Об'єднання громад

Об'єднані громади
366
Перспективні плани
712

Бабчинецька територіальна громада

Бабчинецька, Вило-Ярузька сільські ради

Барська територіальна громада

Барcька міська, Антонівська сільська ради

Вапнярська територіальна громада

Вапнярська селищна, Колоденська сільська ради

Вороновицька територіальна громада

Вороновицька селищна, Комарівська сільська ради

Дашівська територіальна громада

Дашівська селищна, Білківська, Кальницька, Кантелинська, Коліївська, Купчинецька сільські ради

Джулинська територіальна громада

Джулинська, Чернятська сільські ради

Жданівська територіальна громада

Жданівська, Качанівська сільські ради

Іллінецька територіальна громада

Іллінецька міська, Василівська, Жорницька, Красненьківська, Якубівська, Павлівська, Хрінівська, Жаданівська сільські ради

Калинівська територіальна громада

Калинівська міська, Дружелюбівська сільські ради

Ковалівська територіальна громада

Ковалівська, Воловодівська, Сподахівська, Обідненська, Головеньківська сільські ради

Мельниківська територіальна громада

Мельниківська, Ометинецька сільські ради

Немирівська територіальна громада

Немирівська міська, Байраківська, Медвежанська, Никифоровецька, Стрільчинецька, Язвинківська сільські ради

Оратівська територіальна громада

Оратівська селищна, Рожичнянська, Угарівська сільські ради

Райгородська територіальна громада

Райгородська, Коржівська, Новообиходівська, Семенська сільські ради

Северинівська територіальна громада

Северинівська, Чернятинська сільські ради

Ситковецька територіальна громада

Ситковецька селищна, Вищекропивнянська сільські ради

Сокиринецька територіальна громада

Сокиринецька, Парпуровецька сільські ради

Студенянська територіальна громада

Студенянська, Гонорівська сільські ради

Томашпільська територіальна громада

Томашпільська селищна, Горишківська, Нетребівська, Раківська сільські ради

Тульчинська територіальна громада

Тульчинська міська, Ганнопільська, Дранська, Суворовська, Тиманівська сільські ради

Шпиківська територіальна громада

Шпиківська селищна, Торківська сільська ради

 

Велицька територіальна громада

Велицька, Мельницька, Підрізька, Сільцівська сільські ради

Голобська територіальна громада

Голобська селищна, Майданська, Новомосирська, Поповичівська сільські ради

Дубівська територіальна громада

Дубівська, Городищенська, Облапська сільські ради

Заболоттівська територіальна громада

Заболоттівська селищна, Гутянська, Заліська, Турська сільські ради

Зимнівська територіальна громада

Зимнівська, Льотничівська, Бубнівська, Селецька сільські ради

Княгининівська територіальна громада

Рокинівська селищна, Княгининівська сільська ради

Литовезька територіальна громада

Литовезька, Заболотцівська, Заставненська, Мовниківська сільські ради

Павлівська територіальна громада

Павлівська, Жашковичівська, Завидівська, Переславичівська, Риковичівська, Старопорицька, Топилищенська сільські ради

Поворська територіальна громада

Поворська, Козлиничівська, Пісочненська, Ситовичівська сільські ради

Поромівська територіальна громада

Поромівська, Бужанківська сільські ради

Прилісненська територіальна громада

Прилісненська, Галузійська, Городоцька, Карасинська, Лишнівська, Серхівська сільські ради

Смолигівська територіальна громада

Смолигівська, Хорохоринська сільські ради

Устилузька територіальна громада

Устилузька міська, Микитичівська, Стенжаричівська, П'ятиднівська, Лудинська, Рогожанська, Хотячівська, Зорянська сільські ради

Шацька територіальна громада

Шацька селищна, Прип'ятська, Самійличівська сільські ради

 

Апостолівська територіальна громада

Апостолівська міська, Володимирівська, Першотравенська, Михайлівська, Кам'янська сільські ради

Аульська територіальна громада

Аульська селищна, Українська сільська ради

Богданівська територіальна громада

Богданівська, Новодачинська, Новоруська сільські ради

Божедарівська територіальна громада

Божедарівська селищна, Покровська, Болтишківська сільські ради

Вакулівська територіальна громада

Вакулівська, Новоолексіївська, Нововасилівська сільські ради

Варварівська територіальна громада

Варварівська, Вербуватівська сільські ради

Васильківська територіальна громада

Васильківська селищна, Богданівська, Великоолександрівська, Воскресенівська сільські ради

