Перші вибори : 25 жовтня 2015 року

Кількість рад, що об'єдналися: 3

Площа об'єднаної територіальної громади: 362.8 км 2

Кількість старостинських округів: 2

Чисельність населення громади: 6957

Центр громади - село Богданівка

Дніпропетровська область
30 червня 2017 - 16:37

Дніпропетровська область
26 червня 2017 - 13:48

Дніпропетровська область
16 березня 2017 - 12:05

Дніпропетровська область
09 березня 2017 - 12:51

Дніпропетровська область
06 березня 2017 - 12:57

Бюджет 2015 2016
Власні доходи громади, всього 9306.2 67812.5
ПДФО 0.0 53362.0
Акцизний податок 362.9 657.3
Місцеві податки і збори
Плата за землю 7025.8 9438.3
Єдиний податок 1729.3 3440.0
Податок на нерухоме майно 12.6 237.7
Плата за надання адміністративних послуг
Інші платежі 175.5 677.3
Базова дотація 0.0
Реверсна дотація 9477.0
Додаткова дотація
Освітня субвенція 7326.9
Медична субвенція 4313.4
Субвенція на формування інфраструктури ОТГ 8783.2
Інші субвенції 0.0
Власні доходи на 1-го мешканця 9747.4
Рівень дотаційності -14.0
Питома вага видатків на утримання апарату управління 8.6
Капітальні видатки на 1-го мешканця 2600.7
Дніпропетровська область
30 червня 2017 - 16:37

Дніпропетровська область
26 червня 2017 - 13:48

Дніпропетровська область
16 березня 2017 - 12:05

Дніпропетровська область
09 березня 2017 - 12:51

Дніпропетровська область
06 березня 2017 - 12:57

Image
Дніпропетровська область
16 вересня 2016 - 15:56

Здоров'я 2017
Фельдшерсько-акушерські пункти 6
Амбулаторії, поліклініки 2
Лікарні 0
Станції швидкої допомоги 0
Дитячі та освітні заклади 2017
Школи І-ІІІ ступенів 2
Школи І-ІІ ступенів 2
Школи І ступеня 0
Дитячі садки 4
Заклади позашкільної освіти 0
Заклади культури 4
Заклади фізичної культури 0

Назва об’єднаної територіальної громади:

Богданівська сільська, Павлоградського р-ну

Голова громади:

Грищенко Олексій Григорович

Адреса:

51464, Дніпропетровська обл., Павлоградський р-н., с. Богданівка, вул. Жовтнева, 35а

Телефон:

(05634) 20-09-45 (ф)

Сайт:

bogdanivska.gromada.org.ua

  Зроблено План
Соцзахист Богданівською об’єднаною територіальною громадою затверджено програму соціального захисту населення в якій основною метою є: - підтримка інвалідів, ветеранів, учасників бойових дій, вдів учасників війни; - надання матеріальної допомоги малозабезпеченим верствам населення з числа одиноких пенсіонерів, ветеранів, інвалідів та дітей- інвалідів з метою їх соціальної підтримки; - надання соціальної і матеріальної допомоги особам, які опинилися в складних життєвих обставинах у зв'язку з важкою хворобою, пожежею, постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи; - забезпечення підтримки малозабезпечених сімей і осіб, які приймали участь в антитерористичній операції, та членів їх сімей.  
Соцзахист дітей Створено відділ у справах захисту дітей, основними завданнями якого є: - організація роботи щодо запобігання бездоглядності дітей; - вирішення відповідно до законодавства питань про повне державне утримання дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування; - забезпечення здійснення передбачених законодавством заходів щодо захисту прав дітей, що залишились без батьківського піклування в сім’ї громадян; - вирішення у встановленому законодавством порядку питань опіки і піклування  
Охорона здоров'я   Богданівська ОТГ виділила кошти для придбання медичного обладнання та з метою залучення медичних працівників та молодих спеціалістів виготовлений проект реконструкції будівлі під квартири. Реалізація проекту буде здійснюватися протягом 2017 – 2019 років.
Економічний розвиток Здійснено проекти: 1. Капітальний ремонт будівлі дитячого садка «Теремок» в с. Богданівка, проведено роботи по заміні покрівлі, вікон, дверей, утеплення фасаду, проведено внутрішні роботи. Місцевий бюджет 2 500,0 тис. грн., державний бюджет 10 000,0 тис. грн. 2. Капітальний ремонт Богданівської ЗШ І-ІІ ступеня в с. Богданівка , проведено роботи по заміні покрівлі, вікон, дверей, та утеплення фасаду на загальну суму 3 724,5 тис. грн. за власні кошти 1 216,5 тис. грн, , субвенція з державного бюджету на формування інфраструктури 2 508,0 тис. грн. 3. Капітальний ремонт Новодачинської ЗШ І-ІІІ ступенів в с. Нова Дача, зроблено реконструкцію системи теплозабезпечення котельні, та ремонт даху на загальну суму 1938,4 тис. грн. за рахунок субвенції з державного бюджету на формування інфраструктури. 4. Капітальний ремонт вікон та системи опалення будівель Новоруської ЗШ І-ІІ ступенів в с.Нова Русь на загальну суму 616,8 тис. грн. - субвенція з державного бюджету на формування інфраструктури. 5. Капітальний ремонт будівлі під ЦНАП зроблено заміну вікон, дверей, покрівлі, утеплення фасаду, внутрішні ремонтні роботи, закуплено оргтехніку та офісні меблі на загальну суму 879,3 тис. грн.. - субвенція з державного бюджету на формування інфраструктури та 190 тис. грн. з місцевого бюджету. 6. Капітальний ремонт адміністративної будівлі в с. Богданівка зроблено заміну вікон, дверей, покрівлі, внутрішні ремонтні роботи, утеплення фасаду та благоустрій подвір’я продовжуються. Відремонтовано за власні кошти на загальну суму 2200,0 тис. грн. 7. Капітальний ремонт будівлі культурного центру в с. Богданівка зроблено заміну вікон, дверей, утеплення фасаду, зроблено внутрішні ремонтні роботи за власні кошти в сумі 1 500,0 тис. грн. 8. Зроблено капітальний ремонт доріг в с. Богданівка загальною протяжністю 5 646 м. на суму 8 380,4 тис. грн. покладено нове асфальтне покриття.  
Е-урядування

