Житомирська область

Про область

До реформи:

Загальна кількість рад - 631, з них:

  • міських - 12
  • селищних - 40 
  • сільських - 579

Перспективний план, затверджений Кабінетом Міністрів 

Об'єднані громади
32
Перспективні плани
19

об'єднані громади

Перелік вже створених територіальних громад.

Андрушківська територіальна громада

Андрушківська, Василівська, Макарівська, Харліївська сільські ради

Баранівська територіальна громада

Баранівська міська, Полянківська селищна, Берестівська, Вірлянська, Жарівська, Зеремлянська, Йосипівська, Кашперівська, Марківська, Рогачівська, Смолдирівська, Суємецька, Ялишівська сільські ради

Барашівська територіальна громада

Барашівська, Березівська, Бобрицька, Будо-Бобрицька, Ганнопільська, Киянська, Неділищенська, Усолусівська сільські ради

Білокоровицька територіальна громада

Бучманівська, Новобілокоровицька селищні, Білокоровицька сільська ради

Брусилівська територіальна громада

Брусилівська селищна, Водотиївська, Дивинська, Карабачинська, Лазарівська, Містечківська, Морозівська, Новоозерянська, Озерська, Осівецька, Покришівська, Приворотська, Романівська, Скочищенська, Соболівська, Соловіївська, Хомутецька, Яструбеньківська сільські ради

Високівська територіальна громада

Високівська, Забрідська, Городищенська сільські ради

Вишевицька територіальна громада

Вишевицька, Вепринська, Іршанська, Межиріцька сільські ради

Вільська територіальна громада

Вільська, Зороківська, Ксаверівська, Новопільська сільські ради

Городницька територіальна громада

Городницька селищна, Кленівська, Лучицька, Червоновільська сільські ради

Горщиківська територіальна громада

Горщиківська, Вигівська, Давидківська сільські ради

Довбиська територіальна громада

Довбиська селищна, Мар’янівська селищна ради

Дубрівська територіальна громада

Дубрівська, Берестівська, Мокренська, Радулинська, Хижівська сільські ради

Іршанська територіальна громада

Іршанська селищна, Добринська сільська ради

Квітнева територіальна громада

Квітнева, Єрчицька, Почуйківська, Романівська, Ставищенська сільська рада

Корнинська територіальна громада

Корнинська селищна, Лисівська, Лучинська, Турбівська, Сущанська сільські ради

Коростишівська територіальна громада

Коростишівська міська, Більковецька, Віленьківська, Вільнянківська, Здвижківська, Квітнева, Кропивнянська, Щигліївська рада

Краснопільська територіальна громада

Краснопільська, Безпечнянська, Молочківська, Носівська, Стетковецька сільські ради

Лугинська територіальна громада

Лугинська селищна, Будо-Літківська, Калинівська, Красноставська, Остапівська сільські ради

Миропільська територіальна громада

Миропільська селищна, Колодяжненська, Малокозарська сільські ради

Народицька територіальна громада

Народицька селищна, Базарська, Болотницька, В’язівська, Гуто-Мар’ятинська, Закусилівська, Заліська, Ласківська, Межиліська, Мотійківська, Новодорогинська, Норинцівська, Радчанська, Селецька, Стародорогинська, Сухарівська сільські ради

Новоборівська територіальна громада

Новоборівська селищна, Кропивнянська, Небізька, Фасівська, Ягодинська сільські ради

Олевська територіальна громада

Олевська міська, Дружбівська, Новоозерянська селищні, Жубровицька, Журжевицька, Замисловицька, Зольнянська, Зубковицька, Калинівська, Кам’янська, Кишинська, Копищенська, Лопатицька, Майданська, Покровська, Руднє-Бистрянська, Стовпинська, Сущанська, Тепеницька, Хочинська, Юрівська сільські ради

Попільнянська територіальна громада

Попільнянська селищна, Великолісівецька, Голуб’ятинська, Котлярська, Кривенська, Миролюбівська, Новоселицька, Парипська, Попільнянська, Саверецька, Сокільчанська, Строківська, Ходорківська сільські ради

Потіївська територіальна громада

Потіївська, Гуто-Потіївська, Заньківська, Новобудська, Облітківська сільські ради

Семенівська територіальна громада

Іванковецька, Великонизгірецька, Закутинецька, Красівська, Терехівська, Хажинська сільські ради

Станишівська територіальна громада

Станишівська, Зарічанська, Ліщинська, Луківська, Пісківська, Туровецька сільські ради

Тетерівська територіальна громада

Буківська, Денишівська, Корчацька, Тетерівська сільська рада

Ушомирська територіальна громада

Ушомирська, Бондарівська, Калинівська, Купищенська, Поліська, Ришавська сільські ради

Хорошівська територіальна громада

Володарсько-Волинська селищна, Березівська, Грушківська, Давидівська, Дашинська, Дворищенська, Зубринська, Краївщинська, Поромівська, Рижанська, Сколобівська, Суховільська сільські ради

Червоненська територіальна громада

Червоненська селищна, Великомошківецька, Глинівецька, Забарська, Крилівська, Маломошківецька сільські ради

Чижівська територіальна громада

Чижівська, Красилівська, Курчицька, Малоцвілянська сільські ради

Чоповицька територіальна громада

Чоповицька селищна, Барвінківська, Йосипівська, Шевченківська сільські ради

В Горщиківській ОТГ дбають  про розвиток спорту

В Горщиківській ОТГ дбають про розвиток спорту

Не словом, а ділом доводять жителі Горщиківської об’єднаної громади Коростенського району, що вони господарі на власній землі, а спорт – рушійна сила, що ...
18 липня 2017
Читати
П’ять громад отримають фінансову та експертну підтримку від Ради Європи для реалізації місцевих ініціатив

