Дніпропетровщина подала на фінансування в Мінрегіон вісім проектів розвитку

Дніпропетровщина подала на фінансування в Мінрегіон вісім проектів розвитку

Водоводи, дитсадки та лікарні планують будувати в цьому році на Дніпропетровщині за рахунок державного фонду регіонального розвитку. Дніпропетровська ОДА вже сформувала список з 8 проектів і направила в Міністерство регіонального розвитку України для остаточного відбору.Про це повідомив глава області Валентин Резниченко.

Вісім проектів розвитку на чверть мільярда гривень запланували реалізувати на Дніпропетровщині цього року за підтримки Державного фонду регіонального розвитку. 182 млн. грн. планують отримати з Державного фонду регіонального розвитку, ще 73,7 млн. грн. виділять з обласного та місцевих бюджетів.

«Нові дитячі садки, школи, дороги, лікарні, водоводи - в цьому році ми направляємо кошти на розвиток соціальної інфраструктури регіону. До обласного бюджету розвитку 2016 року ми заклали 1,5 млрд. грн. Це вдвічі більше, ніж минулого року. Максимально залучаємо кошти з державного та місцевих бюджетів, працюємо з інвестиціями. Вісім важливих соціальних проектів для жителів Дніпропетровщини подали на розгляд до Мінрегіону. Очікуємо на підтримку », - зазначив Валентин Резниченко.

Цього року із залученням державних коштів планують завершити реконструкцію водогонів в Верховцево і П'ятихатки і побудувати новий водопровід в село Виводове Томаківського району.

Область сподівається на фінансову підтримку Мінрегіону також у відновленні роботи дитячого садка села Богданівка Павлоградського району. До нього підуть 80 сільських дітей.

Із залученням державних коштів планують полагодити дах у дитячому садку Новопокровки Солонянського району.

До переліку проектів, которіе співфінансуються державним і обласним бюджетами, внесли і довгострокові: реконструкцію обласної офтальмології, створення неонатального відділення перинатального центру та хірургічного відділення Медичного центру матері та дитини ім. М.Руднєва.