Чернігівська область

Про область

До реформи:

Загальна кількість рад - 569, з них:

  • міських - 16
  • селищних - 28
  • сільських - 525

Перспективний план, затверджений Кабінетом Міністрів 

Об'єднані громади
19
Перспективні плани
31

об'єднані громади

Перелік вже створених територіальних громад.

Батуринська територіальна громада

Батуринська міська, Матіївська, Городищенська сільські ради

Вертіївська територіальна громада

Вертіївська, Малокошелівська сільські ради

Гончарівська територіальна громада

Гончарівська селищна, Жеведська, Смолинська сільські ради

Деснянська територіальна громада

Деснянська селищна, Косачівська, Короп`ївська, Морівська сільські ради

Іванівська територіальна громада

Іванівська, Будинська, Краснянська, Ладинська, Слобідська сільська рада

Кіптівська територіальна громада

Кіптівська, Вовчківська, Новошляхівська, Олбинська, Підлісненська, Прогресівська сільські ради

Козелецька територіальна громада

Козелецька селищна, Берлозівська, Білейківська, Бобруйківська, Бригинцівська, Булахівська, Данівська, Лемешівська, Лихолітська, Озерненська, Омелянівська, Патютинська, Пилятинська, Скрипчинська, Стависька сільські ради

Комарівська територіальна громада

Комарівська, Берестовецька, Красносільська, Прохорівська, Смолязька, Ховмівська сільські ради

Коропська територіальна громада

Коропська селищна, Атюшівська, Билська, Будищенська, Вишеньківська, Вільненська, Городищенська, Карильська, Краснопільська, Лукнівська, Нехаївська, Оболонська, Поліська, Риботинська, Рижківська, Рождественська, Шабалинівська сільські ради

Корюківська територіальна громада

Корюківська міська, Брецька, Будянська, Забарівська, Наумівська, Рейментарівська, Сядринська, Тютюнницька, Хотіївська сільські ради

Лосинівська територіальна громада

Лосинівська селищна, Терешківська, Сальненська, Шняківська, Вікторівська, Шатурська сільські ради

Макіївська територіальна громада

Макіївська, Ганнівська сільські ради

Менська територіальна громада

Менська міська, Макошинська селищна, Бірківська, Блистівська, Величківська, Дягівська, Киселівська, Куковицька, Лісківська, Осьмаківська, Садова, Семенівська, Синявська, Слобідська, Стольненська, Ушнянська, Феськівська сільські ради

Михайло-Коцюбинська територіальна громада

Михайло-Коцюбинська селищна, Андріївська, Ведильцівська, Жукотківська, Кархівська, Левковицька, Пльохівська, Шибиринівська сільські ради

Мринська територіальна громада

Мринська, Плосківська, Хотинівська, Лихачівська, Селищенська сільські ради

Носівська територіальна громада

Носівська міська, Володьководівицька, Іржавецька, Козарівська, Тертишницька сільські ради

Остерська територіальна громада

Остерська міська, Біликівська, Бірківська сільські ради

Парафіївська територіальна громада

Парафіївська селищна, Іваницька, Мартинівська, Петрушівська, Южненська сільські ради

Сновська територіальна громада

Сновська міська, Великощимельська, Гірська, Гуто-Студенецька, Єлінська, Жовідська, Займищанська, Зарічанська, Клюсівська, Кучинівська, Низківська, Новоборовицька, Новомлинська, Петрівська, Рогізківська, Смяцька, Сновська, Софіївська, Староборовицька, Староруднянська, Суничненська, Тихоновицька, Тур’янська, Хотуницька, Чепелівська сільські ради

Проблемна децентралізація: на що скаржаться об’єднані громади

Проблемні моменти з життя об’єднаних територіальних громад Чернігівщини обговорили на засіданні в облдержадміністрації. Як відомо, в області створено 5 ...
26 січня 2016
Читати

Парафіївська Маргарет Тетчер

Очільниця об'єднаної парафіївської громади Валентина Карпенко (на знімку) на таке найменування не ображається, а лишень посміхається. Головою її обрали ...
19 січня 2016
Читати
В Україні відбулися перші вибори старост

В Україні відбулися перші вибори старост

17 січня 2016 року відбулися перші в України вибори старост. Вибори пройшли у смт. Ірдинь Білозірської об’єднаної територіальної громади Черкаського району ...
18 січня 2016
Читати

