Запорізька область

Про область

До реформи:

Загальна кількість рад - 299, з них:

  • міських - 14 
  • селищних - 22 
  • сільських - 263 

Після реформи:

  • Об'єднаних територіальних громад схвалених обласною радою - 69
  • Об'єднаних територіальних громад включених до проекту розпорядження - 51

Перспективний план, затверджений Кабінетом Міністрів 

Об'єднані громади
24
Перспективні плани
36

об'єднані громади

Перелік вже створених територіальних громад.

Берестівська територіальна громада

Берестівська, Карло-Марксівська, Миколаївська сільські ради

Біленьківська територіальна громада

Біленьківська, Лисогірська, Мар’ївська сільські ради

Ботіївська територіальна громада

Ботіївська, Приморсько-Посадська сільські ради

Великобілозерська територіальна громада

Великобілозерська, Гюнівська, Новопетрівська, Трудова, Червона сільські ради

Веселівська територіальна громада

Веселівська селищна, Білоріцька, Широківська сільські ради

Водянська територіальна громада

Водянська, Дніпровська, Нововодянська сільські ради

Воскресенська територіальна громада

Чапаєвська, Кінсько-Роздорівська сільські ради

Гірсівська територіальна громада

Гірсівська, Дунаївська, Надеждинська сільські ради

Гуляйпільська територіальна громада

Гуляйпільська міська, Дорожнянська, Комсомольська, Мирненська, Петрівська, Рівнопільська, Червоненська сільська рада

Долинська територіальна громада

Долинська, Розумівська сільська рада

Кам’янсько-Дніпровська територіальна громада

Кам’янсько-Дніпровська міська, Великознам’янська сільська рада

Комиш-Зорянська територіальна громада

Комиш-Зорянська селищна, Білоцерківська, Благовіщенська, Ланцівська, Шевченківська сільські ради

Комишуваська територіальна громада

Комишуваська селищна, Димитрівська, Новоіванівська, Новотавричеська, Новотроїцька, Новояковлівська, Щасливська, Яснополянська сільська рада

Малотокмачанська територіальна громада

Малотокмачанська, Білогір’ївська сільські ради

Оріхівська територіальна громада

Оріхівська міська рада, Копанівська, Мирненська, Нестерянська, Новоандріївська, Новоданилівська, Новопавлівська сільські ради

Осипенківська територіальна громада

Осипенківська, Новопетрівська, Червонопільська сільські ради

Остриківська територіальна громада

Остриківська, Очеретуватська сільські ради

Павлівська територіальна громада

Павлівська, Семененківська сільські ради

Преображенська територіальна громада

Преображенська, Омельницька, Вільнянська, Новоселівська, Микільська сільські ради

Приморська територіальна громада

Приморська міська, Преславська сільська ради

Смирновська територіальна громада

Зразківська, Смирновська, Титовська сільські ради

Таврійська територіальна громада

Таврійська, Юрківська сільські ради

Чернігівська територіальна громада

Чернігівська селищна, Богданівська, Верхньотокмацька, Владівська, Новоказанкуватська, Новомихайлівська, Новополтавська, Обіточненська, Ільїнська, Просторівська, Стульневська, Широкоярська сільські ради

Широківська територіальна громада

Широківська, Августинівська, Веселівська, Володимирівська, Лукашівська, Сонячна сільські ради

Наукова спільнота області працює над пропозиціями щодо удосконалення законодавства децентралізаційної реформи

У Класичному приватному університеті відбувся науково-практичний круглий стіл «Реформа децентралізації в Україні: фінансово-економічні, правові та ...
24 травня 2016
Читати

Плодородненська громада Михайлівського району на шляху об’єднання

В рамках проведення інформаційно - роз’яснювальної роботи щодо утворення спроможних територіальних громад 12 травня регіональні консультанти Офісу реформ ...
19 травня 2016
Читати
У Миколаєві пройдуть тренінги з децентралізації для представників ОМС та громадських організацій східних та південних областей - приймаються заявки на участь

У Миколаєві пройдуть тренінги з децентралізації для представників ОМС та громадських організацій східних та південних областей - приймаються заявки на участь

Громадські організації та ініціативи Миколаївської області запрошуються до участі у тренінгах проекту «Підтримка розвитку громади зсередини», що ...
18 травня 2016
Читати

