Про область

До реформи:

Загальна кількість рад:

  • міських - 15
  • селищних - 20
  • сільських - 376

Після реформи:

Об'єднаних територіальних громад схвалених обласною радою - 51
Об'єднаних територіальних громад включених до проекту розпорядження - 49

Перспективний план, затверджений Кабінетом Міністрів 

Об'єднані громади
18
Перспективні плани
43

об'єднані громади

Перелік вже створених територіальних громад.

Бездрицька територіальна громада

Бездрицька, Токарівська сільська рада

Березівська територіальна громада

Березівська, Горілівська, Землянківська, Іващенківська, Обложківська, Первомайська, Слоутська, Шевченківська сільські ради

Боромлянська територіальна громада

Боромлянська, Гребениківська, Жигайлівська сільські ради

Бочечківська територіальна громада

Бочечківська, Козацька, Сахнівська, Хижківська сільські ради

Вільшанська територіальна громада

Вільшанська, Великобудківська, Деркачівська, Зеленківська, Козельненська сільські ради

Грунська територіальна громада

Грунська, В’язівська, Гнилицька, Куземинська, Рибальська сільські рада

Дружбівська територіальна громада

Дружбівська міська, Дорошівська, Чуйківська сільські ради

Зноб-Новгородська територіальна громада

Зноб-Новгородська селищна, Голубівська, Зноб-Трубчевська, Кренидівська, Кривоносівська, Нововасилівська, Очкинська, Стягайлівська сільські ради

Кириківська територіальна громада

Кириківська селищна, Вищевеселівська, Іванівська, Катанська, Рябинівська, Яблучненська сільські ради

Краснопільська територіальна громада

Краснопільська, Угроїдська селищні, Самотоївська, Хмелівська, Чернеччинська, Осоївська сільські ради

Кролевецька територіальна громада

Кролевецька міська, Грузчанська, Реутинська сільські ради

Миколаївська територіальна громада (селищна)

Миколаївська селищна, Бобрицька, Верхосульська, Луциківська, Марківська, Супрунівська, Товстянська, Тучненська сільські ради

Миколаївська територіальна громада (сільська)

Миколаївська, Кекинська, Постольненська, Северинівська сільські ради

Миропільська територіальна громада

Миропільська, Запсільська, Малорибицька, Сіннівська сільські ради

Недригайлівська територіальна громада

Недригайлівська селищна, Гринівська, Іваницька, Кулішівська, Маршалівська, Хоружівська сільські ради

Нижньосироватська територіальна громада

Нижньосироватська, Червоненська сільські ради

Хотінська територіальна громада

Хотінська селищна, Кіндратівська, Олексіївська, сільські ради

Шалигинська територіальна громада

Шалигинська селищна, Сварківська, Соснівська, Стариківська, Ходинська сільські ради

На Сумщині створено ще одну ОТГ

Сумська облдержадміністрація звернулася до Центральної виборчої комісії для прийняття нею рішення про призначення перших виборів депутатів та голови ...
24 травня 2017
Читати

На Роменщині слід активізувати роз’яснювальну роботу щодо децентралізації

Перший заступник голови облдержадміністрації Олександр Марченко, директор Департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації Олександр Сітак ...
23 травня 2017
Читати
Відкрився регіональний центр розвитку місцевого самоврядування на Сумщині (+відео)

Відкрився регіональний центр розвитку місцевого самоврядування на Сумщині (+відео)

Сумський центр розвитку місцевого самоврядування офіційно відкрився сьогодні за підтримки Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому ...
22 травня 2017
Читати

Об’єднана громада означає покращення життя людей

  Голова облдержадміністрації Микола Клочко під час робочої поїздки на Недригайлівщину вручив апарат ультразвукової діагностики для Недригайлівської ...
18 травня 2017
Читати
Прес-анонс! 22-25 травня – відкриття регіональних центрів розвитку місцевого самоврядування в Сумах, Черкасах, Харкові та Львові

Прес-анонс! 22-25 травня – відкриття регіональних центрів розвитку місцевого самоврядування в Сумах, Черкасах, Харкові та Львові

Наступного тижня відбудеться врочисте відкриття одразу чотирьох офісів відокремлених підрозділів установи «Центр розвитку місцевого самоврядування», які ...
18 травня 2017
Читати

Тростянець може стати центром об’єднаної територіальної громади

Реформа децентралізації продовжується, зокрема створення об’єднаних територіальних громад. ОТГ з центром у місті Тростянець може з’явитися вже у 2017 році. ...
15 травня 2017
Читати

Найближча перспектива Сумщини – 30 сформованих об’єднаних територіальних громад

Децентралізація та процеси створення ОТГ в області стали одними з основних питань апаратної наради при голові облдержадміністрації Миколі КЛОЧКУ. Керівник ...
12 травня 2017
Читати

Об'єднана громада купила автобус для дітей

Хотінська об'єднана територіальна громада Сумського району придбала шкільний автобус. Ним доправлятимуть дітей із малолюдної Олексіївки до повноцінної школи....
5 травня 2017
Читати
Дві територіальні громади Сумщини отримали подарунки від проекту DESPRO (відео)

Дві територіальні громади Сумщини отримали подарунки від проекту DESPRO (відео)

Одним пункт збирання відходів, іншим подрібнювач деревини. Такі подарунки отримали два населених пункти Сумщини напередодні завершення третьої фази ...
4 травня 2017
Читати

Юрій Ганущак: "Реформа децентралізації приречена на успіх" (відео)

Юрій Ганущак, консультант з питань реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади у програмі "Реальна політика/Realpolitik" на ТРК ...
3 травня 2017
Читати

Бездрицька територіальна громада

Бездрицька, Токарівська сільська рада

Березівська територіальна громада

Березівська, Горілівська, Землянківська, Іващенківська, Обложківська, Первомайська, Слоутська, Шевченківська сільські ради

Боромлянська територіальна громада

Боромлянська, Гребениківська, Жигайлівська сільські ради

Бочечківська територіальна громада

Бочечківська, Козацька, Сахнівська, Хижківська сільські ради

Вільшанська територіальна громада

Вільшанська, Великобудківська, Деркачівська, Зеленківська, Козельненська сільські ради

Грунська територіальна громада

Грунська, В’язівська, Гнилицька, Куземинська, Рибальська сільські рада

Дружбівська територіальна громада

Дружбівська міська, Дорошівська, Чуйківська сільські ради

Зноб-Новгородська територіальна громада

Зноб-Новгородська селищна, Голубівська, Зноб-Трубчевська, Кренидівська, Кривоносівська, Нововасилівська, Очкинська, Стягайлівська сільські ради

Кириківська територіальна громада

Кириківська селищна, Вищевеселівська, Іванівська, Катанська, Рябинівська, Яблучненська сільські ради

Краснопільська територіальна громада

Краснопільська, Угроїдська селищні, Самотоївська, Хмелівська, Чернеччинська, Осоївська сільські ради

Кролевецька територіальна громада

Кролевецька міська, Грузчанська, Реутинська сільські ради

Миколаївська територіальна громада (селищна)

Миколаївська селищна, Бобрицька, Верхосульська, Луциківська, Марківська, Супрунівська, Товстянська, Тучненська сільські ради

Миколаївська територіальна громада (сільська)

Миколаївська, Кекинська, Постольненська, Северинівська сільські ради

Миропільська територіальна громада

Миропільська, Запсільська, Малорибицька, Сіннівська сільські ради

Недригайлівська територіальна громада

Недригайлівська селищна, Гринівська, Іваницька, Кулішівська, Маршалівська, Хоружівська сільські ради

Нижньосироватська територіальна громада

Нижньосироватська, Червоненська сільські ради

Хотінська територіальна громада

Хотінська селищна, Кіндратівська, Олексіївська, сільські ради

Шалигинська територіальна громада

Шалигинська селищна, Сварківська, Соснівська, Стариківська, Ходинська сільські ради

Андріяшівська територіальна громада

Андріяшівська, Андріївська, Артюхівська, Василівська, Волошнівська, Глинська, Новогребельська, Перекопівська, Хоминцівська, Ярошівська сільські ради

Баницька територіальна громада

Баницька, Дунаєцька, Перемозька, Семенівська, Уздицька, Чернівська сільські ради

Бобрицька територіальна громада

Бобрицька, Анастасівська, Біловодська, Зарудянська, Перехрестівська, Погожокриницька сільські ради

Буринська територіальна громада

Буринська міська,Верхньосагарівська, Воскресенська, Гвинтівська, Дяківська, Жуківська, Клепалівська, Миколаївська, Михайлівська, Олександрівська, Пісківська, Слобідська, Степанівська, Суховерхівська, Успенська, Червонослобідська сільські ради

Білопільська територіальна громада

Білопільська, Ворожбянська міські, Улянівська селищна, Вирівська, Воронівська, Ганнівсько-Вирівська, Гуринівська, Кальченківська, Куянівська, Нововирківська, Сергіївська, Терещенківська, Шкуратівська сільські ради

Великобубнівська територіальна громада

Великобубнівська, Галківська, Ріпчанська, Рогинська сільські ради

Великописарівська територіальна громада

Великописарівська селищна, Вільненська, Дмитрівська, Добрянська, Пожнянська, Попівська, Розсошівська, Солдатська, Тарасівська, Ямненська сільські ради

Великочернеччинська територіальна громада

Великочернеччинська, Битицька, Могрицька, Великочернеччинська, Битицька, Могрицька сільські ради

Верхньосироватська територіальна громада

Верхньосироватська, Великобобрицька, Верхньосироватська, Великобобрицька сільські ради

