Чернігівська область

Про область

До реформи:

Загальна кількість рад - 569, з них:

  • міських - 16
  • селищних - 28
  • сільських - 525
Об'єднані громади
16
Перспективні плани
34

об'єднані громади

Перелік вже створених територіальних громад.

Іванівська територіальна громада

Іванівська, Будинська, Краснянська, Ладинська, Слобідська сільська рада

Батуринська територіальна громада

Батуринська міська, Матіївська, Городищенська сільські ради

Вертіївська територіальна громада

Вертіївська, Малокошелівська сільські ради

Гончарівська територіальна громада

Гончарівська селищна, Жеведська, Смолинська сільські ради

Деснянська територіальна громада

Деснянська селищна, Косачівська, Короп`ївська, Морівська сільські ради

Кіптівська територіальна громада

Кіптівська, Вовчківська, Новошляхівська, Олбинська, Підлісненська, Прогресівська сільські ради

Коропська територіальна громада

Коропська селищна, Атюшівська, Билська, Будищенська, Вишеньківська, Вільненська, Городищенська, Карильська, Краснопільська, Лукнівська, Нехаївська, Оболонська, Поліська, Риботинська, Рижківська, Рождественська, Шабалинівська сільські ради

Корюківська територіальна громада

Корюківська міська, Брецька, Будянська, Забарівська, Наумівська, Рейментарівська, Сядринська, Тютюнницька, Хотіївська сільські ради

Лосинівська територіальна громада

Лосинівська селищна, Терешківська, Сальненська, Шняківська, Вікторівська, Шатурська сільські ради

Макіївська територіальна громада

Макіївська, Ганнівська сільські ради

Михайло-Коцюбинська територіальна громада

Михайло-Коцюбинська селищна, Андріївська, Ведильцівська, Жукотківська, Кархівська, Левковицька, Пльохівська, Шибиринівська сільські ради

Мринська територіальна громада

Мринська, Плосківська, Хотинівська, Лихачівська, Селищенська сільські ради

Носівська територіальна громада

Носівська міська, Володьководівицька, Іржавецька, Козарівська, Тертишницька сільські ради

Остерська територіальна громада

Остерська міська, Біликівська, Бірківська сільські ради

Парафіївська територіальна громада

Парафіївська селищна, Іваницька, Мартинівська, Петрушівська, Южненська сільські ради

Сновська територіальна громада

Сновська міська, Великощимельська, Гірська, Гуто-Студенецька, Єлінська, Жовідська, Займищанська, Зарічанська, Клюсівська, Кучинівська, Низківська, Новоборовицька, Новомлинська, Петрівська, Рогізківська, Смяцька, Сновська, Софіївська, Староборовицька, Староруднянська, Суничненська, Тихоновицька, Тур’янська, Хотуницька, Чепелівська сільські ради

Латвійська Республіка допоможе у становленні об’єднаних територіальних громад Чернігівщини

Латвійська Республіка допоможе у становленні об’єднаних територіальних громад Чернігівщини

Завершився тижневий робочий візит в Україну групи експертів Міністерства захисту навколишнього середовища та регіонального розвитку Латвійської Республіки під ...
16 жовтня 2015
Читати
На місцеві вибори вже виходять 78 об’єднаних громад, – Геннадій Зубко

На місцеві вибори вже виходять 78 об’єднаних громад, – Геннадій Зубко

Об’єднані територіальні громади 25 жовтня отримають нові органи місцевого самоврядування, які набудуть нових повноважень.  Про це сказав на ...
14 серпня 2015
Читати
Уряд затвердив перспективні плани формування територій громад Житомирської та Чернігівської областей

Уряд затвердив перспективні плани формування територій громад Житомирської та Чернігівської областей

12 серпня Кабінет Міністрів України своїми розпорядженнями затвердив перспективні плани формування територій громад Чернігівської та Житомирської областей. ...
12 серпня 2015
Читати
Громади Чернігівщини об’єднали зусилля для забезпечення дітей дошкільною освітою

Громади Чернігівщини об’єднали зусилля для забезпечення дітей дошкільною освітою

Чотири територіальних громади Семенівського району, що на Чернігівщині, керуючись Законом «Про співробітництво територіальних громад», об’єднали ...
16 січня 2015
Читати