Об’єднані територіальні громади підготували проекти на фінансування за кошти субвенції

Стан підготовки проектних заявок розглянуто на засіданні комісії з підготовки висновків щодо проектних заявок на проекти, які фінансуватимуться за рахунок ...
18 травня 2016
Читати

Василівці обговорюють перспективи об’єднання територіальних громад району

На запрошення Василівської районної державної адміністрації регіональні консультанти Запорізького офісу реформ взяли участь у розширеній нараді з питань ...
17 травня 2016
Читати

Жителям Михайлівського району допомагають створити спроможні громади

Фахівці з питань децентралізації продовжують надавати практичну допомогу громадам, виїжджаючи на місця. Така група на чолі із заступником голови – керівником ...
16 травня 2016
Читати

Лідери громад Запорізької області перейматимуть досвід польської Верхньої Селезії в справі децентралізації

Запорізька область стала активним учасником програми навчальних візитів до Польщі в рамках реалізації децентралізаційної реформи. Налагодивши довготривалі ...
13 травня 2016
Читати

Голова Запорізької ОДА закликає запоріжців поквапитися із об’єднанням в територіальні громади

Голова Запорізької обласної держадміністрації Костянтин Бриль закликав запоріжців не затягувати з об’єднанням в територіальні громади. - Хто не встигне ...
13 травня 2016
Читати

Фахівці підвищують професійний рівень з надання соціальних послуг сім’ям в об’єднаних громадах

Фахівці Запорізького обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провели навчальний семінар-тренінг «Надання соціальних послуг у громаді ...
6 травня 2016
Читати

Процес децентралізації в Запорізькій області набирає обертів: до об’єднання готується Новенська сільська тергромада Мелітопольського району

Сесія Новенської сільської ради Мелітопольського району стала ключовим етапом в процесі створення нової адміністративно-територіальної одиниці в рамках реформи...
6 травня 2016
Читати

Берестівська територіальна громада

Берестівська, Карло-Марксівська, Миколаївська сільські ради

Біленьківська територіальна громада

Біленьківська, Лисогірська, Мар’ївська сільські ради

Ботіївська територіальна громада

Ботіївська, Приморсько-Посадська сільські ради

Великобілозерська територіальна громада

Великобілозерська, Гюнівська, Новопетрівська, Трудова, Червона сільські ради

Веселівська територіальна громада

Веселівська селищна, Білоріцька, Широківська сільські ради

Водянська територіальна громада

Водянська, Дніпровська, Нововодянська сільські ради

Воскресенська територіальна громада

Чапаєвська, Кінсько-Роздорівська сільські ради

Гірсівська територіальна громада

Гірсівська, Дунаївська, Надеждинська сільські ради

Гуляйпільська територіальна громада

Гуляйпільська міська, Дорожнянська, Комсомольська, Мирненська, Петрівська, Рівнопільська, Червоненська сільська рада

Долинська територіальна громада

Долинська, Розумівська сільська рада

Кам’янсько-Дніпровська територіальна громада

Кам’янсько-Дніпровська міська, Великознам’янська сільська рада

Комиш-Зорянська територіальна громада

Комиш-Зорянська селищна, Білоцерківська, Благовіщенська, Ланцівська, Шевченківська сільські ради

Комишуваська територіальна громада

Комишуваська селищна, Димитрівська, Новоіванівська, Новотавричеська, Новотроїцька, Новояковлівська, Щасливська, Яснополянська сільська рада

Малотокмачанська територіальна громада

Малотокмачанська, Білогір’ївська сільські ради

Оріхівська територіальна громада

Оріхівська міська рада, Копанівська, Мирненська, Нестерянська, Новоандріївська, Новоданилівська, Новопавлівська сільські ради

Осипенківська територіальна громада

Осипенківська, Новопетрівська, Червонопільська сільські ради

Остриківська територіальна громада

Остриківська, Очеретуватська сільські ради

Павлівська територіальна громада

Павлівська, Семененківська сільські ради

Преображенська територіальна громада

Преображенська, Омельницька, Вільнянська, Новоселівська, Микільська сільські ради