Вирівська територіальна громада

Вирівська, Мельнянська, Попівська, Присеймівська сільські ради

Глухівська територіальна громада

Глухівська міська, Білокопитівська, Полошківська, Привільська сільські ради

Довгополівська територіальна громада

Довгополівська, Гришинська, Коржівська, Малобубнівська, Миколаївська сільські ради

Дубов’язівська територіальна громада

Дубов'язівська селищна, В'язівська, Гружчанська, Землянська, Красненська, Курилівська, Салтиківська, Тернівська, Шпотівська сільські ради

Есманьська територіальна громада

Есманьська селищна, Бачівська, Вільнослобідська, Кучерівська, Пустогородська, Сопицька, Студеноцька, Суходільська, Уланівська, Фотовизька, Яструбщанська сільські ради

Комишанська територіальна громада

Комишанська, Карпилівська, Малопавлівська сільські ради

Конотопська територіальна громада

Конотопська міська, Підлипненська, Кузьківська, Шаповалівська сільські ради

Коровинська територіальна громада

Коровинська, Курманівська, Рубанська, Сакуниська, Томашівська, Червонослобідська сільські ради

Лебединська територіальна громада

Лебединська міська, Бишкінська, Боровеньківська, Будильська, Василівська, Великовисторопська, Ворожбянська, Гарбузівська, Голубівська, Гринцівська, Калюжненська, Кам'янська, Катеринівська, Курганська, Маловисторопська, Межиріцька, Михайлівська, Московськобобрицька, Павленківська, Підопригорівська, Пристайлівська, Рябушківська, Червленівська, Штепівська сільські ради

Липоводолинська територіальна громада

Липоводолинська селищна, Байрацька, Беївська, Берестівська, Калінінська, Кімличанська, Лучківська, Московська, Панасівська, Русанівська, Саївська, Семенівська, Яганівська, Яснопільщинська сільські ради

Низівська територіальна громада

Низівська селищна, Шпилівська сільська ради

Охтирська територіальна громада

Охтирська міська, Староіванівська сільські ради

Пустовійтівська територіальна громада

Пустовійтівська, Плавинищенська, Пустовійтівська, Плавинищенська сільські ради

Путивльська територіальна громада

Путивльська міська, Бобинська, Бояро-Лежачівська, Бунякинська, Веселівська, Волокитинська, В’язенська, Зінівська, Князівська, Козаченська, Линівська, Мазівська, Манухівська, Мачулищанська, Новослобідська, Октябрська, Рев’якинська, Руднєвська, Сафонівська, Стрільниківська, Червоноозерська, Чорнобривкинська, Юр’ївська, Яцинська сільські ради

Роменська територіальна громада

Роменська міська рада

Річківська територіальна громада

Річківська, Горобівська, Іскрисківщинська, Коршачинська, Ободівська, Павлівська, Рижівська сільські ради

Садівська територіальна громада

Садівська, Великовільмівська, Косівщинська, Сульська, Терешківська сільські ради

Свеська територіальна громада

Свеська селищна, Княжицька, Марчихинобудська, Микитівська, Орлівська сільські ради

Середино-Будська територіальна громада

Середино-Будська міська, Великоберізківська, Жихівська, Кам'янська, Пигарівська, Рожковицька, Ромашківська, Старогутська, Уралівська, Чернацька сільські ради

Синівська територіальна громада

Синівська, Капустинська, Колядинецька, Підставська, Подільківська сільські ради

Степанівська територіальна громада

Степанівська селищна, Підліснівська, Новосуханівська, Степанівська селищна рада
Підліснівська, Новосуханівська сільські ради

Сумська територіальна громада

Сумська міська, Піщанська сільські ради

Тернівська територіальна громада

Тернівська селищна, Біжівська, Черепівська сільські ради

Тростянецька територіальна громада

Тростянецька міська, Білківська, Буймерська, Дернівська, Зарічненська, Кам’янська, Криничанська, Люджанська, Мартинівська, Мащанська, Ницахська, Печинська, Семереньківськ, Станівська сільські ради

Хмелівська територіальна громада

Хмелівська, Басівська, Дібрівська, Смілівська, Сулимівська сільські ради

Чернечослобідська територіальна громада

Чернечослобідська, Буриківська, Вознесенська, Сніжківська, Хустянська сільські ради

Чернеччинська територіальна громада

Чернеччинська, Бакирівська, Бугруватська, Височанська, Кардашівська, Лутищанська, Пологівська, Сонячненська, Хухрянська сільські ради

Чупахівська територіальна громада

Чупахівська селищна, Грінченківська, Довжицька, Лантратівська, Олешнянська сільські ради

Шевченківська територіальна громада

Шевченківська, Великосамбірська, Дептівська, Карабутівська, Кошарівська, Малосамбірська, Михайло-Ганнівська, Пекарівська, Соснівська, Юрівська сільські ради

Шосткинська територіальна громада

Шосткинська міська, Воронізька селищна, Богданівська, Вовнянська, Гамаліївська, Глазівська, Івотська, Каліївська, Клишківська, Ковтунівська, Коротченківська, Маківська, Миронівська, Ображіївська, Собицька, Собичівська, Тиманівська, Чапліївська сільські ради

Юнаківська територіальна громада

Юнаківська, Басівська, Біловодська, Кияницька, Кровненська, Стецьківська сільські ради

Ямпільська територіальна громада

Ямпільська селищна, Антонівська, Білицька, Воздвиженська, Паліївська, Степненська, Усоцька, Шатрищенська сільські ради

