Хмельницька область

Про область

До реформи:

Загальна кількість рад - 605, з них:

  • міських - 13
  • селищних - 24
  • сільських - 568 

Після реформи:

  • Об'єднаних територіальних громад схвалених обласною радою - 54
  • Об'єднаних територіальних громад включених до проекту розпорядження - 40

Перспективний план, затверджений Кабінетом Міністрів 

Об'єднані громади
26
Перспективні плани
23

об'єднані громади

Перелік вже створених територіальних громад.

Берездівська територіальна громада

Берездівська, Піддубецька, Печиводська, Мухарівська, Мирутинська, Дяківська, Ставичанська, Сьомаківська, Горицька, Манятинська, Малоправутинська, Великоправутинська, Хвощівська сільські ради

Війтовецька територіальна громада

Війтовецька селищна, Бокиївська, Бронівська, Завалійська, Зеленівська, Криштопівська, Кривачинецька, Павликовецька, Петриковецька, Писарівська, Порохнянська, Сарнівська сільські ради

Волочиська територіальна громада

Волочиська міська, Авратинська, Вочковецька, Гарнишівська, Зайчиківська, Клининська, Копачівська, Користовецька, Курилівська, Маначинська, Ожиговецька, Полянська, Рябіївська, Тарнорудська, Федірківська, Чухелівська, Щаснівська, Яхновецька сільські ради

Ганнопільська територіальна громада

Ганнопільська, Довжківська, Клепачівська, Киликиївська, Малоскнитська, Великоскнитська, Хоняківська сільські ради

Гвардійська територіальна громада

Гвардійська, Райковецька, Жучковецька, Гелетинецька, Чабанівська сільські ради

Гуківська територіальна громада

Гуківська, Жабинецька, Пукляківська, П’ятничанська сільські ради

Гуменецька територіальна громада

Гуменецька, Голосківська, Великозаліснянська, Заліська Друга, Супрунковецька, Абрикосівська, Думанівська, Нігинська сільські ради

Дунаєвецька територіальна громада (міська)

Дунаєвецька міська, Гірчичнянська, Дем'янковецька, Вихрівська, Ганнівська, Нестеровецька, Зеленченська, Залісцівська, Чаньківська, Воробіївська, Січинецька, Голозубинецька, Великожванчицька, Рачинецька, Лисецька, Сокілецька, Миньковецька, Великокужелівська, Малокужелівська, Сиворогівська, Іванковецька, Держанівська, Великопобіянська, Малопобіянська, Гуто-Яцьковецька, Рахнівська сільські ради

Дунаєвецька територіальна громада (селищна)

Дунаєвецька селищна, Тернівська, Тиннянська, Малокарабчіївська, Томашівська, Удріївська, Лошковецька, Ставищенська, Підлісномукарівська, Малієвецька, Морозівська, Міцовецька сільські ради

Китайгородська територіальна громада

Колодіївська, Китайгородська, Дерев’янська, Калачковецька сільські ради

Колибаївська територіальна громада

Колибаївська, Ходоровецька сільські ради

Ленковецька територіальна громада

Ленковецька, Великорішнівська, Вербовецька, Коськівська, Мокіївська, Старобейзимська, Чотирбоківська сільські ради

Летичівська територіальна громада

Летичівська селищна, Голенищівська, Горбасівська, Грушковецька, Козачківська, Кудинська, Майдан-Вербецька, Сусловецька, Руднянська, Сахнівська, Снітівська, Чаплянська, Ялинівська, Гречинецька сільські ради

Лісовогринівецька територіальна громада

Лісовогринівецька, Стуфчинецька, Аркадієвецька, Пашковецька, Терешовецька, Печеськівська, Шпичинецька, Гнатовецька сільські ради

Маківська територіальна громада

Маківська, Михайлівська, Чечельницька сільські ради

Меджибізька територіальна громада

Меджибізька селищна, Волосовецька, Голосківська, Митковецька, Требуховецька, Шрубківська, Ярославська сільські ради

Наркевицька територіальна громада

Наркевицька селищна, Бубнівська, Пахутинецька, Трительницька, Чернявська, Дзеленецька, Шмирківська сільські ради

Новоушицька територіальна громада

Новоушицька селищна, Березівська, Браїлівська, Бучайська, Вільховецька, Глібівська, Заміхівська, Івашковецька, Капустянська, Косиковецька, Куражинська, Кучанська, Малостружківська, Отроківська, Песецька, Пилипковецька, Пилипохребтіївська, Ставчанська, Струзька сільські ради

Полонська територіальна громада

Полонська міська, Бражинецька, Великоберезнянська, Великокаленицька, Котелянська, Котюржинецька, Новолабунська, Новоселицька, Онацьковецька, Прислуцька, Роговичівська сільські ради

Понінківська територіальна громада

Понінківська селищна, Буртинська сільська ради

Розсошанська територіальна громада

Розсошанська, Андрійковецька, Ружичанська сільські ради

Сатанівська територіальна громада

Сатанівська селищна, Іванковецька, Кам'янська, Клинівська, Юринецька сільські ради

Старосинявська територіальна громада

Старосинявська селищна, Адампільська, Бабинська, Заставецька, Заліссянська, Івківська, Лисанівська, Мшанецька, Новосинявська, Ожарівська, Паплинецька, Пасічнянська, Пилявська, Пилявківська, Сьомаківська, Харковецька, Цимбалівська сільські ради

Судилківська територіальна громада

Судилківська, Вовківецька, Городищенська, Новичівська, Серединецька, Хролинська сільські ради

Чемеровецька територіальна громада

Чемеровецька селищна, Андріївська, Бережанська, Більська, Жердянська, Залучанська, Кормильчанська, Кочубіївська, Красноставська, Кугаєвецька, Почапинецька, Свіршковецька, Слобідко-Смотрицька, Сокиринецька, Степанівська, Хропотівська, Чорнянська, Шидловецька, Ямпільчицька сільські ради

Чорноострівська територіальна громада

Чорноострівська селищна, Захаровецька, Ставчинецька, Везденецька, Педосівська, Осташковецька, Грузевицька, Рідкодубська, Миколаївська, Антонівська сільські ради

Перший в Україні мобільний ЦНАП з’явиться в Славутській ОТГ

Програма U-LEAD Компонент 2 почала роботи по створенню першого в Україні мобільного ЦНАП В спеціально обладнаному авто громадяни з найбільш віддалених частин ...
18 серпня 2017
Читати

Хмельницька ОДА погодила створення ще двох тергромад

Хмельницька ОДА затвердила висновок нових ОТГ на відповідність щодо добровільного об’єднання територіальних громад Конституції та законам України. ...
18 серпня 2017
Читати

Децентралізація у освіті: чому Хмельниччині заздрять у інших регіонах?

