Тернопільська область

Про область

До реформи:

Загальна кількість рад - 615, з них:

  • міських - 18
  • селищних - 17
  • сільських - 580

Перспективний план, затверджений Кабінетом Міністрів 

Об'єднані громади
36
Перспективні плани
0

об'єднані громади

Перелік вже створених територіальних громад.

Байковецька територіальна громада

Байковецька, Дубовецька, Лозівська, Стегниківська, Шляхтинецька сільські ради

Білобожницька територіальна громада

Білобожницька, Ридодубівська, Ромашівська сільські ради

Більче-Золотецька територіальна громада

Більче-Золотецька, Олексинська, Шершенівська сільська рада

Борсуківська територіальна громада

Борсуківська, Борщівська, Великокусковецька, Передмірська сільські ради

Борщівська територіальна громада

Борщівська міська, Верхняківська, Висічанська, Королівська, Мушкатівська, Пищатинська, Стрілковецька, Циганська сільські ради

Васильковецька територіальна громада

Васильковецька, Крогулецька, Нижбірківська, Целіївська, Чабарівська сільські ради

Великогаївська територіальна громада

Великогаївська, Баворівська, Дичківська, Грабовецька, Козівська, Скоморохівська, Товстолузька сільські ради

Великодедеркальська територіальна громада

Великодедеркальська, Мізюринська, Радошівська, Садківська, Шкроботівська сільська рада

Вишнівецька територіальна громада

Вишнівецька селищна, Бодаківська, Бутинська, Старовишнівецька сільські ради

Гримайлівська територіальна громада

Гримайлівська селищна, Лежанівська сільські ради

Гусятинська територіальна громада

Гусятинська селищна, Вільхівчицька, Суходільська сільські ради

Заводська територіальна громада

Заводська селищна, Угринська сільська ради

Залозецька територіальна громада

Залозецька селищна, Білоголівська Гаї-за-Рудівська, Ратищівська, Серетецька, Тростянецька, Чистопадівська сільські ради

Золотниківська територіальна громада

Золотниківська, Бурканівська, Гайворонківська, Вишнівчицька, Гвардійська, Котузівська, Зарваницька, Багатківська, Бенівська, Маловодівська, Надрічненська, Семиківська, Соколівська, Соснівська сільські ради

Золотопотіцька територіальна громада

Золотопотіцька селищна, Возилівська, Костільницька, Миколаївська, Русилівська, Скомороська, Сновидівська, Соколівська сільські ради

Іванівська територіальна громада

Іванівська, Глещавська, Ілавченська, Сороцька сільські ради

Козлівська територіальна громада

Козлівська селищна, Покропивнянська, Слобідківська, Таурівська сільські ради

Колиндянська територіальна громада

Колиндянська, Великочорнокінецька, Давидківська, Малочорнокінецька, Тарнавська, Чорнокінецько-Волянська сільські ради

Колодненська територіальна громада

Колодненська, Шимковецька сільські ради

Коропецька територіальна громада

Коропецька селищна, Вербківська, Садівська сільські ради

Коцюбинська територіальна громада

Коцюбинська, Жабинецька сільські ради

Лопушненська територіальна громада

Лопушненська, Великогорянська сільські ради

Мельнице-Подільська територіальна громада

Мельниця-подільська селищна, Вигодська, Вільховецька, Горошівська, Дзвиняцька, Дністровська, Збручанська, Кудринецька, Урожайнівська, Устянська, Худиківська сільські ради

Микулинецька територіальна громада

Микулинецька селищна, Дворічанська, Ладичинська, Заздрівська сільські ради

Новосільська територіальна громада

Новосільська, Гнилицька, Лисичинська сільські ради

Озернянська територіальна громада

Озернянська, Богданівська, Осташівська, Цебрівська сільські ради

Озерянська територіальна громада

Озерянська, Жилинська, Пилатківська сільські ради

Підволочиська територіальна громада

Підволочиська селищна, Богданівська, Галущинська, Дорофіївська, Жеребківська, Кам'янківська, Качанівська, Клебанівська, Мисловецька, Оріховецька, Староміщинська, Супранівська, Хмелиськівська, Чернилівська, Турівська, Іванівська, Рожиська сільські ради