місто Громади Бюджети Водопостачання
Білопілля Білопільська територіальна громада
Буринь Буринська територіальна громада
Ворожба Білопільська територіальна громада
Глухів Глухівська територіальна громада
Дружба Дружбівська територіальна громада
Конотоп Конотопська територіальна громада
Кролевець Кролевецька територіальна громада
Лебедин Лебединська територіальна громада
Охтирка Охтирська територіальна громада
Путивль Путивльська територіальна громада
Ромни Роменська територіальна громада
Середина-Буда Середино-Будська територіальна громада
Суми Сумська територіальна громада
Суми‎
Тростянець Тростянецька територіальна громада
Шостка Шосткинська територіальна громада
смт Громади Бюджети Водопостачання
Велика Писарівка Великописарівська територіальна громада
Вороніж Шосткинська територіальна громада
Дубов’язівка Дубов’язівська територіальна громада
Есмань Есманьська територіальна громада
Зноб-Новгородське Зноб-Новгородська територіальна громада
Кириківка Кириківська територіальна громада
Краснопілля Краснопільська територіальна громада
Липова Долина Липоводолинська територіальна громада
Миколаївка Миколаївська територіальна громада (селищна)
Недригайлів Недригайлівська територіальна громада
Низи Низівська територіальна громада
Свеса Свеська територіальна громада
Терни Тернівська територіальна громада
Угроїди Краснопільська територіальна громада
Улянівка Білопільська територіальна громада
Хотінь Хотінська територіальна громада
Чупахівка Чупахівська територіальна громада
Шалигине Шалигинська територіальна громада
Ямпіль Ямпільська територіальна громада
село Громади Бюджети Водопостачання
Авраменкове Великобубнівська територіальна громада
Аврамківщина Грунська територіальна громада
Анастасівка Бобрицька територіальна громада
Андріївка Хотінська територіальна громада
Андріївка Андріяшівська територіальна громада
Андріївське Шевченківська територіальна громада
Андріяшівка Андріяшівська територіальна громада
Антоненкове Липоводолинська територіальна громада
Антонівка Ямпільська територіальна громада
Аркавське Миколаївська територіальна громада (селищна)
Артемо-Растівка Тростянецька територіальна громада
Артюхівка Андріяшівська територіальна громада
Артюхове Кролевецька територіальна громада
Аршуки Липоводолинська територіальна громада
Атаманське Буринська територіальна громада
Атинське Річківська територіальна громада
Бабаківка Білопільська територіальна громада
Бабакове Тернівська територіальна громада
Базелівщина Ямпільська територіальна громада
Базилівка Дубов’язівська територіальна громада
Баїха Річківська територіальна громада
Байрак Лебединська територіальна громада
Байрак Липоводолинська територіальна громада
Бакирівка Чернеччинська територіальна громада
Бакша Білопільська територіальна громада
Бандури Грунська територіальна громада
Баничі Баницька територіальна громада
Барабашівка Лебединська територіальна громада
Баранівка Есманьська територіальна громада
Барвінкове Нижньосироватська територіальна громада
Барилівка Миропільська територіальна громада
Барило Білопільська територіальна громада
Басівка Юнаківська територіальна громада
Басівка Хмелівська територіальна громада
Басівщина Лебединська територіальна громада
Бассарабка Хмелівська територіальна громада
Бацмани Довгополівська територіальна громада
Бачівськ Есманьська територіальна громада
Беєве Липоводолинська територіальна громада
Бездрик Бездрицька територіальна громада
Безсалівка Річківська територіальна громада
Безсокирне Річківська територіальна громада
Бензики Шосткинська територіальна громада
Береза Березівська територіальна громада
Березів Яр Лебединська територіальна громада
Березівка Кириківська територіальна громада
Березняки Коровинська територіальна громада
Берестівка Липоводолинська територіальна громада
Беседівка Коровинська територіальна громада
Битиця Великочернеччинська територіальна громада
Бишкінь Лебединська територіальна громада
Бідани Грунська територіальна громада
Біж Недригайлівська територіальна громада
Біжівка Тернівська територіальна громада
Біла Береза Есманьська територіальна громада
Білани Білопільська територіальна громада
Біликівка Миколаївська територіальна громада (селищна)
Білиця Ямпільська територіальна громада
Білка Тростянецька територіальна громада
Біловишневе Річківська територіальна громада
Біловод Бобрицька територіальна громада
Біловоди Юнаківська територіальна громада
Білогалиця Путивльська територіальна громада
Білокопитове Глухівська територіальна громада
Білоусівка Дубов’язівська територіальна громада
Білоусівка Степанівська територіальна громада
Білоярське Вільшанська територіальна громада
Бобилівка Есманьська територіальна громада
Бобине Путивльська територіальна громада
Бобрик Миколаївська територіальна громада (селищна)
Бобрик Бобрицька територіальна громада
Боброве Лебединська територіальна громада
Богданівка Шосткинська територіальна громада
Богданка Шосткинська територіальна громада
Бойки Лебединська територіальна громада
Бойкове Бобрицька територіальна громада
Болотишине Миколаївська територіальна громада (селищна)
Болотівка Тернівська територіальна громада
Бондарі Бочечківська територіальна громада
Бондарі Буринська територіальна громада
Борзівщина Чернеччинська територіальна громада
Боровенька Лебединська територіальна громада
Боровичі Зноб-Новгородська територіальна громада
Бороданове Коровинська територіальна громада
Борозенка Пустовійтівська територіальна громада
Боромля Боромлянська територіальна громада
Боцманів Кролевецька територіальна громада
Бочечки Бочечківська територіальна громада
Бошівка Буринська територіальна громада
Бояро-Лежачі Путивльська територіальна громада
Братениця Великописарівська територіальна громада
Братське Боромлянська територіальна громада
Братське Андріяшівська територіальна громада
Братське Тростянецька територіальна громада
Бровкове Низівська територіальна громада
Броди Шевченківська територіальна громада
Бродок Недригайлівська територіальна громада
Бруски Путивльська територіальна громада
Бубликове Білопільська територіальна громада
Бувалине Путивльська територіальна громада
Бугаївка Липоводолинська територіальна громада
Бугор Дружбівська територіальна громада
Бугрувате Чернеччинська територіальна громада
Будилка Лебединська територіальна громада
Будища Баницька територіальна громада
Будки Річківська територіальна громада
Будне Охтирська територіальна громада
Буймер Тростянецька територіальна громада
Буймерівка Чернеччинська територіальна громада
Букати Лебединська територіальна громада
Бунякине Путивльська територіальна громада
Бурбине Андріяшівська територіальна громада
Бурики Чернечослобідська територіальна громада
Бурівка Лебединська територіальна громада
Буро-Рубанівка Чупахівська територіальна громада
Бурчак Миколаївська територіальна громада (сільська)
Бурячиха Комишанська територіальна громада
Бутовщина Миколаївська територіальна громада (селищна)
Бухалове Липоводолинська територіальна громада
Буцикове Садівська територіальна громада
В'юнне Великобубнівська територіальна громада
В’язенка Путивльська територіальна громада
В’язове Грунська територіальна громада
В’язове Дубов’язівська територіальна громада
В’ятка Путивльська територіальна громада
Вакалівщина Великочернеччинська територіальна громада
Вакулки Недригайлівська територіальна громада
Валіївка Миколаївська територіальна громада (селищна)
Валки Лебединська територіальна громада
Василець Дружбівська територіальна громада
Василівка Андріяшівська територіальна громада
Василівка Середино-Будська територіальна громада
Василівка Кириківська територіальна громада
Василівка Лебединська територіальна громада
Василівське Зноб-Новгородська територіальна громада
Василівщина Білопільська територіальна громада
Васюківщина Миколаївська територіальна громада (сільська)
Вегерівка Путивльська територіальна громада
Ведмеже Великобубнівська територіальна громада
Велика Берізка Середино-Будська територіальна громада
Велика Бутівка Хмелівська територіальна громада
Велика Діброва Коровинська територіальна громада
Велика Лука Синівська територіальна громада
Велика Рибиця Миропільська територіальна громада
Велика Чернеччина Великочернеччинська територіальна громада
Велике Бобрицька територіальна громада
Велике Озеро Охтирська територіальна громада
Великий Бобрик Верхньосироватська територіальна громада
Великий Вистороп Лебединська територіальна громада
Великий Ліс Шосткинська територіальна громада
Великий Ліс Синівська територіальна громада
Великий Прикіл Миропільська територіальна громада
Великий Самбір Шевченківська територіальна громада
Великий Яр Садівська територіальна громада
Великі Бубни Великобубнівська територіальна громада
Великі Будки Вільшанська територіальна громада
Великі Будки Хмелівська територіальна громада
Великі Вільми Садівська територіальна громада
Великі Луки Лебединська територіальна громада
Вербове Миколаївська територіальна громада (сільська)
Вербове Чернеччинська територіальна громада
Верхнє Піщане Сумська територіальна громада
Верхня Сагарівка Буринська територіальна громада
Верхня Сироватка Верхньосироватська територіальна громада
Верхосулка Миколаївська територіальна громада (селищна)
Вершина Лебединська територіальна громада
Весела Долина Липоводолинська територіальна громада
Весела Долина Синівська територіальна громада
Веселе Краснопільська територіальна громада
Веселе Липоводолинська територіальна громада
Веселе Кириківська територіальна громада
Веселе Миколаївська територіальна громада (селищна)
Веселе Путивльська територіальна громада
Веселий Гай Свеська територіальна громада
Веселий Гай Чернеччинська територіальна громада
Веселий Степ Бобрицька територіальна громада
Веселівка Юнаківська територіальна громада
Весногірське Вільшанська територіальна громада
Виднівка Краснопільська територіальна громада
Визирівка Низівська територіальна громада
Винторівка Середино-Будська територіальна громада
Вири Білопільська територіальна громада
Вирівка Вирівська територіальна громада
Високе Чернеччинська територіальна громада
Вишеньки Есманьська територіальна громада
Вишневе Дубов’язівська територіальна громада
Вишневе Тростянецька територіальна громада
Вишневе Нижньосироватська територіальна громада
Вишневий Яр Чернечослобідська територіальна громада
Вищевеселе Кириківська територіальна громада
Вікторинівка Буринська територіальна громада
Вікторове Баницька територіальна громада
Вільна Слобода Есманьська територіальна громада
Вільне Шевченківська територіальна громада
Вільне Великописарівська територіальна громада
Вільшана Вільшанська територіальна громада