Іванівська територіальна громада

Іванівська, Будинська, Краснянська, Ладинська, Слобідська сільська рада

Батуринська територіальна громада

Батуринська міська, Матіївська, Городищенська сільські ради

Вертіївська територіальна громада

Вертіївська, Малокошелівська сільські ради

Гончарівська територіальна громада

Гончарівська селищна, Жеведська, Смолинська сільські ради

Деснянська територіальна громада

Деснянська селищна, Косачівська, Короп`ївська, Морівська сільські ради

Кіптівська територіальна громада

Кіптівська, Вовчківська, Новошляхівська, Олбинська, Підлісненська, Прогресівська сільські ради

Коропська територіальна громада

Коропська селищна, Атюшівська, Билська, Будищенська, Вишеньківська, Вільненська, Городищенська, Карильська, Краснопільська, Лукнівська, Нехаївська, Оболонська, Поліська, Риботинська, Рижківська, Рождественська, Шабалинівська сільські ради

Корюківська територіальна громада

Корюківська міська, Брецька, Будянська, Забарівська, Наумівська, Рейментарівська, Сядринська, Тютюнницька, Хотіївська сільські ради

Лосинівська територіальна громада

Лосинівська селищна, Терешківська, Сальненська, Шняківська, Вікторівська, Шатурська сільські ради

Макіївська територіальна громада

Макіївська, Ганнівська сільські ради

Михайло-Коцюбинська територіальна громада

Михайло-Коцюбинська селищна, Андріївська, Ведильцівська, Жукотківська, Кархівська, Левковицька, Пльохівська, Шибиринівська сільські ради

Мринська територіальна громада

Мринська, Плосківська, Хотинівська, Лихачівська, Селищенська сільські ради

Носівська територіальна громада

Носівська міська, Володьководівицька, Іржавецька, Козарівська, Тертишницька сільські ради

Остерська територіальна громада

Остерська міська, Біликівська, Бірківська сільські ради

Парафіївська територіальна громада

Парафіївська селищна, Іваницька, Мартинівська, Петрушівська, Южненська сільські ради

Сновська територіальна громада

Сновська міська, Великощимельська, Гірська, Гуто-Студенецька, Єлінська, Жовідська, Займищанська, Зарічанська, Клюсівська, Кучинівська, Низківська, Новоборовицька, Новомлинська, Петрівська, Рогізківська, Смяцька, Сновська, Софіївська, Староборовицька, Староруднянська, Суничненська, Тихоновицька, Тур’янська, Хотуницька, Чепелівська сільські ради

Ічнянська територіальна громада

Ічнянська міська, Андріївська, Бакаївська, Більмачівська, Будянська, Бурімська, Гмирянська, Городнянська, Гужівська, Дорогинська, Заудайська, Івангородська, Крупичпільська, Монастирищенська, Ольшанська,Припутнівська, Рожнівська, Сезьківська, Ступаківська, Хаєнківська, Щурівська сільські ради

Бахмацька територіальна громада

Бахмацька міська, Бахмацька, Городищенська, Бахмацька, Бахмацька, Городищенська, Курінська, Тиницька, Халимонівська, Стрільницька, Красилівська, Пальчиківська, Фастовецька, Біловежівська, Пісківська, Григорівська, Курінська, Тиницька, Халимонівська, Стрільницька, Красилівська, Пальчиківська, Фастовецька, Біловежівська, Пісківська, Григорівська сільські ради

Березнянська територіальна громада

Березнянська селищна, Бігацька, Ленінівська, Локнистенська, Миколаївська сільські ради

Бобровицька територіальна громада

Бобровицька міська, Браницька, Кобижчанська, Осокорівська, Горбачівська, Марковецька, Рудьківська, Сухинська, Озерянська, Ярославська, Новобасанська, Старобасанська, Пісківська, Соколівська, Бригинцівська, Щаснівська, Новобиківська, Білоцерківська, Петрівська, Козацька, Веприцька, Вороньківська, Гаврилівська, Олександрівська, Свидовецька сільські ради

Борзнянська територіальна громада

Борзнянська міська, Оленівська, Шаповалівська, Малозагорівська, Великозагорівська, Миколаївська, Прачівська, Ядутинська сільські ради