Почаївська територіальна громада

Почаївська міська, Старотаразька сільські ради

Скала-Подільська територіальна громада

Скала-подільська селищна, Гуштинська, Іванківська, Лосяцька, Ниврянська, Турильченська сільські ради

Скалатська територіальна громада

Скалатська міська, Городницька, Зарубинецька, Колодіївська, Кривенська, Магдалівська, Новосілківська, Остап'ївська, Подільська, Староскалатська сільські ради

Скориківська територіальна громада

Скориківська, Воробіївська, Кошляківська, Пальчинська, Терпилівська сільські ради

Теребовлянська територіальна громада

Теребовлянська міська, Довгенська, Кровинківська, Лошнівська, Мшанецька, Острівецька, Плебанівська, Підгайчицька, Сущинська, Вербовецька, Долинська, Ласковецька, Могильницька, Романівська сільські ради

Трибухівська територіальна громада

Трибухівська, Пишківська сільські ради

Черниховецька територіальна громада

Черниховецька, Старозбаразька сільські ради

Шумська територіальна громада

Шумська міська, Андрушівська, Боложівська, Бриківська, Жолобківська, Залісцівська, Іловицька, Кордишівська, Літовищенська, Онишковецька, Рохманівська, Суразька, Тилявська, Угорська, Стіжоцька, Биковецька, Потуторівська, Соснівська, Шумбарська сільські ради

Громади Львівщини та інших регіонів переймали досвід Тернопільщини щодо реформи децентралізації

З 24 по 26 квітня 2017 року представники об'єднаних територіальних громад Львівської, Тернопільської, Закарпатської, Донецької та Луганської областей взяли участь у...
28 квітня 2017
Читати

На Тернопільщині може з’явитися ще одна об’єднана громада

На адміністративній карті Тернопільської області незабаром може з’явитися Лановецька об’єднана територіальна громада. Днями обласна державна ...
27 квітня 2017
Читати

Що робитимуть з малокомплектними школами та чим вигідні опорні школи

Про стан реформування галузі освіти в області говорили на засіданні колегії ОДА 26 квітня.  З 1 вересня 2017 року впроваджують концепцію нової української школи,- ...
27 квітня 2017
Читати

Плоди децентралізації

У той час, коли частина лідерів громад досі змагаються в своїх амбіціях та серйозно не задумуються над втраченими можливостями, об’єднані громади по всій ...
27 квітня 2017
Читати

В кожній територіальній громаді на Тернопільщині утворять підрозділи муніципальної поліції

У об’єднаних територіальних громадах області утворять підрозділи муніципальної поліції. До їх складу входитимуть щонайменше дві особи, які здійснюватимуть ...
27 квітня 2017
Читати

На Тернопільщині назрів час зміцнювати вже існуючі громади – Степан Барна

У процесі децентралізації на Тернопільщині в найближчій перспективі акцент буде не на утворенні нових територіальних громад, а на розширенні або приєднані ...
27 квітня 2017
Читати
«У нас немає часу на агітацію тих, хто не захотів йти з нами однією дорогою», - голова об’єднаної громади Володимир Плетюк

«У нас немає часу на агітацію тих, хто не захотів йти з нами однією дорогою», - голова об’єднаної громади Володимир Плетюк

Одною з найбільших проблем місцевого самоврядування нового типу є брак фахівців, які могли б ефективно працювати з донорськими організаціями та грантовими ...
26 квітня 2017
Читати
Ще 25 об’єднаних громад стали учасниками проекту DOBRE

Ще 25 об’єднаних громад стали учасниками проекту DOBRE

26 квітня в Києві оголосили наступні 25 об’єднаних громад, які стануть учасниками програми USAID DOBRE «Децентралізація приносить кращі результати та ...
26 квітня 2017
Читати
Змінювати життя самим: досвід громад, які повірили у децентралізацію

Змінювати життя самим: досвід громад, які повірили у децентралізацію

Автор: Федір Прокопчук Про вдалі приклади пошуку інвесторів, оптимізації мережі шкіл, ремонту доріг та надання медичних послуг Українському кризовому ...
25 квітня 2017
Читати

«Змінюймо країну разом! Децентралізація: нові можливості»