Вільшанка Великочернеччинська територіальна громада
Вільшанка Лебединська територіальна громада
Віхове Недригайлівська територіальна громада
Влізьки Лебединська територіальна громада
Вовків Боромлянська територіальна громада
Вовківка Шалигинська територіальна громада
Вовківці Пустовійтівська територіальна громада
Вовкове Синівська територіальна громада
Вовна Шосткинська територіальна громада
Вовчик Бочечківська територіальна громада
Водолаги Юнаківська територіальна громада
Воздвиженське Ямпільська територіальна громада
Вознесенка Чернечослобідська територіальна громада
Вознесенське Глухівська територіальна громада
Волинцеве Путивльська територіальна громада
Володимирівка Хотінська територіальна громада
Володимирівка Тернівська територіальна громада
Володимирівка Хмелівська територіальна громада
Волокитине Путивльська територіальна громада
Волошнівка Андріяшівська територіальна громада
Волфине Річківська територіальна громада
Ворожба Лебединська територіальна громада
Воронине Білопільська територіальна громада
Воронівка Білопільська територіальна громада
Воронівка Путивльська територіальна громада
Воропаї Липоводолинська територіальна громада
Воропай Краснопільська територіальна громада
Воскресенка Буринська територіальна громада
Восьме Березня Чернеччинська територіальна громада
Вощилиха Хмелівська територіальна громада
Вощинине Путивльська територіальна громада
Всадки Чупахівська територіальна громада
Гаврилова Слобода Середино-Будська територіальна громада
Гаї Хмелівська територіальна громада
Гай Коровинська територіальна громада
Гай-Мошенка Чернеччинська територіальна громада
Галаївець Липоводолинська територіальна громада
Галенкове Бобрицька територіальна громада
Галка Великобубнівська територіальна громада
Галушки Лебединська територіальна громада
Гамаліївка Лебединська територіальна громада
Гамаліївка Шосткинська територіальна громада
Гамаліївка Дубов’язівська територіальна громада
Ганнівка-Вирівська Білопільська територіальна громада
Ганнівка-Тернівська Миколаївська територіальна громада (селищна)
Ганнівське Білопільська територіальна громада
Гапонівка Краснопільська територіальна громада
Гарбарі Лебединська територіальна громада
Гарбузівка Лебединська територіальна громада
Гатка Буринська територіальна громада
Гвинтове Буринська територіальна громада
Гезівка Білопільська територіальна громада
Герасимівна Пустовійтівська територіальна громада
Гирине Свеська територіальна громада
Гиріне Білопільська територіальна громада
Гірки Лебединська територіальна громада
Гірки Путивльська територіальна громада
Гірне Нижньосироватська територіальна громада
Глазове Шосткинська територіальна громада
Глибне Краснопільська територіальна громада
Глинськ Андріяшівська територіальна громада
Глиняне Степанівська територіальна громада
Гнилиця Грунська територіальна громада
Гнилиця Миропільська територіальна громада
Говорунове Ямпільська територіальна громада
Годунівка Глухівська територіальна громада
Голишівське Річківська територіальна громада
Голінка Андріяшівська територіальна громада
Головачі Білопільська територіальна громада
Головашівка Степанівська територіальна громада
Голуби Липоводолинська територіальна громада
Голуби Тернівська територіальна громада
Голубівка Зноб-Новгородська територіальна громада
Голубівка Лебединська територіальна громада
Голубкове Путивльська територіальна громада
Голубці Коровинська територіальна громада
Горiле Березівська територіальна громада
Горобівка Річківська територіальна громада
Горове Довгополівська територіальна громада
Городище Вільшанська територіальна громада
Горькове Коровинська територіальна громада
Горяйстівка Чупахівська територіальна громада
Гостинне Миколаївська територіальна громада (селищна)
Гострий Шпиль Тернівська територіальна громада
Гостробури Лебединська територіальна громада
Грабці Лебединська територіальна громада
Грабщина Липоводолинська територіальна громада
Градське Боромлянська територіальна громада
Грамине Лебединська територіальна громада
Гребениківка Боромлянська територіальна громада
Греки Синівська територіальна громада
Грем’ячка Ямпільська територіальна громада
Грибаньове Кролевецька територіальна громада
Гринівка Недригайлівська територіальна громада
Гринцеве Лебединська територіальна громада
Гриценкове Миколаївська територіальна громада (сільська)
Грицини Лебединська територіальна громада
Гришине Довгополівська територіальна громада
Гришки Синівська територіальна громада
Грінченкове Чупахівська територіальна громада
Грузьке Дубов’язівська територіальна громада
Грузьке Тростянецька територіальна громада
Грузьке Кролевецька територіальна громада
Грунівка Миропільська територіальна громада
Грунь Лебединська територіальна громада
Грунь Грунська територіальна громада
Грунька Чупахівська територіальна громада
Грушеве Лебединська територіальна громада
Губське Андріяшівська територіальна громада
Гудими Андріяшівська територіальна громада
Гудимівка Лебединська територіальна громада
Гудівщина Шосткинська територіальна громада
Гудове Шалигинська територіальна громада
Гукове Шосткинська територіальна громада
Гуринівка Білопільська територіальна громада
Гусарщина Комишанська територіальна громада
Гута Березівська територіальна громада
Гути Конотопська територіальна громада
Гутко-Ожинка Середино-Будська територіальна громада
Гутницьке Лебединська територіальна громада
Дараганове Недригайлівська територіальна громада
Даценківка Лебединська територіальна громада
Дем'янівка Свеська територіальна громада
Демченкове Середино-Будська територіальна громада
Дептівка Шевченківська територіальна громада
Деражня Ямпільська територіальна громада
Деркачі Лебединська територіальна громада
Деркачівка Вільшанська територіальна громада
Дернове Тростянецька територіальна громада
Дзеркалька Хмелівська територіальна громада
Дич Буринська територіальна громада
Дібрівка Шосткинська територіальна громада
Діброва Ямпільська територіальна громада
Дігтярі Лебединська територіальна громада
Дігтярівка Коровинська територіальна громада
Дігтярне Річківська територіальна громада
Дмитрівка Великописарівська територіальна громада
Дмитрівка Лебединська територіальна громада
Дмитрівка Буринська територіальна громада
Доброславівка Чернеччинська територіальна громада
Добрянське Великописарівська територіальна громада
Довга Лука Липоводолинська територіальна громада
Довгополівка Довгополівська територіальна громада
Довжик Чупахівська територіальна громада
Довжик Дружбівська територіальна громада
Довжик Синівська територіальна громада
Долина Березівська територіальна громада
Долина Тернівська територіальна громада
Дорошенкове Дружбівська територіальна громада
Дорошівка Дружбівська територіальна громада
Дорошівка Путивльська територіальна громада
Доценківка Садівська територіальна громада
Дремлюги Лебединська територіальна громада
Дружба Великописарівська територіальна громада
Дружне Лебединська територіальна громада
Дубина Андріяшівська територіальна громада
Дубинка Дубов’язівська територіальна громада
Дудченки Білопільська територіальна громада
Думівка Краснопільська територіальна громада
Дунаєць Баницька територіальна громада
Духовниче Чупахівська територіальна громада
Дяківка Буринська територіальна громада
Есмань Березівська територіальна громада
Єлисеєнкове Садівська територіальна громада
Ємадикине Шалигинська територіальна громада
Жалківщина Березівська територіальна громада
Жари Путивльська територіальна громада
Жигайлівка Боромлянська територіальна громада
Жигайлівка Дубов’язівська територіальна громада
Житейське Сумська територіальна громада
Житне Довгополівська територіальна громада
Жихове Середино-Будська територіальна громада
Жолдаки Конотопська територіальна громада
Жолоби Грунська територіальна громада
Жолобок Миколаївська територіальна громада (селищна)
Жуківка Буринська територіальна громада
Журавка Юнаківська територіальна громада
Журавка Зноб-Новгородська територіальна громада
Журавне Чернеччинська територіальна громада
Заболотне Шосткинська територіальна громада
Забуги Лебединська територіальна громада
Загірське Сумська територіальна громада
Загребелля Пустовійтівська територіальна громада
Заїзд Великобубнівська територіальна громада
Закаблуки Комишанська територіальна громада
Заклимок Хмелівська територіальна громада
Закроївщина Коровинська територіальна громада
Закубанка Бобрицька територіальна громада
Закумське Садівська територіальна громада
Залатиха Андріяшівська територіальна громада
Залізняк Верхньосироватська територіальна громада
Залісне Чернеччинська територіальна громада
Залужани Охтирська територіальна громада
Залуцьке Хмелівська територіальна громада
Запсілля Миропільська територіальна громада
Зарічне Річківська територіальна громада
Зарічне Тростянецька територіальна громада
Зарічне Путивльська територіальна громада
Заріччя Зноб-Новгородська територіальна громада
Заріччя Хмелівська територіальна громада
Заруддя Бобрицька територіальна громада
Заруцьке Глухівська територіальна громада
Зацарне Бездрицька територіальна громада
Зелена Діброва Свеська територіальна громада
Зелена Роща Садівська територіальна громада
Зелене Річківська територіальна громада
Зелене Недригайлівська територіальна громада
Зелений Гай Великочернеччинська територіальна громада
Зелений Гай Лебединська територіальна громада
Зелений Гай Коровинська територіальна громада
Зеленівщина Довгополівська територіальна громада
Зеленківка Вільшанська територіальна громада
Землянка Березівська територіальна громада
Землянка Дубов’язівська територіальна громада
Зінове Пустовійтівська територіальна громада
Зінове Путивльська територіальна громада
Зноб-Трубчевська Зноб-Новгородська територіальна громада
Зозулине Путивльська територіальна громада
Золотарівка Тростянецька територіальна громада
Зорине Свеська територіальна громада
Зубівка Тростянецька територіальна громада
Зюзюки Бобрицька територіальна громада
Іваниця Недригайлівська територіальна громада
Іванівка Липоводолинська територіальна громада
Іванівка Кириківська територіальна громада
Іванівка Путивльська територіальна громада
Іванівське Путивльська територіальна громада
Івахи Грунська територіальна громада
Івахнівка Верхньосироватська територіальна громада
Іващенкове Березівська територіальна громада
Івот Шосткинська територіальна громада
Івотка Ямпільська територіальна громада
Ігорівка Буринська територіальна громада
Іллінське Путивльська територіальна громада
Імшана Ямпільська територіальна громада
Іонине Баницька територіальна громада
Іскрисківщина Річківська територіальна громада
Їздецьке Великописарівська територіальна громада
