Дніпропетровська область

Про область

До реформи:

Загальна кількість рад - 348, з них:

  • міських - 20
  • селищних - 40
  • сільських - 288

Після реформи:

  • Об'єднаних територіальних громад схвалених обласною радою - 69

Перспективний план, затверджений Кабінетом Міністрів 

Об'єднані громади
34
Перспективні плани
48

об'єднані громади

Перелік вже створених територіальних громад.

Апостолівська територіальна громада

Апостолівська міська, Володимирівська, Першотравенська, Михайлівська, Кам'янська сільські ради

Аулівська територіальна громада

Аульська селищна, Українська сільська ради

Богданівська територіальна громада

Богданівська, Новодачинська, Новоруська сільські ради

Божедарівська територіальна громада

Божедарівська селищна, Покровська, Болтишківська сільські ради

Вакулівська територіальна громада

Вакулівська, Новоолексіївська, Нововасилівська сільські ради

Варварівська територіальна громада

Варварівська, Вербуватівська сільські ради

Васильківська територіальна громада

Васильківська селищна, Богданівська, Великоолександрівська, Воскресенівська сільські ради

Великомихайлівська територіальна громада

Великомихайлівська, Березівська сільські ради

Вербківська територіальна громада

Вербківська, Кочережківська, В’язівоцька, Поперечненська сільські ради

Вишнівська територіальна громада

Вишнівська селищна, Лозуватська сільська ради

Гречаноподіївська територіальна громада

Розилюксембурзька, Степова сільські ради

Грушівська територіальна громада

Грушівська, Токівська сільські ради

Зеленодольська територіальна громада

Зеленодольська міська, Великокостромська, Мар’янська сільські ради

Криничанська територіальна громада

Криничанська селищна, Дружбівська, Маломихайлівська сільські ради

Лихівська територіальна громада

Лихівська селищна, Холодіївська сільські ради

Ляшківська територіальна громада

Ляшківська, Зелеївська сільські ради

Маломихайлівська територіальна громада

Маломихайлівська, Гаврилівська сільські ради

Мирівська територіальна громада

Мирівська, Зорянська сільські рада

Могилівська територіальна громада

Могилівська, Зорянська сільські ради

Нивотрудівська територіальна громада

Нивотрудівська, Вільненська сільські ради

Новолатівська територіальна громада

Новолатівська, Зеленобалківська сільські ради

Новоолександрівська територіальна громада

Новоолександрівська, Волоська сільські ради

Новопавлівська територіальна громада

Новопавлівська, Богданівські сільські ради

Новопокровська територіальна громада

Новопокровська, Павлівська, Мопрівська сільські ради

Покровська територіальна громада

Покровська селищна, Андріївська, Олександрівська сільські ради

Роздорська територіальна громада

Роздорська селищна, Старовишневецька сільська ради

Святовасилівська територіальна громада

Святовасилівська (Єлізарівська), Наталівська, Новомар’ївська, Промінська сільські ради

Слобожанська територіальна громада

Слобожанська селищна, Степнянська сільська ради

Солонянська територіальна громада

Солонянська, Василівська, Малозахаринська, Широчанська сільські ради

Софіївська територіальна громада

Софіївська селищна, Запорізька сільська ради

Сурсько-Литовська територіальна громада

Сурсько-Литовська, Новомиколаївська сільські ради

Томаківська територіальна громада

Томаківська селищна, Володимирівська, Кисличуватська, Китайгородська, Михайлівська, Преображенська, Чумаківська сільські ради

Царичанська територіальна громада

Царичанська селищна, Бабайківська, Михайлівська, Прядівська, Юр’ївська сільські ради

Чкаловська територіальна громада

Чкаловська, Південна сільська рада

Реформування місцевого самоврядування та децентралізація влади – підсумки конференції

Офіс реформ у Дніпропетровській області спільно з офісом реформ у Запорізькій області 11 листопада 2015 року провели науково-практичну конференцію "Реформування ...
12 листопада 2015
Читати
Перша в Україні об’єднана громада пройшла державну реєстрацію

Перша в Україні об’єднана громада пройшла державну реєстрацію

Жовтнева сільська територіальна громада (об’єднана), що на Дніпропетровщині, першою серед об’єднаних громад в Україні зареєструвала статут територіальної ...
11 листопада 2015
Читати
«Багато що залежить від якості управлінської еліти. Якщо люди розуміють важливість, вони беруть і роблять, - директор департаменту АПУ про об’єднання громад

