Вінницька область

Про область

До реформи:

Загальна кількість рад - 707, з них:

  • міських - 18
  • селищних - 28
  • сільських - 661

Перспективний план, затверджений Кабінетом Міністрів 

Об'єднані громади
24
Перспективні плани
19

об'єднані громади

Перелік вже створених територіальних громад.

Бабчинецька територіальна громада

Бабчинецька, Вило-Ярузька сільські ради

Барська територіальна громада

Барcька міська, Антонівська сільська ради

Вапнярська територіальна громада

Вапнярська селищна, Колоденська сільська ради

Вороновицька територіальна громада

Вороновицька селищна, Комарівська сільська ради

Дашівська територіальна громада

Дашівська селищна, Білківська, Кальницька, Кантелинська, Копіївська, Купчинецька сільські ради

Джулинська територіальна громада

Джулинська, Чернятська сільські ради

Жданівська територіальна громада

Жданівська, Качанівська сільські ради

Іллінецька територіальна громада

Іллінецька міська, Василівська, Жорницька, Красненьківська, Якубівська, Павлівська, Хрінівська, Жаданівська сільські ради

Калинівська територіальна громада

Калинівська міська, Дружелюбівська сільські ради

Ковалівська територіальна громада

Ковалівська, Воловодівська, Сподахівська, Обідненська, Головеньківська сільські ради

Кунківська територіальна громада

Кунківська, Кузьминецька, Мітлинецька, Носовецька сільські ради

Мельниківська територіальна громада

Мельниківська, Ометинецька сільські ради

Мурафська територіальна громада

Мурафська, Клекотинська сільські ради

Немирівська територіальна громада

Немирівська міська, Байраківська, Медвежанська, Никифоровецька, Стрільчинецька, Язвинківська сільські ради

Оратівська територіальна громада

Оратівська селищна, Рожичнянська, Угарівська сільські ради

Райгородська територіальна громада

Райгородська, Коржівська, Новообиходівська, Семенська сільські ради

Северинівська територіальна громада

Северинівська, Чернятинська сільські ради

Ситковецька територіальна громада

Ситковецька селищна, Вищекропивнянська сільські ради

Сокиринецька територіальна громада

Сокиринецька, Парпуровецька сільські ради

Студенянська територіальна громада

Студенянська, Гонорівська сільські ради

Томашпільська територіальна громада

Томашпільська селищна, Горишківська, Нетребівська, Раківська сільські ради

Тульчинська територіальна громада

Тульчинська міська, Ганнопільська, Дранська, Суворовська, Тиманівська сільські ради

Шпиківська територіальна громада

Шпиківська селищна, Торківська сільська ради

Якушинецька територіальна громада

Якушинецька, Майданська, Ксаверівська сільські ради

На Вінниччині обговорили питання вдосконалення діяльності центрів надання адміністративних послуг

21 червня в приміщенні Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування Вінницької області...
22 червня 2017
Читати

Хороша проектна ідея — ключ до успіху! Відео

19 червня 2017 р. Вінницький ВП ЦРМС зібрав під своїм дахом представників об'єднаних громад з метою навчання їх практичним аспектам підготування проектних ідей і ...
22 червня 2017
Читати

У кожній ОТГ має бути своя пожежна команда

Про це повідомив перший заступник Головного управління ДСНС у Вінницькій області Олег Андрущенко. – Задля безпеки людей важливо, щоб рятувальники встигли ...
20 червня 2017
Читати

Три громади на Вінниччині збираються дооб'єднуватись

Пакет документів на дооб'єднання подали три громади Вінницької області. Завдяки прийнятому закону про дооб'єднання тепер в цих громадах не потрібно проводити ...
20 червня 2017
Читати
Активні громади Вінниччини вивчають основи фандрейзингу і управління проектами

Активні громади Вінниччини вивчають основи фандрейзингу і управління проектами

19 червня представники так званих “проектних офісів” більшості об'єднаних громад Вінниччини спробували себе у ролі проектних менеджерів, поетапно ...
20 червня 2017
Читати

АНОНС! 19 червня у Вінниці - тренінг “Управління проектним циклом” для представників громад Вінничини

19 червня в приміщенні Вінницького ВП ЦРМС відбудеться одноденний тренінг присвячений управлінню проектним циклом. Більша частина тренінгу буде присвячена ...
16 червня 2017
Читати

У столиці Поділля експерти і представники громад ділились думками стосовно ринку землі

14 червня у приміщенні Вінницького ВП ЦРМС відбулась зустріч, головним питанням на якій була земельна реформа. «Чи вміємо управляти землею?» - під цим гаслом ...
16 червня 2017
Читати

На Вінниччині ще в одному селі з’явиться муніципальна поліція

На початку березня Якушинецька ОТГ першою в Україні створила відділення муніципальної поліції. За їх прикладом, для контролю благоустрою, муніципальну поліцію ...
13 червня 2017
Читати

Якою має бути ідеальна громада?