Йосипове Білопільська територіальна громада
Кагань Путивльська територіальна громада
Калинівка Довгополівська територіальна громада
Калинівка Конотопська територіальна громада
Калишенкове Вирівська територіальна громада
Каліївка Шосткинська територіальна громада
Кальченки Білопільська територіальна громада
Калюжне Лебединська територіальна громада
Калюжне Баницька територіальна громада
Кам’яне Лебединська територіальна громада
Кам’янецьке Тростянецька територіальна громада
Кам’янка Середино-Будська територіальна громада
Кам’янка Тростянецька територіальна громада
Кандибине Білопільська територіальна громада
Капітанівка Дубов’язівська територіальна громада
Капітанівка Миколаївська територіальна громада (сільська)
Капустинці Синівська територіальна громада
Карабутове Шевченківська територіальна громада
Караван Лебединська територіальна громада
Кардаші Путивльська територіальна громада
Кардашівка Юнаківська територіальна громада
Кардашівка Чернеччинська територіальна громада
Карпенкове Тернівська територіальна громада
Карпеченкове Зноб-Новгородська територіальна громада
Карпилівка Комишанська територіальна громада
Карпці Липоводолинська територіальна громада
Катанське Кириківська територіальна громада
Катеринівка Річківська територіальна громада
Катеринівка Лебединська територіальна громада
Катеринівка Шалигинська територіальна громада
Катеринівка Кириківська територіальна громада
Качанівка Комишанська територіальна громада
Кашпури Бобрицька територіальна громада
Кекине Миколаївська територіальна громада (сільська)
Кердилівщина Лебединська територіальна громада
Кирияківщина Сумська територіальна громада
Кисла Дубина Річківська територіальна громада
Ківшик Тернівська територіальна громада
Кімличка Липоводолинська територіальна громада
Кіндратівка Хотінська територіальна громада
Клепали Буринська територіальна громада
Климентове Охтирська територіальна громада
Клин Недригайлівська територіальна громада
Клишки Шосткинська територіальна громада
Клочківка Березівська територіальна громада
Клюси Синівська територіальна громада
Ключинівка Лебединська територіальна громада
Княжичі Свеська територіальна громада
Князівка Путивльська територіальна громада
Коваленки Білопільська територіальна громада
Ковтунове Шосткинська територіальна громада
Козацьке Бочечківська територіальна громада
Козаче Путивльська територіальна громада
Козельне Вільшанська територіальна громада
Козлівка Путивльська територіальна громада
Козятин Охтирська територіальна громада
Колісники Синівська територіальна громада
Колісникове Роменська територіальна громада
Коломийці Лебединська територіальна громада
Коломійцева Долина Синівська територіальна громада
Колядинець Синівська територіальна громада
Комарицьке Миколаївська територіальна громада (селищна)
Комарівка Чупахівська територіальна громада
Комарівка Есманьська територіальна громада
Комишанка Вільшанська територіальна громада
Комиші Комишанська територіальна громада
Коновали Хмелівська територіальна громада
Коновалик Чупахівська територіальна громада
Коновалове Буринська територіальна громада
Кононенкове Садівська територіальна громада
Кононенкове Пустовійтівська територіальна громада
Копійки Великописарівська територіальна громада
Корабельське Чернеччинська територіальна громада
Коренівка Чернечослобідська територіальна громада
Кореньок Есманьська територіальна громада
Коржі Довгополівська територіальна громада
Коритище Коровинська територіальна громада
Коровинці Коровинська територіальна громада
Королівщина Довгополівська територіальна громада
Корольки Путивльська територіальна громада
Корчаківка Юнаківська територіальна громада
Корчани Лебединська територіальна громада
Коршачина Річківська територіальна громада
Косарівщина Хмелівська територіальна громада
Косенки Коровинська територіальна громада
Косинське Дружбівська територіальна громада
Косівщина Садівська територіальна громада
Костів Лебединська територіальна громада
Костяни Синівська територіальна громада
Костянтинів Недригайлівська територіальна громада
Костянтинівка Хотінська територіальна громада
Котенки Білопільська територіальна громада
Котівка Путивльська територіальна громада
Коханівка Дубов’язівська територіальна громада
Коцупіївка Липоводолинська територіальна громада
Кочерги Путивльська територіальна громада
Кошари Шевченківська територіальна громада
Кравченкове Баницька територіальна громада
Кравченкове Білопільська територіальна громада
Крамчанка Великописарівська територіальна громада
Красичка Середино-Будська територіальна громада
Красне Дубов’язівська територіальна громада
Красне Путивльська територіальна громада
Красноярське Зноб-Новгородська територіальна громада
Кренидівка Зноб-Новгородська територіальна громада
Кривенкове Березівська територіальна громада
Кривоносівка Зноб-Новгородська територіальна громада
Крижик Білопільська територіальна громада
Криничне Тростянецька територіальна громада
Кровне Юнаківська територіальна громада
Кропивинці Довгополівська територіальна громада
Кружок Путивльська територіальна громада
Крупець Шосткинська територіальна громада
Кубареве Путивльська територіальна громада
Кубракове Буринська територіальна громада
Куданівка Лебединська територіальна громада
Кударі Комишанська територіальна громада
Кудоярове Зноб-Новгородська територіальна громада
Кудряве Чернеччинська територіальна громада
Куземин Грунська територіальна громада
Кузьки Конотопська територіальна громада
Кузьменкове Бобрицька територіальна громада
Кулики Лебединська територіальна громада
Куличка Лебединська територіальна громада
Кулішівка Недригайлівська територіальна громада
Куплеваха Липоводолинська територіальна громада
Курасове Миколаївська територіальна громада (селищна)
Курган Лебединська територіальна громада
Курдюмівка Шосткинська територіальна громада
Курдюмове Путивльська територіальна громада
Курилівка Лебединська територіальна громада
Курилівка Дубов’язівська територіальна громада
Курмани Коровинська територіальна громада
Кустине Зноб-Новгородська територіальна громада
Кучерівка Есманьська територіальна громада
Кушкине Березівська територіальна громада
Кушніри Вільшанська територіальна громада
Лаврове Недригайлівська територіальна громада
Лантратівка Чупахівська територіальна громада
Латишівка Путивльська територіальна громада
Лахнівщина Коровинська територіальна громада
Лебедєве Дубов’язівська територіальна громада
Левондівка Бобрицька територіальна громада
Левченки Довгополівська територіальна громада
Легуші Липоводолинська територіальна громада
Лимареве Комишанська територіальна громада
Линове Путивльська територіальна громада
Линтварівка Миколаївська територіальна громада (сільська)
Липівка Липоводолинська територіальна громада
Липівське Липоводолинська територіальна громада
Липняк Великочернеччинська територіальна громада
Лисе Чупахівська територіальна громада
Лисогубівка Вирівська територіальна громада
Литовка Чернеччинська територіальна громада
Лифине Лебединська територіальна громада
Лікарівщина Вільшанська територіальна громада
Лікарське Миколаївська територіальна громада (сільська)
Лісківщина Андріяшівська територіальна громада
Лісне Шосткинська територіальна громада
Лісне Зноб-Новгородська територіальна громада
Лісне Ямпільська територіальна громада
Лісова Поляна Середино-Будська територіальна громада
Лобківка Конотопська територіальна громада
Лободівщина Лебединська територіальна громада
Лозове Краснопільська територіальна громада
Лозово-Грушеве Лебединська територіальна громада
Локня Андріяшівська територіальна громада
Локня Юнаківська територіальна громада
Ломленка Свеська територіальна громада
Лохня Миколаївська територіальна громада (селищна)
Луг Середино-Будська територіальна громада
Лугівка Великописарівська територіальна громада
Лугове Низівська територіальна громада
Лужки Есманьська територіальна громада
Лукашенкове Середино-Будська територіальна громада
Лукашівка Великописарівська територіальна громада
Лукашове Бобрицька територіальна громада
Луки Недригайлівська територіальна громада
Лутище Чернеччинська територіальна громада
Луценкове Андріяшівська територіальна громада
Луциківка Миколаївська територіальна громада (селищна)
Лучка Липоводолинська територіальна громада
Лучка Тростянецька територіальна громада
Лушники Шосткинська територіальна громада
Любахове Зноб-Новгородська територіальна громада
Любачеве Садівська територіальна громада
Люджа Тростянецька територіальна громада
Люте Зноб-Новгородська територіальна громада
Ляшки Лебединська територіальна громада
Мазівка Путивльська територіальна громада
Мазне Тернівська територіальна громада
Майдаки Лебединська територіальна громада
Майське Кириківська територіальна громада
Майське Ямпільська територіальна громада
Макіївське Липоводолинська територіальна громада
Макове Шосткинська територіальна громада
Максимівщина Річківська територіальна громада
Мала Корчаківка Юнаківська територіальна громада
Мала Павлівка Комишанська територіальна громада
Мала Рибиця Миропільська територіальна громада
Мала Слобідка Есманьська територіальна громада
Мале Бобрицька територіальна громада
Малий Бобрик Верхньосироватська територіальна громада
Малий Вистороп Лебединська територіальна громада
Малий Самбір Шевченківська територіальна громада
Малі Бубни Довгополівська територіальна громада
Малі Будки Коровинська територіальна громада
Малі Вільми Садівська територіальна громада
Малушине Путивльська територіальна громада
Малярівщина Бобрицька територіальна громада
Манухівка Путивльська територіальна громада
Манчичі Чернеччинська територіальна громада
Маньки Лебединська територіальна громада
Мар’ївка Миколаївська територіальна громада (сільська)
Мар’янівка Вирівська територіальна громада
Мар’янівка Липоводолинська територіальна громада
Мар’янівка Білопільська територіальна громада
Маракучка Кириківська територіальна громада
Марківка Миколаївська територіальна громада (селищна)
Марківське Бобрицька територіальна громада
Мартинівка Тростянецька територіальна громада
Мартинці Лебединська територіальна громада
Марусенкове Лебединська територіальна громада
Марченки Краснопільська територіальна громада
Марчихина Буда Свеська територіальна громада
Маршали Недригайлівська територіальна громада
Масензівка Березівська територіальна громада
Масиків Шосткинська територіальна громада
Матлахове Великобубнівська територіальна громада
Мацкове Баницька територіальна громада
Мачулища Путивльська територіальна громада
Машарі Миколаївська територіальна громада (селищна)
Машкове Тростянецька територіальна громада
Мащанка Тростянецька територіальна громада
