Черкаська область

Про область

До реформи:

Загальна кількість рад - 556, з них:

  • міських - 16
  • селищних - 15
  • сільських - 525

Після реформи:

  • Об'єднаних територіальних громад схвалених обласною радою - 93
  • Об'єднаних територіальних громад включених до проекту розпорядження - 44
Об'єднані громади
6
Перспективні плани
39

об'єднані громади

Перелік вже створених територіальних громад.

Єрківська територіальна громада

Єрківська селищна, Радчиська сільська ради

Білозірська територіальна громада

Білозірська, Ірдинська сільські ради

Мокрокалигірська територіальна громада

Мокрокалигірська, Єлизаветська, Сухокалигірська, Ярошівська сільські ради

Набутівська територіальна громада

Нетеребська, Бровахівська, Деренковецька, Драбівська, Кичинецька, Корнилівська (Кіровська), Сахнівська сільські ради

Стеблівська територіальна громада

Стеблівська селищна, Дацьківська, Комарівська, Сидорівська, Шендерівська сільські ради

Тальнівська територіальна громада

Тальнівська міська, Гордашівська, Здобутківська, Соколівоцька сільські ради

У Черкаському районі обговорять об’єднання територіальних громад

У суботу сільські голови Будища, Свидівка та Геронимівки, а також депутати відповідних місцевих рад зберуться у Свидівку, аби обговорити реформу децентралізації ...
15 січня 2016
Читати

На Черкащині можуть утворитись три нові об’єднані територіальні громади

Процес добровільного об’єднання територіальних громад на Черкащині  триває і невдовзі можуть утворитись Катеринопільська, Селищенська та  Зорівська ...
15 січня 2016
Читати
Цієї неділі в Україні обиратимуть першого старосту, за тиждень - ще 30

Цієї неділі в Україні обиратимуть першого старосту, за тиждень - ще 30

17 січня 2016 року в Україні обиратимуть першого старосту. Вибори пройдуть в Черкаській області, у селищі Ірдинь, що входить до складу Білозірської об’єднаної ...
14 січня 2016
Читати

17 січня відбудуться перші вибори старости смт. Ірдинь Черкаського району

Білозірська сільська виборча комісія повідомляє про призначення перших виборів старости смт. Ірдинь на неділю 17 січня 2016 року. Довідково: Білозірська сільська ...
14 січня 2016
Читати

На Канівщині та Смілянщині обговорили децентралізацію

Днями у Каневі та Смілі пройшли тематичні круглі столи на тему «Децентралізація – базова реформа взаємовідносин центру і громад. Перші результати на ...
28 грудня 2015
Читати

У Каневі пройшов круглий стіл на тему: «Децентралізація – базова реформа взаємовідносин центру і громад. Перші результати на Черкащині»

Під час круглого столу представники обласної, міської та районної влади спільно із сільськими головами та громадськими активістами намагалися з’ясувати ...
24 грудня 2015
Читати

«Посли реформ» в Умані: Чому необхідно проводити реформу місцевого самоврядування?

У рамках Всеукраїнської інформаційної кампанії з просування реформи децентралізації в Уманській райдержадміністрації відбулася презентація проекту «Посли ...
16 грудня 2015
Читати
Об’єднання громад - єдиний шлях до розширення можливостей їхнього розвитку, - Володимир Гройсман

Об’єднання громад - єдиний шлях до розширення можливостей їхнього розвитку, - Володимир Гройсман

Об’єднання громад - єдиний шлях до розширення можливостей їхнього розвитку. На цьому наголосив Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман під час ...
8 грудня 2015
Читати

Перший форум голів об'єднаних громад Черкащини відбувся в Білозір'ї

Керівники трьох об’єднаних територіальних громад Черкащини – Білозірської, Єрківської та Мокрокалигірської провели перший aорум, аби обговорити проблеми та...
7 грудня 2015
Читати

Експерти Черкаського Офісу реформ взяли участь у польсько-українській підсумковій конференції

На конференції «Місцева демократія в польсько-українській співпраці 2015» у Черкасах зустрілися польські й українські партнери, які реалізували спільні ...
30 листопада 2015
Читати

Єрківська територіальна громада

Єрківська селищна, Радчиська сільська ради

Білозірська територіальна громада

Білозірська, Ірдинська сільські ради

Мокрокалигірська територіальна громада

Мокрокалигірська, Єлизаветська, Сухокалигірська, Ярошівська сільські ради

Набутівська територіальна громада

Нетеребська, Бровахівська, Деренковецька, Драбівська, Кичинецька, Корнилівська (Кіровська), Сахнівська сільські ради

Стеблівська територіальна громада

Стеблівська селищна, Дацьківська, Комарівська, Сидорівська, Шендерівська сільські ради

