Експерти Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» підготували роз’яснення для органів місцевого самоврядування щодо Порядку...

12 August 2022

Організація трудових відносин в органах місцевого самоврядування в умовах воєнного стану – нові методичні рекомендації

Організація трудових відносин в органах...

19 липня 2022 року набрав чинності Закон України №2352 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо...

12 August 2022

16 серпня - вебінар "Шкода громаді від війни – що потрібно пам'ятати при відбудові?"

16 серпня - вебінар "Шкода громаді від війни –...

Війна завдала шкоди сотням громад по всій Україні. Житлові будинки, школи, лікарні – усе потребує якнайшвидшої...