Уряд прийняв рішення про корегування перспективного плану формування територій громад Чернігівської області

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 23 грудня 2015 року № 1345-р внесені зміни до перспективного плану формування територій громад Чернігівської області. ...
28 грудня 2015
Читати

Децентралізація знову нагадала про себе

Реформа децентралізації має чимало складових, зокрема і передача на місця повноважень щодо надання адміністративних послуг державної реєстрації юридичних осіб, ...
25 грудня 2015
Читати
Уряд відкорегував перспективні плани формування територій громад 5 областей

Уряд відкорегував перспективні плани формування територій громад 5 областей

Створено підстави для запровадження прямих міжбюджетних відносин об’єднаних територіальних громад з Державним бюджетом України. Відповідно до прийнятого ...
24 грудня 2015
Читати

Децентралізація у бюджетній сфері сприяла зміцненню фінансової самодостатності територіальних громад

Про це сьогодні зазначив у своєму звіті на другій сесіі обласноі ради голова облдержадміністрації Валерій Куліч.  За його словами, за 10 місяців 2015 року до ...
24 грудня 2015
Читати

КВУ: «Децентралізація – базова реформа взаємовідносин центру та громад»

17 грудня 2015 року у приміщенні дискусійний клуб «Чиста політика» відбувся круглий стіл на тему «Децентралізація – базова реформа взаємовідносин центру ...
21 грудня 2015
Читати
Мінрегіон започаткував рейтинг соціально-економічного розвитку регіонів

Мінрегіон започаткував рейтинг соціально-економічного розвитку регіонів

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України розрахувало перше рейтингове оцінювання соціально-економічного ...
21 грудня 2015
Читати

Децентралізація очима експертів

Децентралізація в Україні уже в активній фазі. Однак необхідність інформування людей про цей процес лише зростає. У громад з’являються нові повноваження та ...
18 грудня 2015
Читати
 
 
 

Батуринська територіальна громада

Батуринська міська, Матіївська, Городищенська сільські ради

Вертіївська територіальна громада

Вертіївська, Малокошелівська сільські ради

Гончарівська територіальна громада

Гончарівська селищна, Жеведська, Смолинська сільські ради

Деснянська територіальна громада

Деснянська селищна, Косачівська, Короп`ївська, Морівська сільські ради

Іванівська територіальна громада

Іванівська, Будинська, Краснянська, Ладинська, Слобідська сільська рада

Кіптівська територіальна громада

Кіптівська, Вовчківська, Новошляхівська, Олбинська, Підлісненська, Прогресівська сільські ради

Козелецька територіальна громада

Козелецька селищна, Берлозівська, Білейківська, Бобруйківська, Бригинцівська, Булахівська, Данівська, Лемешівська, Лихолітська, Озерненська, Омелянівська, Патютинська, Пилятинська, Скрипчинська, Стависька сільські ради

Комарівська територіальна громада

Комарівська, Берестовецька, Красносільська, Прохорівська, Смолязька, Ховмівська сільські ради

Коропська територіальна громада

Коропська селищна, Атюшівська, Билська, Будищенська, Вишеньківська, Вільненська, Городищенська, Карильська, Краснопільська, Лукнівська, Нехаївська, Оболонська, Поліська, Риботинська, Рижківська, Рождественська, Шабалинівська сільські ради

Корюківська територіальна громада

Корюківська міська, Брецька, Будянська, Забарівська, Наумівська, Рейментарівська, Сядринська, Тютюнницька, Хотіївська сільські ради

Лосинівська територіальна громада

Лосинівська селищна, Терешківська, Сальненська, Шняківська, Вікторівська, Шатурська сільські ради

Макіївська територіальна громада

Макіївська, Ганнівська сільські ради

Менська територіальна громада

Менська міська, Макошинська селищна, Бірківська, Блистівська, Величківська, Дягівська, Киселівська, Куковицька, Лісківська, Осьмаківська, Садова, Семенівська, Синявська, Слобідська, Стольненська, Ушнянська, Феськівська сільські ради

Михайло-Коцюбинська територіальна громада

Михайло-Коцюбинська селищна, Андріївська, Ведильцівська, Жукотківська, Кархівська, Левковицька, Пльохівська, Шибиринівська сільські ради