Варвинська територіальна громада

Варвинська селищна, Калиновицька, еляківська, нідинська, Остапівська, Журавська, Антонівська, Макіївська, Озерянська, Мармизівська, Кухарська, Брагинцівська сільські ради

Височанська територіальна громада

Височанська, Великодочинська, Головеньківська, Новомлинівська, Тростянська, Носелівська сільські ради

Грем'яцька територіальна громада

Грем'яцька, Бучківська, Кам'янсько-Слобідська, Ковпинська, Михальчино Слобідська сільські ради

Дмитрівська територіальна громада

Дмитрівська, Гайворонська, Голінська, Рубанська, Кропивненська сільські ради

Добрянська територіальна громада

Добрянська селищна, Горностаївська, Клубівська, Новояриловицька, Олешнянська сільські ради

Жадівська територіальна громада

Жадівська, Машівська, Погорільська, Старогутківська сільські ради

Козелецька територіальна громада

Козелецька селищна, Берлозівська, Білейківська, Бобруйківська, Бригинцівська, Булахівська, Данівська, Лемешівська, Лихолітська, Нічогівська, Озерненська, Олексіївщинська, Омелянівська, Пархимівська, Патютинська, Петрівська, Пилятинська, Савинська, Сираївська, Скрипчинська, Стависька сільські ради

Комарівська територіальна громада

Комарівська, Берестовецька, Красносільська, Прохорівська, Смолязька, Степанівська, Ховмівська сільські ради

Куликівська територіальна громада

Куликівська селищна, Авдіївська, Вересоцька, Грабівська, Дрімайлівська, Дроздівська, Жуківська, Кладьківська, Ковчинська, Орлівська, Салтиково- Дівицька, Хибалівська сільські ради

Ладанська територіальна громада

Ладанська, Івковецька сільські ради

Линовицька територіальна громада

Линовицька селищна, Новогребельська, Даньківська, Богданівська, Білошапківська, Бубнівщинська, Удайцівська, Малківська сільські ради

Любецька територіальна громада

Любецька селищна, Великозліївська, Губицька, Малинівська, Мохначівська, Неданчицька, Павлівська, Смолигівська, Тарасо-Шевченківська сільські ради

Макошинська територіальна громада

Макошинська селищна, Жовтнева, Куковицька, Слобідська сільські ради

Малодівицька територіальна громада

Малодівицька селищна, Великодівицька, Обичівська, Товкачівська, Мазківська, Білорічицька, Жовтнева, Петрівська, Знам’янська, Погребівська, Піддубівська, Рудівська сільські ради

Менська територіальна громада

Менська, Величківська, Волосківська, Данилівська, Дягівська, Киселівська, Лісківська, Осьмаківська, Ушнянська, Феськівська, Чапаєвська сільські ради

Новгород-Сіверська територіальна громада

Новобілоуська, Старобілоуська, Редьківська, Рудківська, Мохнатинська, Довжицька, Кувечицька сільські ради

Олишівська територіальна громада

Олишівська, Серединська, Смолянська, Надинівська, Красилівська сільські ради

Пакульська територіальна громада

Пакульська, Дніпровська, Боровиківська, Мньовська, Ковпитська сільські ради

Ріпкинська територіальна громада

Ріпкинська, Радульська, Замглайська селищні, Великовіська, Вербицька, Вишнівська, Голубицька, Грабівська, Гучинська, Даницька, Задеріївська, Красківська, Ловинська, Малолиственська, Новоукраїнська, Петрушівська, Пушкарівська, Сиберізька сільські ради

Семенівська територіальна громада

Семенівська міська, Галаганівська, Жовтнева, Іванівська, Карповицька, Миколаївська, Орликівська, Тимоновицька, Хотіївська сільські ради

Сосницька територіальна громада

Сосницька селищна, Бутівська, Великоустівська, Вільшанська, Волинківська, Матвіївська, Лавська, Загребельська, Киріївська, Кудрівська, Спаська, Змітнівська, Конятинська, Пекарівська, Чорнотицька сільські ради

Стольненська територіальна громада

Бірківська, Блистівська, Городищенська, Семенівська, Синявська, Стольненська сільські ради