Приморська територіальна громада

Приморська міська, Преславська сільська ради

Смирновська територіальна громада

Зразківська, Смирновська, Титовська сільські ради

Таврійська територіальна громада

Таврійська, Юрківська сільські ради

Чернігівська територіальна громада

Чернігівська селищна, Богданівська, Верхньотокмацька, Владівська, Новоказанкуватська, Новомихайлівська, Новополтавська, Обіточненська, Ільїнська, Просторівська, Стульневська, Широкоярська сільські ради

Широківська територіальна громада

Широківська, Августинівська, Веселівська, Володимирівська, Лукашівська, Сонячна сільські ради

Андріївська територіальна громада

Андріївська селищна, Долинська, Новотроїцька сільські ради

Бердянська територіальна громада

Бердянська міська, Нововасилівська сільська ради

Василівська територіальна громада

Василівська міська, Верхньокриничанська, Кам’янська, Лугівська, Підгіреньська, Широківська сільські ради

Великознам’янська територіальна громада

Великознам’янська сільська рада

Вознесенська територіальна громада

Возенесенська, Новопилипівська, Астраханська сільські ради

Вільнянська територіальна громада

Вільнянська міська, Новогупалівська, Московська, Павлівська, Солоненська, Купріянівська, Любимівська сільські ради

Дмитрівська територіальна громада

Дмитрівська, Андрівська, Луначарська сільські ради

Дніпровська територіальна громада

Заповітненська селищна, Дніпровська, Нововодянська сільські ради

Дніпрорудненська територіальна громада

Дніпрорудненська міська, Балківська, Скельківська сільські ради

Енергодарська територіальна громада

Енергодарська міська рада

Запорізька територіальна громада

Запорізька міська рада

Запорізька територіальна громада (сільська)

Балківська, Кіровська, Новомиколаївська сільські ради

Кирилівська територіальна громада

Кирилівська селищна, Атманайська, Давидівська, Охрімівська, Шелюгівська сільські ради

Костянтинівська територіальна громада

Костянтинівська, Мордвинівська сільські ради

Куйбишевська територіальна громада

Куйбишевська селищна, Вершинська, Гусарківська, Мар’янівська, Новоукраїнська, Смілівська, Більманська сільські ради

Кушугумська територіальна громада

Кушугумська, Балабинська, Малокатеринівська селищні, Григорівська, Новоолександрівська, Степненська, Наталівська сільські ради

Малобілозерська територіальна громада

Малобілозерська, Орлянська сільські ради

Мелітопольська територіальна громада

Мелітопольська міська рада

Михайло-Лукашівська територіальна громада

Антонівська, Максимівська, Михайло-Лукашівська, Привільненська, Кіровська сільські ради

Михайлівська територіальна громада

Михайлівська селищна, Бурчацька сільські ради

Молочанська територіальна громада

Молочанська міська, Виноградненська, Долинська, Таврійська, Коханівська сільські ради

Новгородківська територіальна громада

Новгородківська, Новомиколаївська, Полянівська сільські ради

Новенська територіальна громада

Новенська, Фруктовська селищні ради

Нововасилівська територіальна громада

Нововасилівська селищна, Бесідівська, Воскресенська, Ганнівська, Маківська, Новоспаська, Розівська, Федорівська сільські ради

Новодніпровська територіальна громада

Благовіщенська, Іванівська, Новодніпровська сільські ради

Олександрівська територіальна громада

Гірсівська, Дунаївська, Олександрівська, Степанівська Перша, Чкаловська сільські ради

Петро-Михайлівська територіальна громада

Гнаровська, Дніпровська, Петро-Михайлівськавська, Тернівська сільські ради

Плодородненська територіальна громада

Мар’янівська, Плодородненська, Старобогданівська сільські ради

Пологівська територіальна громада

Басанська, Вербівська, Григорівська, Інженерненська, , Костянтинівська, Пологівська міська, Пологівська, Семенівська, Тарасівська, сільські ради

Приазовська територіальна громада

Приазовська селищна, Георгіївська, Дівнинська, Добрівська, Надеждинська, Новокостянтинівська, Приморсько-Посадська, Шевченківська сільські ради

Пришибська територіальна громада

Пришибська селищна, Високівська, Любимівська, Роздольська сільські ради

Розумівська територіальна громада

Біленьківська, Лисогірська, Мар'ївська, Розумівська сільські ради

Розівська територіальна громада

Азовська, Розівська селищна, Вишнюватська, Карло-Лібкнехтівська, Кузнецівська, Новомлинівська, Пролетарська, Солодководненська сільські ради