«Багато що залежить від якості управлінської еліти. Якщо люди розуміють важливість, вони беруть і роблять, - директор департаменту АПУ про об’єднання громад

Процес об’єднання територіальних громад в Україні має виключно добровільний характер, тому немає якогось плану щодо кількості об’єднаних громад і часових ...
9 листопада 2015
Читати

Офіс реформ у Дніпропетровській області ініціював створення фахової майстерні спроможності громад

Офіс реформ у Дніпропетровській області ініціював створення фахової майстерні спроможності громад, яка запланована до презентації директором офісу Оленою ...
5 листопада 2015
Читати
Офіс реформ у Дніпропетровській області ініціював розгляд питання формування регіональної логістики дій щодо початку роботи ОТГ

Офіс реформ у Дніпропетровській області ініціював розгляд питання формування регіональної логістики дій щодо початку роботи ОТГ

Процедура старту роботи громади має розпочатися не лише зі вступу новообраного голови на посаду, а й фактичною реєстрацією нового органу місцевого самоврядування...
3 листопада 2015
Читати
Лідери громад - в авангарді ідей, проектів і планів

Лідери громад - в авангарді ідей, проектів і планів

Про проектну активність громад на Дніпропетрощині в "Деталях" 34 каналу. Амбіційно - але з великим бажанням бути корисними рідній землі. Лідери громад - в ...
3 листопада 2015
Читати
На місцеві вибори вже виходять 78 об’єднаних громад, – Геннадій Зубко

На місцеві вибори вже виходять 78 об’єднаних громад, – Геннадій Зубко

Об’єднані територіальні громади 25 жовтня отримають нові органи місцевого самоврядування, які набудуть нових повноважень.  Про це сказав на ...
14 серпня 2015
Читати
На Дніпропетровщині створено перші 10 об’єднаних громад

На Дніпропетровщині створено перші 10 об’єднаних громад

14 серпня Дніпропетровська обласна рада прийняла рішення про створення 10 об’єднаних територіальних громад та призначила в них перші вибори. Відповідними ...
14 серпня 2015
Читати
Уряд схвалив перспективні плани формування територій громад Луганської, Херсонської та Дніпропетровської областей

Уряд схвалив перспективні плани формування територій громад Луганської, Херсонської та Дніпропетровської областей

Проекти Перспективних планів формування Луганської, Херсонської та Дніпропетровської областей схвалені сьогодні на засіданні Уряду. «Хочу поінформувати, ...
5 серпня 2015
Читати
Урядовий комітет підтримав Перспективні плани формування територій громад трьох областей

Урядовий комітет підтримав Перспективні плани формування територій громад трьох областей

3 серпня проекти перспективних планів формування територій громад Луганської, Херсонської та Дніпропетровської областей схвалені на засіданні Урядового ...
4 серпня 2015
Читати
 
 
 

Апостолівська територіальна громада

Апостолівська міська, Володимирівська, Першотравенська, Михайлівська, Кам'янська сільські ради

Аулівська територіальна громада

Аульська селищна, Українська сільська ради

Богданівська територіальна громада

Богданівська, Новодачинська, Новоруська сільські ради

Божедарівська територіальна громада

Божедарівська селищна, Покровська, Болтишківська сільські ради

Вакулівська територіальна громада

Вакулівська, Новоолексіївська, Нововасилівська сільські ради

Варварівська територіальна громада

Варварівська, Вербуватівська сільські ради

Васильківська територіальна громада

Васильківська селищна, Богданівська, Великоолександрівська, Воскресенівська сільські ради

