29 березня 2024
Logo slogan

УВАГА! Ця інформація вже не є актуальною, а збережена на порталі радше для історії.

Нагадаємо, 12 червня 2020 року Кабінет Міністрів України прийняв 24 розпорядження щодо визначення адміністративних центрів та затвердження територій громад областей. В результаті в країні було створено 1469 територіальних громад (в т.ч. 31 тергромада на непідконтрольній території в межах Донецької та Луганської областей).Актуальний перелік громад та основна інформація про них є ТУТ 

Грушівська сільська об’єднана територіальна громада
  Зроблено План
Соцзахист дітей В будинках культури с.Грушівка, с. Усть-Кам'янка та с-ща Гранітне функціонують гуртки дитячої творчостіта прикладного мистецтва. При проведенні свят в населених пунктах проводяться виставки робіт дітей всіх вікових категорій. Даними гуртками керують в кожному населеному пункті обдаровані художні керівники. З метою забезпечення соціального захисту та матеріального забезпечення дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, планується створити центр  розвитку дитини, надання соціальних послуг вразливим верствам населення ОТГ .Створити  систему якісного дозвілля дітей та профілактики правопорушень та систему супроводу громадою життя дитини .
Охорона здоров'я Створено ЦПМСД, в складі центру працює 2 амбулаторії сімейної медицини, 5 фельшерсько - акушерських пунктів у 2-х із них проведено капітальний евро ремонт. В амбулаторії с-ща Токівське впроваджено електоопалення приміщення. Для амбулаторій закуплено основне медичне обладнення, працюють медичні лабораторії.  
Економічний розвиток Проведено капітальний ремонт Червонотоківського сільського клубу, першого корпусу ЗШ І-ІІІ ст. с.Грушівка, капітально відремонтовано дорогу в с-ща Тік та с-ща Токівське. Впроваджено ефективне економне вуличне електроосвітлення населеного пункту с-ща Тік. Капітально відремонтовано приміщення для центру надання адміністративних послуг в с.Грушівка. В шести населених пунктах ради проведено ремонт доріг в межах населених пунктів. Розпочато впровадження точкового електроосвітлення лед лампами згідно заяв жителів ОТГ.  
Е-урядування

 

В стадії розробки місцева програма інформатизації

Формується штат ЦНАП, у тестовому режимі працюють п'ять спеціалістів. Закуплено дев'ять комплектів обладнання для організації роботи. Придбано відповідні програми та отримано доступи до реєстрів та баз даних. Створюється основа для надання широкого спектру публічних послуг для населення ОТГ.

Безпека життя

Затверджено Положення про місцеву ланку ТП ЄДС ЦЗ.

 

Культура та спорт

Започатковано щорічний фестиваль "Sirko MEFA FEST"". Придбано сучасний комплект естрадного інструменту. Створено ансамбль "ВИА" та дитячий інструментальний ансамбль які вже провели дебютні виступи. Для кожного із п'яти клубів придбано відповідне музичне та звукопідсилююче обладнання для проведення культуро масових заходів. Трьом загальносвітнім школам І-ІІІ ст. придбано обладнання для проведння виховних загальношкільних тематичних вечорівв актових залах шкіл.

Працює спортивна секція футболу, маємо три спортивні поля. Збірна команда постійно приймає участь в обласних змаганнях. Прицює секція карате. Працює дитяча секція спорту гирьова, спортивна бородьба яку ведуть участники АТО та Афганістану.

Проведено заходи з удосконалення мережі загальноосвітніх навчальних закладів області, створення опорних шкіл та їх філій.

Забезпечено рівний доступу осіб до якісної освіти.

Створено умови для здобуття особами загальної середньої освіти, впровадження допрофільної підготовки і профільного навчання, поглибленого вивчення окремих предметів, забезпечення всебічного розвитку особи, а також допрофесійного навчання незалежно від місця їх проживання.

Визначення культурного і ресурсного потенціалу ОТГ (культурне мапування), інвентаризація пам'яток та виготовлення облікової документації. Створення місцевого реєстру елементів нематеріальної культурної спадщини громади. Упорядкування мережі бібліотек та якості послуг, розширення зон Wi-Fi в центрах культурного досугу.

Долучитись до реалізації Концепції “Нова українська школа”.

Реалізувати на практиці пріоритети розвитку системи освіти, надання якісних освітніх послуг дітям, розвиток компетентностей в умовах загальноосвітньої школи, підготовки до життя.

Завершити формування власної і ефективної системи забезпечення освітніми послугами населення своєї громади.

Просторовий розвиток

 

Проводиться інвентарізація земель населених пунктів ради з метою планування територій розвитку громади для впровадження комфортних умов проживання та планування стабільного надходження коштів до місцевого та державного бюджетів.

Стратегія розвитку Розроблено стратегію розвитку громади на 2017 та до 2020 року який налічує більше 40 пуктів конкретного планування капітальних ремонтів та будівництва об'єктів інфраструктури.  
Освіта

З ціль'ю оптимізації мережи освітніх заходів проведено приєднання школи ІІ ступеня до Грушівської ЗШ І-ІІІ ступеня, що дало змогу повністью вирішити кваліфіковане кадрове питання. Наповнюваність класів доведено до рекомендованих норм. Поліпшилась якість та інтенсивність навчання. На зекономлені кошти при злитті забеспечено найбільш раціональне та повне фінансування школи. Створено шкільну бібліотеку, яка повністью відповідає вимогам організації виховного процесу.

Проведено заходи з удосконалення мережі загальноосвітніх навчальних закладів області, створення опорних шкіл та їх філій.

Забезпечено рівний доступу осіб до якісної освіти.

Створено умови для здобуття особами загальної середньої освіти, впровадження допрофільної підготовки і профільного навчання, поглибленого вивчення окремих предметів, забезпечення всебічного розвитку особи, а також допрофесійного навчання незалежно від місця їх проживання.

Долучитись до реалізації Концепції “Нова українська школа”.

Реалізувати на практиці пріоритети розвитку системи освіти, надання якісних освітніх послуг дітям, розвиток компетентності в умовах загальноосвітньої школи, підготовки до життя.

Завершити формування власної і ефективної системи забезпечення освітніми послугами населення своєї громади.

Кадри децентра-лізації

Участь у 2016-т 2017 роках представників громади та  у дистанційному навчанні

  • "Староста - лідер, адміністратор, представник інтересів територіальної громади"
  •  "Проекти як інструменти розвитку громади"
  • " Організація роботи  Центру надання адміністративних послуг в громаді"
  • "Депутат - лідер громади"

Участь у  2017 році представників громади у дистанційному навчанні

  • "Мистецтво жити в громаді"
  • "Формування освітньо-культурно-спортивного простору громади"

Поділитися

отг

Оберіть область, громаду або населений пункт