Мринська територіальна громада

Мринська, Плосківська, Хотинівська, Лихачівська, Селищенська сільські ради

Носівська територіальна громада

Носівська міська, Володьководівицька, Іржавецька, Козарівська, Тертишницька сільські ради

Остерська територіальна громада

Остерська міська, Біликівська, Бірківська сільські ради

Парафіївська територіальна громада

Парафіївська селищна, Іваницька, Мартинівська, Петрушівська, Южненська сільські ради

Сновська територіальна громада

Сновська міська, Великощимельська, Гірська, Гуто-Студенецька, Єлінська, Жовідська, Займищанська, Зарічанська, Клюсівська, Кучинівська, Низківська, Новоборовицька, Новомлинська, Петрівська, Рогізківська, Смяцька, Сновська, Софіївська, Староборовицька, Староруднянська, Суничненська, Тихоновицька, Тур’янська, Хотуницька, Чепелівська сільські ради

Ічнянська територіальна громада

Ічнянська міська, Андріївська, Бакаївська, Більмачівська, Будянська, Бурімська, Гмирянська, Городнянська, Гужівська, Дорогинська, Заудайська, Івангородська, Крупичпільська, Монастирищенська, Ольшанська,Припутнівська, Рожнівська, Сезьківська, Ступаківська, Хаєнківська, Щурівська сільські ради

Бахмацька територіальна громада

Бахмацька міська, Городищенська, Курінська, Тиницька, Халимонівська, Стрільницька, Красилівська, Пальчиківська, Фастовецька, Біловежівська, Пісківська, Григорівська, Курінська, Тиницька, Халимонівська, Стрільницька, Красилівська, Пальчиківська, Фастовецька, Біловежівська, Григорівська сільські ради

Березнянська територіальна громада

Березнянська селищна, Бігацька, Ленінівська, Локнистенська, Миколаївська сільські ради

Бобровицька територіальна громада

Бобровицька міська, Браницька, Кобижчанська, Осокорівська, Горбачівська, Марковецька, Рудьківська, Сухинська, Озерянська, Ярославська, Новобасанська, Старобасанська, Пісківська, Соколівська, Бригинцівська, Щаснівська, Новобиківська, Білоцерківська, Петрівська, Козацька, Веприцька, Вороньківська, Гаврилівська, Олександрівська, Свидовецька сільські ради

Борзнянська територіальна громада

Борзнянська міська, Оленівська, Шаповалівська, Малозагорівська, Великозагорівська, Миколаївська, Прачівська, Ядутинська сільські ради

Варвинська територіальна громада

Варвинська селищна, Калиновицька, еляківська, нідинська, Остапівська, Журавська, Антонівська, Макіївська, Озерянська, Мармизівська, Кухарська, Брагинцівська сільські ради

Височанська територіальна громада

Височанська, Великодочинська, Головеньківська, Новомлинівська, Тростянська, Носелівська сільські ради

Грем'яцька територіальна громада

Грем'яцька, Бучківська, Кам'янсько-Слобідська, Ковпинська, Михальчино Слобідська сільські ради

Дмитрівська територіальна громада

Дмитрівська, Гайворонська, Голінська, Рубанська, Кропивненська сільські ради

Добрянська територіальна громада

Добрянська селищна, Горностаївська, Клубівська, Новояриловицька, Олешнянська сільські ради

Жадівська територіальна громада

Жадівська, Машівська, Погорільська, Старогутківська сільські ради

Куликівська територіальна громада

Куликівська селищна, Авдіївська, Вересоцька, Грабівська, Дрімайлівська, Дроздівська, Жуківська, Кладьківська, Ковчинська, Орлівська, Салтиково- Дівицька, Хибалівська сільські ради

Ладанська територіальна громада

Ладанська, Івковецька сільські ради

Линовицька територіальна громада

Линовицька селищна, Новогребельська, Даньківська, Богданівська, Білошапківська, Бубнівщинська, Удайцівська, Малківська сільські ради

Любецька територіальна громада

Любецька селищна, Великозліївська, Губицька, Малинівська, Мохначівська, Неданчицька, Павлівська, Смолигівська, Тарасо-Шевченківська сільські ради