Межиріч Лебединська територіальна громада
Мелешківка Коровинська територіальна громада
Мельники Андріяшівська територіальна громада
Мельники Синівська територіальна громада
Мельникове Липоводолинська територіальна громада
Мельня Вирівська територіальна громада
Мелячиха Річківська територіальна громада
Мефедівка Зноб-Новгородська територіальна громада
Микитівка Свеська територіальна громада
Микитівка Тростянецька територіальна громада
Микитське Дружбівська територіальна громада
Микільське Великочернеччинська територіальна громада
Миколаївка Довгополівська територіальна громада
Миколаївка Комишанська територіальна громада
Миколаївка Миколаївська територіальна громада (сільська)
Миколаївка Буринська територіальна громада
Миколаївка-Тернівська Білопільська територіальна громада
Миколаївське Довгополівська територіальна громада
Миловидівка Степанівська територіальна громада
Мирлоги Річківська територіальна громада
Мирне Чернеччинська територіальна громада
Мирне Лебединська територіальна громада
Мирне Кириківська територіальна громада
Миронівка Шосткинська територіальна громада
Миронівщина Лебединська територіальна громада
Миропілля Миропільська територіальна громада
Михайленкове Чернеччинська територіальна громада
Михайлівка Лебединська територіальна громада
Михайлівка Буринська територіальна громада
Михайлівка Краснопільська територіальна громада
Михайло-Ганнівка Шевченківська територіальна громада
Мишутине Путивльська територіальна громада
Мінакове Путивльська територіальна громада
Мірки Вільшанська територіальна громада
Могриця Великочернеччинська територіальна громада
Мозкове Краснопільська територіальна громада
Мозкове Боромлянська територіальна громада
Мокіївка Великобубнівська територіальна громада
Молодецьке Грунська територіальна громада
Молодівка Чернечослобідська територіальна громада
Мороча Білопільська територіальна громада
Москаленки Глухівська територіальна громада
Москаленки Білопільська територіальна громада
Москалівка Бобрицька територіальна громада
Москалівщина Садівська територіальна громада
Москівщина Довгополівська територіальна громада
Московське Шосткинська територіальна громада
Московське Липоводолинська територіальна громада
Московський Бобрик Лебединська територіальна громада
Мостище Кролевецька територіальна громада
Мошенка Чернеччинська територіальна громада
Мукіївка Миколаївська територіальна громада (селищна)
Муравейня Есманьська територіальна громада
Мухувате Коровинська територіальна громада
Набережне Боромлянська територіальна громада
Нагірнівка Білопільська територіальна громада
Над’ярне Миколаївська територіальна громада (сільська)
Надточієве Садівська територіальна громада
Нарбутівка Березівська територіальна громада
Наумівка Краснопільська територіальна громада
Некрасове Баницька територіальна громада
Нелени Недригайлівська територіальна громада
Немудруї Вільшанська територіальна громада
Ненадіївка Довгополівська територіальна громада
Неплатине Комишанська територіальна громада
Нескучне Річківська територіальна громада
Нестеренки Липоводолинська територіальна громада
Нехаївка Шевченківська територіальна громада
Нечаївка Буринська територіальна громада
Нечаївське Шевченківська територіальна громада
Нижня Сагарівка Буринська територіальна громада
Нижня Сироватка Нижньосироватська територіальна громада
Никонці Садівська територіальна громада
Ницаха Тростянецька територіальна громада
Ніжинське Кролевецька територіальна громада
Нова Гребля Андріяшівська територіальна громада
Нова Гута Середино-Будська територіальна громада
Нова Олександрівка Буринська територіальна громада
Нова Січ Юнаківська територіальна громада
Нова Слобода Путивльська територіальна громада
Нова Шарпівка Путивльська територіальна громада
Новгородське Боромлянська територіальна громада
Нове Чупахівська територіальна громада
Нове Вирівська територіальна громада
Новеньке Юнаківська територіальна громада
Новий Мир Буринська територіальна громада
Новицьке Андріяшівська територіальна громада
Нові Вирки Білопільська територіальна громада
Нові Гончарі Путивльська територіальна громада
Новоандріївка Білопільська територіальна громада
Нововасилівка Зноб-Новгородська територіальна громада
Нововолодимирівка Середино-Будська територіальна громада
Новодмитрівка Краснопільська територіальна громада
Новоіванівка Білопільська територіальна громада
Новокалинівка Бобрицька територіальна громада
Новомиколаївка Хотінська територіальна громада
Новомихайлівка Степанівська територіальна громада
Новомутин Бочечківська територіальна громада
Новопетрівка Білопільська територіальна громада
Новопетрівка Бобрицька територіальна громада
Новопостроєне Чупахівська територіальна громада
Новоселиця Верхньосироватська територіальна громада
Новоселівка Лебединська територіальна громада
Новоселівка Тростянецька територіальна громада
Новоселівка Конотопська територіальна громада
Новосеменівка Липоводолинська територіальна громада
Новосільське Лебединська територіальна громада
Новосуханівка Степанівська територіальна громада
Новоукраїнка Тростянецька територіальна громада
Нотаріусівка Буринська територіальна громада
Об’єднане Дружбівська територіальна громада
Облоги Низівська територіальна громада
Обложки Березівська територіальна громада
Ободи Річківська територіальна громада
Ображіївка Шосткинська територіальна громада
Овдянське Лебединська територіальна громада
Овеча Коровинська територіальна громада
Овлаші Довгополівська територіальна громада
Оводівка Тростянецька територіальна громада
Овчаренки Комишанська територіальна громада
Одрадне Березівська територіальна громада
Озаричі Вирівська територіальна громада
Озера Комишанська територіальна громада
Окіп Ямпільська територіальна громада
Окіп Путивльська територіальна громада
Окіп Краснопільська територіальна громада
Олександрів Великописарівська територіальна громада
Олександрівка Лебединська територіальна громада
Олександрівка Степанівська територіальна громада
Олександрівка Миколаївська територіальна громада (селищна)
Олександрівка Буринська територіальна громада
Олександрівське Ямпільська територіальна громада
Олександрія Миропільська територіальна громада
Олексенки Білопільська територіальна громада
Олексенкове Лебединська територіальна громада
Олексине Тростянецька територіальна громада
Олексіївка Хотінська територіальна громада
Олексіївка Лебединська територіальна громада
Олексіївка Бобрицька територіальна громада
Оленинське Чупахівська територіальна громада
Олешня Чупахівська територіальна громада
Олещенкове Липоводолинська територіальна громада
Олине Ямпільська територіальна громада
Ольгине Ямпільська територіальна громада
Омелькове Недригайлівська територіальна громада
Омельченки Річківська територіальна громада
Ополонське Низівська територіальна громада
Оріхівка Путивльська територіальна громада
Орлів Яр Свеська територіальна громада
Орлівка Свеська територіальна громада
Осоївка Краснопільська територіальна громада
Остроушки Шосткинська територіальна громада
Очкине Зноб-Новгородська територіальна громада
П’ятидуб Вільшанська територіальна громада
П’яткине Чупахівська територіальна громада
Павленкове Лебединська територіальна громада
Павленкове Білопільська територіальна громада
Павлівка Річківська територіальна громада
Павлівське Білопільська територіальна громада
Павлючки Садівська територіальна громада
Падалки Лебединська територіальна громада
Палащенкове Дружбівська територіальна громада
Паліївка Ямпільська територіальна громада
Панасівка Липоводолинська територіальна громада
Панченки Лебединська територіальна громада
Папірня Ямпільська територіальна громада
Парфили Лебединська територіальна громада
Пархомівка Боромлянська територіальна громада
Пасіки Чупахівська територіальна громада
Пасьовини Червоненська територіальна громада
Патріотівка Лебединська територіальна громада
Пашкине Лебединська територіальна громада
Пащенкове Миколаївська територіальна громада (селищна)
Пекарі Шевченківська територіальна громада
Первомайське Березівська територіальна громада
Перекір Коровинська територіальна громада
Перекопівка Андріяшівська територіальна громада
Переліски Лебединська територіальна громада
Перелуг Комишанська територіальна громада
Перемога Чернеччинська територіальна громада
Перемога Середино-Будська територіальна громада
Перемога Баницька територіальна громада
Пересипки Путивльська територіальна громада
Перетічки Коровинська територіальна громада
Перехрестівка Бобрицька територіальна громада
Перехрестівка Миколаївська територіальна громада (сільська)
Перше Травня Хотінська територіальна громада
Перше Травня Березівська територіальна громада
Перше Травня Миколаївська територіальна громада (селищна)
Першотравневе Боромлянська територіальна громада
Першотравневе Дубов’язівська територіальна громада
Першотравневе Миколаївська територіальна громада (селищна)
Петрушівка Краснопільська територіальна громада
Печини Тростянецька територіальна громада
Печище Садівська територіальна громада
Пигарівка Середино-Будська територіальна громада
Пилівка Чернеччинська територіальна громада
Пирогівка Шосткинська територіальна громада
Писарівка Хотінська територіальна громада
Пищикове Путивльська територіальна громада
Північне Лебединська територіальна громада
Підлипне Конотопська територіальна громада
Підліснівка Степанівська територіальна громада
Підлозіївка Чернеччинська територіальна громада
Підопригори Лебединська територіальна громада
Підставки Синівська територіальна громада
Підсулля Лебединська територіальна громада
Піски Довгополівська територіальна громада
Піски Охтирська територіальна громада
Піски Буринська територіальна громада
Пісківка Лебединська територіальна громада
Пішкове Путивльська територіальна громада
Піщане Сумська територіальна громада
Піщане Миколаївська територіальна громада (селищна)
Плавинище Пустовійтівська територіальна громада
Пластюки Грунська територіальна громада
Плахівка Путивльська територіальна громада
Плетньове Лебединська територіальна громада
Плотникове Путивльська територіальна громада
Плужникове Великобубнівська територіальна громада
Побиванка Липоводолинська територіальна громада
Погожа Криниця Бобрицька територіальна громада
Погреби Довгополівська територіальна громада
Погребки Шосткинська територіальна громада
Поділ Охтирська територіальна громада
Подільки Синівська територіальна громада
Пожня Великописарівська територіальна громада
Поліське Зноб-Новгородська територіальна громада
Пологи Чернеччинська територіальна громада
Полошки Глухівська територіальна громада
Полтавка Дубов’язівська територіальна громада