Великомихайлівська територіальна громада

Великомихайлівська, Березівська сільські ради

Вербківська територіальна громада

Вербківська, Кочережківська, В’язівоцька, Поперечненська сільські ради

Вишнівська територіальна громада

Вишнівська селищна, Лозуватська сільська ради

Гречаноподіївська територіальна громада

Розилюксембурзька, Степова сільські ради

Грушівська територіальна громада

Грушівська, Токівська сільські ради

Єлізарівська територіальна громада

Єлізарівська, Наталівська, Новомар’ївська, Промінська сільські ради

Зеленодольська територіальна громада

Зеленодольська міська, Великокостромська, Мар’янська сільські ради

Криничанська територіальна громада

Криничанська селищна, Дружбівська, Маломихайлівська сільські ради

Лихівська територіальна громада

Лихівська селищна, Холодіївська сільські ради

Ляшківська територіальна громада

Ляшківська, Зелеївська сільські ради

Маломихайлівська територіальна громада

Маломихайлівська, Гаврилівська сільські ради

Мирівська територіальна громада

Мирівська, Зорянська сільські рада

Могилівська територіальна громада

Могилівська, Зорянська сільські ради

Нивотрудівська територіальна громада

Нивотрудівська, Вільненська сільські ради

Новолатівська територіальна громада

Новолатівська, Зеленобалківська сільські ради

Новоолександрівська територіальна громада

Новоолександрівська, Волоська сільські ради

Новопавлівська територіальна громада

Новопавлівська, Богданівські сільські ради

Новопокровська територіальна громада

Новопокровська, Павлівська, Мопрівська сільські ради

Покровська територіальна громада

Покровська селищна, Андріївська, Олександрівська сільські ради

Роздорська територіальна громада

Роздорська селищна, Старовишневецька сільська ради

Слобожанська територіальна громада

Слобожанська селищна, Степнянська сільська ради

Солонянська територіальна громада

Солонянська, Василівська, Малозахаринська, Широчанська сільські ради

Софіївська територіальна громада

Софіївська селищна, Запорізька сільська ради

Сурсько-Литовська територіальна громада

Сурсько-Литовська, Новомиколаївська сільські ради

Томаківська територіальна громада

Томаківська селищна, Володимирівська, Кисличуватська, Китайгородська, Михайлівська, Преображенська, Чумаківська сільські ради

Царичанська територіальна громада

Царичанська селищна, Бабайківська, Михайлівська, Прядівська, Юр’ївська сільські ради

Чкаловська територіальна громада

Чкаловська, Південна сільська рада

 

Іллінівська територіальна громада

Іллічівська, Артемівська, Зорянська, Катеринівська, Новополтавська, Олександро-Калинівська, Полтавська, Правдівська, Тарасівська, Зорянська сільські ради

Лиманська територіальна громада

Лиманська міська, Ямпільська, Дробишевська, Кіровська, Новоселівська, Ярівська селищні, Рубцівська, Коровоярська, Яцьківська, Рідкодубівська, Шандриголівська, Криволуцька, Тернівська сільські ради

Миколаївська територіальна громада

Миколаївська міська, Рай-Олександрівська, Малинівська сільські ради

Соледарська територіальна громада

Соледарська міська, Бахмутська, Берестівська, Васюківська, Володимирівська, Міньківська, Никифорівська, Парасковіївська, Роздолівська, Яковлівська сільські ради

Черкаська територіальна громада

Черкаська, Олександрівська, Привільська, Прелесненська сільські ради

Шахівська територіальна громада

Шахівська (Октябрська), Никанорівська, Новоторецька сільські ради

 

Андрушківська територіальна громада

Андрушківська, Василівська, Макарівська, Харліївська сільські ради

Баранівська територіальна громада

Баранівська міська, Полянківська селищна, Берестівська, Вірлянська, Жарівська, Зеремлянська, Йосипівська, Кашперівська, Марківська, Рогачівська, Смолдирівська, Суємецька, Ялишівська сільські ради

Барашівська територіальна громада

Барашівська, Березівська, Бобрицька, Будо-Бобрицька, Ганнопільська, Киянська, Неділищенська, Усолусівська сільські ради

Білокоровицька територіальна громада

Бучманівська, Новобілокоровицька селищні, Білокоровицька сільська ради

Брусилівська територіальна громада

Брусилівська селищна, Водотиївська, Дивинська, Карабачинська, Лазарівська, Містечківська, Морозівська, Новоозерянська, Озерська, Осівецька, Покришівська, Приворотська, Романівська, Скочищенська, Соболівська, Соловіївська, Хомутецька, Яструбеньківська сільські ради

Високівська територіальна громада

Високівська, Забрідська, Городищенська сільські ради

Вишевицька територіальна громада

Вишевицька, Вепринська, Іршанська, Межиріцька сільські ради

Вільська територіальна громада

Вільська, Зороківська, Ксаверівська, Новопільська сільські ради

Городницька територіальна громада

Городницька селищна, Кленівська, Лучицька, Червоновільська сільські ради

Горщиківська територіальна громада

Горщиківська, Вигівська, Давидківська сільські ради

Довбиська територіальна громада

Довбиська селищна, Мар’янівська селищна ради

Дубрівська територіальна громада

Дубрівська, Берестівська, Мокренська, Радулинська, Хижівська сільські ради

Іршанська територіальна громада

Іршанська селищна, Добринська сільська ради

Квітнева територіальна громада

Квітнева, Єрчицька, Почуйківська, Романівська, Ставищенська сільська рада

Корнинська територіальна громада

Корнинська селищна, Лисівська, Лучинська, Турбівська, Сущанська сільські ради

Коростишівська територіальна громада

Коростишівська міська, Більковецька, Віленьківська, Вільнянківська, Здвижківська, Квітнева, Кропивнянська, Щигліївська рада

Краснопільська територіальна громада

Краснопільська, Безпечнянська, Молочківська, Носівська, Стетковецька сільські ради

Лугинська територіальна громада

Лугинська селищна, Будо-Літківська, Калинівська, Красноставська, Остапівська сільські ради

Миропільська територіальна громада

Миропільська селищна, Колодяжненська, Малокозарська сільські ради

Народицька територіальна громада

Народицька селищна, Базарська, Болотницька, В’язівська, Гуто-Мар’ятинська, Закусилівська, Заліська, Ласківська, Межиліська, Мотійківська, Новодорогинська, Норинцівська, Радчанська, Селецька, Стародорогинська, Сухарівська сільські ради

Новоборівська територіальна громада

Новоборівська селищна, Кропивнянська, Небізька, Фасівська, Ягодинська сільські ради

Олевська територіальна громада

Олевська міська, Дружбівська, Новоозерянська селищні, Жубровицька, Журжевицька, Замисловицька, Зольнянська, Зубковицька, Калинівська, Кам’янська, Кишинська, Копищенська, Лопатицька, Майданська, Покровська, Руднє-Бистрянська, Стовпинська, Сущанська, Тепеницька, Хочинська, Юрівська сільські ради

Попільнянська територіальна громада

Попільнянська селищна, Великолісівецька, Голуб’ятинська, Котлярська, Кривенська, Миролюбівська, Новоселицька, Парипська, Попільнянська, Саверецька, Сокільчанська, Строківська, Ходорківська сільські ради