Степногірська територіальна громада

Степногірська селищна, Приморська, П’ятихатська сільські ради

Чкаловська територіальна громада

Гоголівська, Зеленогаївська, Калинівська, Корніївська, Менчикурівська, Чкаловська сільські ради

Якимівська територіальна громада

Якимівська, Горьківська, Переможненська селищні, Володимирівська, Новоданилівська, Радивонівська, Розівська, Червоноармійська, Чорноземненська сільські ради

місто Громади Бюджети Водопостачання
Гуляйполе Гуляйпільська територіальна громада
Запоріжжя‎
Кам’янка-Дніпровська Кам’янсько-Дніпровська територіальна громада
Оріхів Оріхівська територіальна громада
Приморськ Приморська територіальна громада
смт Громади Бюджети Водопостачання
Веселе Веселівська територіальна громада
Комиш-Зоря Комиш-Зорянська територіальна громада
Комишуваха Комишуваська територіальна громада
Чернігівка Чернігівська територіальна громада
село Громади Бюджети Водопостачання
Авангард Веселівська територіальна громада
Августинівка Широківська територіальна громада
Бабурка Долинська територіальна громада
Балашівка Чернігівська територіальна громада
Берестове Павлівська територіальна громада
Берестове Берестівська територіальна громада
Біленьке Біленьківська територіальна громада
Білоріцьке Веселівська територіальна громада
Білоцерківка Комиш-Зорянська територіальна громада
Біляївка Павлівська територіальна громада
Благовіщенка Комиш-Зорянська територіальна громада
Благодатне Чернігівська територіальна громада
Блакитне Комишуваська територіальна громада
Богданівка Чернігівська територіальна громада
Бойове Чернігівська територіальна громада
Ботієве Ботіївська територіальна громада
Василівка Павлівська територіальна громада
Васильківське Преображенська територіальна громада
Васинівка Преображенська територіальна громада
Велика Білозерка Великобілозерська територіальна громада
Велика Білозерка Великобілозерська територіальна громада
Велика Білозерка Великобілозерська територіальна громада
Велика Білозерка Великобілозерська територіальна громада
Велика Знам’янка Кам’янсько-Дніпровська територіальна громада
Верхній Токмак Чернігівська територіальна громада
Верхньо Драгунське Смирновська територіальна громада
Вершина Друга Смирновська територіальна громада
Веселе Гуляйпільська територіальна громада
Веселе Комишуваська територіальна громада
Веселе Широківська територіальна громада
Вишневе Павлівська територіальна громада
Вівчарне Павлівська територіальна громада
Вікторівка Гірсівська територіальна громада
Вільне Комишуваська територіальна громада
Вільнянка Преображенська територіальна громада
Владівка Чернігівська територіальна громада
Водяне Водянська територіальна громада
Водяне Широківська територіальна громада
Волна Гірсівська територіальна громада
Володимирівське Широківська територіальна громада
Воскресенка Воскресенська територіальна громада
Гірсівка Гірсівська територіальна громада
Гладове Берестівська територіальна громада
Григорівське Комишуваська територіальна громада
Гуляйпільське Гуляйпільська територіальна громада
Гурського Широківська територіальна громада
Гюнівка Великобілозерська територіальна громада
Далеке Веселівська територіальна громада
Деревецьке Осипенківська територіальна громада
Діброве Смирновська територіальна громада
Дніпрельстан Широківська територіальна громада
Дніпровка Водянська територіальна громада
Довбине Берестівська територіальна громада
Довге Чернігівська територіальна громада
Долинське Долинська територіальна громада
Дорожнянка Гуляйпільська територіальна громада
Дружне Комишуваська територіальна громада
Дудникове Комишуваська територіальна громада
Дунаївка Гірсівська територіальна громада
Єгорівка Преображенська територіальна громада
Єлізаветівка Веселівська територіальна громада
Жовта Круча Комишуваська територіальна громада
Жовтеньке Комишуваська територіальна громада
Загірне Гуляйпільська територіальна громада
Задорожнє Павлівська територіальна громада
Замістя Чернігівська територіальна громада
Запасне Комишуваська територіальна громада
Затишшя Гуляйпільська територіальна громада
Зелена Балка Великобілозерська територіальна громада
Зелене Гуляйпільська територіальна громада
Зелене Павлівська територіальна громада