Великомихайлівська територіальна громада

Великомихайлівська, Березівська сільські ради

Вербківська територіальна громада

Вербківська, Кочережківська, В’язівоцька, Поперечненська сільські ради

Вишнівська територіальна громада

Вишнівська селищна, Лозуватська сільська ради

Гречаноподіївська територіальна громада

Розилюксембурзька, Степова сільські ради

Грушівська територіальна громада

Грушівська, Токівська сільські ради

Зеленодольська територіальна громада

Зеленодольська міська, Великокостромська, Мар’янська сільські ради

Криничанська територіальна громада

Криничанська селищна, Дружбівська, Маломихайлівська сільські ради

Лихівська територіальна громада

Лихівська селищна, Холодіївська сільські ради

Ляшківська територіальна громада

Ляшківська, Зелеївська сільські ради

Маломихайлівська територіальна громада

Маломихайлівська, Гаврилівська сільські ради

Мирівська територіальна громада

Мирівська, Зорянська сільські рада

Могилівська територіальна громада

Могилівська, Зорянська сільські ради

Нивотрудівська територіальна громада

Нивотрудівська, Вільненська сільські ради

Новолатівська територіальна громада

Новолатівська, Зеленобалківська сільські ради

Новоолександрівська територіальна громада

Новоолександрівська, Волоська сільські ради

Новопавлівська територіальна громада

Новопавлівська, Богданівські сільські ради

Новопокровська територіальна громада

Новопокровська, Павлівська, Мопрівська сільські ради

Покровська територіальна громада

Покровська селищна, Андріївська, Олександрівська сільські ради

Роздорська територіальна громада

Роздорська селищна, Старовишневецька сільська ради

Святовасилівська територіальна громада

Святовасилівська (Єлізарівська), Наталівська, Новомар’ївська, Промінська сільські ради

Слобожанська територіальна громада

Слобожанська селищна, Степнянська сільська ради

Солонянська територіальна громада

Солонянська, Василівська, Малозахаринська, Широчанська сільські ради

Софіївська територіальна громада

Софіївська селищна, Запорізька сільська ради

Сурсько-Литовська територіальна громада

Сурсько-Литовська, Новомиколаївська сільські ради

Томаківська територіальна громада

Томаківська селищна, Володимирівська, Кисличуватська, Китайгородська, Михайлівська, Преображенська, Чумаківська сільські ради

Царичанська територіальна громада

Царичанська селищна, Бабайківська, Михайлівська, Прядівська, Юр’ївська сільські ради