З 01 липня 2016 року активно працює ЦНАП, в якому надаються 49 видів адміністративних послуг, а саме: 24 види – це власні послуги органу місцевого самоврядування (реєстрація/зняття з реєстрації місця проживання, державна реєстрація речових прав на нерухоме майно та бізнесу тощо), 25 – послуги територіальних органів центральних органів виконавчої влади (послуги Держгеокадастру України, Державної міграційної служби України, Міністерства юстиції України). Запроваджено роботу    мобільного офісу з надання послуг суб'єктам звернення на прилеглих до центру громади територіях за встановленим графіком. Цей досвід став показовим для ЦНАП об’єднаних територіальних громад, адже на найнижчому рівні, в межах сільської місцевості, найбільш затребувані й популярні послуги стали максимально наближеними та доступними для громадян і бізнесу. 

В стадії розробки місцева програма інформатизації
Безпека життя

Створено відділ цивільного захисту для забезпечення реалізації державної політики у сфері пожежної та техногенної безпеки, організації та підтримання у належному стані системи цивільного захисту на території Богданівської об’єднаної територіальної громади. Прийнято Програму «Створення умов для забезпечення реалізації державної політики у сфері пожежної та техногенної безпеки, організації та підтримання у належному стані системи цивільного захисту на території Богданівської об’єднаної територіальної громади Дніпропетровської області» на 2017 рік. На виконання Програми у 2016 році побудовано ангар для спеціальної техніки. У 2017 році планується придбання пожежної машини на суму 4,5 млн. грн.

Подальше створення місцевої систем оповіщення населення

Культура та спорт

Для покращення роботи закладів культури та розвитку культурного рівня населення громади зроблено капітальні ремонти сільських будинків культури, побудована нова сцена в центральному парку с. Богданівка. Виготовлений проект будівництва культурно-спортивного центру в с. Богданівка, будівництво якого планується здійснити протягом 2017-2019 років.

Визначення культурного і ресурсного потенціалу ОТГ (культурне мапування), інвентаризація пам'яток та виготовлення облікової документації. Створення місцевого реєстру елементів нематеріальної культурної спадщини громади. Упорядкування мережі бібліотек та якості послуг, розширення зон Wi-Fi в центрах культурного досугу

Освіта

Забезпечено рівний доступ осіб до якісної освіти.

Створено умови для здобуття особами загальної середньої освіти, впровадження допрофільної підготовки і профільного навчання, поглибленого вивчення окремих предметів, забезпечення всебічного розвитку особи, а також допрофесійного навчання незалежно від місця їх проживання.

З метою залучення кращих спеціалістів з питань освітньої діяльності, а також педагогів та молодих спеціалістів виготовлений проект реконструкції будівлі під квартири. Реалізація проекту буде здійснюватися протягом 2017 – 2018 років.

Провести аналіз мережі підпорядкованих навчальних закладів з урахуванням їх кадрового потенціалу та рівня матеріально-технічного забезпечення.

Створювати з урахуванням соціально-економічних, національних, культурно-освітніх і мовних потреб за наявності необхідної кількості учнів (вихованців) відповідно до встановлених нормативів наповнюваності класів, необхідної матеріально-технічної та науково-методичної бази, педагогічних кадрів/ або забезпечити утримання  закладів освіти нового типу, опорних закладів та їх філій у порядку, визначеному чинним законодавством.

Організувати проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед громадськості щодо утворення округу, опорних закладів, їх філій.

Вивчити стан впровадження допрофільної підготовки і профільного навчання у навчальних закладах, що входитимуть до складу округу, та якість надання зазначених освітніх послуг.

Провести прогнозування витрат на зміцнення матеріально-технічної бази навчальних закладів, придбання шкільних автобусів з метою організації підвезення учнів (вихованців) і педагогічних працівників до місця навчання, роботи та до місця проживання, введення у разі потреби додаткових посад педагогічних працівників;

Долучитись до реалізації Концепції “Нова українська школа”.

 Реалізувати на практиці пріоритети розвитку системи освіти, надання якісних освітніх послуг дітям, розвиток компетентностей в умовах загальноосвітньої школи, підготовки до життя.

Завершити процедуру створення структурних підрозділів освіти виконавчого органу об’єднаної територіальної громади та методичних служб.

Завершити формування власної і ефективної системи забезпечення освітніми послугами населення своєї громади.

Кадри децентра-лізації

Участь у 2016-т 2017 роках представників громади та  у дистанційному навчанні

  • "Староста - лідер, адміністратор, представник інтересів територіальної громади"
  •  "Проекти як інструменти розвитку громади"
  • " Організація роботи  Центру надання адміністративних послуг в громаді"
  • "Депутат - лідер громади"

Участь у  2017 році представників громади у дистанційному навчанні

  • "Мистецтво жити в громаді"
  • "Формування освітньо-культурно-спортивного простору громади"

Поділитися

отг

Оберіть область, або об'єднану територіальну громаду