Закарпатська область стала партнером Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»

1 червня 2022 року Закарпатська область стала партнером Проєкту USAID «Підвищення ефективності роботи та підзвітності органів місцевого самоврядування» («ГОВЕРЛА»). Угоду про наміри підписали Віктор Микита, Голова Закарпатської ОВА та Габріель Абрагам, Керівник Проєкту USAID «ГОВЕРЛА».


Віктор Микита, голова Закарпатської обласної військової адміністрації:

«Це важливий крок для розвитку наших громад, адже тепер матимемо додаткові можливості для впровадження важливих та корисних ініціатив для населення. Також завдяки Проєкту вдасться зменшити навантаження на територіальні громади, оскільки вони приймають вимушено переміщених осіб. Ми завжди готові до конструктивної співпраці, роботи на результат, тому підтримуємо постійний контакт із закордонними партнерами».

Проєкт USAID «ГОВЕРЛА» має на меті зміцнення спроможності органів місцевого самоврядування та активізацію залучення громадськості на всіх рівнях. Співпраця з Закарпаттям охопить як обласний, так і місцевий рівень. До десяти громад-партнерок буде відібрано за результатом конкурсу ініціатив.

Інституційна підтримка, планування розвитку територій та управління земельним ресурсами, місцевий економічний розвиток, співробітництво між територіальними громадами, удосконалення надання послуг, залучення мешканців до процесів прийняття рішень у громадах – є пріоритетними напрямками підтримки команди Проєкту USAID «ГОВЕРЛА». Органи місцевого самоврядування матимуть можливість отримати фінансову підтримку для реалізації найбільш актуальних ініціатив громад, а організації громадянського суспільства зможуть взяти участь у конкурсах грантів, кожен з яких також буде спрямовано на розвиток відповідних громад регіону. 

Габріель Абрагам, керівник Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»:

«Проєкт USAID «ГОВЕРЛА» продовжуватиме підтримувати Уряд України у втіленні реформи децентралізації. Проєкт сприяє проведенню реформи в сфері децентралізації, зміцненню спроможності органів місцевого самоврядування та активізації залучення громадян на всіх рівнях. Я радий офіційно розпочати партнерство із Закарпатською областю та підтримати Україну в цей непростий час. Впевнений, що Проєкт USAID «ГОВЕРЛА» сприятиме успішній реалізація реформи децентралізації, подоланню викликів війни та партнерству задля місцевого економічного розвитку та покращенню життя українців».

01.06.2022 - 17:34 | Views: 1160
Закарпатська область стала партнером Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»

Tags:

international support

Область:

Закарпатська область

Source:

Share the news:

Read more:

07 October 2022

Мінрегіон проводить навчання для начальників новостворених військових адміністрацій громад

Мінрегіон проводить навчання для начальників...

У керівників новостворених військових адміністрацій громад Донецької, Луганської та Харківської областей чимало...

07 October 2022

Якість освітніх послуг у часи війни. Як досягти бажаних результатів? (частина 2)

Якість освітніх послуг у часи війни. Як досягти...

Якість освітніх послуг у часи війни. Як досягти бажаних результатів. Про це - в серії відео від експертів Програми...

07 October 2022

20 жовтня - круглий стіл «Органи самоорганізації населення: стан законодавчого забезпечення та перспективи його вдосконалення»

20 жовтня - круглий стіл «Органи...

Комітет Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку...

07 October 2022

«Безпечна громада – безпечна країна»: чому концепція на часі

«Безпечна громада – безпечна країна»: чому...

  Проєкт USAID «Підвищення ефективності роботи та підзвітності органів місцевого самоврядування» («ГОВЕРЛА»)...