Польове Недригайлівська територіальна громада
Поляне Тростянецька територіальна громада
Помірки Лебединська територіальна громада
Пономаренки Великописарівська територіальна громада
Попелівщина Чернеччинська територіальна громада
Попівка Великописарівська територіальна громада
Попівка Вирівська територіальна громада
Попівка Бобрицька територіальна громада
Попівщина Березівська територіальна громада
Попівщина Бобрицька територіальна громада
Порохонь Середино-Будська територіальна громада
Посад Великобубнівська територіальна громада
Постольне Миколаївська територіальна громада (сільська)
Потапівка Есманьська територіальна громада
Потопиха Синівська територіальна громада
Почепці Путивльська територіальна громада
Правдюки Пустовійтівська територіальна громада
Привілля Глухівська територіальна громада
Привокзальне Конотопська територіальна громада
Прилужжя Бочечківська територіальна громада
Присеймів’я Вирівська територіальна громада
Пристайлове Лебединська територіальна громада
Пристань Охтирська територіальна громада
Протопопівщина Лебединська територіальна громада
Пруди Путивльська територіальна громада
Прудище Ямпільська територіальна громада
Птиче Миколаївська територіальна громада (селищна)
Пустовійтівка Пустовійтівська територіальна громада
Пустогород Есманьська територіальна громада
Пушкарівка Великочернеччинська територіальна громада
Пушкарщина Недригайлівська територіальна громада
Пшінчине Хмелівська територіальна громада
Радчуки Лебединська територіальна громада
Радьківка Юнаківська територіальна громада
Раки Конотопська територіальна громада
Ракова Січ Коровинська територіальна громада
Рев’якине Путивльська територіальна громада
Реви Вільшанська територіальна громада
Ревки Лебединська територіальна громада
Реутинці Кролевецька територіальна громада
Ржане Свеська територіальна громада
Рибальське Грунська територіальна громада
Риботень Чернеччинська територіальна громада
Рибці Юнаківська територіальна громада
Рижівка Річківська територіальна громада
Рівне Путивльська територіальна громада
Ріг Середино-Будська територіальна громада
Рідне Кириківська територіальна громада
Ріпки Великобубнівська територіальна громада
Річки Річківська територіальна громада
Рогинці Великобубнівська територіальна громада
Рогізне Річківська територіальна громада
Родіонівка Свеська територіальна громада
Рождественське Ямпільська територіальна громада
Рожковичі Середино-Будська територіальна громада
Розсохувате Чупахівська територіальна громада
Розсоші Великописарівська територіальна громада
Рокитне Дубов’язівська територіальна громада
Романчукове Чернечослобідська територіальна громада
Романькове Дружбівська територіальна громада
Ромашкове Середино-Будська територіальна громада
Ростов Ямпільська територіальна громада
Ротівка Путивльська територіальна громада
Роща Путивльська територіальна громада
Рубани Грунська територіальна громада
Рубанка Коровинська територіальна громада
Руда Лебединська територіальна громада
Руда Миколаївська територіальна громада (селищна)
Руденка Свеська територіальна громада
Руденкове Білопільська територіальна громада
Рудка Миколаївська територіальна громада (селищна)
Руднєве Путивльська територіальна громада
Руднівка Юнаківська територіальна громада
Рудня Середино-Будська територіальна громада
Рудоман Липоводолинська територіальна громада
Русанівка Липоводолинська територіальна громада
Рябина Кириківська територіальна громада
Рябівка Тростянецька територіальна громада
Рябушки Лебединська територіальна громада
Савелове Тростянецька територіальна громада
Савенки Лебединська територіальна громада
Савойське Бочечківська територіальна громада
Савойське Бобрицька територіальна громада
Садки Чупахівська територіальна громада
Садки Юнаківська територіальна громада
Садове Довгополівська територіальна громада
Садове Білопільська територіальна громада
Саєве Вільшанська територіальна громада
Саї Липоводолинська територіальна громада
Сакуниха Коровинська територіальна громада
Салогубівка Довгополівська територіальна громада
Салтикове Дубов’язівська територіальна громада
Самара Миколаївська територіальна громада (селищна)
Самотоївка Краснопільська територіальна громада
Сапушине Буринська територіальна громада
Сарнавщина Вирівська територіальна громада
Сафонівка Путивльська територіальна громада
Саханське Бобрицька територіальна громада
Сахарове Путивльська територіальна громада
Сахни Бочечківська територіальна громада
Сваркове Шалигинська територіальна громада
Свірж Шосткинська територіальна громада
Світівщина Бобрицька територіальна громада
Свобода Путивльська територіальна громада
Северинівка Миколаївська територіальна громада (сільська)
Селезнівка Путивльська територіальна громада
Селище Вирівська територіальна громада
Селище Лебединська територіальна громада
Семенівка Баницька територіальна громада
Семенівка Липоводолинська територіальна громада
Семенівка Лебединська територіальна громада
Семереньки Тростянецька територіальна громада
Сергіївка Білопільська територіальна громада
Сидорівка Есманьська територіальна громада
Сидорова Яруга Великописарівська територіальна громада
Симонівка Садівська територіальна громада
Синенкове Пустовійтівська територіальна громада
Синівка Синівська територіальна громада
Синяк Річківська територіальна громада
Сиром’ятникове Путивльська територіальна громада
Ситне Середино-Будська територіальна громада
Ситники Лебединська територіальна громада
Сім’янівка Дубов’язівська територіальна громада
Сімейкине Путивльська територіальна громада
Сінне Миропільська територіальна громада
Сіренки Лебединська територіальна громада
Сіробабине Лебединська територіальна громада
Скелька Грунська територіальна громада
Склярівка Миколаївська територіальна громада (сільська)
Скобичівське Ямпільська територіальна громада
Скрипалі Пустовійтівська територіальна громада
Скрягівка Тростянецька територіальна громада
Скуносове Путивльська територіальна громада
Сліпород Глухівська територіальна громада
Слобідка Синівська територіальна громада
Слобода Лебединська територіальна громада
Слобода Буринська територіальна громада
Слоут Березівська територіальна громада
Смикарівка Есманьська територіальна громада
Сміле Хмелівська територіальна громада
Смолине Есманьська територіальна громада
Смоляниківка Білопільська територіальна громада
Сніжки Чернечослобідська територіальна громада
Собич Шосткинська територіальна громада
Собичеве Шосткинська територіальна громада
Соборне Чупахівська територіальна громада
Совинка Дубов’язівська територіальна громада
Соколине Миколаївська територіальна громада (сільська)
Солдатське Великописарівська територіальна громада
Солідарне Садівська територіальна громада
Соловйове Путивльська територіальна громада
Солотвине Шосткинська територіальна громада
Соляники Річківська територіальна громада
Сонцеве Путивльська територіальна громада
Сонячне Чернеччинська територіальна громада
Сопич Есманьська територіальна громада
Сорока Чернечослобідська територіальна громада
Сорокине Середино-Будська територіальна громада
Сороковий Клин Ямпільська територіальна громада
Сороколітове Вільшанська територіальна громада
Соснівка Шалигинська територіальна громада
Соснівка Шевченківська територіальна громада
Соснівка Коровинська територіальна громада
Сосонка Охтирська територіальна громада
Софіївка Чупахівська територіальна громада
Софіївка Миколаївська територіальна громада (сільська)
Софіївка Лебединська територіальна громада
Сохани Білопільська територіальна громада
Спадщина Путивльська територіальна громада
Спартак Недригайлівська територіальна громада
Спаське Миколаївська територіальна громада (сільська)
Спірне Великописарівська територіальна громада
Станичне Великописарівська територіальна громада
Станова Тростянецька територіальна громада
Стара Гута Середино-Будська територіальна громада
Стара Іванівка Охтирська територіальна громада
Стара Шарпівка Путивльська територіальна громада
Старе Село Нижньосироватська територіальна громада
Старикове Шалигинська територіальна громада
Старі Вирки Білопільська територіальна громада
Старі Гончарі Путивльська територіальна громада
Старонове Лебединська територіальна громада
Стеблянки Лебединська територіальна громада
Степаненкове Миколаївська територіальна громада (сільська)
Степанівка Свеська територіальна громада
Степанівка Білопільська територіальна громада
Степанівка Степанівська територіальна громада
Степанівка Буринська територіальна громада
Степне Хотінська територіальна громада
Степне Лебединська територіальна громада
Степне Степанівська територіальна громада
Степне Ямпільська територіальна громада
Степове Лебединська територіальна громада
Степурине Бобрицька територіальна громада
Стецьківка Юнаківська територіальна громада
Стінка Верхньосироватська територіальна громада
Столярове Липоводолинська територіальна громада
Стрілецька Пушкарка Великописарівська територіальна громада
Стрільники Путивльська територіальна громада
Стрільцеве Миколаївська територіальна громада (селищна)
Студенок Есманьська територіальна громада
Стукалівка Річківська територіальна громада
Ступки Лебединська територіальна громада
Стягайлівка Липоводолинська територіальна громада
Стягайлівка Зноб-Новгородська територіальна громада
су Річківська територіальна громада
Суворове Путивльська територіальна громада
Сула Садівська територіальна громада
Сулими Хмелівська територіальна громада
Сульське Миколаївська територіальна громада (селищна)
Супруни Лебединська територіальна громада
Супрунівка Миколаївська територіальна громада (селищна)
Сурмачівка Андріяшівська територіальна громада
Сутиски Баницька територіальна громада
Суха Грунь Липоводолинська територіальна громада
Суховерхівка Буринська територіальна громада
Суходіл Есманьська територіальна громада
Сушилине Миколаївська територіальна громада (селищна)
Таборище Зноб-Новгородська територіальна громада
Таранське Вирівська територіальна громада
Тарасенки Синівська територіальна громада
Тарасівка Великописарівська територіальна громада
Тарасівка Кролевецька територіальна громада
Таратутине Краснопільська територіальна громада
Темне Буринська територіальна громада
Терешківка Садівська територіальна громада
Терещенки Білопільська територіальна громада
Тернівка Дубов’язівська територіальна громада
Тиманівка Шосткинська територіальна громада
Тимофіївка Буринська територіальна громада
Тимощенкове Коровинська територіальна громада
Тимченки Вільшанська територіальна громада
Товста Миколаївська територіальна громада (селищна)
Товсте Липоводолинська територіальна громада
Товстодубове Есманьська територіальна громада