П’ять громад отримають фінансову та експертну підтримку від Ради Європи для реалізації місцевих ініціатив

П’ять українських громад (Баранівка Житомирської області, Чернівці, Кремінна Луганської області, Первомайськ Миколаївської області та Фастів Київської ...
7 липня 2017
Читати

Депутати міської ради надали згоду на добровільне об’єднання територіальних громад

Історичне рішення було ухвалено під час пленарного засідання тринадцятої сесії міської ради сьомого скликання, що відбулося 22 червня. Після переголосування ...
27 червня 2017
Читати

Представники 8 громад Житомирщини переймали досвід розвитку ОТГ Полтавської області

Представники 8 об’єднаних територіальних громад Житомирщини відвідали громади Полтавської області, де переймали досвід створення єдиного ...
27 червня 2017
Читати

В трьох селах Коростенського району відбулися громадські слухання з питань децентралізації

В Коростенському районі в селах Хотинівка, Розтяжин та Іскорость розглядали питання щодо добровільного об’єднання територіальних громад. Розпочала збори ...
22 червня 2017
Читати

Експерти та жителі Тетерівської громади обговорять реформу децентралізації

У Тетерівській об’єднаній територальній громаді відбудеться захід у форматі кіноклубу «Децентралізація – нові можливості». Кіноклуб проходитиме 22 ...
22 червня 2017
Читати

6 шкіл області будуть переформатовані під Новий освітній простір, – Ігор Гундич

Про це повідомив голова Житомирської ОДА Ігор Гундич сьогодні, 20 червня, під час Координаційної зустрічі «Реформа місцевого самоврядування і децентралізація ...
22 червня 2017
Читати

Як мінімум 80 % площі області має бути охоплено ОТГ, – Ігор Гундич

За підсумками 2016 року Житомирщина стала лідером з децентралізації за кількістю створених громад. Планка поставлена – необхідно й надалі тримати марку. Про це ...
22 червня 2017
Читати

Диво в глибинці. Як децентралізація і гроші на місцях підняли рівень життя в низці українських сіл

Завдяки децентралізації до третини українських сіл змогли відремонтувати дитсадки і школи, побудувати нові амбулаторії і навіть встановити вуличне освітлення. ...
8 червня 2017
Читати

Для ЗМІ Житомирщини відбудеться прес-тур у Високівську ОТГ

Для ЗМІ Житомирщини 8 червня відбудеться прес-тур у Високівську об'єднану громаду та населені пункти Черняхівського району, які планують об'єднання. У ...
8 червня 2017
Читати

Андрушківська територіальна громада

Андрушківська, Василівська, Макарівська, Харліївська сільські ради

Баранівська територіальна громада

Баранівська міська, Полянківська селищна, Берестівська, Вірлянська, Жарівська, Зеремлянська, Йосипівська, Кашперівська, Марківська, Рогачівська, Смолдирівська, Суємецька, Ялишівська сільські ради

Барашівська територіальна громада

Барашівська, Березівська, Бобрицька, Будо-Бобрицька, Ганнопільська, Киянська, Неділищенська, Усолусівська сільські ради

Білокоровицька територіальна громада

Бучманівська, Новобілокоровицька селищні, Білокоровицька сільська ради

Брусилівська територіальна громада

Брусилівська селищна, Водотиївська, Дивинська, Карабачинська, Лазарівська, Містечківська, Морозівська, Новоозерянська, Озерська, Осівецька, Покришівська, Приворотська, Романівська, Скочищенська, Соболівська, Соловіївська, Хомутецька, Яструбеньківська сільські ради

Високівська територіальна громада

Високівська, Забрідська, Городищенська сільські ради

Вишевицька територіальна громада

Вишевицька, Вепринська, Іршанська, Межиріцька сільські ради

Вільська територіальна громада

Вільська, Зороківська, Ксаверівська, Новопільська сільські ради

Городницька територіальна громада

Городницька селищна, Кленівська, Лучицька, Червоновільська сільські ради

Горщиківська територіальна громада

Горщиківська, Вигівська, Давидківська сільські ради

Довбиська територіальна громада

Довбиська селищна, Мар’янівська селищна ради

Дубрівська територіальна громада

Дубрівська, Берестівська, Мокренська, Радулинська, Хижівська сільські ради

Іршанська територіальна громада

Іршанська селищна, Добринська сільська ради

Квітнева територіальна громада

Квітнева, Єрчицька, Почуйківська, Романівська, Ставищенська сільська рада

Корнинська територіальна громада

Корнинська селищна, Лисівська, Лучинська, Турбівська, Сущанська сільські ради

Коростишівська територіальна громада

Коростишівська міська, Більковецька, Віленьківська, Вільнянківська, Здвижківська, Квітнева, Кропивнянська, Щигліївська рада

Краснопільська територіальна громада

Краснопільська, Безпечнянська, Молочківська, Носівська, Стетковецька сільські ради

Лугинська територіальна громада

Лугинська селищна, Будо-Літківська, Калинівська, Красноставська, Остапівська сільські ради

Миропільська територіальна громада

Миропільська селищна, Колодяжненська, Малокозарська сільські ради

Народицька територіальна громада

Народицька селищна, Базарська, Болотницька, В’язівська, Гуто-Мар’ятинська, Закусилівська, Заліська, Ласківська, Межиліська, Мотійківська, Новодорогинська, Норинцівська, Радчанська, Селецька, Стародорогинська, Сухарівська сільські ради