На це питання пробували відповісти 9 червня члени робочої групи, відібрані для роботи над Стратегічним планом розвитку Барської громади підчас першої робочої ...
9 червня 2017
Читати
У Вінниці говорили про перспективи створення нових об'єднаних громад

У Вінниці говорили про перспективи створення нових об'єднаних громад

8 червня в приміщенні Вінницького ВП ЦРМС відбулась зустріч представників громад області, Агенції ррегіонального розвитку Вінничини, Центру підготовки та ...
9 червня 2017
Читати

Бабчинецька територіальна громада

Бабчинецька, Вило-Ярузька сільські ради

Барська територіальна громада

Барcька міська, Антонівська сільська ради

Вапнярська територіальна громада

Вапнярська селищна, Колоденська сільська ради

Вороновицька територіальна громада

Вороновицька селищна, Комарівська сільська ради

Дашівська територіальна громада

Дашівська селищна, Білківська, Кальницька, Кантелинська, Копіївська, Купчинецька сільські ради

Джулинська територіальна громада

Джулинська, Чернятська сільські ради

Жданівська територіальна громада

Жданівська, Качанівська сільські ради

Іллінецька територіальна громада

Іллінецька міська, Василівська, Жорницька, Красненьківська, Якубівська, Павлівська, Хрінівська, Жаданівська сільські ради

Калинівська територіальна громада

Калинівська міська, Дружелюбівська сільські ради

Ковалівська територіальна громада

Ковалівська, Воловодівська, Сподахівська, Обідненська, Головеньківська сільські ради

Кунківська територіальна громада

Кунківська, Кузьминецька, Мітлинецька, Носовецька сільські ради

Мельниківська територіальна громада

Мельниківська, Ометинецька сільські ради

Мурафська територіальна громада

Мурафська, Клекотинська сільські ради

Немирівська територіальна громада

Немирівська міська, Байраківська, Медвежанська, Никифоровецька, Стрільчинецька, Язвинківська сільські ради

Оратівська територіальна громада

Оратівська селищна, Рожичнянська, Угарівська сільські ради

Райгородська територіальна громада

Райгородська, Коржівська, Новообиходівська, Семенська сільські ради

Северинівська територіальна громада

Северинівська, Чернятинська сільські ради

Ситковецька територіальна громада

Ситковецька селищна, Вищекропивнянська сільські ради

Сокиринецька територіальна громада

Сокиринецька, Парпуровецька сільські ради

Студенянська територіальна громада

Студенянська, Гонорівська сільські ради

Томашпільська територіальна громада

Томашпільська селищна, Горишківська, Нетребівська, Раківська сільські ради

Тульчинська територіальна громада

Тульчинська міська, Ганнопільська, Дранська, Суворовська, Тиманівська сільські ради

Шпиківська територіальна громада

Шпиківська селищна, Торківська сільська ради

Якушинецька територіальна громада

Якушинецька, Майданська, Ксаверівська сільські ради

Агрономічненська територіальна громада

Агрономічна, Бохоницька, Медвежо-Вушківська, Ільківська сільські ради

Брацлавська територіальна громада

Брацлавська, Зяньковецька, Новоселівська, Скрицька, Грабовецька, Гриненська, Вишковецька, Марксівська, Вовчоцька, Чуківська, Семенська сільські ради

Бронницька територіальна громада

Бронницька, Грушанська, Мервинецька, Пилипівська, Суботівська, Бандишівська, Ярузька сільські ради

Вендичанська територіальна громада

Вендичанська, Конівська, Кричанівська, Кукавська, Серебринецька, Слідянська, Сугаківська, Тропівська сільські ради

Войнашівська територіальна громада

Войнашівська, Матейківська, Митківська, Кузьминецька, Маньковецька, Мальчовецька сільські ради

Джуринська територіальна громада

Джуринська, Голинчинецька, Деребчинська, Зведенівська, Калитинська, Політанківська, Садковецька, Сапіжанська, Хоменківська сільські ради