Тальнівська територіальна громада

Тальнівська міська, Гордашівська, Здобутківська, Соколівоцька сільські ради

Іваньківська територіальна громада

Іваньківська, Березівська, Крачківська, Чорнокам’янська сільські ради

Балаклеївська територіальна громада

Балаклеївська, Костянтинівська, Малостаросільська сільські ради

Бузівська територіальна громада

Бузівська, Конельсько-Хутірська, Конельсько-Попівська, Конельська, Безпечнівська, Соколівська, Острожанська, Зеленорізька, Сабадаська сільські ради

Буцька територіальна громада

Буцька cелищна, Багвянська, Кислинська, Кривецька, Кутівська, Попівська, Русалівська сільські ради

Ватутінська територіальна громада

Ватутінська міська, Чичиркозівська сільська рада

Великохутірська територіальна громада

Великохутірська, Рождественська, Безбородківська, Безпальчівська, Рецюківщинська, Левченківська сільські ради

Водяницька територіальна громада

Водяницька, Кобиляцька, Мизинівська, Попівська, Рижанівська, Ризинська, Чемериська, Чижівська сільські ради

Гельмязівська територіальна громада

Гельмязівська, Богданівська, Броварківська, Коврайська, Коврайська-Друга, Калениківська, Підставківська, Плешканівська, Софіївська, Бубнівсько-Слобідська, Гладківщинська, Піщанська, Шабельниківська сільські ради

Городищенська територіальна громада

Городищенська міська, Будо- Орловецька, Валявська, Петропавлівська сільські ради

Драбово-Барятинська територіальна громада

Драбово-Барятинська, Митлашівська, Перервинцівська, Білоусівська сільські ради

Драбівська територіальна громада

Драбівська селищна, Михайлівська, Криштопівська, Свічківська, Остапівська, Кантакузівська, Золотоношківська, Коломицька, Нехайківська, Жорнокльовівська сільські ради

Жашківська територіальна громада

Жашківська міська, Скибинська, Тетерівська, Тихохутірська, Леміщиська, Олександрівська, Литвинівська, Сорокотязька, Марійківська, Вільшанська сільські ради

Звенигородська територіальна громада

Звенигородська міська, Богачівська, Вільховецька, Гудзівська, Гусаківська, Княжицька, Козацька, Неморозька, Озірняньська, Стебнівська, Стецівська, Хлипнівська, Юрківська сільські ради

Золотоніська територіальна громада

Золотоніська міська рада

Зорівська територіальна громада

Зорівська, Кривоносівська, Лукашівська, Мехедівська, Вершино-Згарська, Ленінська сільські ради

Кам’янська територіальна громада

Кам’янська міська, Грушківська, Косарська, Михайлівська, Райгородська, Ребедайлівська, Ревівська, Тимошівська, Юрчиська, Жаботинська, Баландинська, Вербівська, Коханівська, Лебедівська, Лубенська, Лузанівська, Радиванівська, Телепинська, Катеринівська сільські ради

Канівська територіальна громада

Канівська міська, Пекарівська сільська ради

Катеринопільська територіальна громада

Катеринопільська селищна, Бродецька, Вербовецька, Вікнинська, Гончариська, Гуляйпільська, Кайтанівська, Киселівська, Лисичобалківська, Новоселицька, Пальчиківська, Петраківська, Потоківська, Розсохуватська, Стійковська, Ступичненська, Шостаківська, Ямпільська сільські ради

Корсунь-Шевченківська територіальна громада

Корсунь-Шевченківська, Дацьківська, Виграївська, Завадівська, Кошмаківська, Моринська, Сотницька, Черепинська, Петрушківська, Пішківська, Квітчанська, Бровахівська сільські ради

Лисянська територіальна громада

Будищенська, Смільчинецька, Дібрівська, Дашуківська, Почапинська, Шестеринська, Жаб’янська, Бужанська, Журжинецька, Кам'янобрідська, Хижинська, Боярська, Петрівсько-Попівська, Писарівська, Погиблякська, Ріпківська, Семенівська, Чаплинська, Виноградська, Босівська, Вотилівська, Рубаномостівська, Федюківська, Шубиноставська, Мар'янівська, Яблунівська, Тихонівська сільські ради

Ліплявська територіальна громада

Ліплявська, Озерищанська сільські ради

Маньківська територіальна громада

Маньківська селищна, Потаська, Харківська сільські ради

Медведівська територіальна громада

Медведівська, Головківська, Мельниківська, Зам’ятницька, Новоселицька сільські ради

Межиріцька територіальна громада

Межиріцька, Хмільнянська, Яблунівська, Конончанська, Горобіївська, Попівська сільські ради