Чкаловська територіальна громада

Чкаловська, Південна сільська рада

місто Громади Бюджети Водопостачання
Апостолове Апостолівська територіальна громада
Дніпро Переглянути бюджет
Зеленодольськ Зеленодольська територіальна громада
смт Громади Бюджети Водопостачання
Аули Аулівська територіальна громада
Божедарівка Божедарівська територіальна громада
Васильківка Васильківська територіальна громада
Вишневе Вишнівська територіальна громада
Зоря Мирівська територіальна громада
Кринички Криничанська територіальна громада
Лихівка Лихівська територіальна громада
Маяк Мирівська територіальна громада
Мирове Мирівська територіальна громада
Новопокровка Новопокровська територіальна громада
Покровське Покровська територіальна громада
Прогрес Мирівська територіальна громада
Роздори Роздорська територіальна громада
Солоне Солонянська територіальна громада
Софіївка Софіївська територіальна громада
Томаківка Томаківська територіальна громада
Царичанка Царичанська територіальна громада
село Громади Бюджети Водопостачання
Андріївка Покровська територіальна громада
Андріївка Ляшківська територіальна громада
Антонівка Солонянська територіальна громада
Антонівське Новопавлівська територіальна громада
Аполлонівка Солонянська територіальна громада
Бабайківка Царичанська територіальна громада
Бабакове Васильківська територіальна громада
Базавлучок Жовтнева територіальна громада
Байдаківка Лихівська територіальна громада
Байківка Вишнівська територіальна громада
Барвінок Святовасилівська територіальна громада
Баркове Томаківська територіальна громада
Березове Великомихайлівська територіальна громада
Богданiвка Богданівська територіальна громада
Богданівка Васильківська територіальна громада
Богданівка Новопавлівська територіальна громада
Богодарівка Покровська територіальна громада
Бондареве Васильківська територіальна громада
Братське Покровська територіальна громада
Братське Софіївська територіальна громада
Братське Новоолександрівська територіальна громада
В’язiвок Вербківська територіальна громада
В’язівське-Водяне Варварівська територіальна громада
Вiльне Нивотрудівська територіальна громада
Вакулове Вакулівська територіальна громада
Варварівка Варварівська територіальна громада
Василiвка Солонянська територіальна громада
Велика Костромка Зеленодольська територіальна громада
Великомихайлівка Великомихайлівська територіальна громада
Великоолександрівка Васильківська територіальна громада
Вербки Вербківська територіальна громада
Вербове Царичанська територіальна громада
Вербське Варварівська територіальна громада
Вербуватівка Варварівська територіальна громада
Весела Гірка Варварівська територіальна громада
Весела Федорівка Мирівська територіальна громада
Веселе Вербківська територіальна громада
Веселі Чумаки Нивотрудівська територіальна громада
Високе Томаківська територіальна громада
Відрадне Покровська територіальна громада
Вільне Покровська територіальна громада
Вовчанське Васильківська територіальна громада
Вовче Покровська територіальна громада
Водяне Роздорська територіальна громада
Водяне Гречаноподіївська територіальна громада
Водяне Новопокровська територіальна громада
Водяне Покровська територіальна громада
Войкове Новопокровська територіальна громада
Володимирівка Апостолівська територіальна громада
Володимирівка Лихівська територіальна громада
Волоське Новоолександрівська територіальна громада
Вороне Великомихайлівська територіальна громада
Воскресенівка Васильківська територіальна громада
Гаврилівка Маломихайлівська територіальна громада
Гай Покровська територіальна громада
Ганнівка Томаківська територіальна громада
Гапоно-Мечетне Покровська територіальна громада
Гарбузівка Томаківська територіальна громада
Герасимівка Покровська територіальна громада
Гнатівка Царичанська територіальна громада
Голубинівка Святовасилівська територіальна громада
Гончарка Солонянська територіальна громада
Гострий Камінь Роздорська територіальна громада
Грамівка Лихівська територіальна громада
Гречані Поди Гречаноподіївська територіальна громада
Григорівка Лихівська територіальна громада
Григорівка Новопокровська територіальна громада
Гримуче Криничанська територіальна громада
Грушеве Томаківська територіальна громада
Грушівка Грушівська територіальна громада
Дальнє Святовасилівська територіальна громада
Дачне Новопавлівська територіальна громада
Діброва Криничанська територіальна громада
Дніпрове Новоолександрівська територіальна громада
Дніпровське Солонянська територіальна громада
Добропасове Покровська територіальна громада
Долина Варварівська територіальна громада
Дороганівка Солонянська територіальна громада
Дороге Новоолександрівська територіальна громада
Дослідне Новоолександрівська територіальна громада
Драгівка Царичанська територіальна громада
Дружба Криничанська територіальна громада
Дружелюбівка Новопокровська територіальна громада
Дубове Царичанська територіальна громада