Сатанівську об’єднану громаду називають серцем Подільських Товтр. Адже її простори розкинулися поміж вершинами. І саме тут, у розпал літа, ...
14 серпня 2017
Читати

Депресивні села відходять у минуле

Завдяки децентралізації в вічно потерпаючу від злиднів глибинку рікою потекли гроші і почали вирішуватися проблеми, що накопичувалися там роками. Коли я запитав...
5 серпня 2017
Читати

Корнійчук дозволив створити нову тергромаду на Хмельниччині

Голова Хмельницької ОДА Олександр Корнійчук погодив добровільне об’єднання Красилівської міської об’єднаної територіальної громади. Відповідне ...
5 серпня 2017
Читати

На Хмельниччині зорганізовується іще одна тергромада

У Смотрицьку ОТГ об'єднуються п'ять населенних пунктів. У ДунаЇвцях відбулась нарада з головами Смотрицької селищної, Балинської, Лисогірської, ...
2 серпня 2017
Читати

Нові ОТГ, вибори і гроші – перспективи реформи децентралізації на Хмельниччині

Оголошення виборів очікують ще чотири громади. На Хмельниччині найбільш самостійними або менш залежними від державного бюджету стали Розсошанська та ...
28 липня 2017
Читати

Як підвищити якість освіти в умовах децентралізації

Айдер Сеїтосманов – експерт шведсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні». Освіта є державотворчою. Наша робота сфокусована на ...
26 липня 2017
Читати

Триває робота з підготовки проекту перспективного плану формування територій громад Хмельниччини

Сьогодні  на черговому засіданні робочої групи з питань підготовки проекту перспективного плану формування територій громад області відбулося заслуховування ...
26 липня 2017
Читати

Проблеми з децентралізацією: не затвердений план утворення громад Ярмолинеччини, не розподілена територія трьох районів

У Хмельницькій ОДА озвучили нинішні проблеми, з якими стикаються громади у рамках децентралізації. За інформацією заступника управління регіонального розвитку ...
18 липня 2017
Читати
 
 
 
 

Берездівська територіальна громада

Берездівська, Піддубецька, Печиводська, Мухарівська, Мирутинська, Дяківська, Ставичанська, Сьомаківська, Горицька, Манятинська, Малоправутинська, Великоправутинська, Хвощівська сільські ради

Війтовецька територіальна громада

Війтовецька селищна, Бокиївська, Бронівська, Завалійська, Зеленівська, Криштопівська, Кривачинецька, Павликовецька, Петриковецька, Писарівська, Порохнянська, Сарнівська сільські ради

Волочиська територіальна громада

Волочиська міська, Авратинська, Вочковецька, Гарнишівська, Зайчиківська, Клининська, Копачівська, Користовецька, Курилівська, Маначинська, Ожиговецька, Полянська, Рябіївська, Тарнорудська, Федірківська, Чухелівська, Щаснівська, Яхновецька сільські ради

Ганнопільська територіальна громада

Ганнопільська, Довжківська, Клепачівська, Киликиївська, Малоскнитська, Великоскнитська, Хоняківська сільські ради

Гвардійська територіальна громада

Гвардійська, Райковецька, Жучковецька, Гелетинецька, Чабанівська сільські ради

Гуківська територіальна громада

Гуківська, Жабинецька, Пукляківська, П’ятничанська сільські ради

Гуменецька територіальна громада

Гуменецька, Голосківська, Великозаліснянська, Заліська Друга, Супрунковецька, Абрикосівська, Думанівська, Нігинська сільські ради

Дунаєвецька територіальна громада (міська)

Дунаєвецька міська, Гірчичнянська, Дем'янковецька, Вихрівська, Ганнівська, Нестеровецька, Зеленченська, Залісцівська, Чаньківська, Воробіївська, Січинецька, Голозубинецька, Великожванчицька, Рачинецька, Лисецька, Сокілецька, Миньковецька, Великокужелівська, Малокужелівська, Сиворогівська, Іванковецька, Держанівська, Великопобіянська, Малопобіянська, Гуто-Яцьковецька, Рахнівська сільські ради

Дунаєвецька територіальна громада (селищна)

Дунаєвецька селищна, Тернівська, Тиннянська, Малокарабчіївська, Томашівська, Удріївська, Лошковецька, Ставищенська, Підлісномукарівська, Малієвецька, Морозівська, Міцовецька сільські ради

Китайгородська територіальна громада

Колодіївська, Китайгородська, Дерев’янська, Калачковецька сільські ради

Колибаївська територіальна громада

Колибаївська, Ходоровецька сільські ради

Ленковецька територіальна громада

Ленковецька, Великорішнівська, Вербовецька, Коськівська, Мокіївська, Старобейзимська, Чотирбоківська сільські ради

Летичівська територіальна громада

Летичівська селищна, Голенищівська, Горбасівська, Грушковецька, Козачківська, Кудинська, Майдан-Вербецька, Сусловецька, Руднянська, Сахнівська, Снітівська, Чаплянська, Ялинівська, Гречинецька сільські ради