Монастирищенська територіальна громада

Монастирищенська міська, Аврамівська, Бачкуринська, Дібрівська, Долинківська, Івахнянська, Жовтнева, Копіюватська, Коритнянська, Леськівська, Петрівська, Половинчицька, Попуднянська, Сарнівська, Сатанівська, Степівська, Тарнавська, Теолинська, Терлицька, Халаїдівська, Чапаєвська, Шабастівська, Княже-Криницька, Лукашівська сільські ради

Мошнівська територіальна громада

Мошнівська, Будищенська, Софіївська, Кумейківська, Тубільцівська, Яснозірська, Байбузівська сільські ради

Ротмістрівська територіальна громада

Ротмістрівська, Куцівська, Ковалиська, Мельниківська, Носачівська сільські ради

Смілянська територіальна громада

Смілянська міська рада

Степанецька територіальна громада

Степанецька, Литвинецька, Козарівська, Беркозівська, Копіюватська сільські ради

Ташлицька територіальна громада

Ташлицька, Самгородоцька, Макіївська, Пастирська сільські ради

Трушівська територіальна громада

Трушівська, Боровицька, Красносільська, Топилівська, Тіньківська, Худоліївська сільські ради

Уманська територіальна громада

Уманська міська рада

Христинівська територіальна громада

Христинівська районна, Христинівська міська, Малосевастянівська, Орадівська, Розсішківська, Талалаївська, сільські ради

Черкаська територіальна громада

Черкаська міська рада

Чигиринська територіальна громада

Чигиринська міська, Вершацька, Г алаганівська, Іванівська, Матвіївська, Рацівська, Стецівська, Суботівська сільські ради

Чорнобаївська територіальна громада

Чорнобаївська селищна, Великоканівецька, Франківська, Хрестителівська сільські ради

Шевченківська територіальна громада

Шевченківська, Боровиківська, Будищенська, Моринська, Пединівська, Тарасівська сільські ради

Шполянська територіальна громада

Шполянська міська, Кримківська, Лозуватська, Топильнянська, Терешківська, Сердегівська сільські ради

місто Громади Бюджети Водопостачання
Тальне Тальнівська територіальна громада
Черкаси‎
смт Громади Бюджети Водопостачання
Єрки Єрківська територіальна громада
Стеблів Стеблівська територіальна громада
село Громади Бюджети Водопостачання
Білозір'я Білозірська територіальна громада
Бровахи Набутівська територіальна громада
Буда-Бровахівська Набутівська територіальна громада
Гордашівка Тальнівська територіальна громада
Гута-Стеблівська Стеблівська територіальна громада
Дацьки Стеблівська територіальна громада
Деренковець Набутівська територіальна громада
Драбівка Набутівська територіальна громада
Єлизаветка Мокрокалигірська територіальна громада
Залізнячка Єрківська територіальна громада
Ірдинь Білозірська територіальна громада
Кичинці Набутівська територіальна громада
Комарівка Стеблівська територіальна громада
Корнилівка Набутівська територіальна громада
Любисток Мокрокалигірська територіальна громада
Мірошниківка Набутівська територіальна громада
Мокра Калигiрка Мокрокалигірська територіальна громада
Набутів Набутівська територіальна громада
Нетеребка Набутівська територіальна громада
Нова Буда Стеблівська територіальна громада
Паськів Набутівська територіальна громада
Переможинці Стеблівська територіальна громада
Прутильці Стеблівська територіальна громада
Радчиха Єрківська територіальна громада
Сахнівка Набутівська територіальна громада
Сидорівка Стеблівська територіальна громада
Скрипчинці Стеблівська територіальна громада
Соколівочка Тальнівська територіальна громада
Суха Калигiрка Мокрокалигірська територіальна громада
Тарасівка Тальнівська територіальна громада
Хильки Стеблівська територіальна громада
Червоне Тальнівська територіальна громада
Шендерівка Стеблівська територіальна громада
Яблунівка Стеблівська територіальна громада
Ярошівка Мокрокалигірська територіальна громада
селище Громади Бюджети Водопостачання
Баси Білозірська територіальна громада
Здобуток Тальнівська територіальна громада
Сахнівське Набутівська територіальна громада
Степне Тальнівська територіальна громада
Червоне Набутівська територіальна громада
Перспективний план формування територій громад - графічна частина
станом на 8 вересня 2015 року
 

Офіс реформ - ЧеркасиКулик Олена Миколаївна (консультант з юридичних питань) - тел.050 4477714

Педаш Олексій Анатолійови (консультант з бюджетних питань) - тел. 0667787302

Булка Лариса Павлівна (консультант з комунікацій) - тел. 067 3397171

b-l-p@ukr.net