Талалаївська територіальна громада

Талалаївська, Безуглівська, Великодорізька сільські ради

Тупичівська територіальна громада

Тупичівська, Бурівська, Великолиственська, Вихвостівська, Івашківська, Куликівська сільські ради

Халявинська територіальна громада

Халявинська, Хмільницька, Терехівська, Роїщенська, Петрушинська сільські ради

Холминська територіальна громада

Холминська селищна, Рибинська, Камківська, Козилівська, Жуклянська, Радомська, Чорнорізька сільські ради

Щорська територіальна громада

Щорська міська, Великощимельська, Гірська, Гута-Студенецька, Єлінська, Жовідська, Займищенська, Зарічанська, Клюсівська, Кучинівська, Низківська, Новоборовицька, Новомлинівська, Петрівська, Рогізківська, Смяцька, Сновська, Софіївська, Староборовицька, Староруднянська, Суничненська, Тихоновицька, Тур'янська, Хотуницька, Чепелівська сільські ради

Яблунівська територіальна громада

Яблунівська, Сергіївська, Крутоярівська, Дубовогаївська, Канівщинська, Ковтунівська, Нетяжинська сільські ради

місто Громади Бюджети Водопостачання
Батурин Батуринська територіальна громада
Корюківка Корюківська територіальна громада
Носівка Носівська територіальна громада
Остер Остерська територіальна громада
Сновськ Сновська територіальна громада
Чернігів‎
смт Громади Бюджети Водопостачання
Гончарівське Гончарівська територіальна громада
Десна Деснянська територіальна громада
Короп Коропська територіальна громада
Михайло-Коцюбинське Михайло-Коцюбинська територіальна громада
Парафіївка Парафіївська територіальна громада
село Громади Бюджети Водопостачання
Андріївка Михайло-Коцюбинська територіальна громада
Андріївка Носівська територіальна громада
Андроники Корюківська територіальна громада
Антоновичі Михайло-Коцюбинська територіальна громада
Атюша Коропська територіальна громада
Безуглівка Сновська територіальна громада
Билка Коропська територіальна громада
Бірки Михайло-Коцюбинська територіальна громада
Бобрик Вертіївська територіальна громада
Богдалівка Корюківська територіальна громада
Борисове Коропська територіальна громада
Босуків Кіптівська територіальна громада
Бреч Корюківська територіальна громада
Буда Корюківська територіальна громада
Буди Іванівська територіальна громада
Будище Коропська територіальна громада
Будище Корюківська територіальна громада
Бужанка Коропська територіальна громада
Ведильці Михайло-Коцюбинська територіальна громада
Великий Щимель Сновська територіальна громада
Вертіївка Вертіївська територіальна громада
Високе Корюківська територіальна громада
Вишеньки Коропська територіальна громада
Вікторівка Іванівська територіальна громада
Вільне Коропська територіальна громада
Власівка Парафіївська територіальна громада
Вовчок Кіптівська територіальна громада
Воловики Корюківська територіальна громада
Володькова Дівиця Носівська територіальна громада
Гайове Кіптівська територіальна громада
Галичівка Коропська територіальна громада
Ганнівка Макіївська територіальна громада
Гвоздиківка Сновська територіальна громада
Гірманка Михайло-Коцюбинська територіальна громада
Гірськ Сновська територіальна громада
Глибокий Ріг Сновська територіальна громада
Городище Коропська територіальна громада
Горохове Коропська територіальна громада
Груди Коропська територіальна громада
Гуринівка Корюківська територіальна громада
Гута Коропська територіальна громада
Гута-Студенецька Сновська територіальна громада
Гутище Корюківська територіальна громада
Дебреве Носівська територіальна громада
Димерка Кіптівська територіальна громада
Дослідне Носівська територіальна громада
Драчівщина Іванівська територіальна громада
Дрібці Коропська територіальна громада
Друцьке Іванівська територіальна громада
Єгорівка Коропська територіальна громада
Єліне Сновська територіальна громада
Єнькова Рудня Сновська територіальна громада
Жовідь Сновська територіальна громада
Жукотки Михайло-Коцюбинська територіальна громада
Журавок Сновська територіальна громада
Забарівка Корюківська територіальна громада
Загін Парафіївська територіальна громада
Загребельна Слобода Сновська територіальна громада
Займище Сновська територіальна громада