Лісовогринівецька територіальна громада

Лісовогринівецька, Стуфчинецька, Аркадієвецька, Пашковецька, Терешовецька, Печеськівська, Шпичинецька, Гнатовецька сільські ради

Маківська територіальна громада

Маківська, Михайлівська, Чечельницька сільські ради

Меджибізька територіальна громада

Меджибізька селищна, Волосовецька, Голосківська, Митковецька, Требуховецька, Шрубківська, Ярославська сільські ради

Наркевицька територіальна громада

Наркевицька селищна, Бубнівська, Пахутинецька, Трительницька, Чернявська, Дзеленецька, Шмирківська сільські ради

Новоушицька територіальна громада

Новоушицька селищна, Березівська, Браїлівська, Бучайська, Вільховецька, Глібівська, Заміхівська, Івашковецька, Капустянська, Косиковецька, Куражинська, Кучанська, Малостружківська, Отроківська, Песецька, Пилипковецька, Пилипохребтіївська, Ставчанська, Струзька сільські ради

Полонська територіальна громада

Полонська міська, Бражинецька, Великоберезнянська, Великокаленицька, Котелянська, Котюржинецька, Новолабунська, Новоселицька, Онацьковецька, Прислуцька, Роговичівська сільські ради

Понінківська територіальна громада

Понінківська селищна, Буртинська сільська ради

Розсошанська територіальна громада

Розсошанська, Андрійковецька, Ружичанська сільські ради

Сатанівська територіальна громада

Сатанівська селищна, Іванковецька, Кам'янська, Клинівська, Юринецька сільські ради

Старосинявська територіальна громада

Старосинявська селищна, Адампільська, Бабинська, Заставецька, Заліссянська, Івківська, Лисанівська, Мшанецька, Новосинявська, Ожарівська, Паплинецька, Пасічнянська, Пилявська, Пилявківська, Сьомаківська, Харковецька, Цимбалівська сільські ради

Судилківська територіальна громада

Судилківська, Вовківецька, Городищенська, Новичівська, Серединецька, Хролинська сільські ради

Чемеровецька територіальна громада

Чемеровецька селищна, Андріївська, Бережанська, Більська, Жердянська, Залучанська, Кормильчанська, Кочубіївська, Красноставська, Кугаєвецька, Почапинецька, Свіршковецька, Слобідко-Смотрицька, Сокиринецька, Степанівська, Хропотівська, Чорнянська, Шидловецька, Ямпільчицька сільські ради

Чорноострівська територіальна громада

Чорноострівська селищна, Захаровецька, Ставчинецька, Везденецька, Педосівська, Осташковецька, Грузевицька, Рідкодубська, Миколаївська, Антонівська сільські ради

Ізяславська територіальна громада

Ізяславська міська, Білівська, Білогородська, Великопузирківська, Двірецька, Завадинецька, Клубівська, Ліщанська, Лютарська, Михнівська, Мислятинська сільські ради

Антонінська територіальна громада

Антонінська селищна, Васьківчицька, Великомедведівська, Великоорлинська, Великосалиська, Гриценківська, Корчівська, Кременчуківська, Криворудська, Ледянська, Печеська, Севрюківська, Терешківська сільські ради

Базалійська територіальна громада

Базалійська селищна, Борщівська, Великолазучинська, Гальчинецька, Михиринецька, Ординецька, Новогреблівська сільські ради

Білогірська територіальна громада

Білогірська селищна, Гулівецька, Денисівська, Квітневська, Мокроволянська, Семенівська, Залузька, Вікнинська, Коритненська, Великоборовицька сільські ради

Вовковинецька територіальна громада

Вовковинецька селищна, Гришковецька, Городищенська, Клопотовецька, Майдано-Чернелевецька, Радовецька сільські ради

Віньковецька територіальна громада

Віньковецька селищна, Великоолександрівська, Говорівська, Дашковецька, Женишковецька, Зорянська, Карачієвецька, Майдано-Олександрівська, Нетечинецька, Осламівська, Охрімовецька, Петрашівська, Пилипо-Олександрівська, Яснозірська сільські ради

Городоцька територіальна громада

Городоцька міська, Бедриковецька, Варовецька, Великокарабчіївська, Великояромирська, Жищинецька, Клинівська, Кремінянська, Кузьминська, Купинська, Лісоводська, Лісогірська, Новопорічанська, Новосвітська сільські ради

Грицівська територіальна громада

Грицівська селищна, Коськівська, Великошкарівська, Рожичнянська, Старобейзимська, Вербовецька, Ленковецька, Чотирбоківська, Лотівська, Малошкарівська, Сасанівська, Микулинська сільські ради

Деражнянська територіальна громада

Деражнянська міська, Лозівська селищна, Божиковецька, Волоськівська, Галузинецька, Гатнянська, Згароцька, Зяньковецька, Кальнянська, Копачівська, Коржовецька, Коричинецька, Мазниківська, Маниковецька сільські ради

Закупненська територіальна громада

Закупненська селищна, Кутковецька, Вівсянська, Голенищівська, Вільховецька, Гусятинська, Івахновецька, Свіршковецька сільські ради

Зіньківська територіальна громада

Зіньківська, Адамівська, Грим’яцька, Покутинецька сільські ради

Красилівська територіальна громада

Красилівська міська, Великозозулинецька, Веселівська, Волицька, Воскодавинська, Глібківська, Дружненська, Западинська, Заслучненська, Заставківська, Котюржинецька, Кузьминська, Кульчинківська сільські ради

Михайлюцька територіальна громада

Михайлюцька, Городнявська, Рилівська, Корчицька сільські ради

Нетішинська територіальна громада

Нетішинська міська, Старокривинська, Лисиченська, Головлівська, Полянська, Білотинська сільські ради

Плужненська територіальна громада

Плужненська, Борисівська, Дертківська, Кунівська, М’якотівська, Шекеринецька сільські ради