Потіївська територіальна громада

Потіївська, Гуто-Потіївська, Заньківська, Новобудська, Облітківська сільські ради

Семенівська територіальна громада

Іванковецька, Великонизгірецька, Закутинецька, Красівська, Терехівська, Хажинська сільські ради

Станишівська територіальна громада

Станишівська, Зарічанська, Ліщинська, Луківська, Пісківська, Туровецька сільські ради

Тетерівська територіальна громада

Буківська, Високопічська, Глибочанська, Денишівська, Корчацька, Тетерівська сільська рада

Ушомирська територіальна громада

Ушомирська, Бондарівська, Калинівська, Купищенська, Поліська, Ришавська сільські ради

Хорошівська територіальна громада

Володарсько-Волинська селищна, Березівська, Грушківська, Давидівська, Дашинська, Дворищенська, Зубринська, Краївщинська, Поромівська, Рижанська, Сколобівська, Суховільська сільські ради

Червоненська територіальна громада

Червоненська селищна, Великомошківецька, Глинівецька, Забарська, Крилівська, Маломошківецька сільські ради

Чижівська територіальна громада

Чижівська, Красилівська, Курчицька, Малоцвілянська сільські ради

Чоповицька територіальна громада

Чоповицька селищна, Барвінківська, Йосипівська, Шевченківська сільські ради

 

Вільховецька територіальна громада

Вільховецька, Вільховецько-Лазівська, Добрянська сільські ради

Полянська територіальна громада

Полянська, Плосківська, Родниківська сільські ради

Тячівська територіальна громада

Тячівська міська, Русько-Полівська, Лазівська сільські ради

 

Берестівська територіальна громада

Берестівська, Карло-Марксівська, Миколаївська сільські ради

Біленьківська територіальна громада

Біленьківська, Лисогірська, Мар’ївська сільські ради

Ботіївська територіальна громада

Ботіївська, Приморсько-Посадська сільські ради

Веселівська територіальна громада

Веселівська селищна, Білоріцька, Широківська сільські ради

Гірсівська територіальна громада

Гірсівська, Дунаївська, Надеждинська сільські ради

Долинська територіальна громада

Долинська, Розумівська сільська рада

Комиш-Зорянська територіальна громада

Комиш-Зорянська селищна, Білоцерківська, Благовіщенська, Ланцівська, Шевченківська сільські ради

Комишуваська територіальна громада

Комишуваська селищна, Димитрівська, Новоіванівська, Новотавричеська, Новотроїцька, Новояковлівська, Щасливська, Яснополянська сільська рада

Малотокмачанська територіальна громада

Малотокмачанська, Білогір’ївська сільські ради

Осипенківська територіальна громада

Осипенківська, Новопетрівська, Червонопільська сільські ради

Остриківська територіальна громада

Остриківська, Очеретуватська сільські ради

Преображенська територіальна громада

Преображенська, Омельницька, Вільнянська, Новоселівська, Микільська сільські ради

Приморська територіальна громада

Приморська міська, Преславська сільська ради

Смирновська територіальна громада

Зразківська, Смирновська, Титовська сільські ради

Таврійська територіальна громада

Таврійська, Юрківська сільські ради

Чапаєвська територіальна громада

Чапаєвська, Кінсько-Роздорівська сільські ради

 

Білоберізька територіальна громада

Білоберізька сільська рада

Більшівцівська територіальна громада

Більшівцівська селищна, Жалиборівська, Кінашівська, Кукільницька, Курівська, Нараївська, Подільська, Яблунівська сільські ради

Верхнянська територіальна громада

Верхнянська, Довговойнилівська, Завадківська, Зборянська, Негівська, Станьківська територіальні громади

Витвицька територіальна громада

Витвицька, Кальнянська, Розточківська, Слобідсько-Болехівська, Станковецька сільські ради

Космацька територіальна громада

Космацька, Брустурівська, Прокуравська сільські ради

Матеївецька територіальна громада

Матеївецька, Дебеславцівська, Пилипівська, Семаківська сільські ради

Нижньовербізька територіальна громада

Нижньовербізька, Великоключівська, Верхньовербізька, Мишинська сільські ради

П’ядицька територіальна громада

П’ядицька, Великокам’янська, Годи Добровідська, Малокам’янська, Турківська сільські ради

Печеніжинська територіальна громада

Печеніжинська селищна, Молодятинська, Марківська, Малоключівська, Рунгурська, Слобідська, Княждвірська, Сопівська територіальні громади

Старобогородчанська територіальна громада

Старобогородчанська, Нивочинська сільські ради

Тлумацька територіальна громада

Тлумацька міська, Бортниківська, Братишівська, Вікнянська, Гринівецька, Колінцівська, Королівська, Надорожнянська, Остринська, Прибилівська, Пужниківська, Тарасівська сільські ради

 

Бобринецька територіальна громада

Бобринецька міська, Червонодолинська сільська ради

Великоандрусівська територіальна громада

Великоандрусівська, Подорожненська сільські ради

Маловисківська територіальна громада

Маловисківська міська, Паліївська, Первомайська, Олександрівська сільські ради

Новоукраїнська територіальна громада

Новоукраїнська міська, Мар'янопільська, Сотницько-Балківська сільські ради

Соколівська територіальна громада

Соколівська, Вишняківська, Іванівська, Карлівська, Назарівська сільські ради

 

Калитянська територіальна громада

Калитянська селищна, Заворицька, Мокрецька, Семиполківська сільські ради

Пісківська територіальна громада

Пісківська, Мигалківська сільські ради

 

Білокуракинська територіальна громада

Білокуракинська селищна, Бунчуківська, Дем'янівська, Курячівська, Лизинська, Нещеретівська, Олександропільська, Олексіївська сільські ради

Новопсковська територіальна громада

Новопсковська селищна, Осинівська сільська ради

Чмирівська територіальна громада

Чмирівська, Бутівська, Вишнева сільські ради

 