Макошинська територіальна громада

Макошинська селищна, Жовтнева, Куковицька, Слобідська сільські ради

Малодівицька територіальна громада

Малодівицька селищна, Великодівицька, Обичівська, Товкачівська, Мазківська, Білорічицька, Жовтнева, Петрівська, Знам’янська, Погребівська, Піддубівська, Рудівська сільські ради

Новгород-Сіверська територіальна громада

Новобілоуська, Старобілоуська, Редьківська, Рудківська, Мохнатинська, Довжицька, Кувечицька сільські ради

Олишівська територіальна громада

Олишівська, Серединська, Смолянська, Надинівська, Красилівська сільські ради

Пакульська територіальна громада

Пакульська, Дніпровська, Боровиківська, Мньовська, Ковпитська сільські ради

Ріпкинська територіальна громада

Ріпкинська, Радульська, Замглайська селищні, Великовіська, Вербицька, Вишнівська, Голубицька, Грабівська, Гучинська, Даницька, Задеріївська, Красківська, Ловинська, Малолиственська, Новоукраїнська, Петрушівська, Пушкарівська, Сиберізька сільські ради

Семенівська територіальна громада

Семенівська міська, Галаганівська, Жовтнева, Іванівська, Карповицька, Миколаївська, Орликівська, Тимоновицька, Хотіївська сільські ради

Сосницька територіальна громада

Сосницька селищна, Бутівська, Великоустівська, Вільшанська, Волинківська, Матвіївська, Лавська, Загребельська, Киріївська, Кудрівська, Спаська, Змітнівська, Конятинська, Пекарівська, Чорнотицька сільські ради

Стольненська територіальна громада

Бірківська, Блистівська, Городищенська, Семенівська, Синявська, Стольненська сільські ради

Талалаївська територіальна громада

Талалаївська, Безуглівська, Великодорізька сільські ради

Тупичівська територіальна громада

Тупичівська, Бурівська, Великолиственська, Вихвостівська, Івашківська, Куликівська сільські ради

Халявинська територіальна громада

Халявинська, Хмільницька, Терехівська, Роїщенська, Петрушинська сільські ради

Холминська територіальна громада

Холминська селищна, Рибинська, Камківська, Козилівська, Жуклянська, Радомська, Чорнорізька сільські ради

Щорська територіальна громада

Щорська міська, Великощимельська, Гірська, Гута-Студенецька, Єлінська, Жовідська, Займищенська, Зарічанська, Клюсівська, Кучинівська, Низківська, Новоборовицька, Новомлинівська, Петрівська, Рогізківська, Смяцька, Сновська, Софіївська, Староборовицька, Староруднянська, Суничненська, Тихоновицька, Тур'янська, Хотуницька, Чепелівська сільські ради

Яблунівська територіальна громада

Яблунівська, Сергіївська, Крутоярівська, Дубовогаївська, Канівщинська, Ковтунівська, Нетяжинська сільські ради