Новоборівська територіальна громада

Новоборівська селищна, Кропивнянська, Небізька, Фасівська, Ягодинська сільські ради

Олевська територіальна громада

Олевська міська, Дружбівська, Новоозерянська селищні, Жубровицька, Журжевицька, Замисловицька, Зольнянська, Зубковицька, Калинівська, Кам’янська, Кишинська, Копищенська, Лопатицька, Майданська, Покровська, Руднє-Бистрянська, Стовпинська, Сущанська, Тепеницька, Хочинська, Юрівська сільські ради

Попільнянська територіальна громада

Попільнянська селищна, Великолісівецька, Голуб’ятинська, Котлярська, Кривенська, Миролюбівська, Новоселицька, Парипська, Попільнянська, Саверецька, Сокільчанська, Строківська, Ходорківська сільські ради

Потіївська територіальна громада

Потіївська, Гуто-Потіївська, Заньківська, Новобудська, Облітківська сільські ради

Семенівська територіальна громада

Іванковецька, Великонизгірецька, Закутинецька, Красівська, Терехівська, Хажинська сільські ради

Станишівська територіальна громада

Станишівська, Зарічанська, Ліщинська, Луківська, Пісківська, Туровецька сільські ради

Тетерівська територіальна громада

Буківська, Денишівська, Корчацька, Тетерівська сільська рада

Ушомирська територіальна громада

Ушомирська, Бондарівська, Калинівська, Купищенська, Поліська, Ришавська сільські ради

Хорошівська територіальна громада

Володарсько-Волинська селищна, Березівська, Грушківська, Давидівська, Дашинська, Дворищенська, Зубринська, Краївщинська, Поромівська, Рижанська, Сколобівська, Суховільська сільські ради

Червоненська територіальна громада

Червоненська селищна, Великомошківецька, Глинівецька, Забарська, Крилівська, Маломошківецька сільські ради

Чижівська територіальна громада

Чижівська, Красилівська, Курчицька, Малоцвілянська сільські ради

Чоповицька територіальна громада

Чоповицька селищна, Барвінківська, Йосипівська, Шевченківська сільські ради

Ємільчинська територіальна громада

Ємільчинська селищна, Кулішівська, Медведівська, Степанівська, Середівська, Мокляківська, Сімаківська, Рихальська, Андрієвицька, Варварівська, Сербо-Слобідська, Миколаївська, Осівська, Кривотинська, Великоцвілянська, Березниківська, Сербівська, Сергіївська, Тайківська, Малоглумчанська, Великоглумчанська, Кочичинська, Підлубівська, Рудня-Іванівська сільські ради

Іванопільська територіальна громада

Іванопільська селищна, Жеребківська, Маловолицька, Галіївська сільські ради

Велико-Коровинецька територіальна громада

В.Коровинецька, Вакуленчуківська селищні, Рачківська, П’ятківська сільські ради

Володарсько-Волинська територіальна громада

Володарсько-Волинська селищна, Березівська, Грушківська, Давидівська, Дашинська, Дворищенська, Зубринська, Краївщинська, Поромівська, Рижанська, Сколобівська, Суховільська, Топорищенська, Радицька сільські ради

Житомирська територіальна громада

Житомирська міська, Новогуйвинська селищні, Березівська, , Високопічська, Василівська, Вересівська, Вертокиївська, Глибочанська, Глибочицька, Головенківська, , Заможненська, Зарічанська, Іванівська, Кам’янська, Коднянська, , Левківська, ЛіщинськаЛуківська, Миролюбівська, Озерянківська, Оліївська, Пісківська, Руднє-Городищенська, Садківська, Сінгурівська, Станишівська, , Троянівська, Туровецька сільські ради

Коростенська територіальна громада

Коростенська міська, Кожухівка, Купищенська, Хотинівська, Малозубівщинська, Новаківська, Стремигородська, Берестовецька, Сингаївська, Ходаківська, Каленська, Мединівська, Обиходівська, Сарновицька, Васьковицька, Бехівська, Михайлівська, Межиріцька, Дідковицька, Поліська, Давидківська, Вигівська, Щорсівська сільські ради

Любарська територіальна громада

Любарська селищна, Авратинська, Березівська, Бичівська, Великоволицька, Великобраталівська, Великодеревичівська, Вигнанська, Веселківська, Глезненська, Горопаївська, Гізівщинська, Громадська, Коростківська, Липненська, Малобраталівська, Мотовилівська, Меленецька, Новочорторийська, Старочорторийська, Стрижівська, Пединківська, Привітівська, Панасівська, Юрівська сільські ради

Лісівщинська територіальна громада

Лісівщинська, Ковалівська, Меленівська, Шершнівська, Ставищенська, Холосненська, Веселівська сільські ради

Овруцька територіальна громада

Овруцька міська, Першотравнева селищна, Великофоснянська, Великочернігівська, Гладковицька, Гошівська, Зарічанська, Кирданівська, Невгодівська, Підрудянська, Піщаницька, Покалівська, Раківщинська, Слобідська, Хлуплянська, Черепинська, Шоломківська, Бондарівська, Великохайчанська, Норинська, Колесниківська, Ігнатпільська сільські ради

Радомишльська територіальна громада

Радомишльська міська, Городоцька, Білокриницька селищні, Борщівська, Великорацька, Верлоцька, Забілоцька, Заболотська, Кичкирівська, Котівська, Кочерівська, Краснобірська, Ленінська, Лутівська, Осичківська, Пилиповицька, Раковицька, Чайківська, Макалевицька, Меньківська, Мірчанська, Кримоцька сільські ради