Під таким гаслом на Тернопільщині розпочався навчальний тур з обміну досвідом та ознайомлення з кращими практиками реформи децентралізації на Тернопільщині. У ...
25 квітня 2017
Читати
 
 
 

Байковецька територіальна громада

Байковецька, Дубовецька, Лозівська, Стегниківська, Шляхтинецька сільські ради

Білобожницька територіальна громада

Білобожницька, Ридодубівська, Ромашівська сільські ради

Більче-Золотецька територіальна громада

Більче-Золотецька, Олексинська, Шершенівська сільська рада

Борсуківська територіальна громада

Борсуківська, Борщівська, Великокусковецька, Передмірська сільські ради

Борщівська територіальна громада

Борщівська міська, Верхняківська, Висічанська, Королівська, Мушкатівська, Пищатинська, Стрілковецька, Циганська сільські ради

Васильковецька територіальна громада

Васильковецька, Крогулецька, Нижбірківська, Целіївська, Чабарівська сільські ради

Великогаївська територіальна громада

Великогаївська, Баворівська, Дичківська, Грабовецька, Козівська, Скоморохівська, Товстолузька сільські ради

Великодедеркальська територіальна громада

Великодедеркальська, Мізюринська, Радошівська, Садківська, Шкроботівська сільська рада

Вишнівецька територіальна громада

Вишнівецька селищна, Бодаківська, Бутинська, Старовишнівецька сільські ради

Гримайлівська територіальна громада

Гримайлівська селищна, Лежанівська сільські ради

Гусятинська територіальна громада

Гусятинська селищна, Вільхівчицька, Суходільська сільські ради

Заводська територіальна громада

Заводська селищна, Угринська сільська ради

Залозецька територіальна громада

Залозецька селищна, Білоголівська Гаї-за-Рудівська, Ратищівська, Серетецька, Тростянецька, Чистопадівська сільські ради

Золотниківська територіальна громада

Золотниківська, Бурканівська, Гайворонківська, Вишнівчицька, Гвардійська, Котузівська, Зарваницька, Багатківська, Бенівська, Маловодівська, Надрічненська, Семиківська, Соколівська, Соснівська сільські ради

Золотопотіцька територіальна громада

Золотопотіцька селищна, Возилівська, Костільницька, Миколаївська, Русилівська, Скомороська, Сновидівська, Соколівська сільські ради

Іванівська територіальна громада

Іванівська, Глещавська, Ілавченська, Сороцька сільські ради

Козлівська територіальна громада

Козлівська селищна, Покропивнянська, Слобідківська, Таурівська сільські ради

Колиндянська територіальна громада

Колиндянська, Великочорнокінецька, Давидківська, Малочорнокінецька, Тарнавська, Чорнокінецько-Волянська сільські ради

Колодненська територіальна громада

Колодненська, Шимковецька сільські ради

Коропецька територіальна громада

Коропецька селищна, Вербківська, Садівська сільські ради

Коцюбинська територіальна громада

Коцюбинська, Жабинецька сільські ради

Лопушненська територіальна громада

Лопушненська, Великогорянська сільські ради

Мельнице-Подільська територіальна громада

Мельниця-подільська селищна, Вигодська, Вільховецька, Горошівська, Дзвиняцька, Дністровська, Збручанська, Кудринецька, Урожайнівська, Устянська, Худиківська сільські ради

Микулинецька територіальна громада

Микулинецька селищна, Дворічанська, Ладичинська, Заздрівська сільські ради

Новосільська територіальна громада

Новосільська, Гнилицька, Лисичинська сільські ради

Озернянська територіальна громада

Озернянська, Богданівська, Осташівська, Цебрівська сільські ради

Озерянська територіальна громада

Озерянська, Жилинська, Пилатківська сільські ради

Підволочиська територіальна громада

Підволочиська селищна, Богданівська, Галущинська, Дорофіївська, Жеребківська, Кам'янківська, Качанівська, Клебанівська, Мисловецька, Оріховецька, Староміщинська, Супранівська, Хмелиськівська, Чернилівська, Турівська, Іванівська, Рожиська сільські ради

Почаївська територіальна громада

Почаївська міська, Старотаразька сільські ради

Скала-Подільська територіальна громада

Скала-подільська селищна, Гуштинська, Іванківська, Лосяцька, Ниврянська, Турильченська сільські ради