Товченикове Путивльська територіальна громада
Токарі Бездрицька територіальна громада
Токарі Лебединська територіальна громада
Томашівка Коровинська територіальна громада
Тополя Есманьська територіальна громада
Топчії Лебединська територіальна громада
Торговиця Шевченківська територіальна громада
Тригуби Лебединська територіальна громада
Троїцьке Середино-Будська територіальна громада
Трохименкове Сумська територіальна громада
Трудове Путивльська територіальна громада
Тулушка Вирівська територіальна громада
Туранівка Ямпільська територіальна громада
Турутине Шевченківська територіальна громада
Тучне Миколаївська територіальна громада (селищна)
Тучне Тростянецька територіальна громада
Тютюнникове Коровинська територіальна громада
Уздиця Баницька територіальна громада
Українка Чернеччинська територіальна громада
Українське Зноб-Новгородська територіальна громада
Уланове Есманьська територіальна громада
Улиця Зноб-Новгородська територіальна громада
Улянівка Шевченківська територіальна громада
Уралове Середино-Будська територіальна громада
Усок Ямпільська територіальна громада
Успенка Буринська територіальна громада
Уцькове Путивльська територіальна громада
Фартушине Вільшанська територіальна громада
Федірки Лебединська територіальна громада
Федотове Хмелівська територіальна громада
Феофілівка Ямпільська територіальна громада
Фесівка Шевченківська територіальна громада
Філонівщина Лебединська територіальна громада
Філонове Вільшанська територіальна громада
Фотовиж Есманьська територіальна громада
Харівка Путивльська територіальна громада
Харківка Есманьська територіальна громада
Харківщина Низівська територіальна громада
Харченки Чернечослобідська територіальна громада
Харченки Лебединська територіальна громада
Хвойне Краснопільська територіальна громада
Хвощова Тростянецька територіальна громада
Хижки Бочечківська територіальна громада
Хилькове Лебединська територіальна громада
Хильчичі Зноб-Новгородська територіальна громада
Хлібороб Середино-Будська територіальна громада
Хмелів Хмелівська територіальна громада
Хмелівка Краснопільська територіальна громада
Ховзівка Путивльська територіальна громада
Ходине Шалигинська територіальна громада
Ходуня Есманьська територіальна громада
Холодівщина Шосткинська територіальна громада
Холодне Тернівська територіальна громада
Холодник Андріяшівська територіальна громада
Хоменкове Липоводолинська територіальна громада
Хомине Великочернеччинська територіальна громада
Хоминці Андріяшівська територіальна громада
Хорол Вільшанська територіальна громада
Хоружівка Недригайлівська територіальна громада
Хотминівка Глухівська територіальна громада
Храпівщина Юнаківська територіальна громада
Хрещатик Хмелівська територіальна громада
Хустянка Чернечослобідська територіальна громада
Хухра Чернеччинська територіальна громада
Цимбалівка Білопільська територіальна громада
Чалищівка Буринська територіальна громада
Чаплищі Путивльська територіальна громада
Чапліївка Шосткинська територіальна громада
Чеберяки Андріяшівська територіальна громада
Чемоданівка Недригайлівська територіальна громада
Черванівка Білопільська територіальна громада
Червлене Лебединська територіальна громада
Червона Діброва Бездрицька територіальна громада
Червона Долина Липоводолинська територіальна громада
Червона Зоря Есманьська територіальна громада
Червона Слобода Коровинська територіальна громада
Червона Слобода Буринська територіальна громада
Червоне Зноб-Новгородська територіальна громада
Червоне Білопільська територіальна громада
Червоне Хмелівська територіальна громада
Червоне Лебединська територіальна громада
Червоне Озеро Путивльська територіальна громада
Червоний Кут Степанівська територіальна громада
Червоний Яр Дубов’язівська територіальна громада
Червоногірка Липоводолинська територіальна громада
Череватівка Білопільська територіальна громада
Черемухівка Лебединська територіальна громада
Черепівка Тернівська територіальна громада
Чернацьке Середино-Будська територіальна громада
Черневе Баницька територіальна громада
Чернецьке Садівська територіальна громада
Чернецьке Лебединська територіальна громада
Чернеча Слобода Чернечослобідська територіальна громада
Чернеччина Краснопільська територіальна громада
Чернеччина Чернеччинська територіальна громада
Чернишки Лебединська територіальна громада
Четвертакове Зноб-Новгородська територіальна громада
Чигин Середино-Будська територіальна громада
Чижикове Довгополівська територіальна громада
Чижикове Ямпільська територіальна громада
Чижове Лебединська територіальна громада
Чирвине Липоводолинська територіальна громада
Чисте Андріяшівська територіальна громада
Чорні Лози Шосткинська територіальна громада
Чорнобривкине Путивльська територіальна громада
Чорноплатове Вирівська територіальна громада
Чуйківка Дружбівська територіальна громада
Чумакове Буринська територіальна громада
Шабалтаєве Грунська територіальна громада
Шакутівщина Березівська територіальна громада
Шалимівка Середино-Будська територіальна громада
Шаповалівка Грунська територіальна громада
Шаповалівка Конотопська територіальна громада
Шаповалове Вільшанська територіальна громада
Шапошникове Садівська територіальна громада
Шатрище Ямпільська територіальна громада
Шевченків Гай Боромлянська територіальна громада
Шевченкове Великописарівська територіальна громада
Шевченкове Шевченківська територіальна громада
Шевченкове Лебединська територіальна громада
Шевченкове Свеська територіальна громада
Шевченкове Березівська територіальна громада
Шевченкове Юнаківська територіальна громада
Шевченкове Буринська територіальна громада
Шилівське Пустовійтівська територіальна громада
Широкий Берег Великописарівська територіальна громада
Ширяєве Путивльська територіальна громада
Шкирманівка Шосткинська територіальна громада
Шкуматове Чернечослобідська територіальна громада
Шкуратівка Білопільська територіальна громада
Шматове Тернівська територіальна громада
Шолудьки Грунська територіальна громада
Шпилівка Низівська територіальна громада
Шпиль Річківська територіальна громада
Шпокалка Буринська територіальна громада
Шпотівка Дубов’язівська територіальна громада
Штанівка Білопільська територіальна громада
Штепівка Лебединська територіальна громада
Шулешівка Путивльська територіальна громада
Шумили Лебединська територіальна громада
Шумське Андріяшівська територіальна громада
Шурове Великописарівська територіальна громада
Щебри Баницька територіальна громада
Щекине Путивльська територіальна громада
Щекинське Бочечківська територіальна громада
Щербинівка Путивльська територіальна громада
Щетини Лебединська територіальна громада
Щоми Комишанська територіальна громада
Юнаківка Юнаківська територіальна громада
Юр’єве Путивльська територіальна громада
Юрівка Шевченківська територіальна громада
Юсупівка Верхньосироватська територіальна громада
Юхти Коровинська територіальна громада
Яблунівка Юнаківська територіальна громада
Яблучне Кириківська територіальна громада
Яганівка Липоводолинська територіальна громада
Якименки Недригайлівська територіальна громада
Якимовичі Бобрицька територіальна громада
Яковенкове Бобрицька територіальна громада
Яловий Окіп Липоводолинська територіальна громада
Ямне Великописарівська територіальна громада
Янченки Білопільська територіальна громада
Ярмолинці Довгополівська територіальна громада
Ярове Чернечослобідська територіальна громада
Яроші Лебединська територіальна громада
Ярошівка Андріяшівська територіальна громада
Ясени Садівська територіальна громада
Ясенове Чернеччинська територіальна громада
Ясенок Краснопільська територіальна громада
Ясна Поляна Середино-Будська територіальна громада
Яснопілля Лебединська територіальна громада
Яснопільщина Липоводолинська територіальна громада
Яструбщина Есманьська територіальна громада
Яцине Путивльська територіальна громада
селище Громади Бюджети Водопостачання
Амбари Річківська територіальна громада
Біловодське Бобрицька територіальна громада
Білозерка Дубов’язівська територіальна громада
Будівельне Глухівська територіальна громада
Варачине Юнаківська територіальна громада
Виноградне Тростянецька територіальна громада
Волинцівське Путивльська територіальна громада
Діброва Хмелівська територіальна громада
Заводське Вирівська територіальна громада
Залізничне Лебединська територіальна громада
Залізничне Вирівська територіальна громада
Зарічне Середино-Будська територіальна громада
Захарівське Верхньосироватська територіальна громада
Зоряне Миколаївська територіальна громада (селищна)
Іволжанське Юнаківська територіальна громада
Калинівка Миколаївська територіальна громада (селищна)
Кам`яне Верхньосироватська територіальна громада
Кияниця Юнаківська територіальна громада
Копилове Буринська територіальна громада
Кошарське Буринська територіальна громада
Леонтіївка Буринська територіальна громада
Лідине Миколаївська територіальна громада (селищна)
Лісне Тростянецька територіальна громада
Лучки Роменська територіальна громада
Мар`їне Юнаківська територіальна громада
Мирне Лебединська територіальна громада
Михайлівське Краснопільська територіальна громада
Неплюєве Ямпільська територіальна громада
Нова Спарта Середино-Будська територіальна громада
Новопетрівка Лебединська територіальна громада
Новослобідське Путивльська територіальна громада
Озерне Тернівська територіальна громада
Партизанське Путивльська територіальна громада
Перемога Білопільська територіальна громада
Першотравневе Лебединська територіальна громада
Питомник Вирівська територіальна громада
Привокзальне Ямпільська територіальна громада
Прогрес Середино-Будська територіальна громада
Рогізне Миколаївська територіальна громада (сільська)
Рудак Середино-Будська територіальна громада
Сад Садівська територіальна громада
Сорочинське Буринська територіальна громада
Тімірязєвка Миколаївська територіальна громада (селищна)
Тополине Дубов’язівська територіальна громада
Черепівка Тернівська територіальна громада
Шевченківка Миколаївська територіальна громада (селищна)
Шевченківське Шевченківська територіальна громада
Перспективний план формування територій громад - графічна частина
станом на 8 вересня 2015 року
 

офіс реформ - СумиВідокремлений підрозділ «Центру розвитку місцевого самоврядування» у Сумській області

м. Суми

пл. Незалежності 3/1, 1 пов.

40000

Хоруженко Олександр

Директор

M: (38050) 912-0278

E: lgdc.sumy@gmail.com

 

Khoruzhenko Oleksandr

Director

Панченко Аліна

Помічник керівника

 

Panchenko Alina

Mgt. Assistant

Івашко Андрій

Бухгалтер

 

Ivashko Andrii

Accountant

Лобова Марина

Юрисконсульт

 

Lobova Maryna

Legal Advisor