Романівська територіальна громада

Романівська, Биківська селищні, Великокозарська, Врублівська, Годиська, Гордіївська, Камінська, Карвинівська, Нивненська, Ольшанська, Прутівська, Романівська, Садківська, Соболівська , Старочуднівськогутянська, Хижинецька, Червонохатківська, Ягодинська, Ясногородська сільські ради

Ружинська територіальна громада

Ружинська селищна, Березянська, Бистрицька, Бистріївська, Білилівська, Вербівська, Верхівнянська, Вишнівська, Вільнопільська, Вчорайшенська, Голубівська, Городоцька, Дерганівська, Жовтнева, Зарудинецька, Зорянська, Карабчиївська, Княжиківська, Крилівська, Малонизгорецька, Малочернявська, Мовчанівська, Немиринецька, Огіївська, Плосківська, Прибережненська, Рогачівська, Роставицька, Топорівська, Чорнорудська, Шпичинецька, Ягнятинська сільські ради

Словечанська територіальна громада

Словечанська, Левковицька, Листвинська, Лучанківська, Можарівська, Нововелідницька, Черевківська, Бігунська, Гордецька, Усівська сільські ради

Червоноармійська територіальна громада

Червоноармійська селищна, Андріївська, Бабичівська, Великолугівська, В’юнківська, Зеленополянська, Івановицька, Кошелівська, Курненська, Мартинівська, Новозаводська, Очеретянська, Павлівська, Пулино-гутська, Стрибізька, Старомайданська, Соколівська, Теньківська, Тетірська, Ялинівська сільські ради

Чуднівська територіальна громада

Чуднівська міська, Бабушківська, Бейзимівська, Будичанська, Дриглівська, Дубищанська, Карповецька, Кілківська, Красногірська, Красносільська, Вільшанська, Стовпівська, Турчинівська, Тютюнниківська сільські ради