місто Громади Бюджети Водопостачання
Батурин Батуринська територіальна громада
Бахмач Бахмацька територіальна громада
Корюківка Корюківська територіальна громада
Мена Менська територіальна громада
Носівка Носівська територіальна громада
Остер Остерська територіальна громада
Сновськ Сновська територіальна громада
Чернігів‎
смт Громади Бюджети Водопостачання
Гончарівське Гончарівська територіальна громада
Десна Деснянська територіальна громада
Козелець Козелецька територіальна громада
Короп Коропська територіальна громада
Лосинівка Лосинівська територіальна громада
Макошине Менська територіальна громада
Михайло-Коцюбинське Михайло-Коцюбинська територіальна громада
Парафіївка Парафіївська територіальна громада
село Громади Бюджети Водопостачання
Андріївка Михайло-Коцюбинська територіальна громада
Андріївка Носівська територіальна громада
Андроники Корюківська територіальна громада
Антоновичі Михайло-Коцюбинська територіальна громада
Атюша Коропська територіальна громада
Безпечне Бахмацька територіальна громада
Безуглівка Сновська територіальна громада
Беремицьке Остерська територіальна громада
Берестовець Комарівська територіальна громада
Берлози Козелецька територіальна громада
Билка Коропська територіальна громада
Білейки Козелецька територіальна громада
Білики Остерська територіальна громада
Біловежі Другі Бахмацька територіальна громада
Біловежі Перші Бахмацька територіальна громада
Бірки Остерська територіальна громада Переглянути бюджет
Бірки Михайло-Коцюбинська територіальна громада
Бірківка Менська територіальна громада
Блистова Менська територіальна громада
Блудше Козелецька територіальна громада
Бобрик Вертіївська територіальна громада
Бобруйки Козелецька територіальна громада
Богдалівка Корюківська територіальна громада
Бондарі Батуринська територіальна громада
Борисове Коропська територіальна громада
Босуків Кіптівська територіальна громада
Боярівка Козелецька територіальна громада
Бреч Корюківська територіальна громада
Бригинці Козелецька територіальна громада
Буда Корюківська територіальна громада
Буди Іванівська територіальна громада
Будище Коропська територіальна громада
Будище Корюківська територіальна громада
Будище Козелецька територіальна громада
Бужанка Коропська територіальна громада
Булахів Козелецька територіальна громада
Варварівка Бахмацька територіальна громада
Ведильці Михайло-Коцюбинська територіальна громада
Великий Щимель Сновська територіальна громада
Величківка Менська територіальна громада
Вертіївка Вертіївська територіальна громада
Веселівка Батуринська територіальна громада
Високе Корюківська територіальна громада
Вишеньки Коропська територіальна громада
Вишневе Бахмацька територіальна громада
Вишневе Бахмацька територіальна громада
Вишнівське Бахмацька територіальна громада
Вікторівка Іванівська територіальна громада
Вільне Менська територіальна громада
Вільне Коропська територіальна громада
Власівка Парафіївська територіальна громада
Вовчок Кіптівська територіальна громада
Воловики Корюківська територіальна громада
Володькова Дівиця Носівська територіальна громада
Ворона Комарівська територіальна громада
Гайове Кіптівська територіальна громада
Галичівка Коропська територіальна громада
Ганнівка Макіївська територіальна громада
Гвоздиківка Сновська територіальна громада
Гірманка Михайло-Коцюбинська територіальна громада
Гірськ Сновська територіальна громада
Гладке Козелецька територіальна громада
Гламазди Козелецька територіальна громада
Глибоке Бахмацька територіальна громада
Глибокий Ріг Сновська територіальна громада
Голубів Батуринська територіальна громада
Горбачі Козелецька територіальна громада
Городище Батуринська територіальна громада
Городище Коропська територіальна громада
Горохове Коропська територіальна громада
Григорівка Бахмацька територіальна громада
Груди Коропська територіальна громада
Грушівка Бахмацька територіальна громада
Гуринівка Корюківська територіальна громада
Гута Коропська територіальна громада
Гута-Студенецька Сновська територіальна громада
Гутище Корюківська територіальна громада
Данівка Козелецька територіальна громада
Дебреве Носівська територіальна громада
Дерепівка Менська територіальна громада
Дешки Остерська територіальна громада
Димерка Кіптівська територіальна громада
Дібрівка Менська територіальна громада
Дмитрівка Менська територіальна громада
Дослідне Носівська територіальна громада
Драчівщина Іванівська територіальна громада
Дрібці Коропська територіальна громада
Друцьке Іванівська територіальна громада
Дягова Менська територіальна громада