Славутська територіальна громада

Славутська міська, Крупецька, Улашанівська, Цвітоська, Бачманівська, Миньковецька, Іванівська, Волицька, Жуківська, Марачівська, Варварівська, Ногачівська, Хоровецька, Полянська сільські ради

Старокостянтинівська територіальна громада

Старокостянтинівська міська, Баглаївська, Березненська, Великомацевицька, Великочернятинська, Веснянська, Григорівська, Огіївська, Радковецька, Ілляшівська, Волице-Керекешинська, Миролюбненська, Немиринецька, Пашковецька, Самчиківська, Сахновецька, Сковородківська, Самчинецька, Капустинська, Вербородинська, Решнівецька, Стецьківська, Губчанська, Пеньківська, Ладигівська, Кустовецька, Воробіївська, Білецька сільські ради

Староостропільська територіальна громада

Староостропільська, Чорнянська, Вишнопільська, Іршиківська, Коржівська, Сербинівська сільські ради

Староушицька територіальна громада

Староушицька селищна, Грушківська, Чабанівська, Подільська, Крушанівська, Нефедівська, Колодіївська сільські ради

Теофіпольска територіальна громада

Теофіпольська селищна, Бережинецька, Воронівецька, Волицька, Волице-Польова, Гаврилівська, Ільковецька, Карабіївська, Кунчанська, Лідихівська, Михнівська, Новоставцівська, Олійницька сільські ради

Шепетівська територіальна громада

Шепетівська міська, Пліщинська, Плесенська сільські ради

Ямпільська територіальна громада

Ямпільська селищна, Вільшаницька, Воробіївська, В’язовецька, Довгалівська, Миклашівська, Сушовецька сільські ради