Бабинська територіальна громада

Бабинська, Містковицька, Корницька сільські ради

Бісковицька територіальна громада

Бісковицька, Викотівська, П’яновицька сільські ради

Вільшаницька територіальна громада

Вільшаницька, Монастирецька сільські ради

Воле-Баранецька територіальна громада

Воле-Баранецька, Садковицька, Верховецька сільські ради

Гніздичівська територіальна громада

Гніздичівська селищна, Лівчицівська, Рудянська сільські ради

Грабовецька територіальна громада

Грабовецька, Монастирецька, Конюхівська, Довголуківська сільські ради

Давидівська територіальна громада

Давидівська, Винничківська, Кротошинська, Пасіки-Зубрицька, Чишківська сільські ради

Дублянська територіальна громада

Дублянська селищна, Великоозиминська, Лукавська сільські ради

Жовтанецька територіальна громада

Жовтанецька, Великоколоднівська, Вирівська сільські ради

Заболотцівська територіальна громада

Заболотцівська, Ражнівська сільські ради

Луківська територіальна громада

Луківська, Купновицька сільські ради

Міженецька територіальна громада

Міженецька, Дроздовичівська сільські ради

Мостиська територіальна громада

Мостиська міська, Арламівськоволянська, Берегівська, Годинівська, Крисовицька, Липниківська, Підлісківська, Пнікутська, Раденицька, Стоянцівська, Твіржанська сільські ради

Нижанковицька територіальна громада

Нижанковицька селищна, Боршевицька сільська ради

Новокалинівська територіальна громада

Новокалинівська міська, Калинівська, Корналовицька, Гординянська, Великобілинська сільські ради

Новоміська територіальна громада

Новоміська, Болозівська, Конівська, Грушатичівська сільські ради

Новострілищинська територіальна громада

Новострилищівська селищна, Баківцівська, Кніселівська сільські ради

Судововишнянська територіальна громада

Судововишнянська міська, Дмитровицька, Довгомостиська сільські ради

Тростянецька територіальна громада

Тростянецька, Бродківська, Демнянська, Красівська, Стільська, Тернопільська сільські ради

Ходорівська територіальна громада

Ходорівська міська, Бортниківська, Вербицька, Жирівська, Загірочківська, Піддністрянська, Молодинчецька, Отиневицька, Чорноострівеька, Грусятицька, Дев’ятниківська, Вибранівська сільські ради

Чукв’янська територіальна громада

Чукв’янська, Блажівська сільські ради

Шегинівська територіальна громада

Шегинівська, Балицька, Гусаківська, Поповицька сільська рада

 

Баштанська територіальна громада

Баштанська міська, Добренська, Новоіванівська, Новопавлівська, Новосергіївська, Пісківська, Плющівська, Христофорівська, Явкинська сільські ради

Благодатненська територіальна громада

Благодатненська, Воєводська, Новогригорівська, Рябоконівська, Садівська, Семенівська сільські ради

Бузька територіальна громада

Бузька, Таборівська сільські ради

Веселинівська територіальна громада

Веселинівська селищна, Токарівська, Зеленівська, Луб’янська, Порічанська сільські ради

Веснянська територіальна громада

Веснянська, Надбузька сільські ради

Воскресенська територіальна громада

Воскресенська селищна, Калинівська, Пересадівська сільські ради

Галицинівська територіальна громада

Галицинівська, Лиманівська, Прибузька, Українківська сільські ради

Доманівська територіальна громада

Доманівська селищна, Фрунзенська, Царедарівська сільські ради

Кам’яномостівська територіальна громада

Кам’яномостівська, Кодимська, Кримківська сільські ради

Коблівська територіальна громада

Коблівська, Новофедорівська, Рибаківська, Українська сільські ради

Куцурубська територіальна громада

Куцурубська, Дмитрівська, Острівська, Парутинська, Солончаківська сільські ради

Михайлівська (Улянівська) територіальна громада

Улянівська, Криничанська сільські ради

Мостівська територіальна громада

Мостівська, Олександрівська, Сухобалківська сільські ради

Нечаянська територіальна громада

Нечаянська, Комсомольська сільські ради

Олександрівська територіальна громада

Олександрівська селищна, Воронівська, Трикратівська сільські ради

Ольшанська територіальна громада

Ольшанська селищна, Трихатська сільська ради

Прибужанівська територіальна громада

Прибужанівська, Дмитрівська, Новосілківська, Тімірязєвська, Яструбинівська сільські ради

Чорноморська територіальна громада

Чорноморська, Рівненська сільські ради

Шевченківська територіальна громада

Шевченківська, Зеленогайська, Котляревська, Мирнівська, Полігонівська сільські ради

 

Балтська територіальна громада

м. Балтська, Бендзарівська, Козацька, Миронівська, Білинська, Перелітська, Оленівська, Пасатська, Пасицелівська, Коритненська, Кармалюківська, Гольм’янська, Обжильська, Лісничівська, Переймівська, Саражинська, Борсуківська сільські ради

Біляївська територіальна громада

Біляївська міська, Майорівська сільська ради

Великомихайлівська територіальна громада

Великомихайлівська селищна, Новопетрівська, Новоселівська, Полезненська, Гребениківська, Стоянівська, Великокомарівська, Комарівська, Юрківська сільські ради

Затишанська територіальна громада

Затишанська селищна, Торосівська (Ленінська) сільські ради

Коноплянська територіальна громада

Коноплянська, Михайлопільська, Калинівська сільські ради

Красносільська територіальна громада

Красносільська, Свердловська сільські ради

Маразліївська територіальна громада

Маразліївська, Великомарянівська, Широківська сільські ради

Розквітівська територіальна громада

Розквітська, Ставкова, Анатолієвська сільські ради

Тузлівська територіальна громада

Тузлівська, Безім’янська сільські ради

Червоноармійська територіальна громада

Виноградненська, Червоноармійська сільські ради

Ширяївська територіальна громада

Ширяївська селищна, Макарівська, Мар’янівська, Олександрівська, Осинівська сільські ради