Єгорівка Коропська територіальна громада
Єліне Сновська територіальна громада
Єнькова Рудня Сновська територіальна громада
Жилин Млинок Остерська територіальна громада
Жовідь Сновська територіальна громада
Жуківщина Остерська територіальна громада
Жукотки Михайло-Коцюбинська територіальна громада
Журавок Сновська територіальна громада
Забарівка Корюківська територіальна громада
Загін Парафіївська територіальна громада
Загорівка Менська територіальна громада
Загребельна Слобода Сновська територіальна громада
Займище Сновська територіальна громада
Зайці Михайло-Коцюбинська територіальна громада
Заляддя Корюківська територіальна громада
Запоріжжя Комарівська територіальна громада
Запорізьке Бахмацька територіальна громада
Заріччя Сновська територіальна громада
Зарукавне Бахмацька територіальна громада
Зеленівка Бахмацька територіальна громада
Золотинка Іванівська територіальна громада
Зоцівка Парафіївська територіальна громада
Іваниця Парафіївська територіальна громада
Іванівка Іванівська територіальна громада
Іванівка Сновська територіальна громада
Іллінці Комарівська територіальна громада
Ількуча Сновська територіальна громада
Іржавець Носівська територіальна громада
Каблуки Вертіївська територіальна громада
Калинівка Бахмацька територіальна громада
Кальчинівка Бахмацька територіальна громада
Камка Сновська територіальна громада
Карасинівка Козелецька територіальна громада
Карацюбине Коропська територіальна громада
Кардаші Вертіївська територіальна громада
Карильське Коропська територіальна громада
Карла Маркса Макіївська територіальна громада
Кархівка Михайло-Коцюбинська територіальна громада
Каціри Батуринська територіальна громада
Качанівка Парафіївська територіальна громада
Кирилівка Корюківська територіальна громада
Киселівка Менська територіальна громада
Кіпті Кіптівська територіальна громада
Кленове Макіївська територіальна громада
Клюси Сновська територіальна громада
Кобилещина Носівська територіальна громада
Ковтунівка Парафіївська територіальна громада
Козари Носівська територіальна громада
Количівка Іванівська територіальна громада
Комарівка Комарівська територіальна громада
Комарівка Менська територіальна громада
Корніїв Козелецька територіальна громада
Коробчине Носівська територіальна громада
Короп'є Деснянська територіальна громада
Косачівка Деснянська територіальна громада
Костючки Корюківська територіальна громада
Кошмалів Бахмацька територіальна громада
Красилівка Бахмацька територіальна громада
Красне Іванівська територіальна громада
Краснопілля Коропська територіальна громада
Красносільське Комарівська територіальна громада
Крені Остерська територіальна громада
Крестопівщина Сновська територіальна громада
Кривицьке Козелецька територіальна громада
Криниця Носівська територіальна громада
Кругле Михайло-Коцюбинська територіальна громада
Кугуки Корюківська територіальна громада
Куковичі Менська територіальна громада
Кулішове Бахмацька територіальна громада
Купина Парафіївська територіальна громада
Курганське Козелецька територіальна громада
Курінь Бахмацька територіальна громада
Куропіївка Сновська територіальна громада
Кучинівка Сновська територіальна громада
Кучі Коропська територіальна громада
Ладинка Іванівська територіальна громада
Лазарівка Менська територіальна громада
Лебедин Коропська територіальна громада
Лебіддя Корюківська територіальна громада
Левковичі Михайло-Коцюбинська територіальна громада
Левоньки Михайло-Коцюбинська територіальна громада
Лемеші Козелецька територіальна громада
Леньків Круг Михайло-Коцюбинська територіальна громада
Леонідівка Лосинівська територіальна громада
Линівка Комарівська територіальна громада
Липівка Сновська територіальна громада
Лисогори Парафіївська територіальна громада
Лихолітки Козелецька територіальна громада
Ліски Менська територіальна громада
Лісова Поляна Батуринська територіальна громада
Лісові Хутори Носівська територіальна громада
Лосєва Слобода Сновська територіальна громада
Лошакова Гута Деснянська територіальна громада
Лубенець Коропська територіальна громада
Лубенець Корюківська територіальна громада
Лугове Парафіївська територіальна громада
Лукашівка Носівська територіальна громада
Луки Менська територіальна громада
Лукнів Коропська територіальна громада
Льгів Михайло-Коцюбинська територіальна громада
Льгівка Михайло-Коцюбинська територіальна громада
Любечанинів Остерська територіальна громада
Лютівка Сновська територіальна громада
Майське Менська територіальна громада
Макіївка Макіївська територіальна громада
Максаки Менська територіальна громада