Скалатська територіальна громада

Скалатська міська, Городницька, Зарубинецька, Колодіївська, Кривенська, Магдалівська, Новосілківська, Остап'ївська, Подільська, Староскалатська сільські ради

Скориківська територіальна громада

Скориківська, Воробіївська, Кошляківська, Пальчинська, Терпилівська сільські ради

Теребовлянська територіальна громада

Теребовлянська міська, Довгенська, Кровинківська, Лошнівська, Мшанецька, Острівецька, Плебанівська, Підгайчицька, Сущинська, Вербовецька, Долинська, Ласковецька, Могильницька, Романівська сільські ради

Трибухівська територіальна громада

Трибухівська, Пишківська сільські ради

Черниховецька територіальна громада

Черниховецька, Старозбаразька сільські ради

Шумська територіальна громада

Шумська міська, Андрушівська, Боложівська, Бриківська, Жолобківська, Залісцівська, Іловицька, Кордишівська, Літовищенська, Онишковецька, Рохманівська, Суразька, Тилявська, Угорська, Стіжоцька, Биковецька, Потуторівська, Соснівська, Шумбарська сільські ради

місто Громади Бюджети Водопостачання
Борщів Борщівська територіальна громада
Почаїв Почаївська територіальна громада
Скалат Скалатська територіальна громада
Теребовля Теребовлянська територіальна громада
Тернопіль‎
Шумськ Шумська територіальна громада
смт Громади Бюджети Водопостачання
Вишнівець Вишнівецька територіальна громада
Гримайлів Гримайлівська територіальна громада
Гусятин Гусятинська територіальна громада
Заводське Заводська територіальна громада
Залізці Залозецька територіальна громада
Козлів Козлівська територіальна громада
Коропець Коропецька територіальна громада
Мельниця-Подiльська Мельнице-Подільська територіальна громада
Підволочиськ Підволочиська територіальна громада
Скала-Подільська Скала-Подільська територіальна громада
село Громади Бюджети Водопостачання
Андрушiвка Шумська територіальна громада
Антонівці Шумська територіальна громада
Бiлобожниця Білобожницька територіальна громада
Баворiв Великогаївська територіальна громада
Багатківці Золотниківська територіальна громада
Байківці Байковецька територіальна громада
Бенева Золотниківська територіальна громада
Бережанка Скала-Подільська територіальна громада
Биківці Шумська територіальна громада
Білий потік Білобожницька територіальна громада
Білинівка Гримайлівська територіальна громада
Білківці Озернянська територіальна громада
Білоголови Залозецька територіальна громада
Білокриниця Залозецька територіальна громада
Білоскірка Великогаївська територіальна громада
Більче-Золоте Більче-Золотецька територіальна громада
Бірки Шумська територіальна громада
Богданiвка Підволочиська територіальна громада
Богданiвка Озернянська територіальна громада
Бодаки Вишнівецька територіальна громада
Боднарівка Гусятинська територіальна громада
Боложівка Шумська територіальна громада
Болязуби Колодненська територіальна громада
Боричівка Теребовлянська територіальна громада
Борсуки Борсуківська територіальна громада
Борщівка Борсуківська територіальна громада
Брикiв Шумська територіальна громада
Бурканів Золотниківська територіальна громада
Бутин Вишнівецька територіальна громада
Буцики Гримайлівська територіальна громада
Васильківці Васильковецька територіальна громада
Велика Горянка Лопушненська територіальна громада
Велика Іловиця Шумська територіальна громада
Великі Гаї Великогаївська територіальна громада
Великі Дедеркали Великодедеркальська територіальна громада
Великі Кусківці Борсуківська територіальна громада
Великі Чорнокінці Колиндянська територіальна громада
Вербівка Скала-Подільська територіальна громада
Вербівці Теребовлянська територіальна громада
Вербка Коропецька територіальна громада
Верняки Черниховецька територіальна громада
Вигода Мельнице-Подільська територіальна громада
Вишеньки Золотниківська територіальна громада
Вишнiвчик Золотниківська територіальна громада
Вільхівчик Гусятинська територіальна громада
Вільховець Мельнице-Подільська територіальна громада
Вовківці Великодедеркальська територіальна громада
Возилів Золотопотіцька територіальна громада
Волиця Лопушненська територіальна громада