Зайці Михайло-Коцюбинська територіальна громада
Заляддя Корюківська територіальна громада
Заріччя Сновська територіальна громада
Золотинка Іванівська територіальна громада
Зоцівка Парафіївська територіальна громада
Іваниця Парафіївська територіальна громада
Іванівка Іванівська територіальна громада
Іванівка Сновська територіальна громада
Ількуча Сновська територіальна громада
Іржавець Носівська територіальна громада
Каблуки Вертіївська територіальна громада
Камка Сновська територіальна громада
Карацюбине Коропська територіальна громада
Кардаші Вертіївська територіальна громада
Карильське Коропська територіальна громада
Карла Маркса Макіївська територіальна громада
Кархівка Михайло-Коцюбинська територіальна громада
Качанівка Парафіївська територіальна громада
Кирилівка Корюківська територіальна громада
Кіпті Кіптівська територіальна громада
Кленове Макіївська територіальна громада
Клюси Сновська територіальна громада
Кобилещина Носівська територіальна громада
Ковтунівка Парафіївська територіальна громада
Козари Носівська територіальна громада
Количівка Іванівська територіальна громада
Коробчине Носівська територіальна громада
Короп'є Деснянська територіальна громада
Косачівка Деснянська територіальна громада
Костючки Корюківська територіальна громада
Красне Іванівська територіальна громада
Краснопілля Коропська територіальна громада
Крестопівщина Сновська територіальна громада
Криниця Носівська територіальна громада
Кругле Михайло-Коцюбинська територіальна громада
Кугуки Корюківська територіальна громада
Купина Парафіївська територіальна громада
Куропіївка Сновська територіальна громада
Кучинівка Сновська територіальна громада
Кучі Коропська територіальна громада
Ладинка Іванівська територіальна громада
Лебедин Коропська територіальна громада
Лебіддя Корюківська територіальна громада
Левковичі Михайло-Коцюбинська територіальна громада
Левоньки Михайло-Коцюбинська територіальна громада
Леньків Круг Михайло-Коцюбинська територіальна громада
Липівка Сновська територіальна громада
Лисогори Парафіївська територіальна громада
Лісові Хутори Носівська територіальна громада
Лосєва Слобода Сновська територіальна громада
Лосинівка Лосинівська територіальна громада
Лошакова Гута Деснянська територіальна громада
Лубенець Коропська територіальна громада
Лубенець Корюківська територіальна громада
Лугове Парафіївська територіальна громада
Лукашівка Носівська територіальна громада
Лукнів Коропська територіальна громада
Льгів Михайло-Коцюбинська територіальна громада
Льгівка Михайло-Коцюбинська територіальна громада
Лютівка Сновська територіальна громада
Макіївка Макіївська територіальна громада
Мала Кошелівка Вертіївська територіальна громада
Малійки Михайло-Коцюбинська територіальна громада
Мартинівка Парафіївська територіальна громада
Маховики Корюківська територіальна громада
Михайлівка Сновська територіальна громада
Мишине Сновська територіальна громада
Містки Сновська територіальна громада
Млинок Сновська територіальна громада
Морiвськ Деснянська територіальна громада
Москалі Михайло-Коцюбинська територіальна громада
Мохове Коропська територіальна громада
Мрин Мринська територіальна громада
Накот Коропська територіальна громада
Наумівка Корюківська територіальна громада
Некрите Коропська територіальна громада
Нехаївка Коропська територіальна громада
Низи Вертіївська територіальна громада
Низківка Сновська територіальна громада
Нова Буда Корюківська територіальна громада
Нова Гуринівка Корюківська територіальна громада
Новий Шлях Кіптівська територіальна громада
Нові Боровичі Сновська територіальна громада
Нові Млини Сновська територіальна громада
Новоселиця Коропська територіальна громада
Нориця Коропська територіальна громада
Оболоння Коропська територіальна громада
Озереди Корюківська територіальна громада
Олбин Кіптівська територіальна громада
Олійники Корюківська територіальна громада
Переділ Корюківська територіальна громада
Петрівка Сновська територіальна громада
Петрова Слобода Корюківська територіальна громада
Петрушівка Парафіївська територіальна громада
Підгайне Носівська територіальна громада
Підлісне Кіптівська територіальна громада