місто Громади Бюджети Водопостачання
Баранівка Баранівська територіальна громада
Житомир‎
Коростишів Коростишівська територіальна громада
Олевськ Олевська територіальна громада
смт Громади Бюджети Водопостачання
Брусилів Брусилівська територіальна громада
Бучмани Білокоровицька територіальна громада
Городниця Городницька територіальна громада
Довбиш Довбиська територіальна громада
Дружба Олевська територіальна громада
Іршанськ Іршанська територіальна громада
Корнин Корнинська територіальна громада
Лугини Лугинська територіальна громада
Мар’янівка Довбиська територіальна громада
Миропіль Миропільська територіальна громада
Народичи Народицька територіальна громада
Нова Борова Новоборівська територіальна громада
Нові Білокоровичі Білокоровицька територіальна громада
Новоозерянка Олевська територіальна громада
Полянка Баранівська територіальна громада
Попільня Попільнянська територіальна громада
Хорошів Хорошівська територіальна громада
Чоповичі Чоповицька територіальна громада
село Громади Бюджети Водопостачання
Адамівка Довбиська територіальна громада
Анастасівка Городницька територіальна громада
Андріївка Олевська територіальна громада
Андрушки Андрушківська територіальна громада
Антонівка Коростишівська територіальна громада
Антонівка Барашівська територіальна громада
Артинськ Олевська територіальна громада
Бабиничі Народицька територіальна громада
Базар Народицька територіальна громада
Бараші Барашівська територіальна громада
Барвінки Чоповицька територіальна громада
Бастова Рудня Барашівська територіальна громада
Батьківщина Народицька територіальна громада
Бацеве Олевська територіальна громада
Безпечна Краснопільська територіальна громада
Берегове Чижівська територіальна громада
Березівка Горщиківська територіальна громада
Березівка Барашівська територіальна громада
Березівка Хорошівська територіальна громада
Березневе Ушомирська територіальна громада
Березовий Груд Лугинська територіальна громада
Берестівка Дубрівська територіальна громада
Берестівка Баранівська територіальна громада
Биків Брусилівська територіальна громада
Бистрі Станишівська територіальна громада
Білки Корнинська територіальна громада
Білокоровичі Білокоровицька територіальна громада
Більківці Коростишівська територіальна громада
Бобрик Коростишівська територіальна громада
Бобрицька Болярка Барашівська територіальна громада
Бобриця Барашівська територіальна громада
Болотниця Народицька територіальна громада
Болярка Олевська територіальна громада
Болячів Брусилівська територіальна громада
Бондарівка Ушомирська територіальна громада
Боровиця Горщиківська територіальна громада
Борок Коростишівська територіальна громада
Браженець Коростишівська територіальна громада
Бродник Народицька територіальна громада
Брониця Городницька територіальна громада
Буглаки Потіївська територіальна громада
Буда - Голубієвичі Народицька територіальна громада
Будилівка Потіївська територіальна громада
Будисько Баранівська територіальна громада
Будки Олевська територіальна громада
Будницьке Чоповицька територіальна громада
Будо-Бобриця Барашівська територіальна громада
Будо-Літки Лугинська територіальна громада
Буки Тетерівська територіальна громада
Булев Народицька територіальна громада
Бухалівщина Корнинська територіальна громада
В’язівка Народицька територіальна громада
Валки Новоборівська територіальна громада
Варварівка Олевська територіальна громада
Василівка Андрушківська територіальна громада
Васьківці Народицька територіальна громада
Велень Ушомирська територіальна громада
Великi Мошкiвцi Червоненська територіальна громада
Велика Чернявка Квітнева територіальна громада
Великі Лісівці Попільнянська територіальна громада
Великі Міньки Народицька територіальна громада
Великі Низгірці Семенівська територіальна громада
Веприн Вишевицька територіальна громада
Верби Барашівська територіальна громада
Вербівка Чижівська територіальна громада
Вересна Дубрівська територіальна громада
Вершина Станишівська територіальна громада
Вигів Горщиківська територіальна громада
Видень Горщиківська територіальна громада
Видумка Коростишівська територіальна громада
Вила Народицька територіальна громада
Вирва Вишевицька територіальна громада
Високе Високівська територіальна громада
Вихля Потіївська територіальна громада
Вишевичi Вишевицька територіальна громада
Вишківка Чижівська територіальна громада
Вишневе Коростишівська територіальна громада
Вишневе Ушомирська територіальна громада
Вишнівка Баранівська територіальна громада
Вишняківка Хорошівська територіальна громада
Вишпіль Вільська територіальна громада
Вівче Потіївська територіальна громада
Відродження Корнинська територіальна громада
Віленька Коростишівська територіальна громада
Вільнянка Коростишівська територіальна громада
Вільськ Вільська територіальна громада
Вільхова Народицька територіальна громада
Вільшка Брусилівська територіальна громада
Вірівка Чижівська територіальна громада
Вірля Баранівська територіальна громада
Водотиї Брусилівська територіальна громада
Володимирівка Баранівська територіальна громада
Волянщина Хорошівська територіальна громада
Ганнівка Народицька територіальна громада
Ганнопіль Барашівська територіальна громада
Гацьківка Новоборівська територіальна громада
Глибочок Баранівська територіальна громада
Глинівці Червоненська територіальна громада
Глухова Лугинська територіальна громада
Голуб’ятин Попільнянська територіальна громада
Голубівка Коростишівська територіальна громада
Голубієвичі Народицька територіальна громада
Городище Високівська територіальна громада
Горщик Горщиківська територіальна громада
Грабівка Станишівська територіальна громада
Грабівка Хорошівська територіальна громада
Грабняк Хорошівська територіальна громада
Грезля Народицька територіальна громада
Гриньки Баранівська територіальна громада
Гришківка Потіївська територіальна громада
Грубське Коростишівська територіальна громада
Грушки Хорошівська територіальна громада
Губенкове Іршанська територіальна громада
Гулянка Ушомирська територіальна громада
Гута Ксаверівська Народицька територіальна громада
Гута-Бобрицька Барашівська територіальна громада
Гута-Добринь Іршанська територіальна громада
Гуто - Мар’ятин Народицька територіальна громада
Гуто-Потіївка Потіївська територіальна громада
Гутянське Чоповицька територіальна громада
Давидівка Хорошівська територіальна громада
Давидки Горщиківська територіальна громада
Давидки Народицька територіальна громада
Данилівка Хорошівська територіальна громада