Воля Микулинецька територіальна громада
Воробiївка Скориківська територіальна громада
Гаї-Гречинські Байковецька територіальна громада
Гаї-за-Рудою Залозецька територіальна громада
Гайворонка Золотниківська територіальна громада
Галущинці Підволочиська територіальна громада
Гвардiйське Золотниківська територіальна громада
Глещава Іванівська територіальна громада
Глинчуки Колодненська територіальна громада
Гнилиці Новосільська територіальна громада
Гнилички Новосільська територіальна громада
Голошинці Новосільська територіальна громада
Гончарки Золотниківська територіальна громада
Городниця Скалатська територіальна громада
Горошова Мельнице-Подільська територіальна громада
Грабівці Озерянська територіальна громада
Грабовець Великогаївська територіальна громада
Губин Золотопотіцька територіальна громада
Гумниська Теребовлянська територіальна громада
Гуштин Скала-Подільська територіальна громада
Гуштинка Скала-Подільська територіальна громада
Давидківці Колиндянська територіальна громада
Данилівці Озернянська територіальна громада
Дворіччя Микулинецька територіальна громада
Деренівка Теребовлянська територіальна громада
Дзвинячка Мельнице-Подільська територіальна громада
Дичкiв Великогаївська територіальна громада
Діброва Коропецька територіальна громада
Дмухівці Козлівська територіальна громада
Дністрове Мельнице-Подільська територіальна громада
Довге Теребовлянська територіальна громада
Долина Теребовлянська територіальна громада
Дорофіївка Підволочиська територіальна громада
Дубiвцi Байковецька територіальна громада
Жабинці Коцюбинська територіальна громада
Жеребки Підволочиська територіальна громада
Жилинці Озерянська територіальна громада
Жолобки Шумська територіальна громада
Забара Шумська територіальна громада
Загороддя Вишнівецька територіальна громада
Заздрість Микулинецька територіальна громада
Залiсцi Шумська територіальна громада
Залав'є Теребовлянська територіальна громада
Залужжя Шумська територіальна громада
Залуччя Скала-Подільська територіальна громада
Зарваниця Золотниківська територіальна громада
Зарубинці Скалатська територіальна громада
Застав'є Великогаївська територіальна громада
Застінка Великогаївська територіальна громада
Застіноче Теребовлянська територіальна громада
Затишшя Почаївська територіальна громада
Збручанське Мельнице-Подільська територіальна громада
Зеленче Теребовлянська територіальна громада
Золотий Потiк Золотопотіцька територіальна громада
Золотники Золотниківська територіальна громада
Іванівка Іванівська територіальна громада
Іванівка Підволочиська територіальна громада
Іванків Скала-Подільська територіальна громада
Ілавче Іванівська територіальна громада
Калинівщина Білобожницька територіальна громада
Кам’янки Підволочиська територіальна громада
Качанівка Підволочиська територіальна громада
Кинахівці Вишнівецька територіальна громада
Клебанiвка Підволочиська територіальна громада
Климківці Скориківська територіальна громада
Козівка Великогаївська територіальна громада
Козярі Новосільська територіальна громада
Колиндяни Колиндянська територіальна громада
Колодiївка Скалатська територіальна громада
Колодне Колодненська територіальна громада
Комарин Почаївська територіальна громада
Коновиця Шумська територіальна громада
Конопківка Микулинецька територіальна громада
Констанція Озерянська територіальна громада
Кордишiв Шумська територіальна громада
Коршилівка Підволочиська територіальна громада
Костільники Золотопотіцька територіальна громада
Котузів Золотниківська територіальна громада
Коцюбинці Коцюбинська територіальна громада
Кошляки Скориківська територіальна громада
Красівка Великогаївська територіальна громада
Криве Скалатська територіальна громада
Кривки Микулинецька територіальна громада
Кровинка Теребовлянська територіальна громада
Крогулець Васильковецька територіальна громада
Круголець Шумська територіальна громада
Крутнів Лопушненська територіальна громада
Кудринцi Мельнице-Подільська територіальна громада
Курники Байковецька територіальна громада