Піщанка Сновська територіальна громада
Пльохів Михайло-Коцюбинська територіальна громада
Пльохів Сновська територіальна громада
Поліське Коропська територіальна громада
Поляна Коропська територіальна громада
Попільня Сновська територіальна громада
Привільне Сновська територіальна громада
Придеснянське Коропська територіальна громада
Прогрес Кіптівська територіальна громада
Пролетарське Парафіївська територіальна громада
Проліски Парафіївська територіальна громада
Пуста Гребля Коропська територіальна громада
Пустотине Макіївська територіальна громада
Радвине Сновська територіальна громада
Радгоспне Вертіївська територіальна громада
Ранок Коропська територіальна громада
Рейментарівка Корюківська територіальна громада
Риботин Коропська територіальна громада
Рижки Коропська територіальна громада
Рогізки Сновська територіальна громада
Рождественське Коропська територіальна громада
Розівка Кіптівська територіальна громада
Рубанників Коропська територіальна громада
Руда Сновська територіальна громада
Рудня Деснянська територіальна громада
Савинка Кіптівська територіальна громада
Сальне Сновська територіальна громада
Самійлівка Кіптівська територіальна громада
Самотуги Корюківська територіальна громада
Самсонівка Корюківська територіальна громада
Сахутівка Корюківська територіальна громада
Селище Сновська територіальна громада
Синявка Коропська територіальна громада
Скорінець Іванівська територіальна громада
Скугарі Михайло-Коцюбинська територіальна громада
Слава Сновська територіальна громада
Слобода Іванівська територіальна громада
Смяч Сновська територіальна громада
Сновське Сновська територіальна громада
Сорокошичі Деснянська територіальна громада
Соснівка Корюківська територіальна громада
Софіївка Парафіївська територіальна громада
Софіївка Сновська територіальна громада
Спичувате Корюківська територіальна громада
Ставок Носівська територіальна громада
Стара Рудня Сновська територіальна громада
Старі Боровичі Сновська територіальна громада
Степове Макіївська територіальна громада
Сулак Носівська територіальна громада
Суничне Сновська територіальна громада
Сядрине Корюківська територіальна громада
Тарасівка Коропська територіальна громада
Тельне Корюківська територіальна громада
Тертишники Носівська територіальна громада
Титівка Вертіївська територіальна громада
Тихоновичі Сновська територіальна громада
Трудовик Корюківська територіальна громада
Тужар Деснянська територіальна громада
Тур’я Сновська територіальна громада
Турівка Корюківська територіальна громада
Тютюнниця Корюківська територіальна громада
Філонівка Сновська територіальна громада
Хаїха Парафіївська територіальна громада
Ховдіївка Корюківська територіальна громада
Холявки Вертіївська територіальна громада
Хомине Вертіївська територіальна громада
Хотіївка Корюківська територіальна громада
Хотуничі Сновська територіальна громада
Хрінівка Сновська територіальна громада
Чепелів Сновська територіальна громада
Черешеньки Коропська територіальна громада
Чорнявка Коропська територіальна громада
Шабалинів Коропська територіальна громада
Шевченка Парафіївська територіальна громада
Шибиринівка Михайло-Коцюбинська територіальна громада
Шишка Корюківська територіальна громада
Шкробове Сновська територіальна громада
Щокоть Сновська територіальна громада
Южне Парафіївська територіальна громада
Яблунівка Носівська територіальна громада
Ягідне Іванівська територіальна громада
Ясна Зірка Носівська територіальна громада
селище Громади Бюджети Водопостачання
Бір Деснянська територіальна громада
Довга Гребля Корюківська територіальна громада
Зайцеве Коропська територіальна громада
Лиса Гора Коропська територіальна громада
Лука Сновська територіальна громада
Юність Вертіївська територіальна громада
Перспективний план формування територій громад - графічна частина
станом на 12 серпня 2015 року
 

Офіс реформ - ЧернігівІванов Дмитро Валерійович (консультант з юридичних питань) - тел. 067 7526361

Силенко Микола Федосійович (консультант з бюджетних питань) - тел. 067 9664308

Рибак Вероніка Сергіївна (консультант з комунікацій) - тел. 097 9090298

Rveronikaster@gmail.com