Про область

До реформи:

Загальна кількість рад - 490, з них:

  • міських - 19
  • селищних - 32
  • сільських - 439

Об'єднаних територіальних громад включених до проекту розпорядження - 24

Перспективний план, затверджений Кабінетом Міністрів 

Об'єднані громади
12
Перспективні плани
14

об'єднані громади

Перелік вже створених територіальних громад.

Балтська територіальна громада

м. Балтська, Бендзарівська, Козацька, Миронівська, Білинська, Перелітська, Оленівська, Пасатська, Пасицелівська, Коритненська, Кармалюківська, Гольм’янська, Обжильська, Лісничівська, Переймівська, Саражинська, Борсуківська сільські ради

Біляївська територіальна громада

Біляївська міська, Майорівська сільська ради

Великомихайлівська територіальна громада

Великомихайлівська селищна, Новопетрівська, Новоселівська, Полезненська, Гребениківська, Стоянівська, Великокомарівська, Комарівська, Юрківська сільські ради

Затишанська територіальна громада

Затишанська селищна, Торосівська (Ленінська) сільські ради

Коноплянська територіальна громада

Коноплянська, Михайлопільська, Калинівська сільські ради

Красносільська територіальна громада

Красносільська, Свердловська сільські ради

Маразліївська територіальна громада

Маразліївська, Великомарянівська, Широківська сільські ради

Розквітівська територіальна громада

Розквітська, Ставкова, Анатолієвська сільські ради

Тузлівська територіальна громада

Тузлівська, Безім’янська сільські ради

Червоноармійська територіальна громада

Виноградненська, Червоноармійська сільські ради

Ширяївська територіальна громада

Ширяївська селищна, Макарівська, Мар’янівська, Олександрівська, Осинівська сільські ради

Яськівська територіальна громада

Яськівська, Троїцька сільська рада

У Захарівці дізналися про особливості бюджетної та секторальної децентралізації

19 вересня експерти Одеського Центру розвитку місцевого самоврядування взяли участь у виїзному одноденному семінарі, що проводився у смт Захарівка для посадових ...
21 вересня 2017
Читати

В Одеській ОДА обговорили проблемні питання діяльності ОТГ

15 вересня в приміщенні Одеської ОДА відбулася робоча нарада представників об’єднаних територіальних громад Одещини з керівниками структур ОДА соціального ...
19 вересня 2017
Читати

В Одесі пройшли тематичні зустрічі з представниками місцевого самоврядування

14 вересня в Одеському Центрі розвитку місцевого самоврядування відбулись тематичні зустрічі зі слухачами курсів підвищення кваліфікації при Одеському ...
18 вересня 2017
Читати

Нові громади Одещини готуються до виборів 29 жовтня

8 вересня в одеському готелі "Аркадія" відбувся семінар для представників новостворених об'єднаних громад Одеської області "Виборчий процес та ...
8 вересня 2017
Читати

Представники Кіровоградщини вивчали досвід створення ОТГ в Одеській області

Міський голова Новомиргорода Ігор Забажан та Йосипівський сільський голова Валентина Снісаренко взяли участь у зібранні представників органів місцевого ...
5 вересня 2017
Читати
АНОНС! 11-15 вересня у Затоці - всеукраїнська нарада-семінар для представників районного та обласного рівнів самоврядування

АНОНС! 11-15 вересня у Затоці - всеукраїнська нарада-семінар для представників районного та обласного рівнів самоврядування

11-15 вересня, у смт Затока Одеської області відбудеться щорічна всеукраїнська нарада-семінар для представників органів місцевого самоврядування районного та ...
28 серпня 2017
Читати
Уряд вніс зміни до перспективного плану Одеської області

Уряд вніс зміни до перспективного плану Одеської області

Кабінет Міністрів своїм розпорядженням вніс зміни до перспективного плану формування територій громад Одеської області. Про це повідомив на засіданні Уряду ...
23 серпня 2017
Читати

Розпочато відбір учасників до Школи «Стимулювання процесів децентралізації» в Одеській області

ГО “Інститут громадянського суспільства” у співпраці з Програмою Ради Європи “Децентралізація і територіальна консолідація в Україні” оголошує ...
18 серпня 2017
Читати
Розпочато відбір учасників до Школи «Стимулювання процесів децентралізації» в Одеській області

Розпочато відбір учасників до Школи «Стимулювання процесів децентралізації» в Одеській області

ГО “Інститут громадянського суспільства” у співпраці з Програмою Ради Європи “Децентралізація і територіальна консолідація в Україні” ...
18 серпня 2017
Читати
Опорні школи: через спротив до успіху

Опорні школи: через спротив до успіху

Навесні минулого року Міністерство фінансів і МОН запропонували відібрати 24 опорні школи (і заклади, що виконують функції опорних) для «пілотного» проекту. ...
31 липня 2017
Читати