місто Громади Бюджети Водопостачання
Волочиськ Волочиська територіальна громада
Дунаївці Дунаєвецька територіальна громада (міська)
Полонне Полонська територіальна громада
Сатанів Сатанівська територіальна громада
Хмельницький‎
смт Громади Бюджети Водопостачання
Дунаївці Дунаєвецька територіальна громада (селищна)
Летичів Летичівська територіальна громада
Меджибіж Меджибізька територіальна громада
Наркевичі Наркевицька територіальна громада
Нова Ушиця Новоушицька територіальна громада
Понінка Понінківська територіальна громада
Стара Синява Старосинявська територіальна громада
Чемерівці Чемеровецька територіальна громада
Чорний Острів Чорноострівська територіальна громада
село Громади Бюджети Водопостачання
Абрикосівка Гуменецька територіальна громада
Авратин Волочиська територіальна громада
Адамів Полонська територіальна громада
Адампiль Старосинявська територіальна громада
Андріївка Чемеровецька територіальна громада
Андрійківці Розсошанська територіальна громада
Антонівка Дунаєвецька територіальна громада (міська)
Антонівка Летичівська територіальна громада
Антонівка Чемеровецька територіальна громада
Антонівка Новоушицька територіальна громада
Антонівка Чорноострівська територіальна громада
Анютине Летичівська територіальна громада
Аркадіївці Лісовогринівецька територіальна громада
Бабино Старосинявська територіальна громада
Баглаї Наркевицька територіальна громада
Балабанівка Новоушицька територіальна громада
Бальківці Волочиська територіальна громада
Бережанка Чорноострівська територіальна громада
Бережанка Чемеровецька територіальна громада
Березiвка Новоушицька територіальна громада
Берездів Берездівська територіальна громада
Березина Наркевицька територіальна громада
Березне Судилківська територіальна громада
Бесідки Берездівська територіальна громада
Біла Чемеровецька територіальна громада
Білецьке Летичівська територіальна громада
Білокриниччя Судилківська територіальна громада
Білопіль Ленковецька територіальна громада
Блидні Полонська територіальна громада
Блищанівка Маківська територіальна громада
Бокиївка Війтовецька територіальна громада
Бохни Летичівська територіальна громада
Бражинці Полонська територіальна громада
Браїлiвка Новоушицька територіальна громада
Брикуля Ленковецька територіальна громада
Бровари Китайгородська територіальна громада
Бронівка Війтовецька територіальна громада
Бубнівка Наркевицька територіальна громада
Буглаї Старосинявська територіальна громада
Бурти Гуківська територіальна громада
Буртин Понінківська територіальна громада
Буцні Летичівська територіальна громада
Бучая Новоушицька територіальна громада
Вiльховець Новоушицька територіальна громада
Варварівка Дунаєвецька територіальна громада (селищна)
Варварівка Полонська територіальна громада
Варенка Летичівська територіальна громада
Везденьки Чорноострівська територіальна громада
Велика Березна Полонська територіальна громада
Велика Зелена Чемеровецька територіальна громада
Велика Кужелева Дунаєвецька територіальна громада (міська)
Велика Медведівка Судилківська територіальна громада
Велика Побійна Дунаєвецька територіальна громада (міська)
Велика Рішнівка Ленковецька територіальна громада
Великий Жванчик Дунаєвецька територіальна громада (міська)
Великий Правутин Берездівська територіальна громада
Великий Скнит Ганнопільська територіальна громада
Великі Каленичі Полонська територіальна громада
Великозалісся Гуменецька територіальна громада
Вербівці Ленковецька територіальна громада
Вербка Гуменецька територіальна громада
Вербка Летичівська територіальна громада
Веселинівка Берездівська територіальна громада
Вигода Волочиська територіальна громада
Видава Війтовецька територіальна громада
Виселок Новоушицька територіальна громада
Вихватнівці Китайгородська територіальна громада
Вихрівка Дунаєвецька територіальна громада (міська)
Вишневе Ленковецька територіальна громада
Вишневе Чемеровецька територіальна громада
Вишневе Старосинявська територіальна громада
Вищі Вовківці Розсошанська територіальна громада
Вікторівка Чемеровецька територіальна громада
Вільховець Колибаївська територіальна громада
Вільшани Волочиська територіальна громада
Вовківці Судилківська територіальна громада
Вовківчики Судилківська територіальна громада
Вовча Гора Чорноострівська територіальна громада
Волосівці Меджибізька територіальна громада
Воробіївка Дунаєвецька територіальна громада (міська)
Вочківці Волочиська територіальна громада
Гайове Чемеровецька територіальна громада
Гамарня Дунаєвецька територіальна громада (селищна)
Ганнівка Дунаєвецька територіальна громада (міська)
Ганнопіль Ганнопільська територіальна громада
Ганнусине Полонська територіальна громада
Гарнишівка Волочиська територіальна громада
Гвардійське Гвардійська територіальна громада
Гелетина Китайгородська територіальна громада
Гелетинці Гвардійська територіальна громада
Гірчична Дунаєвецька територіальна громада (міська)
Глiбiв Новоушицька територіальна громада
Глибичок Новоушицька територіальна громада
Глибівка Новоушицька територіальна громада
Глинники Ганнопільська територіальна громада
Глядки Наркевицька територіальна громада
Гнатівці Лісовогринівецька територіальна громада
Голенищеве Летичівська територіальна громада
Головчинці Меджибізька територіальна громада
Голозубинці Дунаєвецька територіальна громада (міська)
Голосків Меджибізька територіальна громада
Голосків Гуменецька територіальна громада
Гонорівка Волочиська територіальна громада
Гончариха Старосинявська територіальна громада
Горбасів Летичівська територіальна громада
Гориця Берездівська територіальна громада
Городиська Дунаєвецька територіальна громада (міська)
Городище Судилківська територіальна громада
Гречана Старосинявська територіальна громада
Гречинці Летичівська територіальна громада
Грузевиця Чорноострівська територіальна громада
Грушківці Летичівська територіальна громада
Гуків Гуківська територіальна громада
Гуменці Гуменецька територіальна громада
Гута Глібівська Новоушицька територіальна громада
Гута-Блищанівська Дунаєвецька територіальна громада (міська)
Гута-Морозівська Дунаєвецька територіальна громада (селищна)
Гута-Яцьковецька Дунаєвецька територіальна громада (міська)
Данюки Гвардійська територіальна громада
Дашківці Старосинявська територіальна громада
Дем’янківці Дунаєвецька територіальна громада (міська)
Демківці Чемеровецька територіальна громада
Демшин Китайгородська територіальна громада
Дерев'яне Китайгородська територіальна громада
Держанівка Дунаєвецька територіальна громада (міська)
Джурджівка Новоушицька територіальна громада
Дзеленці Наркевицька територіальна громада
Діброва Чемеровецька територіальна громада
Доброгорща Гвардійська територіальна громада
Довжки Ганнопільська територіальна громада
Долинівка Гуківська територіальна громада
