У Рівному вчитимуть, як правильно застосовувати міжмуніципальне співробітництво

У Рівному вчитимуть, як правильно застосовувати міжмуніципальне співробітництво

Рівненський відокремлений підрозділ Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» 30 серпня 2017 р. організовує тренінг «Міжмуніципальне співробітництво: правові аспекти та практика застосування».

Захід організовується задля сприяння початку підготовки майбутніх проектів співробітництва територіальних громад Рівненської області і з метою напрацювати шляхи їх успішної реалізації.

Тренінг буде проводити експерт Костіна Надія Анатоліївна, кандидат наук з державного управління за темою дисертації «Розвиток співробітництва територіальних громад в умовах реформування місцевого самоврядування в Україні», яка має і практичний досвід супроводу відповідних проектів у Полтавській області.

Захід проводиться для представників об’єднаних територіальних громад Рівненської області.

Разом з тим, передбачена можливість участі у тренінгу й представників інших органів місцевого самоврядування краю, а саме сільських, селищних та міських рад. Керівникам ОМС, зацікавленим темою тренінгу необхідно зголоситись заповнивши до 17:00 28.08.2017 р. відповідну гугл-форму https://goo.gl/forms/tx8O4SORB17gz5Mz2. За результатами розгляду заявок буде відібрано додаткових учасників тренінгу, яких буде окремо повідомлено про точний час та місце проведення заходу.

Захід організовується Рівненським відокремленим підрозділом Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» за підтримки програми «U-LEAD з Європою».

Довідково:

Активне застосування міжмуніципального співробітництва, як інноваційного інструменту розвитку територій дає змогу раціонально та ефективно об'єднувати зусилля та ресурси громад з метою забезпечення міжмуніципальної консолідації та забезпечення розвитку спроможності ОМС у виконанні своїх повноважень і наданні якісніших послуг громадянам. Однак, станом на початок серпня 2017 року у Рівненській області не реалізовано жодного проекту ММС.