Балтська територіальна громада

м. Балтська, Бендзарівська, Козацька, Миронівська, Білинська, Перелітська, Оленівська, Пасатська, Пасицелівська, Коритненська, Кармалюківська, Гольм’янська, Обжильська, Лісничівська, Переймівська, Саражинська, Борсуківська сільські ради

Біляївська територіальна громада

Біляївська міська, Майорівська сільська ради

Великомихайлівська територіальна громада

Великомихайлівська селищна, Новопетрівська, Новоселівська, Полезненська, Гребениківська, Стоянівська, Великокомарівська, Комарівська, Юрківська сільські ради

Затишанська територіальна громада

Затишанська селищна, Торосівська (Ленінська) сільські ради

Коноплянська територіальна громада

Коноплянська, Михайлопільська, Калинівська сільські ради

Красносільська територіальна громада

Красносільська, Свердловська сільські ради

Маразліївська територіальна громада

Маразліївська, Великомарянівська, Широківська сільські ради

Розквітівська територіальна громада

Розквітська, Ставкова, Анатолієвська сільські ради

Тузлівська територіальна громада

Тузлівська, Безім’янська сільські ради

Червоноармійська територіальна громада

Виноградненська, Червоноармійська сільські ради

Ширяївська територіальна громада

Ширяївська селищна, Макарівська, Мар’янівська, Олександрівська, Осинівська сільські ради

Яськівська територіальна громада

Яськівська, Троїцька сільська рада

Іванівська територіальна громада

Іванівська селищна, Бузинівська, Северинівська сільські ради

Авангардівська територіальна громада

Авангардівська селищна, Прилиманська, Новодолинська, Мар'янівська, Йосипівська, Петродолинська сільські ради

Вигодянська територіальна громада

Вигодянська та Березанська сільські ради

Виноградівська територіальна громада

Виноградівська, Кам’янська, Холмська, Острівненська сільські ради

Вікторівська територіальна громада

Вікторівська, Степанівська, Гуляївська сільські ради

Дальницька територіальна громада

Дальницька, Роксоланівська, Кароліно-Бугазька, Барабойська сільські ради

Овідіопольська територіальна громада

Овідіопольська селищна, Калаглійська, Миколаївська сільські ради

Петрівська територіальна громада

Петрівська, Каїрська, Новомиколаївська, Сербківська сільські ради

Петрівська територіальна громада

Петрівська селищна рада Благоєвська, Павлинська сільські ради

Сергіївська територіальна громада

Сергіївка селищна, Приморська сільська ради

Стрюківська територіальна громада

Стрюківська, Петрівська, Шабельницька сільські ради

Фонтанська територіальна громада

Фонтанська, Крижанівська, Новодофінівська сільські ради

Фрунзівська територіальна громада

Фрунзівська селищна, Василівська, Мар’янівська, Йосипівська, Карабанівська, Росіянівська, Павлівська, Войничівська сільські ради