 

Білоцерківська територіальна громада

Балакліївська, Бірківська, Подільська, Білоцерківська сільські ради

Великосорочинська територіальна громада

Великосорочинська, Полив’янська сільські ради

Глобинська територіальна громада

Глобинська міська, Жуківська, Бабичівська, Опришківська, Пирогівська, Борисівська сільські ради

Засульська територіальна громада

Засульська, Березівська, Вищебулатецька, Войнихівська, Литвяківська, Мацківська, Мгарська, Михнівська, Новаківська, Оріхівська, Шершнівська сільські ради

Клепачівська територіальна громада

Клепачівська, Новачиська, Шишацька сільські ради

Недогарківська територіальна громада

Недогарківська, Максимівська сільські ради

Новоаврамівська територіальна громада

Новоаврамівська, Ковалівська, Грушинська сільські ради

Омельницька територіальна громада

Омельницька, Запсільська, Демидівська, Рокитнянська сільські ради

Пирятинська територіальна громада

Пирятинська міська, Олександрівська сільська ради

Піщанська територіальна громада

Піщанська, Гориславська сільські ради

Покровсько-Багачанська територіальна громада

Покровсько-Багачанська, Березинківська, Тарасівська сільські ради

Пришибська територіальна громада

Пришибська, Кобелячківські сільські ради

Решетилівська територіальна громада

Решетилівська селищна, Потічанська сільська ради

Семенівська територіальна громада

Семенівська селищна, Вереміївська сільська ради

Сергіївська територіальна громада

Сергіївська, Качанівська, Розбишівська сільські ради

Скороходівська територіальна громада

Скороходівська селищна рада, Скибівська сільська рада, Іскрівська сільська рада

Червонознам’янська територіальна громада

Майбородівська, Червонознам’янська сільські ради

Шишацька територіальна громада

Шишацька селищна, Баранівська, Великоперевізька, Воскобійницька, Гоголівська, Жоржівська, Ковердинобалківська, Куйбишевська, Михайликівська, Пришибська, Великобузівська, Сагайдацька сільські ради

 

Бабинська територіальна громада

Бабинська, Рясниківська сільські ради

Боремельська територіальна громада

Боремельська, Малівська, Золочівська сільські ради

Бугринська територіальна громада

Бугринська, Посягвівська сільські ради

Висоцька територіальна громада

Висоцька, Людинська сільські ради

Деражненська територіальна громада

Деражненська, Дюксинська, Постійненська сільські ради

Клесівська територіальна громада

Клесівська селищна, Карпилівська, Карасинська сільські ради

Козинська територіальна громада

Березинівська, Добриводська, Жовтнева, Іващуківська, Козинська, Пустоіваннівська сільські ради.

Крупецька територіальна громада

Крупецька, Михайлівська, Ситненська, Боратинська сільські ради

Локницька територіальна громада

Кубинська, Кухченська, Локницька, Нобельська сільські ради

Миляцька територіальна громада

Миляцька, Удрицька, Перебродівська, Жаденська сільські ради

Мирогощанська територіальна громада

Княгининська, Мирогощанська сільські ради

Млинівська територіальна громада

Млинівська селищна, Берегівська, Владиславівська, Добрятинська, Довгошиївська, Кораблищенська, Малодорогостаївська, Перемилівська, Пітушківська, Посниківська, Привітненська, Пугачівська сільські ради

Острожецька територіальна громада

Острожецька, Малинська, Новосілківська, Певжівська, Радянська, Уїздецька сільські ради

Підлозцівська територіальна громада

Підлозцівська, Торговицька сільські ради

Пісківська територіальна громада

Пісківська, Пеньківська сільські ради

Привільненська територіальна громада

Привільненська, Молодавська сільські ради

Радивилівська територіальна громада

Радивилівська міська, Башарівська, Дружбівська, Немирівська, Підзамчівська сільські ради

Смизька територіальна громада

Смизька селищна, Берегівська, Шепетинська сільські ради

 

Бездрицька територіальна громада

Бездрицька, Токарівська сільська рада

Березівська територіальна громада

Березівська, Слоутська, Землянківська, Шевченківська, Обложківська, Іващенківська, Горілівська, Первомайська cільські ради

Боромлянська територіальна громада

Боромлянська, Гребениківська, Жигайлівська сільські ради

Грунська територіальна громада

Грунська, В’язівська, Гнилицька, Куземинська, Рибальська сільські ради

Дружбівська територіальна громада

Дружбівська міська, Дорошівська, Чуйківська сільські ради

Зноб-Новгородська територіальна громада

Зноб-Новгородська селищна, Голубівська, Зноб-Трубчевська, Кривоносівська, Кренидівська, Нововасилівська, Очкинська, Стягайлівська сільські ради

Кириківська територіальна громада

Кириківська селищна, Вищевеселівська, Іванівська, Катанська, Рябинівська, Яблучненська сільські ради

Миколаївська територіальна громада (селищна)

Жовтнева (Миколаївська) селищна, Бобрицька, Верхосульська, Луциківська, Марківська, Супрунівська, Товстянська, Тучненська сільські ради

Миколаївська територіальна громада (сільська)

Миколаївська, Кекинська, Постольненська, Северинівська сільські ради

Миропільська територіальна громада

Миропільська, Запсільська, Малорибицька, Сіннівська сільські ради

Недригайлівська територіальна громада

Недригайлівська селищна, Гринівська, Іваницька, Кулішівська, Маршалівська, Хоружівська сільські ради

Нижньосироватська територіальна громада

Нижньосироватська, Червоненська сільські ради

Хотінська територіальна громада

Хотінська селищна, Кіндратівська, Олексіївська сільські ради

Шалигинська територіальна громада

Шалигинська селищна, Сварківська, Соснівська, Стариківська, Ходинська сільські ради

 