Єлізаветпілля Нивотрудівська територіальна громада
Жовте Жовтнева територіальна громада
Жовтневе Жовтнева територіальна громада
Жолобок Вербківська територіальна громада
Залелія Ляшківська територіальна громада
Заорілля Царичанська територіальна громада
Запорізька Балка Томаківська територіальна громада
Запорізьке Софіївська територіальна громада
Запорізьке Томаківська територіальна громада
Запорізьке Апостолівська територіальна громада
Запорізьке Великомихайлівська територіальна громада
Зелена Балка Новолатівська територіальна громада
Зелена Долина Покровська територіальна громада
Зелене Богданівська територіальна громада
Зелений Гай Сурсько-Литовська територіальна громада
Зелений Клин Томаківська територіальна громада
Зоря Васильківська територіальна громада
Зоря комунiзму Могилівська територіальна громада
Іванівка Васильківська територіальна громада
Іванівка, Вишнівська територіальна громада
Івано-Яризівка Царичанська територіальна громада
Інгулець Новолатівська територіальна громада
Калашники Жовтнева територіальна громада
Калинівка Царичанська територіальна громада
Калинівка Гречаноподіївська територіальна громада
Калинівське Великомихайлівська територіальна громада
Кам'янка Апостолівська територіальна громада
Кам'янчани Криничанська територіальна громада
Кам’яне Солонянська територіальна громада
Кам’янка Новоолександрівська територіальна громада
Карайкове Святовасилівська територіальна громада
Катеринівка Апостолівська територіальна громада
Катеринівка Васильківська територіальна громада
Катражка Роздорська територіальна громада
Катьощине Томаківська територіальна громада
Кисличувата Томаківська територіальна громада
Китайгородка Томаківська територіальна громада
Коломійці Покровська територіальна громада
Колоно-Миколаївка Васильківська територіальна громада
Котлярівка Новопокровська територіальна громада
Кохівка Богданівська територіальна громада
Кочережки Вербківська територіальна громада
Кравці Гречаноподіївська територіальна громада
Красне Васильківська територіальна громада
Красний Під Гречаноподіївська територіальна громада
Крутеньке Томаківська територіальна громада
Кряжове Гречаноподіївська територіальна громада
Кулябкине Вишнівська територіальна громада
Курганка Новолатівська територіальна громада
Кущівка Царичанська територіальна громада
Латівка Новолатівська територіальна громада
Левадне Покровська територіальна громада
Леніна Жовтнева територіальна громада
Ленінське Ленінська територіальна громада
Ликошине Вишнівська територіальна громада
Лисківка Царичанська територіальна громада
Лікнеп Солонянська територіальна громада
Лісне Великомихайлівська територіальна громада
Лозуватка Вишнівська територіальна громада
Лозуватка Ляшківська територіальна громада
Любимівка Софіївська територіальна громада
Ляшкiвка Ляшківська територіальна громада
Майорка Новоолександрівська територіальна громада
Макарівка Новолатівська територіальна громада
Мала Костромка Зеленодольська територіальна громада
Малинове Новопокровська територіальна громада
Маліївка Великомихайлівська територіальна громада
Малозахарине Солонянська територіальна громада
Маломихайлівка Криничанська територіальна громада
Маломихайлівка Маломихайлівська територіальна громада
Малярщина Криничанська територіальна громада
Манвелівка Васильківська територіальна громада
Мар'янське Зеленодольська територіальна громада
Мар’ївка Богданівська територіальна громада
Мар’ївка Жовтнева територіальна громада
Матросове Святовасилівська територіальна громада
Мерцалівка Богданівська територіальна громада
Миколаївка Новопавлівська територіальна громада
Мирне Криничанська територіальна громада
Мирне Новопокровська територіальна громада
Миролюбівка Томаківська територіальна громада
Миролюбівка Гречаноподіївська територіальна громада
Миронівка Лихівська територіальна громада
Михайлівка Апостолівська територіальна громада
Михайлівка Софіївська територіальна громада
Михайлівка Томаківська територіальна громада
Михайлівка Царичанська територіальна громада
Михайло-Заводське Апостолівська територіальна громада
Могилів Могилівська територіальна громада
Мопрiвське Новопокровська територіальна громада
Морозівське Вербківська територіальна громада
Назаренки Ляшківська територіальна громада
Настасівка Мирівська територіальна громада
Наталiвка Святовасилівська територіальна громада
Незабудине Святовасилівська територіальна громада
Ненадівка Царичанська територіальна громада
Нетесівка Ляшківська територіальна громада
Нечаївка Покровська територіальна громада
Нива Трудова Нивотрудівська територіальна громада
Нижнянка Варварівська територіальна громада
Нова Дача Богданівська територіальна громада
Нова Русь Богданівська територіальна громада
Нова Січ Апостолівська територіальна громада
Нове Новолатівська територіальна громада
Нові Вербки Вербківська територіальна громада
Нові Ковна Жовтнева територіальна громада