Червонознам’янська територіальна громада

Радіснинська селищна, Червонознам’янська, Баранівська, Білчанська сільські ради

місто Громади Бюджети Водопостачання
Бiляївка Біляївська територіальна громада
Балта Балтська територіальна громада
Одеса‎
смт Громади Бюджети Водопостачання
Велика Михайлівка Великомихайлівська територіальна громада
Затишшя Затишанська територіальна громада
Ширяєве Ширяївська територіальна громада
село Громади Бюджети Водопостачання
Акулинівка Балтська територіальна громада
Анатолівка Розквітівська територіальна громада
Андріяшівка Балтська територіальна громада
Антонівка Розквітівська територіальна громада
Артема Великомихайлівська територіальна громада
Багачеве Великомихайлівська територіальна громада
Безім’янка Тузлівська територіальна громада
Бендзари Балтська територіальна громада
Березівка Балтська територіальна громада
Бессарабка Великомихайлівська територіальна громада
Білине Балтська територіальна громада
Богунове Коноплянська територіальна громада
Борсуки Балтська територіальна громада
Вакарське Великомихайлівська територіальна громада
Василівка Великомихайлівська територіальна громада
Великокомарівка Великомихайлівська територіальна громада
Великомар’янівка Маразліївська територіальна громада
Весела Балка Тузлівська територіальна громада
Веселе Розквітівська територіальна громада
Веселе Тузлівська територіальна громада
Виноградівка Ширяївська територіальна громада
Виноградне Червоноармійська територіальна громада
Відрада Балтська територіальна громада
Вовкове Коноплянська територіальна громада
Водяне Великомихайлівська територіальна громада
Гіржове Великомихайлівська територіальна громада
Гірське Великомихайлівська територіальна громада
Гольма Балтська територіальна громада
Гребеники Великомихайлівська територіальна громада
Гребенюки Ширяївська територіальна громада
Григорівка Ширяївська територіальна громада
Грушка Великомихайлівська територіальна громада
Гудевичеве Коноплянська територіальна громада
Данилівка Розквітівська територіальна громада
Джугастрове Коноплянська територіальна громада
Дзержинське Великомихайлівська територіальна громада
Дівоцьке Великомихайлівська територіальна громада
Долинівка Маразліївська територіальна громада
Євтодія Балтська територіальна громада
Зелене Маразліївська територіальна громада
Зелений Гай Балтська територіальна громада
Іллічівка Красносільська територіальна громада
Йосипівка Ширяївська територіальна громада
Калинівка Коноплянська територіальна громада
Канцурове Ширяївська територіальна громада
Кардамичеве Великомихайлівська територіальна громада
Кармалюківка Балтська територіальна громада
Козацьке Балтська територіальна громада
Козлове Коноплянська територіальна громада
Комарівка Великомихайлівська територіальна громада
Конопляне Коноплянська територіальна громада
Коритне Балтська територіальна громада
Корсунці Красносільська територіальна громада
Котовське Розквітівська територіальна громада
Красне Розквітівська територіальна громада
Красносілка Красносільська територіальна громада
Кринички Розквітівська територіальна громада
Кубанка Красносільська територіальна громада
Лебедівка Тузлівська територіальна громада
Лісничівка Балтська територіальна громада
Люботаївка Коноплянська територіальна громада
Майори Біляївська територіальна громада
Макарове Ширяївська територіальна громада
Мар’янівка Ширяївська територіальна громада
Маразліївка Маразліївська територіальна громада
Марціянове Коноплянська територіальна громада
Мирони Балтська територіальна громада
Мирони Балтська територіальна громада
Михайлопіль Коноплянська територіальна громада
Мошняги Балтська територіальна громада
Муратове Великомихайлівська територіальна громада
Нейкове Розквітівська територіальна громада
Немирівське Балтська територіальна громада
Новакове Коноплянська територіальна громада
Новогуляївка Ширяївська територіальна громада
Новокубанка Красносільська територіальна громада
Новомихайлівка Тузлівська територіальна громада
Новопетрівка Великомихайлівська територіальна громада
Новоселівка Великомихайлівська територіальна громада
Обжиле Балтська територіальна громада
Одаї Ширяївська територіальна громада
Олександрівка Ширяївська територіальна громада
Олександро-Вовкове Ширяївська територіальна громада
Олексіївка Маразліївська територіальна громада
Оленівка Балтська територіальна громада
Онорівка Розквітівська територіальна громада
Осинівка Ширяївська територіальна громада
Пасат Балтська територіальна громада
Пасицели Балтська територіальна громада
Перейма Балтська територіальна громада
Перельоти Балтська територіальна громада
Переможне Красносільська територіальна громада
Петрівка Балтська територіальна громада
Платонівка Великомихайлівська територіальна громада
Повстанське Біляївська територіальна громада
Подільці Ширяївська територіальна громада
Полезне Великомихайлівська територіальна громада
Полянка Маразліївська територіальна громада
Рівне Розквітівська територіальна громада
Розквіт Розквітівська територіальна громада
Романівка Маразліївська територіальна громада
Садове Тузлівська територіальна громада
Садове Червоноармійська територіальна громада
Саражинка Балтська територіальна громада
Свердлове Красносільська територіальна громада
Семено-Карпівка Балтська територіальна громада
Семихатки Червоноармійська територіальна громада
Силівка Коноплянська територіальна громада
Соколове Коноплянська територіальна громада
Ставкове Розквітівська територіальна громада
Стоянове Великомихайлівська територіальна громада
Суха Журівка Ширяївська територіальна громада
Тарасівка Коноплянська територіальна громада
Травневе Червоноармійська територіальна громада
Троїцьке Яськівська територіальна громада
Трохимівка Великомихайлівська територіальна громада
Трудолюбівка Ширяївська територіальна громада
Тузли Тузлівська територіальна громада
Улянівка Червоноармійська територіальна громада
Флоринське Ширяївська територіальна громада
Фрасине Великомихайлівська територіальна громада
Харитинівка Балтська територіальна громада
Червоний Агроном Розквітівська територіальна громада
Червоноармійське Червоноармійська територіальна громада
Шерове Коноплянська територіальна громада
Широке Маразліївська територіальна громада
Шутове Розквітівська територіальна громада
Юрківка Великомихайлівська територіальна громада
Яринославка Ширяївська територіальна громада
Яськи Яськівська територіальна громада
Перспективний план формування територій громад - графічна частина
станом на 16 вересня 2015 року
 

Офіс реформВідокремлений підрозділ «Центру розвитку місцевого самоврядування» у Одеській області

м. Одеса

вул. Канатна, 72

65012

Молодожен Юлія

Директор

M: +38 067 701 68 57

E: lgdc.odessa@gmail.com

Molodozhen Yuliia

Director

Пашкова Мілєна

Помічник керівника

 

Pashkova Milena

Mgt. Assistant

Варчук Оксана

Бухгалтер

 

Varchuk Oksana

Accountant

 

Римарчук Сергій

Юрисконсульт

 

Rymarchuk Serhii

Legal Advisor