Кутянка Шумська територіальна громада
Лiтовище Шумська територіальна громада
Ладичин Микулинецька територіальна громада
Ласківці Теребовлянська територіальна громада
Лежанівка Гримайлівська територіальна громада
Лисичинці Новосільська територіальна громада
Лозівка Іванівська територіальна громада
Лозова Байковецька територіальна громада
Лопушне Лопушненська територіальна громада
Лосяч Скала-Подільська територіальна громада
Лошнів Теребовлянська територіальна громада
Магдалівка Скалатська територіальна громада
Мала Горянка Лопушненська територіальна громада
Мала Іловиця Шумська територіальна громада
Малі Дедеркали Великодедеркальська територіальна громада
Малі Чорнокінці Колиндянська територіальна громада
Малів Теребовлянська територіальна громада
Маловоди Золотниківська територіальна громада
Медин Скалатська територіальна громада
Миколаївка Золотопотіцька територіальна громада
Микулинцi Микулинецька територіальна громада
Мирове Шумська територіальна громада
Мислова Підволочиська територіальна громада
Митниця Скалатська територіальна громада
Мишківці Вишнівецька територіальна громада
Мізюринці Великодедеркальська територіальна громада
Мовчанівка Підволочиська територіальна громада
Монастирок Більче-Золотецька територіальна громада
Мушкарів Більче-Золотецька територіальна громада
Мшанець Теребовлянська територіальна громада
Надрічне Золотниківська територіальна громада
Нападівка Борсуківська територіальна громада
Нетерпинці Залозецька територіальна громада
Нивра Скала-Подільська територіальна громада
Нижбірок Васильковецька територіальна громада
Нова Могильниця Теребовлянська територіальна громада
Нове Село Новосільська територіальна громада
Новосілка Скалатська територіальна громада
Новостав Шумська територіальна громада
Обич Шумська територіальна громада
Одерадівка Шумська територіальна громада
Озерна Озернянська територіальна громада
Озеряни Озерянська територіальна громада
Олексинці Більче-Золотецька територіальна громада
Оленівка Гримайлівська територіальна громада
Онишкiвцi Шумська територіальна громада
Оріховець Підволочиська територіальна громада
Остальці Теребовлянська територіальна громада
Остап’є Скалатська територіальна громада
Осташiвцi Озернянська територіальна громада
Острiвець Теребовлянська територіальна громада
Пiдгайчики Теребовлянська територіальна громада
Пальчинцi Скориківська територіальна громада
Панасівка Скалатська територіальна громада
Панталиха Золотниківська територіальна громада
Пеньківці Скалатська територіальна громада
Передмірка Борсуківська територіальна громада
Переморівка Шумська територіальна громада
Пилаткiвцi Озерянська територіальна громада
Пишківці Трибухівська територіальна громада
Підберізці Залозецька територіальна громада
Підгора Теребовлянська територіальна громада
Підпилип'я Скала-Подільська територіальна громада
Підруда Золотниківська територіальна громада
Піщане Залозецька територіальна громада
Плебанiвка Теребовлянська територіальна громада
Подiлля Скалатська територіальна громада
Покропивна Козлівська територіальна громада
Полупанівка Скалатська територіальна громада
Поляни Вишнівецька територіальна громада
Поплави Скалатська територіальна громада
Потуторів Шумська територіальна громада
Прошова Великогаївська територіальна громада
Радошівка Великодедеркальська територіальна громада
Раковець Золотниківська територіальна громада
Раславка Лопушненська територіальна громада
Ратищі Залозецька територіальна громада
Решнівка Колодненська територіальна громада
Ридодуби Білобожницька територіальна громада
Рожиськ Підволочиська територіальна громада
Романівка Теребовлянська територіальна громада
Ромашівська Білобожницька територіальна громада
Росохуватець Підволочиська територіальна громада
Рохманiв Шумська територіальна громада
Рублин Золотопотіцька територіальна громада
Русилів Золотопотіцька територіальна громада
Руська Гута Шумська територіальна громада
Садки Великодедеркальська територіальна громада
Садове Коропецька територіальна громада
Сапова Золотниківська територіальна громада