Досін Ганнопільська територіальна громада
Дубинка Гуменецька територіальна громада
Дубова Старосинявська територіальна громада
Дубовий Гай Полонська територіальна громада
Думанів Гуменецька територіальна громада
Дяків Берездівська територіальна громада
Жабинці Гуківська територіальна громада
Жабинці Новоушицька територіальна громада
Жердя Чемеровецька територіальна громада
Жолудки Судилківська територіальна громада
Жучківці Гвардійська територіальна громада
Заборознівці Новоушицька територіальна громада
Завалійки Війтовецька територіальна громада
Заголосна Дунаєвецька територіальна громада (міська)
Загоряни Новоушицька територіальна громада
Зайчики Волочиська територіальна громада
Залiсся Старосинявська територіальна громада
Залісся Понінківська територіальна громада
Залісся Чемеровецька територіальна громада
Залісся Друге Гуменецька територіальна громада
Залісці Дунаєвецька територіальна громада (міська)
Залуччя Чемеровецька територіальна громада
Замiхiв Новоушицька територіальна громада
Западинці Меджибізька територіальна громада
Заставля Дунаєвецька територіальна громада (міська)
Заставцi Старосинявська територіальна громада
Захарівці Чорноострівська територіальна громада
Збриж Чемеровецька територіальна громада
Збручівка Волочиська територіальна громада
Зверхівці Сатанівська територіальна громада
Зелена Війтовецька територіальна громада
Зеленче Дунаєвецька територіальна громада (міська)
Зубівщина Берездівська територіальна громада
Іванинці Летичівська територіальна громада
Іванівка Новоушицька територіальна громада
Іванівці Волочиська територіальна громада
Іванківці Сатанівська територіальна громада
Іванківці Дунаєвецька територіальна громада (міська)
Іванківці Новоушицька територіальна громада
Іванківці Старосинявська територіальна громада
Івашківці Новоушицька територіальна громада
Івки Старосинявська територіальна громада
Іллятка Старосинявська територіальна громада
Йосипівка Старосинявська територіальна громада
Калачкiвцi Китайгородська територіальна громада
Кам'янка Сатанівська територіальна громада
Канівка Волочиська територіальна громада
Капустяни Новоушицька територіальна громада
Карпівці Старосинявська територіальна громада
Карпівці Розсошанська територіальна громада
Каскада Новоушицька територіальна громада
Катеринівка Чорноострівська територіальна громада
Катеринівка Дунаєвецька територіальна громада (міська)
Качуренці Війтовецька територіальна громада
Киликиїв Ганнопільська територіальна громада
Киселівка Гуменецька територіальна громада
Китайгород Китайгородська територіальна громада
Кіпчинці Полонська територіальна громада
Клепачі Ганнопільська територіальна громада
Климашівка Лісовогринівецька територіальна громада
Климентовичі Судилківська територіальна громада
Клинини Волочиська територіальна громада
Клинове Сатанівська територіальна громада
Княгинин Колибаївська територіальна громада
Козачки Летичівська територіальна громада
Колибаївка Колибаївська територіальна громада
Колодіївка Китайгородська територіальна громада
Колосівка Полонська територіальна громада
Колубаївці Гуменецька територіальна громада
Копачівка Волочиська територіальна громада
Копачівка-2 Наркевицька територіальна громада
Копитинці Летичівська територіальна громада
Користова Волочиська територіальна громада
Кормильча Чемеровецька територіальна громада
Корчівка Гуменецька територіальна громада
Коса Рішнівка Ленковецька територіальна громада
Косикiвцi Новоушицька територіальна громада
Коськів Ленковецька територіальна громада
Котелянка Полонська територіальна громада
Котюржинці Полонська територіальна громада
Коханівка Полонська територіальна громада
Кочубіїв Чемеровецька територіальна громада
Красносілка Старосинявська територіальна громада
Красносілка Берездівська територіальна громада
Красносілка Судилківська територіальна громада
Красностав Берездівська територіальна громада
Красноставці Чемеровецька територіальна громада
Крачки Чорноострівська територіальна громада
Кренцилів Сатанівська територіальна громада
Кривачинці Війтовецька територіальна громада
Кривчик Дунаєвецька територіальна громада (міська)
Криків Чемеровецька територіальна громада
Криштопівка Війтовецька територіальна громада
Кружківці Новоушицька територіальна громада
Ксаверівка Дунаєвецька територіальна громада (міська)
Кугаївці Чемеровецька територіальна громада
Кудинка Летичівська територіальна громада
Купине Судилківська територіальна громада
Куражин Новоушицька територіальна громада
Курилівка Волочиська територіальна громада
Куровечка Війтовецька територіальна громада
Кутки Берездівська територіальна громада
Куча Новоушицька територіальна громада
Кушнирівська Слобідка Волочиська територіальна громада
Кущівка Наркевицька територіальна громада
Лавринівці Ленковецька територіальна громада
Лапківці Чорноострівська територіальна громада
Левківці Волочиська територіальна громада
Ленівка Китайгородська територіальна громада
Ленківці Ленковецька територіальна громада
Липівка Понінківська територіальна громада
Липки Старосинявська територіальна громада
Лисанiвцi Старосинявська територіальна громада
Лисець Дунаєвецька територіальна громада (міська)
Лисогірка Меджибізька територіальна громада
Лисогірка Гуменецька територіальна громада
Личівка Наркевицька територіальна громада
Ліпини Дунаєвецька територіальна громада (міська)
Лісне Понінківська територіальна громада
Лісо-Березівка Летичівська територіальна громада
Лісові Гринівці Лісовогринівецька територіальна громада
Лодзянівка Понінківська територіальна громада
Лозичне Судилківська територіальна громада
Лозни Летичівська територіальна громада
Лозова Волочиська територіальна громада
Лонки Волочиська територіальна громада
Лошківці Дунаєвецька територіальна громада (селищна)
Любомирівка Новоушицька територіальна громада
Любомирка Полонська територіальна громада
Ляпинці Чорноострівська територіальна громада
Майдан Летичівська територіальна громада
Майдан –Вербецький Летичівська територіальна громада
Майдан-Голенищівський Летичівська територіальна громада
Майдан-Сахнівський Летичівська територіальна громада
Маків Маківська територіальна громада
Мала Бережанка Гуківська територіальна громада
Мала Зелена Чемеровецька територіальна громада
Мала Кужелівка Дунаєвецька територіальна громада (міська)
Мала Побіянка Дунаєвецька територіальна громада (міська)
Мала Стружка Новоушицька територіальна громада
Мала Шурка Новоушицька територіальна громада
Малаківщина Летичівська територіальна громада
Малий Жванчик Дунаєвецька територіальна громада (міська)
Малий Карабчіїв Дунаєвецька територіальна громада (селищна)
Малий Правутин Берездівська територіальна громада
Малий Скнит Ганнопільська територіальна громада
Малі Каленичі Полонська територіальна громада