Капустянська територіальна громада

Капустянська, Олександрівська, Ілляшівська, Савинецька сільські ради

Кожухівська територіальна громада

Кожухівська, Громадська, Дяковецька, Літинецька, Тесівська, Шевченківська сільські ради

Могилів-Подільська територіальна громада

Могилів-Подільська міська, Серебрійська, Немійська, Сказинецька, Карпівська, Кремінська, Юрковецька, Озаринецька сільські ради

Ободівська територіальна громада

Ободівська, Новоободівська, Верхівська, Цибулівська, Торканівська сільські ради

Ольгопільська територіальна громада

Ольгопільська, Демівська, Любомирська, Берізко-Чечельницька, Стратіївська сільські ради

Самгородоцька територіальна громада

Самгородоцька, Вівсяницька, Збаражська, Воскодавинецька, Зозулинецька, Дубовомахаринецька, Йосипівська, Михайлинська, Миколаївська, Журбинецька сільські ради

Тростянецька територіальна громада

Тростянецька селищна, Летківська, Будянська, Демидівська, Гордіївська, Тростянчикська, Глибочанська, Четвертинівська, Оляницька сільські ради

Турбівська територіальна громада

Турбівська селищна, Сиваковецька, Приборівська, Козинецька, Вахнівська, Брицька, Староприлуцька, Новоприлуцька, Костянтинівська, Білянська сільскі ради

Шаргородська територіальна громада

Шаргородська міська, Гибалівська, Івашковецька, Козлівська, Конатковецька, Копистиринська, Лозівська, Носиківська, Пасинківська, Перепільчинецька, Писарівська, Плебанівська, Руданська, Слободо-Шаргородська, Федорівська сільські ради

Ялтушківська територіальна громада

Ялтушківська, Гулівська, Підлісноялтушківська, Ходацька, Мигалівцька, Терешківська, Журавлівська сільські ради

Ямпільська територіальна громада

Ямпільська міська, Бушанська, Великокісницька, Гальжбіївська, Дзигівська, Довжоцька, Качківська, Клембівська, Михайлівська, Петрашівська, Писарівська, Порогівська, Ратуська, Русавська, Северинівська, Слободо-Підлісівська, Тростянецька, Цекинівська сільські ради

Яришівська територіальна громада

Бернашівська, Козлівська, Хоньковецька, Жерибилівська, Слобода-Яришівська, Яришівська сільські ради