Світле Коропецька територіальна громада
Семаківці Білобожницька територіальна громада
Семенів Теребовлянська територіальна громада
Семикiвцi Золотниківська територіальна громада
Серетець Залозецька територіальна громада
Синівці Борсуківська територіальна громада
Сировари Озернянська територіальна громада
Скоморохи Золотопотіцька територіальна громада
Скоморохи Великогаївська територіальна громада
Скорики Скориківська територіальна громада
Слобідка Теребовлянська територіальна громада
Слобідка Козлівська територіальна громада
Смолянка Великогаївська територіальна громада
Сновидів Золотопотіцька територіальна громада
Сокілець Золотопотіцька територіальна громада
Сокільники Золотниківська територіальна громада
Соколів Золотопотіцька територіальна громада
Соколів Золотниківська територіальна громада
Сороцьке Іванівська територіальна громада
Соснiв Золотниківська територіальна громада
Соснiвка Шумська територіальна громада
Сошище Шумська територіальна громада
Стара Могильниця Теребовлянська територіальна громада
Старий Вишнівець Вишнівецька територіальна громада
Старий Збараж Черниховецька територіальна громада
Старий Нижбірок Васильковецька територіальна громада
Старий Скалат Скалатська територіальна громада
Старий Тараж Почаївська територіальна громада
Староміщина Підволочиська територіальна громада
Стегниківці Байковецька територіальна громада
Стигла Коропецька територіальна громада
Стіжок Шумська територіальна громада
Супранiвка Підволочиська територіальна громада
Сураж Шумська територіальна громада
Сухівці Новосільська територіальна громада
Суходiл Гусятинська територіальна громада
Сущин Теребовлянська територіальна громада
Тарнавка Колиндянська територіальна громада
Тарноруда Підволочиська територіальна громада
Таурів Козлівська територіальна громада
Теклівка Скалатська територіальна громада
Теофілівка Великогаївська територіальна громада
Терпилiвка Скориківська територіальна громада
Тилявка Шумська територіальна громада
Товстолуг Великогаївська територіальна громада
Трибухівці Трибухівська територіальна громада
Трійця Скала-Подільська територіальна громада
Тростянець Залозецька територіальна громада
Турiвка Підволочиська територіальна громада
Турильче Скала-Подільська територіальна громада
Угорськ Шумська територіальна громада
Угринь Заводська територіальна громада
Урожайне Мельнице-Подільська територіальна громада
Устя Мельнице-Подільська територіальна громада
Фащівка Підволочиська територіальна громада
Федьківці Вишнівецька територіальна громада
Хмелиська Підволочиська територіальна громада
Ходаки Шумська територіальна громада
Хоптянка Скалатська територіальна громада
Худиківці Мельнице-Подільська територіальна громада
Цебрів Озернянська територіальна громада
Целіїв Васильковецька територіальна громада
Чабарівка Васильковецька територіальна громада
Чагарі Коцюбинська територіальна громада
Чернилівка Підволочиська територіальна громада
Чернихівці Черниховецька територіальна громада
Чистопади Залозецька територіальна громада
Чорнокінецька Воля Колиндянська територіальна громада
Шевченкове Підволочиська територіальна громада
Шельпаки Новосільська територіальна громада
Шершенівка Більче-Золотецька територіальна громада
Шимкiвцi Колодненська територіальна громада
Шкроботівка Великодедеркальська територіальна громада
Шляхтинцi Байковецька територіальна громада
Шумбар Шумська територіальна громада
Юр’ямпіль Більче-Золотецька територіальна громада
Яцківці Озернянська територіальна громада
Перспективний план формування територій громад - графічна частина
станом на 16 грудня 2015 року
 

офіс реформ - ТернопільВідокремлений підрозділ «Центру розвитку місцевого самоврядування» у Тернопільській області

м. Тернопіль

вул. О. Кульчицької, 2, 2-й пов.

46001

Литвинчук Віктор

Директор

M: (38067) 354-2965

E: lgdc.ternopil@gmail.com

Lytvynchuk Viktor

Director

Семеген Наталія

Помічник керівника

 

Semehen Nataliia

Mgt. Assistant

Сенчик Валерій

Бухгалтер

 

Senchyk Valerii

Accountant

Цвігун Ірина

Юрисконсульт

 

Tsvihun Iryna

Legal Advisor