Малі Орлинці Чорноострівська територіальна громада
Маліївці Дунаєвецька територіальна громада (селищна)
Малозалісся Гуменецька територіальна громада
Мальованка Судилківська територіальна громада
Маначин Волочиська територіальна громада
Манилівка Чорноострівська територіальна громада
Манятин Берездівська територіальна громада
Мар'янівка Чорноострівська територіальна громада
Мар’янівка Гуківська територіальна громада
Марківці Ленковецька територіальна громада
Марківці Летичівська територіальна громада
Мартинівка Чорноострівська територіальна громада
Маціорськ Новоушицька територіальна громада
Медведівка Війтовецька територіальна громада
Миколаїв Чорноострівська територіальна громада
Миколаївка Старосинявська територіальна громада
Миньківці Дунаєвецька територіальна громада (міська)
Миржіївка Новоушицька територіальна громада
Мирівка Волочиська територіальна громада
Мирутин Берездівська територіальна громада
Мислова Волочиська територіальна громада
Мисюрівка Старосинявська територіальна громада
Митківці Меджибізька територіальна громада
Михайлівка Маківська територіальна громада
Михайлівка Берездівська територіальна громада
Михунки Летичівська територіальна громада
Міцівці Дунаєвецька територіальна громада (селищна)
Млаки Дунаєвецька територіальна громада (міська)
Модестівка Берездівська територіальна громада
Мокіївці Ленковецька територіальна громада
Моломолинці Лісовогринівецька територіальна громада
Морозів Дунаєвецька територіальна громада (селищна)
Москалівка Летичівська територіальна громада
Мочуленці Війтовецька територіальна громада
Мухарів Берездівська територіальна громада
Мушкутинці Дунаєвецька територіальна громада (міська)
Мшанець Старосинявська територіальна громада
Нараївка Ганнопільська територіальна громада
Нафтулівка Гвардійська територіальна громада
Немичинці Гвардійська територіальна громада
Нестерівці Дунаєвецька територіальна громада (міська)
Нижні Вовківці Розсошанська територіальна громада
Нігин Гуменецька територіальна громада
Нова Гута Летичівська територіальна громада
Нова Гута Чемеровецька територіальна громада
Нова Гута Новоушицька територіальна громада
Нова Синявка Старосинявська територіальна громада
Новаки Понінківська територіальна громада
Новий Глібів Новоушицька територіальна громада
Новичі Судилківська територіальна громада
Новоконстянтинів Летичівська територіальна громада
Новолабунь Полонська територіальна громада
Новоленськ Наркевицька територіальна громада
Новомиколаївка Летичівська територіальна громада
Новоселиця Полонська територіальна громада
Ожарiвка Старосинявська територіальна громада
Ожигівці Волочиська територіальна громада
Олександрівка Старосинявська територіальна громада
Олександрівка Сатанівська територіальна громада
Олексіївка Старосинявська територіальна громада
Олешківці Гвардійська територіальна громада
Онацьківці Полонська територіальна громада
Осташки Чорноострівська територіальна громада
Острівчани Колибаївська територіальна громада
Отрокiв Новоушицька територіальна громада
П’ятничани Гуківська територіальна громада
Павликівці Війтовецька територіальна громада
Пальчинці Волочиська територіальна громада
Панасівка Дунаєвецька територіальна громада (міська)
Паньківці Старосинявська територіальна громада
Паплинцi Старосинявська територіальна громада
Пасiчна Старосинявська територіальна громада
Патринці Китайгородська територіальна громада
Пахутинці Наркевицька територіальна громада
Пашківці Лісовогринівецька територіальна громада
Пашуки Судилківська територіальна громада
Педоси Чорноострівська територіальна громада
Перекора Старосинявська територіальна громада
Песець Новоушицька територіальна громада
Петриківці Війтовецька територіальна громада
Петрівка Волочиська територіальна громада
Петрівське Волочиська територіальна громада
Петрівщина Волочиська територіальна громада
Петровського Старосинявська територіальна громада
Печеськи Лісовогринівецька територіальна громада
Печиводи Берездівська територіальна громада
Пилипи-Хребтіївські Новоушицька територіальна громада
Пилипкiвцi Новоушицька територіальна громада
Пилява Старосинявська територіальна громада
Пилявка Старосинявська територіальна громада
Пиляї Ленковецька територіальна громада
Писарівка Війтовецька територіальна громада
Пишки Старосинявська територіальна громада
Піддубці Берездівська територіальна громада
Підлісний Мукарів Дунаєвецька територіальна громада (селищна)
Пільний Мукарів Дунаєвецька територіальна громада (міська)
Плоска Берездівська територіальна громада
Подільське Летичівська територіальна громада
Подоляни Старосинявська територіальна громада
Покрівка Сатанівська територіальна громада
Польові Гринівці Чорноострівська територіальна громада
Поляна Судилківська територіальна громада
Поляни Волочиська територіальна громада
Понора Ганнопільська територіальна громада
Попівці Летичівська територіальна громада
Порохня Війтовецька територіальна громада
Постулівка Волочиська територіальна громада
Почапинці Чемеровецька територіальна громада
Привітне Китайгородська територіальна громада
Привороття Друге Гуменецька територіальна громада
Прикордонна Улашанівка Ганнопільська територіальна громада
Прилужне Летичівська територіальна громада
Прислуч Полонська територіальна громада
Притулівка Дунаєвецька територіальна громада (міська)
Пудлівці Гуменецька територіальна громада
Пукляки Гуківська територіальна громада
Радгоспне Полонська територіальна громада
Райківці Гвардійська територіальна громада
Рахнівка Дунаєвецька територіальна громада (міська)
Рачинці Дунаєвецька територіальна громада (міська)
Ревуха Летичівська територіальна громада
Редвинці Лісовогринівецька територіальна громада
Рівки Ганнопільська територіальна громада
Рідкодуб Старосинявська територіальна громада
Рідкодуби Чорноострівська територіальна громада
Ріпна Волочиська територіальна громада
Рогізна Китайгородська територіальна громада
Роговичі Полонська територіальна громада
Рожни Летичівська територіальна громада
Розсохувата Летичівська територіальна громада
Розсоша Розсошанська територіальна громада
Російська Буда Летичівська територіальна громада
Руда-Гірчичнянська Дунаєвецька територіальна громада (міська)
Рудківці Новоушицька територіальна громада
Рудня Летичівська територіальна громада
Рудня-Новенька Судилківська територіальна громада
Ружа Чемеровецька територіальна громада
Ружичанка Розсошанська територіальна громада
Русанівці Меджибізька територіальна громада
Рябiївка Волочиська територіальна громада
Савичі Судилківська територіальна громада
Садове Чемеровецька територіальна громада
Сарнів Війтовецька територіальна громада
Сатанівка Сатанівська територіальна громада
Сахни Летичівська територіальна громада
Свіршківці Чемеровецька територіальна громада
