Про реформу говорять

Геннадій Зубко: Громади розуміють, коли їм передають не тільки повноваження, а й гроші

За двадцять чотири роки української незалежності цю реформу називали по-різному: реформа місцевого самоврядування, територіально-адміністративна реформа. Нинішня влада називає її децентралізацією. По суті, вона і те, і друге, і третє. Реформування має стосуватися усіх сфер: і податків, які перенесуть униз, і зміни адміністративних меж та кількості повноважень.

Пріснопам'ятна «Партія регіонів» на своїй політичній зорі вчила матчастину реформи і всією фракцією якийсь час ходила на лекції, присвячені азам реформування. Лекції вони послухали, але не зробили жодного реального кроку в напрямку реформ. Зрештою, те, що відбулося на Донбасі, - теж наслідок відсутності кроків з децентралізації.

Віце-прем'єр-міністру-Міністру регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України  Геннадію Зубку часто дорікають відсутністю досвіду у цій сфері, але під час цього інтерв’ю нам було важливо відчути, чи є у нього воля та бажання йти у цьому напрямку.

Детальніше читайте в інтерв'ю Віце-прем'єр-міністра-Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадія Зубка "Укрінформу"