Байковецька територіальна громада

Байковецька, Дубовецька, Лозівська, Стегниківська, Шляхтинецька сільські ради

Білобожницька територіальна громада

Білобожницька, Ридодубівська, Ромашівська сільські ради

Більче-Золотецька територіальна громада

Більче-Золотецька, Олексинська, Шершенівська сільська рада

Борсуківська територіальна громада

Борсуківська, Борщівська, Великокусковецька, Передмірська сільські ради

Борщівська територіальна громада

Борщівська міська, Верхняківська, Висічанська, Королівська, Мушкатівська, Пищатинська, Стрілковецька, Циганська сільські ради

Васильковецька територіальна громада

Васильковецька, Крогулецька, Нижбірківська, Целіївська, Чабарівська сільські ради

Великогаївська територіальна громада

Великогаївська, Баворівська, Дичківська, Грабовецька, Козівська, Скоморохівська, Товстолузька сільські ради

Великодедеркальська територіальна громада

Великодедеркальська, Мізюринська, Радошівська, Садківська, Шкроботівська сільська рада

Вишнівецька територіальна громада

Вишнівецька селищна, Бодаківська, Бутинська, Старовишнівецька сільські ради

Гримайлівська територіальна громада

Гримайлівська селищна, Лежанівська сільські ради

Гусятинська територіальна громада

Гусятинська селищна, Вільхівчицька, Суходільська сільські ради

Заводська територіальна громада

Заводська селищна, Угринська сільська ради

Залозецька територіальна громада

Залозецька селищна, Білоголівська Гаї-за-Рудівська, Ратищівська, Серетецька, Тростянецька, Чистопадівська сільські ради

Золотниківська територіальна громада

Золотниківська, Бурканівська, Гайворонківська, Вишнівчицька, Гвардійська, Котузівська, Зарваницька, Багатківська, Бенівська, Маловодівська, Надрічненська, Семиківська, Соколівська, Соснівська сільські ради

Золотопотіцька територіальна громада

Золотопотіцька селищна, Возилівська, Костільницька, Миколаївська, Русилівська, Скомороська, Сновидівська, Соколівська сільські ради

Іванівська територіальна громада

Іванівська, Глещавська, Ілавченська, Сороцька сільські ради

Козлівська територіальна громада

Козлівська селищна, Покропивнянська, Слобідківська, Таурівська сільські ради

Колиндянська територіальна громада

Колиндянська, Великочорнокінецька, Давидківська, Малочорнокінецька, Тарнавська, Чорнокінецько-Волянська сільські ради

Колодненська територіальна громада

Колодненська, Шимковецька сільські ради

Коропецька територіальна громада

Коропецька селищна, Вербківська, Садівська сільські ради

Коцюбинська територіальна громада

Коцюбинська, Жабинецька сільські ради

Лопушненська територіальна громада

Лопушненська, Великогорянська сільські ради

Мельнице-Подільська територіальна громада

Мельниця-подільська селищна, Вигодська, Вільховецька, Горошівська, Дзвиняцька, Дністровська, Збручанська, Кудринецька, Урожайнівська, Устянська, Худиківська сільські ради

Микулинецька територіальна громада

Микулинецька селищна, Дворічанська, Ладичинська, Заздрівська сільські ради

Новосільська територіальна громада

Новосільська, Гнилицька, Лисичинська сільські ради

Озернянська територіальна громада

Озернянська, Богданівська, Осташівська, Цебрівська сільські ради

Озерянська територіальна громада

Озерянська, Жилинська, Пилатківська сільські ради

Підволочиська територіальна громада

Підволочиська селищна, Богданівська, Галущинська, Дорофіївська, Жеребківська, Кам'янківська, Качанівська, Клебанівська, Мисловецька, Оріховецька, Староміщинська, Супранівська, Хмелиськівська, Чернилівська, Турівська, Іванівська, Рожиська сільські ради

Почаївська територіальна громада

Почаївська міська, Старотаразька сільські ради

Скала-Подільська територіальна громада

Скала-подільська селищна, Гуштинська, Іванківська, Лосяцька, Ниврянська, Турильченська сільські ради

Скалатська територіальна громада

Скалатська міська, Городницька, Зарубинецька, Колодіївська, Кривенська, Магдалівська, Новосілківська, Остап'ївська, Подільська, Староскалатська сільські ради

Скориківська територіальна громада

Скориківська, Воробіївська, Кошляківська, Пальчинська, Терпилівська сільські ради

Теребовлянська територіальна громада

Теребовлянська міська, Довгенська, Кровинківська, Лошнівська, Мшанецька, Острівецька, Плебанівська, Підгайчицька, Сущинська, Вербовецька, Долинська, Ласковецька, Могильницька, Романівська сільські ради

Трибухівська територіальна громада

Трибухівська, Пишківська сільські ради

Черниховецька територіальна громада

Черниховецька, Старозбаразька сільські ради

Шумська територіальна громада

Шумська міська, Андрушівська, Боложівська, Бриківська, Жолобківська, Залісцівська, Іловицька, Кордишівська, Літовищенська, Онишковецька, Рохманівська, Суразька, Тилявська, Угорська, Стіжоцька, Биковецька, Потуторівська, Соснівська, Шумбарська сільські ради

 

Мереф’янська територіальна громада

Мереф’янська міська рада, Утківська селищна ради

Роганська територіальна громада

Роганська селищна, Пономаренківська сільська ради

Старосалтівська територіальна громада

Старосалтівська селищна, Шестаківська, Молодівська, Гонтарівська, Червоноармійська, Хотімлянська сільські ради

Чкаловська територіальна громада

Чкаловська селищна, Коробочкинська, Іванівська, Леб’язька, Базаліївська, Юрченківська сільські ради

 