Зелений Гай Гуляйпільська територіальна громада
Зелений Гай Смирновська територіальна громада
Зелений Яр Чернігівська територіальна громада
Зеленопілля Широківська територіальна громада
Значкове Павлівська територіальна громада
Зоря Чернігівська територіальна громада
Зоряне Широківська територіальна громада
Зразкове Смирновська територіальна громада
Івангород Широківська територіальна громада
Ільїне Чернігівська територіальна громада
Кiнськi Роздори Воскресенська територіальна громада
Калайтанівка Берестівська територіальна громада
Калинівка Чернігівська територіальна громада
Кам’янка Чернігівська територіальна громада
Карла-Маркса Берестівська територіальна громада
Качкарівка Великобілозерська територіальна громада
Квіткове Чернігівська територіальна громада
Кирпотине Комишуваська територіальна громада
Комишуватка Приморська територіальна громада
Копані Оріхівська територіальна громада
Котлярівка Чернігівська територіальна громада
Крижчене Чернігівська територіальна громада
Куликівське Осипенківська територіальна громада
Кущове Комишуваська територіальна громада
Ланкове Чернігівська територіальна громада
Ланцеве Комиш-Зорянська територіальна громада
Лемешинське Широківська територіальна громада
Лозове Воскресенська територіальна громада
Лукашеве Широківська територіальна громада
Любомирівка Павлівська територіальна громада
Магдалинівка Комишуваська територіальна громада
Магедове Воскресенська територіальна громада
Мала Токмачка Малотокмачанська територіальна громада
Малинівка Берестівська територіальна громада
Малишівка Широківська територіальна громада
Марфопіль Гуляйпільська територіальна громада
Микільське Преображенська територіальна громада
Миколаївка Берестівська територіальна громада
Мирне Гуляйпільська територіальна громада
Мирне Оріхівська територіальна громада
Мічуріна Водянська територіальна громада
Могиляни Чернігівська територіальна громада
Мокрий Став Чернігівська територіальна громада
Надеждине Гірсівська територіальна громада
Надія Широківська територіальна громада
Нестерянка Оріхівська територіальна громада
Нижній Токмак Чернігівська територіальна громада
Нижня Хортиця Долинська територіальна громада
Нове Запоріжжя Долинська територіальна громада
Новоандріївка Оріхівська територіальна громада
Новобойківське Комишуваська територіальна громада
Нововасилівка Павлівська територіальна громада
Нововодяне Водянська територіальна громада
Нововознесенка Широківська територіальна громада
Новоданилівка Оріхівська територіальна громада
Новодніпровка Широківська територіальна громада
Новоіванівка Комишуваська територіальна громада
Новоіванівка Берестівська територіальна громада
Новоказанкувате Чернігівська територіальна громада
Новокамянка Комиш-Зорянська територіальна громада
Новомихайлівка Комишуваська територіальна громада
Новомихайлівка Чернігівська територіальна громада
Новоолександрівна Веселівська територіальна громада
Новоолексіївка Кам’янсько-Дніпровська територіальна громада
Новопавлівка Оріхівська територіальна громада
Новопетрівка Великобілозерська територіальна громада
Новопетрівка Осипенківська територіальна громада
Новополтавка Чернігівська територіальна громада
Новорозівка Комишуваська територіальна громада
Новосел Широківська територіальна громада
Новоселівка Преображенська територіальна громада
Новоселівка Павлівська територіальна громада
Новослобідка Долинська територіальна громада
Новосолдатське Берестівська територіальна громада
Новосолошине Преображенська територіальна громада
Новотроїцьке Комишуваська територіальна громада
Новоукраїнка Водянська територіальна громада
Новоукраїнка Павлівська територіальна громада
Новояковлівка Комишуваська територіальна громада
Обіточне Чернігівська територіальна громада
Обще Преображенська територіальна громада
Одарівка Комишуваська територіальна громада
Озерне Веселівська територіальна громада
Олександрівка Чернігівська територіальна громада
Олексіївка Смирновська територіальна громада
Оленівка Комишуваська територіальна громада
Омельник Преображенська територіальна громада
Осипенко Осипенківська територіальна громада
Остриківка Остриківська територіальна громада
Павлівське Павлівська територіальна громада