Дашинка Хорошівська територіальна громада
Дворище Хорошівська територіальна громада
Денишi Тетерівська територіальна громада
Деревищина Баранівська територіальна громада
Держанівка Олевська територіальна громада
Дертка Миропільська територіальна громада
Дехтярка Квітнева територіальна громада
Джерело Олевська територіальна громада
Дивин Брусилівська територіальна громада
Дібрівка Брусилівська територіальна громада
Дібрівське Чижівська територіальна громада
Діброва Олевська територіальна громада
Дітинець Потіївська територіальна громада
Добринь Іршанська територіальна громада
Долинівка Брусилівська територіальна громада
Дорогань Довбиська територіальна громада
Дорогунь Потіївська територіальна громада
Дружбівка Горщиківська територіальна громада
Дубівка Семенівська територіальна громада
Дубники Городницька територіальна громада
Дубовик Потіївська територіальна громада
Дубрівка Дубрівська територіальна громада
Євгенівка Барашівська територіальна громада
Єлизаветівка Коростишівська територіальна громада
Єлизаветпіль Барашівська територіальна громада
Ємилівка Іршанська територіальна громада
Єрчики Квітнева територіальна громада
Жабче Ушомирська територіальна громада
Жари Баранівська територіальна громада
Жерев Народицька територіальна громада
Жовтнівка Хорошівська територіальна громада
Жубровичі Олевська територіальна громада
Жупанівка Горщиківська територіальна громада
Журавлинка Народицька територіальна громада
Журжевичі Олевська територіальна громада
Забара Дубрівська територіальна громада
Забара Червоненська територіальна громада
Забороче Олевська територіальна громада
Забріддя Високівська територіальна громада
Заводне Народицька територіальна громада
Загребля Чоповицька територіальна громада
Заздрівка Хорошівська територіальна громада
Закриниччя Дубрівська територіальна громада
Закусили Народицька територіальна громада
Закутинці Семенівська територіальна громада
Залісся Народицька територіальна громада
Замисловичі Олевська територіальна громада
Заміри Потіївська територіальна громада
Заньки Потіївська територіальна громада
Западня Брусилівська територіальна громада
Зарічани Станишівська територіальна громада
Заріччя Ушомирська територіальна громада
Здвижка Коростишівська територіальна громада
Зелений Гай Хорошівська територіальна громада
Зелений гай Дубрівська територіальна громада
Зеремля Баранівська територіальна громада
Зірка Дубрівська територіальна громада
Знам’янка Хорошівська територіальна громада
Зольня Олевська територіальна громада
Зороків Вільська територіальна громада
Зрубок Дубрівська територіальна громада
Зрубок Баранівська територіальна громада
Зубковичі Олевська територіальна громада
Зубринка Хорошівська територіальна громада
Зятинець Довбиська територіальна громада
Іванівка Баранівська територіальна громада
Іванівка Хорошівська територіальна громада
Іванків Вільська територіальна громада
Іванківці Семенівська територіальна громада
Івановичі Вільська територіальна громада
Іванопіль Ушомирська територіальна громада
Ірша Вишевицька територіальна громада
Ісаківка Новоборівська територіальна громада
Йосипівка Чоповицька територіальна громада
Йосипівка Баранівська територіальна громада
Йосипівка Барашівська територіальна громада
Калинівка Хорошівська територіальна громада
Калинівка Народицька територіальна громада
Калинівка Лугинська територіальна громада
Калинівка Олевська територіальна громада
Калинівка Ушомирська територіальна громада
Кам’яна Гірка Лугинська територіальна громада
Кам’яний Брід Новоборівська територіальна громада
Кам’янка Олевська територіальна громада
Карабачин Брусилівська територіальна громада
Карпилівка Чижівська територіальна громада
Карпилівка Народицька територіальна громада
Катеринівка Тетерівська територіальна громада
Кашперівка Баранівська територіальна громада
Квітневе Квітнева територіальна громада
Квітневе Коростишівська територіальна громада
Кикишівка Семенівська територіальна громада
Киселівка Барашівська територіальна громада
Кишин Олевська територіальна громада
Киянка Барашівська територіальна громада
Клен Потіївська територіальна громада
Кленова Городницька територіальна громада
Климентіївка Баранівська територіальна громада
Клочки Народицька територіальна громада
Ковалівка Олевська територіальна громада
Ковбащина Ушомирська територіальна громада
Ковганівка Брусилівська територіальна громада
Козак Коростишівська територіальна громада
Колодяжне Миропільська територіальна громада
Колосівка Народицька територіальна громада
Копище Олевська територіальна громада
Королівка Корнинська територіальна громада
Корощине Олевська територіальна громада
Корчак Тетерівська територіальна громада
Котівка Червоненська територіальна громада
Котлярка Попільнянська територіальна громада
Кошляки Квітнева територіальна громада
Краївщина Хорошівська територіальна громада
Краківщина Брусилівська територіальна громада
Красилівка Чижівська територіальна громада
Красилівка Коростишівська територіальна громада
Красилівське Чижівська територіальна громада
Красівка Семенівська територіальна громада
Красногірка Хорошівська територіальна громада
Красногірка Ушомирська територіальна громада
Краснопіль Горщиківська територіальна громада
Краснопіль Краснопільська територіальна громада
Краснорічка Новоборівська територіальна громада
Красностав Лугинська територіальна громада
Красуля Дубрівська територіальна громада
Крем’янка Барашівська територіальна громада
Криве Корнинська територіальна громада
Криве Попільнянська територіальна громада
Крилiвка Червоненська територіальна громада
Кринички Станишівська територіальна громада
Кропивенка Хорошівська територіальна громада
Кропивня Коростишівська територіальна громада
Кропивня Новоборівська територіальна громада
Крук Хорошівська територіальна громада
Крупчатка Лугинська територіальна громада
Крученець Вільська територіальна громада
Крушники Чоповицька територіальна громада
Ксаверівка Вільська територіальна громада
Купище Ушомирська територіальна громада
Курганці Хорошівська територіальна громада
Курчицька Гута Чижівська територіальна громада
Курчиця Чижівська територіальна громада
Кутище Чоповицька територіальна громада
Лазарівка Брусилівська територіальна громада
Ласки Народицька територіальна громада
Латаші Народицька територіальна громада
Липине Городницька територіальна громада
Липки Корнинська територіальна громада
Липляни Чоповицька територіальна громада
Липлянщина Народицька територіальна громада