Свічна Летичівська територіальна громада
Селичів Берездівська територіальна громада
Сербинів Волочиська територіальна громада
Сергіївка Наркевицька територіальна громада
Серединці Судилківська територіальна громада
Сивороги Дунаєвецька територіальна громада (міська)
Синяківці Дунаєвецька територіальна громада (міська)
Січинці Дунаєвецька територіальна громада (міська)
Скаржинці Лісовогринівецька територіальна громада
Скібнево Розсошанська територіальна громада
Слобідка Новоушицька територіальна громада
Слобідка-Балинська Маківська територіальна громада
Слобідка-Гірчичнянська Дунаєвецька територіальна громада (міська)
Слобідка-Гуменецька Гуменецька територіальна громада
Слобідка-Залісецька Маківська територіальна громада
Слобідка-Малієвецька Дунаєвецька територіальна громада (селищна)
Слобідка-Малієвецька Дунаєвецька територіальна громада (селищна)
Слобідка-Рахнівська Маківська територіальна громада
Слобідка-Смотрицька Чемеровецька територіальна громада
Слобода Новоушицька територіальна громада
Случ Волочиська територіальна громада
Смотрич Колибаївська територіальна громада
Снітівка Летичівська територіальна громада
Соболівка Волочиська територіальна громада
Сокиринці Чемеровецька територіальна громада
Сокілець Дунаєвецька територіальна громада (міська)
Соколівка Новоушицька територіальна громада
Соснівка Ганнопільська територіальна громада
Соснівка Дунаєвецька територіальна громада (міська)
Сошки Ленковецька територіальна громада
Спасівка Сатанівська територіальна громада
Сприсівка Дунаєвецька територіальна громада (селищна)
Ставичани Берездівська територіальна громада
Ставище Дунаєвецька територіальна громада (селищна)
Ставниця Меджибізька територіальна громада
Ставчани Новоушицька територіальна громада
Ставчинці Чорноострівська територіальна громада
Стара Гута Новоушицька територіальна громада
Старі Бейзими Ленковецька територіальна громада
Степ Ленковецька територіальна громада
Степанівка Чемеровецька територіальна громада
Степок Дунаєвецька територіальна громада (міська)
Струга Новоушицька територіальна громада
Стуфчинці Лісовогринівецька територіальна громада
Субіч Китайгородська територіальна громада
Судилків Судилківська територіальна громада
Сульжин Ленковецька територіальна громада
Супрунківці Гуменецька територіальна громада
Суслівці Летичівська територіальна громада
Сьомаки Берездівська територіальна громада
Сьомаки Старосинявська територіальна громада
Сягрів Полонська територіальна громада
Тарноруда Волочиська територіальна громада
Теліженці Старосинявська територіальна громада
Терешівці Лісовогринівецька територіальна громада
Терлівка Летичівська територіальна громада
Тернавка Гуменецька територіальна громада
Тернова Дунаєвецька територіальна громада (селищна)
Тимків Новоушицька територіальна громада
Тинна Дунаєвецька територіальна громада (селищна)
Тиранівка Лісовогринівецька територіальна громада
Титьків Полонська територіальна громада
Томашівка Дунаєвецька територіальна громада (селищна)
Травневе Старосинявська територіальна громада
Траулин Судилківська територіальна громада
Требухівці Меджибізька територіальна громада
Трибухівка Дунаєвецька територіальна громада (міська)
Трительники Наркевицька територіальна громада
Троєщина Полонська територіальна громада
Тростянець Берездівська територіальна громада
Удріївці Дунаєвецька територіальна громада (селищна)
Уласово-Русанівка Старосинявська територіальна громада
Ульянівка Берездівська територіальна громада
Ульянівка Гуменецька територіальна громада
Фадіївка Полонська територіальна громада
Федірки Волочиська територіальна громада
Філянівка Новоушицька територіальна громада
Харитонівка Дунаєвецька територіальна громада (селищна)
Харківці Старосинявська територіальна громада
Хворосна Новоушицька територіальна громада
Хвощівка Берездівська територіальна громада
Ходаківці Лісовогринівецька територіальна громада
Ходорiвцi Колибаївська територіальна громада
Хоминці Гвардійська територіальна громада
Хоняків Ганнопільська територіальна громада
Хоросток Ганнопільська територіальна громада
Храбузна Полонська територіальна громада
Хребтіїв Новоушицька територіальна громада
Хролин Судилківська територіальна громада
Хропотова Чемеровецька територіальна громада
Цимбалiвка Старосинявська територіальна громада
Цівківці Новоушицька територіальна громада
Чабани Гвардійська територіальна громада
Чаньків Дунаєвецька територіальна громада (міська)
Чапля Летичівська територіальна громада
Червона Чагарівка Колибаївська територіальна громада
Червоне Полонська територіальна громада
Черніївка Полонська територіальна громада
Чернява Наркевицька територіальна громада
Черче Чемеровецька територіальна громада
Чехи Старосинявська територіальна громада
Чечельник Маківська територіальна громада
Чимбарівка Дунаєвецька територіальна громада (міська)
Чорна Чемеровецька територіальна громада
Чотирбоки Ленковецька територіальна громада
Чухелі Волочиська територіальна громада
Шагова Берездівська територіальна громада
Шатава Маківська територіальна громада
Шатерники Ганнопільська територіальна громада
Шебутинці Новоушицька територіальна громада
Шелестяни Новоушицька територіальна громада
Шидлівці Чемеровецька територіальна громада
Шмирки Наркевицька територіальна громада
Шпичинці Лісовогринівецька територіальна громада
Шрубків Меджибізька територіальна громада
Щаснівка Волочиська територіальна громада
Щербані Старосинявська територіальна громада
Щербівці Новоушицька територіальна громада
Юринці Сатанівська територіальна громада
Юровщина Полонська територіальна громада
Юрченки Летичівська територіальна громада
Юхимівці Наркевицька територіальна громада
Яблунівка Старосинявська територіальна громада
Яблунівка Берездівська територіальна громада
Ялинівка Летичівська територіальна громада
Ямпільчик Чемеровецька територіальна громада
Ярова Слобідка Дунаєвецька територіальна громада (міська)
Ярославка Меджибізька територіальна громада
Яхнівці Волочиська територіальна громада
Яцьківці Дунаєвецька територіальна громада (міська)
селище Громади Бюджети Водопостачання
Війтівці Війтовецька територіальна громада
Комунар Новоушицька територіальна громада
Сахкамінь Гуменецька територіальна громада
Перспективний план формування територій громад - графічна частина
станом на 8 вересня 2015 року
 

Офіс реформ - ХмельницькийВідокремлений підрозділ «Центру розвитку місцевого самоврядування» у Хмельницькій області

м. Хмельницький

вул. Вайсера 7, 3 пов.

29013

Яцковський Сергій

Директор

M: (38067) 311-4870

E: lgdc.khmelnytsky@gmail.com

 

Yatskovskyi Serhii

Director

Мовчан Вікторія

Помічник керівника

 

Movchan Viktoriia

Mgt. Assistant

Сварний Майя

Бухгалтер

 

Svarnyi Maia

Accountant

Крикун Ольга

Юрисконсульт

 

Krykun Viktoriia

Legal Advisor