Нововасилiвка Вакулівська територіальна громада
Нововасилівка Жовтнева територіальна громада
Нововасильківка Васильківська територіальна громада
Нововітебське Жовтнева територіальна громада
Нововознесенка Роздорська територіальна громада
Нововоскресенівка Васильківська територіальна громада
Новогеоргіївка Великомихайлівська територіальна громада
Новоіванівка Апостолівська територіальна громада
Новокалинівка Криничанська територіальна громада
Новокатьощине Томаківська територіальна громада
Новолатівка Новолатівська територіальна громада
Новомар'ївка Святовасилівська територіальна громада
Новомар’янівка Апостолівська територіальна громада
Новомиколаївка Сурсько-Литовська територіальна громада
Новомиколаївка Томаківська територіальна громада
Новомиколаївка Великомихайлівська територіальна громада
Новомиколаївське Вербківська територіальна громада
Новомихайлівка Томаківська територіальна громада
Новоолексiївка Вакулівська територіальна громада
Новоолександрiвка Новоолександрівська територіальна громада
Новоолексіївка Жовтнева територіальна громада
Новопавлівка Новопавлівська територіальна громада
Новопавлоградське Роздорська територіальна громада
Новопідгірне Криничанська територіальна громада
Новоподільське Жовтнева територіальна громада
Новопушкарівка Криничанська територіальна громада
Новоселівка Великомихайлівська територіальна громада
Новоселівка Новолатівська територіальна громада
Новоселівка Солонянська територіальна громада
Новосеменівка Апостолівська територіальна громада
Новоскелювате Покровська територіальна громада
Новостроївка Царичанська територіальна громада
Новоукраїнка Томаківська територіальна громада
Новоукраїнка Вишнівська територіальна громада
Одарівка Криничанська територіальна громада
Одрубок Жовтнева територіальна громада
Озерне Гречаноподіївська територіальна громада
Олександрівка Покровська територіальна громада
Олександрівка Томаківська територіальна громада
Олексіївка Покровська територіальна громада
Орестопіль Великомихайлівська територіальна громада
Орлівка Ляшківська територіальна громада
Орлове Святовасилівська територіальна громада
Остапівське Покровська територіальна громада
Отрішки Покровська територіальна громада
Павлiвка Новопокровська територіальна громада
Павлівка Жовтнева територіальна громада
Пам’ять Іллічя Нивотрудівська територіальна громада
Парне Роздорська територіальна громада
Первозванівка Криничанська територіальна громада
Первомайське Васильківська територіальна громада
Перше Травня Апостолівська територіальна громада
Петриків Покровська територіальна громада
Петриківка Васильківська територіальна громада
Петрівка Томаківська територіальна громада
Петрове Софіївська територіальна громада
Петропавлівка Жовтнева територіальна громада
Пилипівка Царичанська територіальна громада
Писанці Покровська територіальна громада
Південне Чкаловська територіальна громада
Підгаврилівка Маломихайлівська територіальна громада
Підлісне Вербківська територіальна громада
Піщане Покровська територіальна громада
Подове Гречаноподіївська територіальна громада
Пологи Гречаноподіївська територіальна громада
Помазанівка Ляшківська територіальна громада
Поперечне Вербківська територіальна громада
Преображенка Томаківська територіальна громада
Преображенка Царичанська територіальна громада
Преображенське Васильківська територіальна громада
Призове Варварівська територіальна громада
Промiнь Святовасилівська територіальна громада
Пропашне Новопокровська територіальна громада
Проточі Могилівська територіальна громада
Прядівка Царичанська територіальна громада
Радісне Покровська територіальна громада
Радянське Солонянська територіальна громада
Райдужне Лихівська територіальна громада
Ракшівка Новоолександрівська територіальна громада
Роздолля Роздорська територіальна громада
Романки Покровська територіальна громада
Рясне Святовасилівська територіальна громада
Садове Томаківська територіальна громада
Садове Жовтнева територіальна громада
Садове Нивотрудівська територіальна громада
Самарське Богданівська територіальна громада
Свистунове Гречаноподіївська територіальна громада
Свідівок Вербківська територіальна громада
Селянівка Царичанська територіальна громада
Семенівка Томаківська територіальна громада
Семенівка Царичанська територіальна громада
Сергіївка Томаківська територіальна громада
Сергіївка Апостолівська територіальна громада
Сергіївка Солонянська територіальна громада
Скотувате Покровська територіальна громада
Слобожанське Слобожанська територіальна громада
Слов'янка Апостолівська територіальна громада
Солдатське Нивотрудівська територіальна громада
Солоне Новопавлівська територіальна громада
Соснівка Великомихайлівська територіальна громада
Старі Кодаки Новоолександрівська територіальна громада
Старовишневецьке Роздорська територіальна громада
Стародобровільське Новолатівська територіальна громада