Першозванівка Павлівська територіальна громада
Петропавлівка Чернігівська територіальна громада
Петропавлівка Широківська територіальна громада
Петропіль Широківська територіальна громада
Пірчине Чернігівська територіальна громада
Поди Павлівська територіальна громада
Подспор’є Приморська територіальна громада
Преображенка Преображенська територіальна громада
Преслав Приморська територіальна громада
Привільне Широківська територіальна громада
Привітне Широківська територіальна громада
Придніпровське Широківська територіальна громада
Примірне Водянська територіальна громада
Просторе Чернігівська територіальна громада
Радивонівка Берестівська територіальна громада
Резедівка Павлівська територіальна громада
Рівнопілля Гуляйпільська територіальна громада
Роздолля Павлівська територіальна громада
Розівка Чернігівська територіальна громада
Розумівка Долинська територіальна громада
Руденкове Комиш-Зорянська територіальна громада
Ручаївка Широківська територіальна громада
Салтичія Чернігівська територіальна громада
Світанок Широківська територіальна громада
Свобода Преображенська територіальна громада
Святопетрівка Гуляйпільська територіальна громада
Семененкове Павлівська територіальна громада
Славне Комишуваська територіальна громада
Смирнове Смирновська територіальна громада
Спасівка Павлівська територіальна громада
Старопетрівка Осипенківська територіальна громада
Староукраїнка Гуляйпільська територіальна громада
Степанівка Гуляйпільська територіальна громада
Степове Чернігівська територіальна громада
Стульневе Чернігівська територіальна громада
Таврія Таврійська територіальна громада
Тарасівка Комишуваська територіальна громада
Тарасівка Чернігівська територіальна громада
Тернове Комиш-Зорянська територіальна громада
Тимошівка Преображенська територіальна громада
Титове Смирновська територіальна громада
Трудолюбівка Комишуваська територіальна громада
Трудооленівка Комишуваська територіальна громада
Труженка Комиш-Зорянська територіальна громада
Хмельницьке Чернігівська територіальна громада
Хортиця Долинська територіальна громада
Чарівне Гуляйпільська територіальна громада
Червона Криниця Преображенська територіальна громада
Червоне Гуляйпільська територіальна громада
Червоне Поле Осипенківська територіальна громада
Червоний Яр Широківська територіальна громада
Червоний Яр Преображенська територіальна громада
Черешневе Комиш-Зорянська територіальна громада
Чернігово-Токмачанськ Чернігівська територіальна громада
Шевченківське Комиш-Зорянська територіальна громада
Шевченкове Павлівська територіальна громада
Широке Веселівська територіальна громада
Широке Широківська територіальна громада
Широке Преображенська територіальна громада
Широкий Яр Чернігівська територіальна громада
Щасливе Комишуваська територіальна громада
Щербаки Оріхівська територіальна громада
Яблукове Гуляйпільська територіальна громада
Ясна Поляна Комишуваська територіальна громада
Ясна Поляна Веселівська територіальна громада
селище Громади Бюджети Водопостачання
Бердянське Осипенківська територіальна громада
Верхній Токмак Другий Чернігівська територіальна громада
Верхній Токмак Перший Чернігівська територіальна громада
Високогірне Долинська територіальна громада
Відрадне Широківська територіальна громада
Зарічне Комишуваська територіальна громада
Калинівка Комишуваська територіальна громада
Канцерівка Долинська територіальна громада
Красне Чернігівська територіальна громада
Набережне Приморська територіальна громада
Новотавричеське Комишуваська територіальна громада
Сонячне Широківська територіальна громада
Стульневе Чернігівська територіальна громада
Перспективний план формування територій громад - графічна частина
станом на 16 вересня 2015 року
 

Офіс реформ

Відокремлений підрозділ «Центру розвитку місцевого самоврядування» у Запорізькій області

м. Запоріжжя

вул. Бульвар Шевченка, 71А, 4 пов.

69037

Свистун Олександр

Директор

M: (38050) 454-1227

E: lgdc.zaporizhzhya@gmail.com

Svystun Oleksandr

Director

Пугачова Альона

Помічник керівника

 

 

Puhachiova Aliona

Mgt. Assistant

Акуліч Дар'я

Бухгалтер

 

Akulich Dariia

Accountant

Тетяна Гуліян

Юрисконсульт

 

Tetiana Hulian

Legal Advisor