Асканіє-Нова територіальна громада

Асканія Нова селищна, Маркеєвська сільська ради

Великокопанівська територіальна громада

Великокопанівська, Абрикосівська сільські ради

Гладківська територіальна громада

Гладківська, Таврійська сільська рада

Зеленопідська територіальна громада

Червоноперекопська, Дмитрівська, Слобідська сільська рада

Каланчацька територіальна громада

Каланчацька селищна, Новопавлівська, Гаврилівська, Новокиївська, Роздольненська, Олександрівська, Привільська сільські ради

Кочубеївська територіальна громада

Кочубеївська, Заградівська, Пригір`ївська, Орлівська сільські ради

Мирненська територіальна громада

Мирненська селищна, Червоночабанська сільські ради

Музиківська територіальна громада

Музиківська, Східненська сільські ради

Присиваська територіальна громада

Григорівська, Іванівська, Павлівська, Строганівська сільські ради

Тавричанська територіальна громада

Тавричанська, Дудчинська, Заозерненська сільські ради

Хрестівська територіальна громада

Хрестівська, Долинська, Шевченківська, Новонаталівська, Надеждівська сільські ради

Чаплинська територіальна громада

Чаплинська селищна, Балтазарівська, Кучерявоволодимирівська, Магдалинівська, Першокостянтинівська, Скадовська, Червонополянська сільські ради

 

Берездівська територіальна громада

Берездівська, Піддубецька, Печиводська, Мухарівська, Мирутинська, Дяківська, Ставичанська, Сьомаківська, Горицька, Манятинська, Малоправутинська, Великоправутинська, Хвощівська сільські ради

Війтовецька територіальна громада

Війтовецька селищна, Бокиївська, Бронівська, Завалійська, Зеленівська, Криштопівська, Кривачинецька, Павликовецька, Петриковецька, Писарівська, Порохнянська, Сарнівська сільські ради

Волочиська територіальна громада

Волочиська міська, Авратинська, Вочковецька, Гарнишівська, Зайчиківська, Клининська, Копачівська, Користовецька, Курилівська, Маначинська, Ожиговецька, Полянська, Рябіївська, Тарнорудська, Федірківська, Чухелівська, Щаснівська, Яхновецька сільські ради

Ганнопільська територіальна громада

Ганнопільська, Довжківська, Клепачівська, Киликиївська, Малоскнитська, Великоскнитська, Хоняківська сільські ради

Гвардійська територіальна громада

Гвардійська, Райковецька, Жучковецька, Гелетинецька, Чабанівська сільські ради

Гуківська територіальна громада

Гуківська, Жабинецька, Пукляківська, П’ятничанська сільські ради

Гуменецька територіальна громада

Гуменецька, Голосківська, Великозаліснянська, Заліська Друга, Супрунковецька, Абрикосівська, Думанівська, Нігинська сільські ради

Дунаєвецька територіальна громада (міська)

Дунаєвецька міська, Гірчичнянська, Дем'янковецька, Вихрівська, Ганнівська, Нестеровецька, Зеленченська, Залісцівська, Чаньківська, Воробіївська, Січинецька, Голозубинецька, Великожванчицька, Рачинецька, Лисецька, Сокілецька, Миньковецька, Великокужелівська, Малокужелівська, Сиворогівська, Іванковецька, Держанівська, Великопобіянська, Малопобіянська, Гуто-Яцьковецька, Рахнівська сільські ради

Дунаєвецька територіальна громада (селищна)

Дунаєвецька селищна, Тернівська, Тиннянська, Малокарабчіївська, Томашівська, Удріївська, Лошковецька, Ставищенська, Підлісномукарівська, Малієвецька, Морозівська, Міцовецька сільські ради

Китайгородська територіальна громада

Колодіївська, Китайгородська, Дерев’янська, Калачковецька сільські ради

Колибаївська територіальна громада

Колибаївська, Ходоровецька сільські ради

Ленковецька територіальна громада

Ленковецька, Великорішнівська, Вербовецька, Коськівська, Мокіївська, Старобейзимська, Чотирбоківська сільські ради

Летичівська територіальна громада

Летичівська селищна, Голенищівська, Горбасівська, Грушковецька, Козачківська, Кудинська, Майдан-Вербецька, Сусловецька, Руднянська, Сахнівська, Снітівська, Чаплянська, Ялинівська, Гречинецька сільські ради

Лісовогринівецька територіальна громада

Лісовогринівецька, Стуфчинецька, Аркадієвецька, Пашковецька, Терешовецька, Печеськівська, Шпичинецька, Гнатовецька сільські ради

Маківська територіальна громада

Маківська, Михайлівська, Чечельницька сільські ради

Меджибізька територіальна громада

Меджибізька селищна, Волосовецька, Голосківська, Митковецька, Требуховецька, Шрубківська, Ярославська сільські ради

Наркевицька територіальна громада

Наркевицька селищна, Бубнівська, Пахутинецька, Трительницька, Чернявська, Дзеленецька, Шмирківська сільські ради

Новоушицька територіальна громада

Новоушицька селищна, Березівська, Браїлівська, Бучайська, Вільховецька, Глібівська, Заміхівська, Івашковецька, Капустянська, Косиковецька, Куражинська, Кучанська, Малостружківська, Отроківська, Песецька, Пилипковецька, Пилипохребтіївська, Ставчанська, Струзька сільські ради

Полонська територіальна громада

Полонська міська, Бражинецька, Великоберезнянська, Великокаленицька, Котелянська, Котюржинецька, Новолабунська, Новоселицька, Онацьковецька, Прислуцька, Роговичівська сільські ради

Понінківська територіальна громада

Понінківська селищна, Буртинська сільська ради

Розсошанська територіальна громада

Розсошанська, Андрійковецька, Ружичанська сільські ради

Сатанівська територіальна громада

Сатанівська селищна, Іванковецька, Кам'янська, Клинівська, Юринецька сільські ради

Старосинявська територіальна громада

Старосинявська селищна, Адампільська, Бабинська, Заставецька, Заліссянська, Івківська, Лисанівська, Мшанецька, Новосинявська, Ожарівська, Паплинецька, Пасічнянська, Пилявська, Пилявківська, Сьомаківська, Харковецька, Цимбалівська сільські ради