Лисівка Корнинська територіальна громада
Листвинівка Народицька територіальна громада
Лісівщина Станишівська територіальна громада
Ліски Хорошівська територіальна громада
Ліски Олевська територіальна громада
Лісова Поляна Довбиська територіальна громада
Лісове Олевська територіальна громада
Лісове Баранівська територіальна громада
Ліщин Станишівська територіальна громада
Лозниця Народицька територіальна громада
Лопатичі Олевська територіальна громада
Лугинки Лугинська територіальна громада
Лука Станишівська територіальна громада
Луковець Новоборівська територіальна громада
Лучин Корнинська територіальна громада
Лучиця Городницька територіальна громада
Любарка Народицька територіальна громада
Любарська Гута Довбиська територіальна громада
Майдан Олевська територіальна громада
Майдан Барашівська територіальна громада
Майдан-Копищенський Олевська територіальна громада
Макарівка Андрушківська територіальна громада
Малi Мошкiвцi Червоненська територіальна громада
Мала Анастасівка Городницька територіальна громада
Мала Козара Миропільська територіальна громада
Мала Цвіля Чижівська територіальна громада
Малинівка Брусилівська територіальна громада
Малі Гадомці Семенівська територіальна громада
Мар’янівка Хорошівська територіальна громада
Мар’янівка Брусилівська територіальна громада
Марківка Баранівська територіальна громада
Маркова Волиця Попільнянська територіальна громада
Межиліска Народицька територіальна громада
Межирiчка Вишевицька територіальна громада
Мирне Потіївська територіальна громада
Миролюбівка Попільнянська територіальна громада
Мирославль Дубрівська територіальна громада
Мирославль Баранівська територіальна громада
Михайлівка Хорошівська територіальна громада
Михайлівка Олевська територіальна громада
Михайлівка Тетерівська територіальна громада
Михіївка Чижівська територіальна громада
Мишерине Корнинська територіальна громада
Містечко Брусилівська територіальна громада
Млини Баранівська територіальна громада
Млинище Станишівська територіальна громада
Млинок Олевська територіальна громада
Моделів Потіївська територіальна громада
Мокре Дубрівська територіальна громада
Молочки Краснопільська територіальна громада
Морогівка Потіївська територіальна громада
Морозівка Чижівська територіальна громада
Морозівка Брусилівська територіальна громада
Мотійки Народицька територіальна громада
Мотрунки Краснопільська територіальна громада
Мохначка Корнинська територіальна громада
Мошківка Станишівська територіальна громада
Мошківка Ушомирська територіальна громада
Наталія Довбиська територіальна громада
Небіж Новоборівська територіальна громада
Невирівка Хорошівська територіальна громада
Недашківка Народицька територіальна громада
Неділище Барашівська територіальна громада
Нова Буда Потіївська територіальна громада
Нова Мар’янівка Потіївська територіальна громада
Нова Олександрівка Семенівська територіальна громада
Нова Радча Народицька територіальна громада
Нова Рудня Тетерівська територіальна громада
Нова Ушиця Ушомирська територіальна громада
Новий Дорогинь Народицька територіальна громада
Нові Озеряни Брусилівська територіальна громада
Новобратське Чоповицька територіальна громада
Новоолександрівка Барашівська територіальна громада
Новопіль Вільська територіальна громада
Новоселиця Попільнянська територіальна громада
Новосілка Потіївська територіальна громада
Новосілка Барашівська територіальна громада
Ноздрище Народицька територіальна громада
Норинці Народицька територіальна громада
Носівки Краснопільська територіальна громада
Обище Олевська територіальна громада
Облітки Потіївська територіальна громада
Одруби Народицька територіальна громада
Ожгів Довбиська територіальна громада
Озера Брусилівська територіальна громада
Озеряни Олевська територіальна громада
Озерянка Баранівська територіальна громада
Окілок Вільська територіальна громада
Олександрівка Миропільська територіальна громада
Омелівка Хорошівська територіальна громада
Онишпіль Коростишівська територіальна громада
Оржів Народицька територіальна громада
Осика Народицька територіальна громада
Осичне Довбиська територіальна громада
Осівці Брусилівська територіальна громада
Осники Високівська територіальна громада
Остапи Лугинська територіальна громада
Острожок Баранівська територіальна громада
Охотівка Ушомирська територіальна громада
П’ятирічка Дубрівська територіальна громада
Парипси Попільнянська територіальна громада
Перга Олевська територіальна громада
Перелісок Городницька територіальна громада
Перелісянка Городницька територіальна громада
Перемога Вільська територіальна громада
Перлявка Тетерівська територіальна громада
Першотравневе Ушомирська територіальна громада
Пилипо-Кошара Миропільська територіальна громада
Пилипонка Брусилівська територіальна громада
Писарівка Хорошівська територіальна громада
Підостапи Лугинська територіальна громада
Піски Горщиківська територіальна громада
Піски Попільнянська територіальна громада
Піски Станишівська територіальна громада
Покришів Брусилівська територіальна громада
Покровське Олевська територіальна громада
Полівська Гута Хорошівська територіальна громада
Поліське Ушомирська територіальна громада
Попільня Попільнянська територіальна громада
Поромівка Хорошівська територіальна громада
Потіївка Потіївська територіальна громада
Почуйки Квітнева територіальна громада
Прибуток Потіївська територіальна громада
Привороття Брусилівська територіальна громада
Пристанційне Чоповицька територіальна громада
Прихід Городницька територіальна громада
Продубіївка Коростишівська територіальна громада
Пугачівка Ушомирська територіальна громада
Пустельники Корнинська територіальна громада
Пустельники Попільнянська територіальна громада
Радгоспне Корнинська територіальна громада
Радівка Коростишівська територіальна громада
Радогоща Лугинська територіальна громада
Радулин Дубрівська територіальна громада
Радча Народицька територіальна громада
Рижани Хорошівська територіальна громада
Ришавка Ушомирська територіальна громада
Ровба Народицька територіальна громада
Рогачів Баранівська територіальна громада
Розсохівське Народицька територіальна громада
Романівка Брусилівська територіальна громада
Романівка Квітнева територіальна громада
Рубежівка Народицька територіальна громада
Руденька Тетерівська територіальна громада
Рудка Корнинська територіальна громада
Рудка Попільнянська територіальна громада
Рудня Олевська територіальна громада
Рудня Баранівська територіальна громада