Мала Кошелівка Вертіївська територіальна громада
Малійки Михайло-Коцюбинська територіальна громада
Мартинівка Парафіївська територіальна громада
Матіївка Батуринська територіальна громада
Маховики Корюківська територіальна громада
Мирне Козелецька територіальна громада
Михайлівка Сновська територіальна громада
Мишине Сновська територіальна громада
Містки Сновська територіальна громада
Млинок Сновська територіальна громада
Мовчинів Бахмацька територіальна громада
Морiвськ Деснянська територіальна громада
Москалі Михайло-Коцюбинська територіальна громада
Мости Батуринська територіальна громада
Мохове Коропська територіальна громада
Мрин Мринська територіальна громада
Набільське Остерська територіальна громада
Накот Коропська територіальна громада
Наумівка Корюківська територіальна громада
Некрите Коропська територіальна громада
Нехаївка Коропська територіальна громада
Низи Вертіївська територіальна громада
Низківка Сновська територіальна громада
Нова Буда Корюківська територіальна громада
Нова Гребля Козелецька територіальна громада
Нова Гуринівка Корюківська територіальна громада
Нове Полісся Батуринська територіальна громада
Новий Шлях Кіптівська територіальна громада
Новики Козелецька територіальна громада
Нові Боровичі Сновська територіальна громада
Нові Броди Менська територіальна громада
Нові Млини Сновська територіальна громада
Новоселиця Коропська територіальна громада
Нориця Коропська територіальна громада
Обірки Батуринська територіальна громада
Оболоння Коропська територіальна громада
Овчарівка Менська територіальна громада
Озереди Корюківська територіальна громада
Озерне Козелецька територіальна громада
Олбин Кіптівська територіальна громада
Олексіївка Бахмацька територіальна громада
Олійники Корюківська територіальна громада
Омелянів Козелецька територіальна громада
Опеньки Козелецька територіальна громада
Ополонське Бахмацька територіальна громада
Осинівка Бахмацька територіальна громада
Остапівка Менська територіальна громада
Острів Бахмацька територіальна громада
Осьмаки Менська територіальна громада
Патюти Козелецька територіальна громада
Пашків Бахмацька територіальна громада
Переділ Корюківська територіальна громада
Перше Травня Бахмацька територіальна громада
Петрівка Сновська територіальна громада
Петрова Слобода Корюківська територіальна громада
Петрушівка Парафіївська територіальна громада
Пилятин Козелецька територіальна громада
Підгайне Носівська територіальна громада
Підлісне Кіптівська територіальна громада
Пізнє Козелецька територіальна громада
Піски Бахмацька територіальна громада
Пісоцьке Козелецька територіальна громада
Піщанка Сновська територіальна громада
Пльохів Михайло-Коцюбинська територіальна громада
Пльохів Сновська територіальна громада
Погребець Лосинівська територіальна громада
Поліське Остерська територіальна громада
Поліське Коропська територіальна громада
Поляна Коропська територіальна громада
Попільня Сновська територіальна громада
Привільне Сновська територіальна громада
Привітне Козелецька територіальна громада
Придеснянське Коропська територіальна громада
Прогрес Кіптівська територіальна громада
Пролетарське Парафіївська територіальна громада
Проліски Парафіївська територіальна громада
Прохори Комарівська територіальна громада
Пуста Гребля Коропська територіальна громада
Пустотине Макіївська територіальна громада
Пушкарі Козелецька територіальна громада
Радвине Сновська територіальна громада
Радгоспне Вертіївська територіальна громада
Ранок Коропська територіальна громада
Рейментарівка Корюківська територіальна громада
Риботин Коропська територіальна громада
Рижки Коропська територіальна громада
Риків Козелецька територіальна громада
Рогізки Сновська територіальна громада
Рождественське Коропська територіальна громада
Розівка Кіптівська територіальна громада
Романьки Остерська територіальна громада
Рубанників Коропська територіальна громада
Руда Сновська територіальна громада
Рудня Деснянська територіальна громада
Савинка Кіптівська територіальна громада
Садове Лосинівська територіальна громада
Сальне Лосинівська територіальна громада
Сальне Сновська територіальна громада
Самійлівка Кіптівська територіальна громада
Самотуги Корюківська територіальна громада
Самсони Остерська територіальна громада
Самсонівка Корюківська територіальна громада
Сахутівка Корюківська територіальна громада
Селище Сновська територіальна громада
Семенівка Менська територіальна громада
Сивухи Козелецька територіальна громада
Сидорівка Комарівська територіальна громада
Синявка Менська територіальна громада