Старокасянівське Покровська територіальна громада
Степ Вербківська територіальна громада
Степанівка Томаківська територіальна громада
Степове Ювілейна територіальна громада Переглянути бюджет
Степове Великомихайлівська територіальна громада
Степове Слобожанська територіальна громада
Степове Лихівська територіальна громада
Степове Гречаноподіївська територіальна громада
Суворовське Криничанська територіальна громада
Суданівка Новопокровська територіальна громада
Сурсько-Клевцеве Сурсько-Литовська територіальна громада Переглянути бюджет
Сурсько-Литовське Сурсько-Литовська територіальна громада
Сухий Хутір Криничанська територіальна громада
Тарасівка Софіївська територіальна громада
Тарасівка Царичанська територіальна громада
Тарасівка Новопавлівська територіальна громада
Тарасогригорівка Апостолівська територіальна громада
Тельмана Богданівська територіальна громада
Терно-Лозуватка Вишнівська територіальна громада
Тернове Великомихайлівська територіальна громада
Тернуватка Жовтнева територіальна громада
Тихе Покровська територіальна громада
Товариський Труд Новопокровська територіальна громада
Томаківка Святовасилівська територіальна громада
Топила Мирівська територіальна громада
Тракторне Новопокровська територіальна громада
Тритузне Солонянська територіальна громада
Трудолюбівка Гречаноподіївська територіальна громада
Турове Царичанська територіальна громада
Українка Апостолівська територіальна громада
Українка Жовтнева територіальна громада
Улянівка Васильківська територіальна громада
Улянівка Криничанська територіальна громада
Урожайне Томаківська територіальна громада
Усть-Камя’нка Ленінська територіальна громада
Федорівське Новопавлівська територіальна громада
Філія Новопавлівська територіальна громада
Хижине Святовасилівська територіальна громада
Хороше Великомихайлівська територіальна громада
Христофорівка Покровська територіальна громада
Цвіле Лихівська територіальна громада
Чайки Томаківська територіальна громада
Чаус Новопавлівська територіальна громада
Червона Гірка Лихівська територіальна громада
Червона Зірка Нивотрудівська територіальна громада
Червона Колона Апостолівська територіальна громада
Червона Орілька Царичанська територіальна громада
Червоний Ранок Новолатівська територіальна громада
Червоний садок Новоолександрівська територіальна громада
Червоний Став Криничанська територіальна громада
Червоний Тік Ленінська територіальна громада
Червоний Яр Томаківська територіальна громада
Червоний Яр Криничанська територіальна громада
Червоний Яр Вишнівська територіальна громада
Червонокам’яне Солонянська територіальна громада
Чернече Криничанська територіальна громада
Чернігівка Святовасилівська територіальна громада
Чкалове Чкаловська територіальна громада
Чорненкове Покровська територіальна громада
Чорнопарівка Святовасилівська територіальна громада
Чувилине Новоолександрівська територіальна громада
Чугуєве Новопавлівська територіальна громада
Чумаки Томаківська територіальна громада
Шарівка Ляшківська територіальна громада
Шведове Новолатівська територіальна громада
Шевченко Апостолівська територіальна громада
Шестипілля Солонянська територіальна громада
Широка Балка Варварівська територіальна громада
Широке Солонянська територіальна громада
Широке Софіївська територіальна громада
Широчани Апостолівська територіальна громада
Шмакове Криничанська територіальна громада
Шульгівка Святовасилівська територіальна громада
Ювілейне Ювілейна територіальна громада Переглянути бюджет
Юр’ївка Царичанська територіальна громада
Юр’ївське Варварівська територіальна громада
Яблуневе Криничанська територіальна громада
Яблунівка Маломихайлівська територіальна громада
Явдохівка Жовтнева територіальна громада
Якимівка Святовасилівська територіальна громада
Яковлівка Лихівська територіальна громада
Январське Великомихайлівська територіальна громада
селище Громади Бюджети Водопостачання
Вишневецьке Роздорська територіальна громада
Гранітне Ленінська територіальна громада
Жданове Солонянська територіальна громада
Жовте Апостолівська територіальна громада
Незабудине Святовасилівська територіальна громада
Правда Васильківська територіальна громада
Святовасилівка Святовасилівська територіальна громада
Тік Ленінська територіальна громада
Токівське Грушівська територіальна громада
Токівське Ленінська територіальна громада
Червоний Запорожець Ленінська територіальна громада
Перспективний план формування територій громад - графічна частина
 

Офіс реформВідокремлений підрозділ «Центру розвитку місцевого самоврядування» у Дніпропетровській області

м. Дніпро

вул. Європейська, 10А

49000

Тертишна Олена

Директор

M: (38098) 213-5572

E: lgdc.dnipro@gmail.com

Tertyshna Olena

Director

Гапєєв Антон

Помічник керівника

 

Hapieieiv Anton

Mgt. Assistant

Носенко Тетяна

Бухгалтер

 

Nosenko Tetiana

Accountant

Коновалов Віталій

Юрисконсульт

 

Konovalov Vitalii

Legal Advisor