Судилківська територіальна громада

Судилківська, Вовківецька, Городищенська, Новичівська, Серединецька, Хролинська сільські ради

Чемеровецька територіальна громада

Чемеровецька селищна, Андріївська, Бережанська, Більська, Жердянська, Залучанська, Кормильчанська, Кочубіївська, Красноставська, Кугаєвецька, Почапинецька, Свіршковецька, Слобідко-Смотрицька, Сокиринецька, Степанівська, Хропотівська, Чорнянська, Шидловецька, Ямпільчицька сільські ради

Чорноострівська територіальна громада

Чорноострівська селищна, Захаровецька, Ставчинецька, Везденецька, Педосівська, Осташковецька, Грузевицька, Рідкодубська, Миколаївська, Антонівська сільські ради

 

Білозірська територіальна громада

Білозірська, Ірдинська сільські ради

Єрківська територіальна громада

Єрківська селищна, Радчиська сільська ради

Мокрокалигірська територіальна громада

Мокрокалигірська, Єлизаветська, Сухокалигірська, Ярошівська сільські ради

Набутівська територіальна громада

Нетеребська, Бровахівська, Деренковецька, Драбівська, Кичинецька, Корнилівська (Кіровська), Сахнівська сільські ради

Стеблівська територіальна громада

Стеблівська селищна, Дацьківська, Комарівська, Сидорівська, Шендерівська сільські ради

Тальнівська територіальна громада

Тальнівська міська, Гордашівська, Здобутківська, Соколівоцька сільські ради

 

Вашківецька територіальна громада

Вашківецька міська, Замостянська, Карапчівська сільські ради

Вашковецька територіальна громада

Вашковецька, Шишковецька сільські ради

Великокучурівська територіальна громада

Великокучурівська, Снячівська, Тисовецька сільські ради

Вижницька територіальна громада

Вижницька міська, Багнянська, Виженська, Іспаська, Міліївська, Черешенська, Чорногузівська сільські ради

Волоківська територіальна громада

Волоківська, Валякузьминська сільські ради

Глибоцька територіальна громада

Глибоцька селищна, Михайлівська сільські ради

Клішковецька територіальна громада

Клішківська, Полянська сільські ради

Красноїльська територіальна громада

Красноїльська селищна, Старокрасношорська сільська ради

Мамалигівська територіальна громада

Мамалигівська, Драницька, Стальнівецька, Подвірнецька, Несвоянська, Балковецька сільські ради

Недобоївська територіальна громада

Недобоївська, Керстенецька, Ставчанська, Долинянська сільські ради

Рукшинська територіальна громада

Рукшинська, Гордівецька, Пригородоцька, Рашківська, Чепоніська сільські ради

Сокирянська територіальна громада

Сокирянська міська, Коболчинська сільські ради

Сторожинецька територіальна громада

Сторожинецька міська, Банилово-Підгірнівська, Бобовецька, Давидівська, Зруб-Комарівська, Комарівська, Костинецька, Новобросковецька, Панківська, Слобода-Комарівська сільські ради

Тереблеченська територіальна громада

Тереблеченська, Синьовецька сільські ради

Усть-Путильська територіальна громада

Усть-Путильська, Мареничівська сільські ради

Чудейська територіальна громада

Чудейська, Їжівська сільські ради

 

Батуринська територіальна громада

Батуринська міська, Матіївська, Городищенська сільські ради

Вертіївська територіальна громада

Вертіївська, Малокошелівська сільські ради

Гончарівська територіальна громада

Гончарівська селищна, Жеведська, Смолинська сільські ради

Деснянська територіальна громада

Деснянська селищна, Косачівська, Короп`ївська, Морівська сільські ради

Іванівська територіальна громада

Іванівська, Будинська, Краснянська, Ладинська, Слобідська сільська рада

Кіптівська територіальна громада

Кіптівська, Вовчківська, Новошляхівська, Олбинська, Підлісненська, Прогресівська сільські ради

Коропська територіальна громада

Коропська селищна, Атюшівська, Билська, Будищенська, Вишеньківська, Вільненська, Городищенська, Карильська, Краснопільська, Лукнівська, Нехаївська, Оболонська, Поліська, Риботинська, Рижківська, Рождественська, Шабалинівська сільські ради

Корюківська територіальна громада

Корюківська міська, Брецька, Будянська, Забарівська, Наумівська, Рейментарівська, Сядринська, Тютюнницька, Хотіївська сільські ради

Лосинівська територіальна громада

Лосинівська селищна, Терешківська, Сальненська, Шняківська, Вікторівська, Шатурська сільські ради

Макіївська територіальна громада

Макіївська, Ганнівська сільські ради

Михайло-Коцюбинська територіальна громада

Михайло-Коцюбинська селищна, Андріївська, Ведильцівська, Жукотківська, Кархівська, Левковицька, Пльохівська, Шибиринівська сільські ради

Мринська територіальна громада

Мринська, Плосківська, Хотинівська, Лихачівська, Селищенська сільські ради

Носівська територіальна громада

Носівська міська, Володьководівицька, Іржавецька, Козарівська, Тертишницька сільські ради

Остерська територіальна громада

Остерська міська, Біликівська, Бірківська сільські ради

Парафіївська територіальна громада

Парафіївська селищна, Іваницька, Мартинівська, Петрушівська, Южненська сільські ради

Сновська територіальна громада

Сновська міська, Великощимельська, Гірська, Гуто-Студенецька, Єлінська, Жовідська, Займищанська, Зарічанська, Клюсівська, Кучинівська, Низківська, Новоборовицька, Новомлинська, Петрівська, Рогізківська, Смяцька, Сновська, Софіївська, Староборовицька, Староруднянська, Суничненська, Тихоновицька, Тур’янська, Хотуницька, Чепелівська сільські ради