Рудня Ушомирська територіальна громада
Рудня – Кам’янка Народицька територіальна громада
Рудня Базарська Народицька територіальна громада
Рудня-Бистра Олевська територіальна громада
Рудня-Гацьківка Новоборівська територіальна громада
Рудня-Замисловицька Олевська територіальна громада
Рудня-Озерянська Олевська територіальна громада
Рудня-Перганська Олевська територіальна громада
Рудня-Ушомирська Ушомирська територіальна громада
Рудня-Фасова Новоборівська територіальна громада
Рудня-Хочинська Олевська територіальна громада
Рудня-Шляхова Хорошівська територіальна громада
Саверці Попільнянська територіальна громада
Савченки Народицька територіальна громада
Садибне Ушомирська територіальна громада
Сантарка Ушомирська територіальна громада
Сарнівка Олевська територіальна громада
Селець Народицька територіальна громада
Семенівка Коростишівська територіальна громада
Семенівка Семенівська територіальна громада
Сердюки Олевська територіальна громада
Середня Баранівська територіальна громада
Сингаї Народицька територіальна громада
Сингаївка Семенівська територіальна громада
Синявка Барашівська територіальна громада
Ситисько Дубрівська територіальна громада
Ситисько Баранівська територіальна громада
Сколобів Хорошівська територіальна громада
Скоморохи Станишівська територіальна громада
Скочище Брусилівська територіальна громада
Славенщина Народицька територіальна громада
Славковиці Народицька територіальна громада
Слобода-В’язівка Народицька територіальна громада
Слобода-Селець Станишівська територіальна громада
Смолдирів Баранівська територіальна громада
Смолка Баранівська територіальна громада
Снитищи Народицька територіальна громада
Соболівка Брусилівська територіальна громада
Сокільча Попільнянська територіальна громада
Соловіївка Брусилівська територіальна громада
Солодирі Хорошівська територіальна громада
Сорочень Барашівська територіальна громада
Соснівка Олевська територіальна громада
Ставище Квітнева територіальна громада
Ставки Хорошівська територіальна громада
Станишівка Станишівська територіальна громада
Станційне Лугинська територіальна громада
Стара Буда Потіївська територіальна громада
Стара Гребля Потіївська територіальна громада
Стара Гута Баранівська територіальна громада
Стара Радча Народицька територіальна громада
Старий Бобрик Новоборівська територіальна громада
Старий Дорогинь Народицька територіальна громада
Старий Кужіль Народицька територіальна громада
Старицьке Брусилівська територіальна громада
Стетківці Краснопільська територіальна громада
Стовпи Дубрівська територіальна громада
Стовпинка Олевська територіальна громада
Стримівщина Чоповицька територіальна громада
Строків Попільнянська територіальна громада
Струмок Ушомирська територіальна громада
Струцівка Коростишівська територіальна громада
Суємці Баранівська територіальна громада
Суслівка Краснопільська територіальна громада
Сухарівка Народицька територіальна громада
Суховоля Хорошівська територіальна громада
Сущани Олевська територіальна громада
Сущанка Корнинська територіальна громада
Табори Баранівська територіальна громада
Тарасівка Станишівська територіальна громада
Таращанка Чижівська територіальна громада
Теклянівка Потіївська територіальна громада
Тепениця Олевська територіальна громада
Теренці Хорошівська територіальна громада
Терехове Семенівська територіальна громада
Теснівка Коростишівська територіальна громада
Теснівка Лугинська територіальна громада
Тетерiвка Тетерівська територіальна громада
Тичків Народицька територіальна громада
Тишів Чоповицька територіальна громада
Томашівка Новоборівська територіальна громада
Торчин Хорошівська територіальна громада
Тригір’я Тетерівська територіальна громада
Турбівка Корнинська територіальна громада
Турова Довбиська територіальна громада
Туровець Станишівська територіальна громада
Турчинка Новоборівська територіальна громада
Улянівка Тетерівська територіальна громада
Усолуси Барашівська територіальна громада
Устинівка Олевська територіальна громада
Ушиця Ушомирська територіальна громада
Ушомир Ушомирська територіальна громада
Фасова Новоборівська територіальна громада
Хажин Семенівська територіальна громада
Харліївка Андрушківська територіальна громада
Хижівка Дубрівська територіальна громада
Хичів Новоборівська територіальна громада
Хмелівка Олевська територіальна громада
Ходорків Корнинська територіальна громада
Ходорків Попільнянська територіальна громада
Ходурки Чижівська територіальна громада
Хом’янка Брусилівська територіальна громада
Хомутець Брусилівська територіальна громада
Хочине Олевська територіальна громада
Христинівка Народицька територіальна громада
Царівка Коростишівська територіальна громада
Червона Воля Городницька територіальна громада
Червоне Народицька територіальна громада
Червоне Червоненська територіальна громада
Чижівка Чижівська територіальна громада
Човнова Хорошівська територіальна громада
Шадура Хорошівська територіальна громада
Шебедиха Олевська територіальна громада
Шевченкове Чоповицька територіальна громада
Шевченкове Барашівська територіальна громада
Щеніїв Високівська територіальна громада
Щербини Вільська територіальна громада
Щигліївка Коростишівська територіальна громада
Юрове Олевська територіальна громада
Яблунівка Хорошівська територіальна громада
Яблунівка Квітнева територіальна громада
Явне Баранівська територіальна громада
Ягодинка Новоборівська територіальна громада
Ягодинка Друга Новоборівська територіальна громада
Яжберень Народицька територіальна громада
Ялинівка Вільська територіальна громада
Ялишів Баранівська територіальна громада
Яструбенька Брусилівська територіальна громада
Яструбна Брусилівська територіальна громада
селище Громади Бюджети Водопостачання
Броди Ушомирська територіальна громада
Відродження Попільнянська територіальна громада
Лугове Олевська територіальна громада
Новопаволоцьке Андрушківська територіальна громада
Скочище Брусилівська територіальна громада
Сновидовичі Олевська територіальна громада
Перспективний план формування територій громад - графічна частина
станом на 12 серпня 2015 року
 

офіс реформВідокремлений підрозділ «Центру розвитку місцевого самоврядування» у Житомирській області

м. Житомир

вул. Михайлівська, 8/1

10014

Невмержицький Василь

Директор

M: (38067) 762-9271

E: lgdc.zhytomyr@gmail.com

 

Nevmerzhytskyi Vasyl

Director

Лихотворик Олена

Бухгалтер

 

Lykhotvoryk Olena

Accountant

Тимошенко Олена

Юрисконсульт

 

Tymoshenko Olena

Legal Advisor