місто Громади Бюджети Водопостачання
Бар Барська територіальна громада
Вінниця
Іллінці Іллінецька територіальна громада
Калинівка Калинівська територіальна громада
Немирів Немирівська територіальна громада
Тульчин Тульчинська територіальна громада
смт Громади Бюджети Водопостачання
Вапнярка Вапнярська територіальна громада
Вороновиця Вороновицька територіальна громада
Дашів Дашівська територіальна громада
Оратів Оратівська територіальна громада
Ситківці Ситковецька територіальна громада
Томашпіль Томашпільська територіальна громада
Шпиків Шпиківська територіальна громада
село Громади Бюджети Водопостачання
Антонівка Барська територіальна громада
Бабчинці Бабчинецька територіальна громада
Байраківка Немирівська територіальна громада
Березина Якушинецька територіальна громада
Березівка Оратівська територіальна громада
Борисівка Іллінецька територіальна громада
Брохвичі Студенянська територіальна громада
Букатинка Бабчинецька територіальна громада
В'язовиця Іллінецька територіальна громада
Вазлуївка Бабчинецька територіальна громада
Василівка Іллінецька територіальна громада
Вила-Ярузькі Бабчинецька територіальна громада
Вища Кропивна Ситковецька територіальна громада
Війтівці Жданівська територіальна громада
Гамулівка Бабчинецька територіальна громада
Ганнопіль Тульчинська територіальна громада
Глинянець Немирівська територіальна громада
Глинянка Барська територіальна громада
Голубівка Северинівська територіальна громада
Гонорiвка Студенянська територіальна громада
Горишківка Томашпільська територіальна громада
Гостинне Немирівська територіальна громада
Гунька Немирівська територіальна громада
Гута Ситковецька територіальна громада
Джулинка Джулинська територіальна громада
Дібрівка Жданівська територіальна громада
Довжок Мурафська територіальна громада
Дранка Тульчинська територіальна громада
Дружелюбівка Калинівська територіальна громада
Дубмаслівка Немирівська територіальна громада
Жадани Іллінецька територіальна громада
Жорнище Іллінецька територіальна громада
Зарванці Якушинецька територіальна громада
Затишне Студенянська територіальна громада
Кабатня Іллінецька територіальна громада
Каленівка Оратівська територіальна громада
Калинівка- 2 Калинівська територіальна громада
Качанівка Жданівська територіальна громада
Клекотина Мурафська територіальна громада
Ковалівка Ковалівська територіальна громада
Козаківка Немирівська територіальна громада
Колоденка Вапнярська територіальна громада
Комарів Вороновицька територіальна громада
Косанове Кунківська територіальна громада
Красненьке Іллінецька територіальна громада
Ксаверівка Якушинецька територіальна громада
Кузьминці Кунківська територіальна громада
Кунка Кунківська територіальна громада
Лиса Гора Іллінецька територіальна громада
Лисогора Якушинецька територіальна громада
Лугова Іллінецька територіальна громада
Лука Немирівська територіальна громада
Майдан Якушинецька територіальна громада
Майорщина Бабчинецька територіальна громада
Медвежа Немирівська територіальна громада
Мельниківці Мельниківська територіальна громада
Мітлинці Кунківська територіальна громада
Мурафа Мурафська територіальна громада
Неменка Іллінецька територіальна громада
Нетребівка Томашпільська територіальна громада
Никифорівці Немирівська територіальна громада
Нове Життя Бабчинецька територіальна громада
Носівці Кунківська територіальна громада
Одаї Тульчинська територіальна громада
Ольгине Жданівська територіальна громада
Оратівка Оратівська територіальна громада
Павлівка Іллінецька територіальна громада
Павлівка Кунківська територіальна громада
Палійове Студенянська територіальна громада
Пархомівка Іллінецька територіальна громада
Прибережне Оратівська територіальна громада
Прилуцьке Калинівська територіальна громада
Райгород Райгородська територіальна громада
Ракова Томашпільська територіальна громада
Рівнинне Калинівська територіальна громада
Рожична Оратівська територіальна громада
Северинівка Северинівська територіальна громада
Семки Жданівська територіальна громада
Слобідка Іллінецька територіальна громада
Слобода-Дашковецька Якушинецька територіальна громада
Слобода-Чернятинська Северинівська територіальна громада
Сокиринці Сокиринецька територіальна громада
Сокільці Кунківська територіальна громада
Сорока Іллінецька територіальна громада
Стрільчинці Немирівська територіальна громада
Студена Студенянська територіальна громада
Суворовське Тульчинська територіальна громада
Супрунівка Немирівська територіальна громада
Тиманівка Тульчинська територіальна громада
Токарівка Северинівська територіальна громада
Угарове Оратівська територіальна громада
Уланівка Іллінецька територіальна громада
Хрінівка Іллінецька територіальна громада
Чернятин Северинівська територіальна громада
Шевченкове Іллінецька територіальна громада
Широке Барська територіальна громада
Шура-Мітлинецька Кунківська територіальна громада
Щурівці Кунківська територіальна громада
Язвинки Немирівська територіальна громада
Якубівка Іллінецька територіальна громада
Якушинці Якушинецька територіальна громада
селище Громади Бюджети Водопостачання
Горишківське Томашпільська територіальна громада
Карбівське Кунківська територіальна громада
Козацьке Студенянська територіальна громада
Матейкове Северинівська територіальна громада
П’ятихатка Студенянська територіальна громада
Пестеля Тульчинська територіальна громада
Трубочка Кунківська територіальна громада
Хатки Северинівська територіальна громада
Чабанове Студенянська територіальна громада
Червона Поляна Студенянська територіальна громада
Червоне Іллінецька територіальна громада
Перспективний план формування територій громад - графічна частина
станом на 13 жовтня 2015 року
 

Офіс реформВідокремлений підрозділ «Центру розвитку місцевого самоврядування» у Вінницькій області

м. Вінниця

вул. Театральна, 20

21050

Левченко Олег

 

Левченко Олег

Директор

M: (38063) 777-0250

E: lgdc.vinnitsa@gmail.com

 

Levchenko Oleh

Director

Драчук Вікторія

 

Драчук Вікторія

Помічник керівника

 

Drachuk Viktoria

Mgt. Assistant

Голуб Наталія

 

Голуб Наталія

Бухгалтер

 

 

Holub Nataliia

Accountant

Гурба Людмила

 

Гурба Людмила

Юрисконсульт

 

Hurba Liudmyla

Legal Advisor