Синявка Коропська територіальна громада
Скорінець Іванівська територіальна громада
Скрипчин Козелецька територіальна громада
Скугарі Михайло-Коцюбинська територіальна громада
Слава Сновська територіальна громада
Слобідка Менська територіальна громада
Слобода Іванівська територіальна громада
Смоляж Комарівська територіальна громада
Смяч Сновська територіальна громада
Сновське Сновська територіальна громада
Сорокошичі Деснянська територіальна громада
Соснівка Корюківська територіальна громада
Софіївка Парафіївська територіальна громада
Софіївка Сновська територіальна громада
Спичувате Корюківська територіальна громада
Ставиське Козелецька територіальна громада
Ставок Носівська територіальна громада
Стара Рудня Сновська територіальна громада
Старі Боровичі Сновська територіальна громада
Степ Лосинівська територіальна громада
Степове Макіївська територіальна громада
Стольне Менська територіальна громада
Стрільники Бахмацька територіальна громада
Сулак Носівська територіальна громада
Суничне Сновська територіальна громада
Сядрине Корюківська територіальна громада
Тарасів Козелецька територіальна громада
Тарасівка Коропська територіальна громада
Тельне Корюківська територіальна громада
Терешківка Лосинівська територіальна громада
Тертишники Носівська територіальна громада
Тиниця Бахмацька територіальна громада
Титівка Вертіївська територіальна громада
Тихоновичі Сновська територіальна громада
Трудовик Корюківська територіальна громада
Тужар Деснянська територіальна громада
Туманська Гута Остерська територіальна громада
Тур’я Сновська територіальна громада
Турівка Корюківська територіальна громада
Тютюнниця Корюківська територіальна громада
Українське Бахмацька територіальна громада
Ушня Менська територіальна громада
Фастівці Бахмацька територіальна громада
Феськівка Менська територіальна громада
Філонівка Сновська територіальна громада
Хаїха Парафіївська територіальна громада
Халимонове Бахмацька територіальна громада
Ховдіївка Корюківська територіальна громада
Ховми Комарівська територіальна громада
Холявки Вертіївська територіальна громада
Хомине Вертіївська територіальна громада
Хотіївка Корюківська територіальна громада
Хотуничі Сновська територіальна громада
Хрінівка Сновська територіальна громада
Часниківка Батуринська територіальна громада
Часнівці Козелецька територіальна громада
Чепелів Сновська територіальна громада
Черешеньки Коропська територіальна громада
Чорногорці Менська територіальна громада
Чорнявка Коропська територіальна громада
Шабалинів Коропська територіальна громада
Шами Козелецька територіальна громада
Шапіхи Козелецька територіальна громада
Шатура Лосинівська територіальна громада
Шевченка Комарівська територіальна громада
Шевченка Парафіївська територіальна громада
Шевченка Бахмацька територіальна громада
Шибиринівка Михайло-Коцюбинська територіальна громада
Шишка Корюківська територіальна громада
Шкробове Сновська територіальна громада
Шняківка Лосинівська територіальна громада
Шолойки Козелецька територіальна громада
Шуляки Козелецька територіальна громада
Шумейків Бахмацька територіальна громада
Шумин Батуринська територіальна громада
Щокоть Сновська територіальна громада
Южне Парафіївська територіальна громада
Яблунівка Носівська територіальна громада
Ягідне Іванівська територіальна громада
Ясна Зірка Носівська територіальна громада
селище Громади Бюджети Водопостачання
Бір Деснянська територіальна громада
Веселе Бахмацька територіальна громада
Довга Гребля Корюківська територіальна громада
Зайцеве Коропська територіальна громада
Калитянське Козелецька територіальна громада
Куковицьке Менська територіальна громада
Лиса Гора Коропська територіальна громада
Лопатин Батуринська територіальна громада
Лука Сновська територіальна громада
Перемога Бахмацька територіальна громада
Прогрес Менська територіальна громада
Прохори Батуринська територіальна громада
Садове Менська територіальна громада
Черемушки Бахмацька територіальна громада
Шумейкине Батуринська територіальна громада
Юність Вертіївська територіальна громада
Перспективний план формування територій громад - графічна частина
станом на 12 серпня 2015 року
 

Офіс реформ - ЧернігівВідокремлений підрозділ «Центру розвитку місцевого самоврядування» у Чернігівській області

м. Чернігів

вул. Святомиколаївська, 12А

14000

Кудрик Ірина

Директор

M: (38098) 232-7702

E: lgdc.chernihiv@gmail.com

 

Kudryk Iryna

Director

Муравйова Олена

Бухгалтер

Muraviova Olena

Accountant

 

Гулий Андрій

Юрисконсульт

 

Hulyi Andrii

Legal Advisor